Wyniki wyszukiwania dla:

michał dworczyk

Liczba wyników: 2188

#Newsroom. Gośćmi programu byli Krzysztof Brejza i Adam Bielan

#Newsroom. Gośćmi programu byli Krzysztof Brejza i Adam Bielan

Polityka
Krzysztof Brejza i Adam Bielan byli gośćmi cotygodniowego programu WP i Polsat News #Newsroom. Po nich głos zabrali publicyści. Bieżące wydarzenia komentowali Kamila Baranowska i Michał Wróblewski.
Kompromitacja Pawła Kukiza. Publicyści wieszczą koniec jego kariery

Kompromitacja Pawła Kukiza. Publicyści wieszczą koniec jego kariery

Polityka
- Absolutny hit – tak w programie #Newsroom Kamila Baranowska z „Do Rzeczy” oceniła jeden z postów Pawła Kukiza. - Trwają negocjacje, targi koalicyjne, a tymczasem on pyta swoich sympatyków na Facebooku, z kim powinien pójść do wyborów, bo sam nie może się zdecydować. To jest kompletnie niepoważne i pokazuje, że Paweł Kukiz jest kompletnie pogubiony. Tak się nie robi polityki – oceniła publicystka. Dziennikarz Wirtualnej Polski Michał Wróblewski stwierdził, że jego zdaniem lider Kukiz’15 „powoli kończy swoją karierę polityczną”. Jak dodał, „Kukiz najpierw przez lata atakował PSL, a teraz się do niego łasi i przeprasza”.
Tomasz Ciachorowski i Michał Mikołajczak zabawili sie na domówce. Jednego z nich poniósł melanż...

Tomasz Ciachorowski i Michał Mikołajczak zabawili sie na domówce. Jednego z nich poniósł melanż...

Gwiazdy
Podczas gdy Michał starał się trzymać fason, Tomek od początku czuł się na imprezie wyjątkowo swobodnie, nie odmawiając sobie zarówno wina, piwa, jak i drinków. W efekcie 39-latek nieco stracił nad sobą kontrolę: podkradał gościom drinki, zachowywał się wyjątkowo głośno i nagrywał własne pląsy na parkiecie. Na filmiku udostępnionym przez Mikołajczaka widzimy, że pod koniec imprezy Ciachorowski był już ewidentnie wstawiony i ledwo trzymał się na nogach. Okazało się jednak, że pijackie zachowanie Tomka, to nic innego, jak... gra aktorska. Jak udało nam się ustalić, chodzi o akcję "Pij z twarzą" - jeden z nich udaje pijanego, podczas gdy drugi relacjonuje wszystko z perspektywy osoby trzeźwej. Aktorzy wzięli udział w projekcie #zTwarzą, by uświadomić młodym, że nie potrzeba alkoholu do dobrej zabawy.
Czy uda się na jednym ładowaniu? Elektrykiem z Warszawy do Gdańska

Czy uda się na jednym ładowaniu? Elektrykiem z Warszawy do Gdańska

Ekstra
Mariusz Zmysłowski i Michał Zieliński wsiadają do elektrycznego Jaguara I-Pace'a, który został Samochodem Roku Wirtualnej Polski 2018. Po co? Chcą sprawdzić, czy uda się dojechać na jednym ładowaniu z Warszawy do Gdańska. Bardzo szybko okazuje się, że zadanie nie jest takie proste.
Jaguar I-Pace z Gdańska do Warszawy – na jednym ładowaniu!

Jaguar I-Pace z Gdańska do Warszawy – na jednym ładowaniu!

Ekstra
Mariusz Zmysłowski i Michał Zieliński kontynuują swoją podróż elektrycznym jaguarem. Tym razem przyjmują inną strategię, która przynosi nieoczekiwane rezultaty.
Macierewicz się doczekał. Drwiny nawet, gdy mowa o prezesie PiS

Macierewicz się doczekał. Drwiny nawet, gdy mowa o prezesie PiS

Polityka
Narasta we mnie przekonanie, że pomysłami Antoniego Macierewicza nie powinni zajmować się politolodzy czy dziennikarze, ale specjaliści z zupełnie innej dziedziny. Przecież Macierewicz szukał broni elektromagnetycznej, która jest wymysłem ludzi uważających Baracka Obamę za jaszczura z kosmosu - stwierdził w programie "Tłit" Michał Kamiński. Poseł PSL-UED nie chciał odnieść się na poważnie do działań podkomisji smoleńskiej Macierewicza. - Jeszcze nie doszedł do momentu, w którym pewien cesarz rzymski uczynił konia senatorem - mówił dalej z wyraźnym sarkazmem gość Marka Kacprzaka. - To dobrze świadczy o Jarosławie Kaczyńskim, że dba o dobre samopoczucie byłego ministra. Jak w filmie z Woodym Allenem - Macierewicz wyprzeda swój czas - drwił polityk opozycji.
Tłit - Michał Kamiński

Tłit - Michał Kamiński

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Michał Kamiński.

