Wyniki wyszukiwania dla:

modelka

Liczba wyników: 809

Magdalena Frąckowiak promuje nowy profil na Instagramie

Magdalena Frąckowiak promuje nowy profil na Instagramie

Gwiazdy
W wolnych chwilach Magdalena Frąckowiak oddaje się nowej pasji, jaką jest wrzucanie nagich selfie na Instagram. Niestety dla Frąckowiak, nie każdy z fanów podziela jej nowe hobby. Modelka nie czuje się jednak zrażona i zaczęła promować swój najnowszy profil na Instagramie poświęcony ASMR.
Paulina Krupińska apeluje:

Paulina Krupińska apeluje: "Każdy z nas powinien przejść kurs pierwszej pomocy"

Gwiazdy
Zdaniem Pauliny Krupińskiej zasady udzielania pierwszej pomocy powinien znać każdy, w większości przypadków Polacy mają jednak tylko niewystarczającą wiedzę teoretyczną, wyniesioną jeszcze ze szkoły podstawowej. Modelka zaapelowała, by każdy przeszedł medyczne szkolenie. Dodała, że jako mama uważa, że najważniejszym kursem jaki powinny przejść dzieci w swoim życiu jest właśnie kurs pierwszej pomocy. Krupińska przekonuje, że coraz więcej w mediach mówi się o małych bohaterach, którzy dzięki zdobytej wiedzy pomogli osobie nieprzytomnej lub zapobiegli tragedii w domu rodzinnym, wzywając odpowiednio szybko ratowników. Ambasadorka kampanii "Mali Ratownicy" w przyszłości zamierza przekazać swoim dzieciom praktyczne umiejętności udzielania pierwszej pomocy.
Paula Tumala wyznaje:

Paula Tumala wyznaje: "Marzę, żeby wystąpić w telewizji"

Gwiazdy
Mimo że do sukcesów Pauli Tumali można zaliczyć jedynie ubijanie masła w teledyskach Donatana i krótki romans z Marcinem Gortatem, celebrytka raz na jakiś czas pojawia się na ściankach przy okazji branżowych imprez. Tuż po premierze przeboju "My Słowianie", Paula zadebiutowała na okładce CKM jako "super Słowianka", w rozpiętej kraciastej koszuli i krótkich spodenkach z otwartym rozporkiem. Modelka ciągle nie może zrozumieć, dlaczego nie przebiła się w show biznesie. Ambitna Tumala lubi snuć przed kamerą różne opowieści. Modelka tym razem zaczęła opowiadać o swoich medialnych marzeniach. Była dziewczyna Gortata wyznała, że marzy o własnym programie w telewizji...
Karolina Pisarek z bukietem kwiatów opuszcza TVN

Karolina Pisarek z bukietem kwiatów opuszcza TVN

Gwiazdy
Karolina Pisarek należy do szerokiej grupy młodocianych celebrytów, których kariery zaczęły się wraz z udziałem w programie Top Model. W piątym sezonie show dziewczyna doszła wprawdzie do samego finału, ale pierwsze miejsce sprzątnął jej jednak sprzed nosa Radek Pestka. Przegrana niespecjalnie zmartwiła Pisarek, szczególnie, że modelka świetnie radzi sobie teraz w roli internetowej influencerki. Pisarek jako pierwsza Polka znalazła się na liście 100 najpiękniejszych twarzy świata. Kilka dni temu celebrytka pojawiła się w Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała o gościnnym udziale w Projekcie Lady.
Ilona Montana wspomina:

Ilona Montana wspomina: "W latach 90. nazywano mnie gwiazdą. Bałam się, że bańka pryśnie, gdy się obudzę"

