Wyniki wyszukiwania dla:

mona lisa

Liczba wyników: 66

Witkowski komentuje aferę z Durczokiem

Witkowski komentuje aferę z Durczokiem

Gwiazdy
Pierwsza publikacja Wprost na temat Kamila Durczoka spowodowała lawinę komentarzy. Po drugiej, w której była pracownica TVN wprost oskarżyła Kamila Durczoka, szefa Faktów, o molestowanie i mobbing, głosy obrońców nieco ucichły. Wszyscy czekają na wyniki pracy specjalnej komisji, która od tygodnia bada przypadki molestowania seksualnego i mobbingu w TVN.Wśród ostatnich opinii dotyczącej seksafery w polskich mediach swoje wyraźne stanowisko sformułowała u Tomasza Lisa Magdalena Środa: Wszyscy o tym wiedzieli. Plotki nie biorą się znikąd. Podkreślała też, że o takie przypadki trzeba nagłaśniać, tylko wtedy traktowanie kobiet w firmach może się zmienić. Jej wypowiedź i samą publikację Wprost skomentował dla nas Michał Witkowski.
Kopacz i Ogórek padły ofiarą seksizmu?

Kopacz i Ogórek padły ofiarą seksizmu?

Polska
- Pani premier Kopacz jest traktowana dużo gorzej ze względu na to, że jest kobietą niż by była traktowana, gdyby była mężczyzną - uważa Joanna Senyszyn, gość programu "Tomasz Lis na żywo". O trudnościach, jakie napotykają kobiety w polskiej polityce oraz o "hejtach" skierowanych przeciwko Magdalenie Ogórek i Ewie Kopacz rozmawiali w programie Tomasz Lisa minister w kancelarii premiera Małgorzata Kidawa- Błońska, scenarzystka Ilona Łepkowska, Beata Kempa z SP i Joanna Senyszyn z SLD.
Choroby genetyczne na obrazach [Enigma]

Choroby genetyczne na obrazach [Enigma]

Sensacje
Wśród wielu osób uwiecznionych przez malarzy można dostrzec różnorakie schorzenia. Jest tak na przykład ze słynną Mona Lisą. Co dolegało kobiecie namalowanej przez Leonarda da Vinci? (wp)
poprzednie1 2 3 4 następne