Wyniki wyszukiwania dla:

niedziela handlowa

Liczba wyników: 47

Mączyńska: Kulczyk inspirował innych biznesmenów

Mączyńska: Kulczyk inspirował innych biznesmenów

Wywiady
Utalentowany, ale też kontrowersyjny. Wiele mówi się o jego biznesie, ale też o tym, co mu w nim pomagało. Ta śmierć to dla mnie wielkie zaskoczenie - mówi Money.pl prof. Elżbieta Mączyńska, prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, Szkoła Główna Handlowa.
Tak oszukują na mrożonych rybach

Tak oszukują na mrożonych rybach

Kuchnia
Kupując mrożone ryby lub owoce morza, warto zwrócić uwagę na ich jakość - ostrzega Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Jak pokazała przeprowadzona kontrola nie zawsze spełnione są wszystkie wymagania. W ponad 70 proc. skontrolowanych sklepów i hurtowni Inspekcja Handlowa zakwestionowała 40 proc. partii produktów. Ekspert zdradził na co zwracać uwagę kupując mrożone ryby. (mp)
Polska zacieśnia współpracę z Portugalią

Polska zacieśnia współpracę z Portugalią

Finanse
Wymiana handlowa z Portugalią notuje dwucyfrowe wzrosty. Portugalscy klienci chętnie kupują polską żywność: jogurty, sery czy ogórki, a także wódkę. ? Polska jest dziś celem przedsiębiorców z różnych sektorów, nie tylko handlu i bankowości, lecz także m.in. branży budowlanej i produkcji. Portugalskie firmy umacniają swoje pozycje w Polsce i regionie. Widzimy ostatnio wzrost tego rodzaju aktywności i możemy spodziewać się jej rozwoju w najbliższej przyszłości ? mówi Pedro Pereira da Silva, prezes Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej.
W 20 sekund zrównali z ziemią wielki bydynek

W 20 sekund zrównali z ziemią wielki bydynek

Świat
Saperzy zdetonowali 50 kg materiałów wybuchowych i w ciągu 20 sekund zrównali z ziemią 15-piętrowy budynek na północy Dallas. Wyburzanie musiało być niezwykle precyzyjne, aby nie naruszyć konstrukcji pobliskich tuneli kolejowych. Na miejscu zniszczonego budynku ma powstać galeria handlowa.

"Występ Artura był nieprawdopodobny"

Polska
Znakomita niedziela polskich panczenistów. Dwóch reprezentantów naszego kraju zwyciężyło w zawodach PŚ w łyżwiarstwie szybkim w Berlinie. Jan Szymański wygrał bieg na 1500 m, a Artur Waś po piątkowym zwycięstwie, po raz drugi triumfował w sprincie. - Występ Artura był nieprawdopodobny. Jego otwarcie na sto metrów to było mistrzostwo świata. Jan Szymański ma niesamowitą siłę i technikę. To razem daje nieprawdopodobny efekt - powiedział Paweł Zygmunt, były panczenista.
poprzednie1 2 3 następne