Gwiazdy
W ciągu trwającej od ponad dwóch dekad kariery Ilonie Felicjańskiej udało się zgłębić meandry show biznesu, dzięki czemu żądnej uwagi emerytowanej modelce do dziś udaje się pozostać w celebryckim obiegu. Według byłej modelki statusu gwiazdy nie zyskuje się, brylując w blasku fleszy na czerwonym dywanie, tylko poprzez codzienną walkę ze swoimi słabościami, zgubnymi przyzwyczajeniami i życiową rutyną. Ilona przyznaje, że choć w latach 90. u szczytu swojej kariery była nazywana gwiazdą, to wewnętrznie się tak nie czuła, ponieważ miała bardzo zaniżone poczucie własnej wartości. Była modelka obawiała się że szybko straci popularność. Teraz z perspektywy czasu i na bazie wielu życiowych doświadczeń Ilona przyznaje, że w pewnym sensie czuje się gwiazdą.
Promienna Paulina Krupińska pozuje w szpilkach na trawie

Promienna Paulina Krupińska pozuje w szpilkach na trawie

Gwiazdy
Modelka wkroczyła do show biznesu w 2012 roku, kiedy zdobyła tytuł Miss Polonia. Dwa lata później poznała Sebastiana Karpiela-Bułeckę, za którego wyszła za mąż i urodziła mu dwójkę dzieci. Małżeństwo z popularnym muzykiem bez wątpienia pomogło Krupińskiej w rozwinięciu celebryckiej kariery. W rezultacie 31-latka od kilku lat regularnie pojawia się na branżowych imprezach, gdzie z zaangażowaniem pozuje na ściankach. Nie inaczej było na jednej z ostatnich imprez, zorganizowanej przez popularny serwis do zamawiania jedzenia online. Ubrana w dziewczęcą sukienkę i różowe buty na obcasie Paulina, z uśmiechem na twarzy pozowała przed obiektywami fotoreporterów. Zobaczcie.
Ciąża Joanny Krupy uratuje jej karierę?

Ciąża Joanny Krupy uratuje jej karierę? "Przestała interesować ludzi"

Gwiazdy
  W sierpniu zeszłego roku Joanna Krupa poślubiła poznanego zaledwie rok wcześniej Douglasa Nunesa. Uroczystość odbyła się w krakowskim kościele, chociaż wcześniej para zawarła ślub cywilny w urzędzie w Kalifornii. Po zaledwie dwóch miesiącach znajomości celebrytka zapewniła go, że chętnie urodzi mu troje dzieci. Po latach zapowiedzi oraz po mrożeniu jajeczek przed kamerami, Joanna Krupa ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Modelka podzieliła się z tą nowiną w śniadaniówce oraz opublikowała na Instagramie zdjęcie z testem ciążowym. Choć od wizyty w Dzień Dobry TVN minęło kilka dni, social media Joanny już obfitują w zdjęcia z brzuszkiem.   Ciąża podreperuje jej karierę? Premiera Kliki Pudelka już w najbliższą niedzielę o godzinie 09:00 w kanale naziemnym telewizji WP.
Ilona Montana świętuje urodziny u boku męża

Ilona Montana świętuje urodziny u boku męża

Gwiazdy
Choć ukochany Ilony Felicjańskiej przysporzył jej wielu przykrości, modelka zdołała mu wybaczyć. Mimo namacalnych dowodów na niewierność Paula Montany, celebrytka zdecydowała się zaryzykować i doprowadzić do skutku ślubne plany. 30 maja Ilona Felicjańska skończyła 46 lat. Wyjątkowy dzień spędziła u boku męża. Paul Montana na spotkaniu zjawił się z bukietem kwiatów oraz drobnym prezentem. Gest mężczyzny wzruszył celebrytkę, która popijając kawę i grzejąc się w słońcu, tuliła się do partnera.
Małgorzata Leitner o Joannie Krupie:

Małgorzata Leitner o Joannie Krupie: "Złe doświadczenia w jej związku przełożyły się na nasze relacje zawodowe"

Gwiazdy
O Małgorzacie Leitner zrobiło się głośno w 2017 roku, kiedy Joanna Krupa po ośmioletniej współpracy z menedżerką gwiazd zdecydowała się rozwiązać kontrakt. Mimo początkowych zapewnień o rozstaniu w przyjaźni, modelka pozwała byłą współpracowniczkę do sądu. Dżoana oskarżyła Małgosię o kradzież, bowiem miała nie dostawać swojego wynagrodzenia od ponad roku. Jak poinformowała nas pod koniec minionego roku właścicielka agencji Avant, Krupa przegrała sprawę, a wyrok jest prawomocny. W jednym z najnowszych wywiadów Leitner zdradziła, że jakiś czas temu zmieniła podejście do prowadzenia agencji. Nie ukrywa, że reforma sposobu pracy to efekt głośnego medialnie rozstania z jedną z jej wieloletnich klientek. Według niej konflikt z byłą już podopieczną wynikał z prywatnych problemów modelki, które przełożyły się na relację z agentką. Małgorzata twierdzi, że choć nie udało się jej uratować współpracy z celebrytką, wyciągnęła z tego zdarzenia lekcję na przyszłość.
Justyna Gradek:

Justyna Gradek: "Blanka Lipińska jest moim guru. Wypytuję się, co robić"

Gwiazdy
Blanka Lipińska przyjaźń z innymi celebrytkami postanowiła wykorzystać do promocji swojego literackiego debiutu. "Pisarka" od kilku lat zna się między innymi z Natalią Siwiec i Dodą, które chętnie publikowały zdjęcia z "dziełem" koleżanki z branży. "Pisarka" może liczyć również na wsparcie Justyny Gradek. Instagramowa modelka niedawno wyszła za mąż za zawodnika MMA. Świeżo upieczona żona wyznała, że w kwestiach łóżkowych radzi się Blanki. Gradek zapewnia, że porady Lipińskiej zapewniają jej odrobinę pikanterii.
Justyna Gradek jeszcze żyje ślubem:

Justyna Gradek jeszcze żyje ślubem: "Cieszę się, że jestem żoną"

Gwiazdy
Chociaż Justyna Gradek próbowała zrobić karierę jako "polska Kim Kardashian", w Polce nie było zbyt głośno do momentu, w którym zaczęła spotykać się z Philippem Pleinem. Związek tej dwójki od początku zdawał się być dość burzliwy i nieprzewidywalny. Zakochani najpierw epatowali miłością na Instagramie, by po chwili rozstawać się w atmosferze wzajemnych oskarżeń i pomówień. Ostatecznie modelka znalazła szczęście u boju zawodnika MMA, Karola Miśkiewicza. Gradek przyjęła zaręczyny ukochanego i długo nie zwlekała z pójściem przed ołtarz. Czas, jaki upłynął od zaręczyn do dnia ślubu to... mniej niż miesiąc. 18 maja powiedzieli sobie sakramentalne "tak". W rozmowie z reporterką Wirtualnej Polski opowiedziała o wyjątkowym dniu.
Ilona Montana promuje własną kampanię!

Ilona Montana promuje własną kampanię! "Nie piję, bo lubię"

Gwiazdy
Ilona Felicjańska, odkąd rzuciła picie, ma silne poczucie misji. Zaczęła pisać książki o uzależnieniu i publicznie wypowiadać się na temat tego, jak walczyć z alkoholizmem. Celebrytka wakacyjny czas zamierza tak zorganizować, by znalazło się w nim miejsce zarówno na sprawy zawodowe, jak i na odpoczynek. W lipcu wraz z mężem będzie promować kampanię "Nie piję, bo lubię" i przypominać czytelnikom, jakże ważną dla niej książkę "Jak być niezniszczalną". Była modelka na podstawie swoich doświadczeń nadal chce radzić innym, jak wyjść z nałogu i pozostać silnym.
Ilona i Paul Montana odmawiają alkoholu na bankiecie

Ilona i Paul Montana odmawiają alkoholu na bankiecie

Gwiazdy
 Przez lata "kariery" Ilona Felicjańska  udowodniła nam, że w jej życiu nie ma miejsca na nudę. Żądna uwagi  emerytowana modelka charakteryzuje się wyjątkowym parciem na szkło,  dlatego właściwie na każdym kroku musi wzbudzać różnej maści sensacje,  aby zachować swój celebrycki status. Choć ukochany celebrytki  przysporzył jej wielu przykrości, modelka zdołała mu wybaczyć. Mimo  namacalnych dowodów na niewierność Paula Montany, 45-latka zdecydowała  się zaryzykować i doprowadzić do skutku ślubne plany. Była modelka  ochoczo ciągnie ze sobą partnera na ścianki. Podczas wizyty na jednym z  warszawskich bankietów Ilona nie odstępowała męża na krok. 
Szczęśliwa Karolina Pisarek:

Szczęśliwa Karolina Pisarek: "Mój chłopak chce częściej przyjeżdżać do Polski. Pokazuje w ten sposób, że mnie kocha"

Gwiazdy
Karolina Pisarek dała się poznać szerszej publiczności jako finalistka piątej edycji "Top Model". Mimo że ostatecznie nie udało jej się wygrać programu, to i tak radzi sobie w show biznesie całkiem nieźle. Co prawda podobnie jak w przypadku większości uczestników tego typu programów, nie udało jej się podbić świata mody, jednak regularnie pojawia się na celebryckich imprezach. Ostatnio zaszczyciła swoją obecnością jeden z tego typu eventów, podczas którego udzieliła wywiadu. Modelka opowiedziała nieco na temat swojego ukochanego. Okazuje się, że zarówno ona, jak i jej brazylijski wybranek, Daniel Kenji Matsunaga, traktują łączącą ich relację coraz poważniej. Ostatnie święta para spędziła w domu celebrytki w Szczecinku. Ponoć w Polsce Danielowi spodobało się tak bardzo, że nie może doczekać się kolejnej wizyty.
Karolina Jasko ostrzega przed hybrydami

Karolina Jasko ostrzega przed hybrydami

Zdrowie
Modelka Karolina Jasko jakiś czas temu przeżywała trudne chwile. Wszystko zaczęło się od chęci zrobienia hybrydowego manicure. Kobieta przez to ciężko zachorowała, groziła jej nie tylko amputacja palca, ale także jej życie mogło być zagrożone. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Jasko chętnie dzieli się swoją historią i chce ostrzec inne kobiety, które robią sobie hybrydowy manicure. 
Ania Piszczałka z

Ania Piszczałka z "Top Model" filozofuje z turbanem na głowie: "Lubię tak płynąć z wodą, bo wtedy zauważam dużo więcej rzeczy"

Gwiazdy
Od czasu swego debiutu na ekranach telewizorów 9 lat temu w pierwszej edycji "Top Model", Ani Piszczałce jakimś cudem udaje się dryfować na peryferiach polskiego show biznesu. Celebrytka stosunkowo regularnie pojawia się na ściankach w wątpliwych pod względem estetycznym stylizacjach, co najwyraźniej stało się jej patentem na przedłużenie kariery. W najnowszym wywiadzie z serwisem Newseria modelka zdradziła, że nie ma teraz czasu na romanse, jest bowiem bardzo zajęta pisaniem pracy licencjackiej. Co więcej, Ania jest w wiecznym rozjeździe między Warszawą i Paryżem. Dodała też, że szykuje jej się do bardzo ważnego projektu filmowego, ale nie zdradzi szczegółów, "aby nie zapeszyć". Wybralibyście się do kina na Piszczałkę?
Paulina Krupińska o planach na przyszłość:

Paulina Krupińska o planach na przyszłość: "Przeprowadzimy się na stałe na południe"

Gwiazdy
Ślub Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki zaskoczył fanów celebryckiej pary. Góral i piękna miss pobrali się w zakopiańskim stylu, a niedługo potem pojawiły się wyczekane pociechy. W 2015 roku zostali rodzicami Antosi, a po dwóch latach na świat przyszedł syn, Jędrzej. Jakiś czas temu, Paulina wyznała, że choć pierwsze trzy lata samodzielnie opiekowała się dziećmi, to w końcu zdecydowała się trochę odciążyć samą siebie, zatrudniając nianię. W rezultacie była miss mogła spokojnie wrócić na salony. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, że ze względu na dzieci, wspólnie z mężem myślą o osiedleniu się na południu na stałe. Obecnie modelka kursuje między rodzinnymi stronami męża a stolicą i nie ukrywa, że jest to nieco męczące. Posłuchajcie.
Karolina Pisarek w białej kreacji nieśmiało odsłania pierś

Karolina Pisarek w białej kreacji nieśmiało odsłania pierś

Gwiazdy
Karolina Pisarek zdobyła popularność dzięki udziałowi w piątej edycji Top Model. Zwycięstwo sprzątnął jej sprzed nosa co prawda Radek Pestka, ale modelka szybko znalazła sobie miejsce w branży. Modelka może pochwalić się kilkoma znaczącymi kontraktami oraz stałymi zaproszeniami na pokazy polskich projektantów, na które pieczołowicie się przygotowuje. Karolina Pisarek pojawiła się również na pokazie Macieja Zienia. Celebrytka w białej, połyskującej kreacji nieśmiało odsłaniała pierś.
Przedsiębiorcza Karolina Malinowska:

Przedsiębiorcza Karolina Malinowska: "Moje dzieci mają skarbonki"

Gwiazdy
Karolina Malinowska od kiedy została mamą, dosyć mocno ogranicza swoje bywanie na salonach i aktywność show biznesową. Szczerze przyznaje, że nie ma po prostu na to zbyt wiele czasu. Modelka jednak przy każdej okazji stara się podzielić swoimi przemyśleniami na temat wychowywania dzieci. Malinowska tym razem przyznała, że uczy swoje dzieci oszczędzania i rozsądnego gospodarowania prywatnym budżetem po to, by w przyszłości znały wartość pieniądza i miały dobre nawyki finansowe. Celebrytka opowiedziała przy okazji o swoich pociechach. Każdy z jej dwóch starszych synów ma zupełnie inne podejście do gospodarowania swoimi finansami. Jeden jest rozrzutny, drugi natomiast bardziej racjonalnie podchodzi do pieniędzy i niekiedy potrafi zaoszczędzić więcej od Malinowskiej.
Małgosia Socha broni Pauliny Krupińskiej:

Małgosia Socha broni Pauliny Krupińskiej: "Może to było dziecko, z którym grała w reklamie"

Gwiazdy
Paulina Krupińska, jedna z bardziej miałkich celebrytek w polskim show biznesie,  w ostatnim czasie budzi sporo emocji. Najpierw zaczęło się od konfliktu z Ewą Chodakowską, teraz modelka naraziła się swoich fankom na Instagramie. Paulina chętnie opowiada o dzieciach, choć dotąd nie pokazała ich publicznie. Celebrytka, podobnie jak wiele innych sławnych mam, publikuje zdjęcia swoich pociech z takiej perspektywy, żeby nie było widać ich twarzy. Nie ma za to problemu z chwaleniem się swoim chrześniakiem, Antosiem. Upublicznienie wizerunku innego dziecka spotkało się z krytycznymi komentarzami. W obronie celebrytki stanęła Małgorzata Socha, która doszukiwała się w zdjęciu promocji nowej reklamy.
Cekinowa Julia Wieniawa jako modelka wybiegowa

Cekinowa Julia Wieniawa jako modelka wybiegowa

Gwiazdy
W przypadku Juli Wieniawy można mówić o prawdziwym fenomenie. Z nieznanej aktorki serialowej, nastolatka przeistoczyła się w jedną z najpopularniejszych celebrytek, która co rusz podpisuje coraz to poważniejsze kontrakty ze znanymi markami. Do kolejnego sukcesu 21-latka można właśnie zaliczyć współpracę z Magnum. W czwartek Julka mogła spełnić swoje marzenie i sprawdzić się w roli modelki wybiegowej na prawdziwym pokazie mody, a mianowicie na Magnum Fashion Show. Wieniawa z kamienną twarzą przechadzała się po wybiegu w cekinowej kreacji odsłaniającej jej opalone nogi. Jak wyznała, zawsze o tym marzyła. Zobaczcie.
poprzednie1 2 3 4 5 ... 39następne