"Licealiści i tak nie zagłosują". Chaos w szkołach i notowania PiS

Polityka
Pomysł Prawa i Sprawiedliwości na Polskę można podsumować jednym zdaniem prezesa TVP (Jacka Kurskiego - przyp. red.), o tym, że "ciemny lud to kupi" - stwierdził w programie "Tłit" Michał Kamiński. W ten sposób poseł PSL-UED ocenił, jak chaos w szkołach może wpłynąć na notowania i nastroje w rządzie obozu Jarosława Kaczyńskiego. - To, że PiS traktuje wyborców cynicznie jest jasne dla każdego - dodał gość Marka Kacprzaka. Wyraził też nadzieję, że Polacy - również wyborcy PiS - pokażą, iż nie są "ciemnym ludem".

"Zapraszam ministra do apteki". Stanowcza reakcja ws. leków

Wiadomości
To, co dzieje się z lekami jest przykładem na to, że za pomysły PiS trzeba płacić. Rząd tak nieefektywnie zmienił rynek farmaceutyczny, że brakuje lekarstw - powiedział w programie "Tłit" Michał Kamiński, poseł PSL-UED. Dodał, że podobnie jest z brakiem miejsc w szkołach i - w jego ocenie - w tych dwóch bardzo ważnych dziedzinach rząd PiS uderzył w ludzi. - Zapraszam pana ministra Łukasza Szumowskiego do aptek i niech tam tłumaczy pacjentom, że winny jest Tusk - tak z kolei Kamiński skomentował słowa szefa resortu zdrowia o wywozie leków za granicę za rządów PO-PSL.
Szydło po klęsce w UE. Kamiński: kto jest szanowany, ten jest wybierany

Szydło po klęsce w UE. Kamiński: kto jest szanowany, ten jest wybierany

Polityka
To, że Beata Szydło nie zostanie szefową komisji zatrudnienia Paramentu Europejskiego nie jest żadną zemstą. Dziwię się histerii PiS, bo przecież oni z krytykowania Europy uczynili swój sztandar – powiedział w programie "Tłit" WP Michał Kamiński, poseł PSL-UED. – To tak, jakby ktoś przyszedł w gości, krytykował kuchnię i dziwił się, że nie dostał jedzenia – mówił gość Marka Kacprzaka, zauważając też, że partia Jarosława Kaczyńskiego jest ostatnim ugrupowaniem, które powinno mówić o respektowaniu zasad europejskich w polityce. – Gdyby Beata Szydło była szanowana, to by była wybrana – dodał Kamiński.
Kaczyński premierem?

Kaczyński premierem? "Motywy prezesa PiS"

Wiadomości
Nie wykluczam, że na tym etapie życia funkcja premiera może być Jarosławowi Kaczyńskiemu potrzebna. I tak każdy zapytany na ulicy na pytanie o to, kto rządzi Polską, odpowie, że prezes PiS - powiedział w programie „Tłit” WP Michał Kamiński, poseł PSL-UED. Jego zdaniem lider rządzącego obozu może myśleć o prestiżu, ale też chcieć umocnić swoją pozycję polityczną. - Może jest też tak, że ludzie w PiS zdają sobie sprawę z tego, że Morawiecki przestał być wartością dodaną i bez niego można wygrać wybory - mówił gość Marka Kacprzaka.
Obrońca Arkadiusza Kraski o kluczowym dowodzie w sprawie

Obrońca Arkadiusza Kraski o kluczowym dowodzie w sprawie

Polska
- Nagranie z monitoringu w sposób jednoznaczny przekonuje, że nie było tak, jak ustalił sąd pierwszej instancji - mówi adwokat Arkadiusza Kraski mec. Michał Kałużny. Prawnik ma nadzieję, że prokuratura "wciąż stoi po stronie jego klienta" i Kraska ostatecznie zostanie oczyszczony z zarzutów. - Mam nadzieję, że po analizie materiału dowodowego prokuratura zmieni swoje stanowisko i będzie dążyć do uniewinnienia mojego klienta - zaznacza mec. Kałużny.
Michał Kubiak nie ma wątpliwości.

Michał Kubiak nie ma wątpliwości. "Musimy zakwalifikować się na igrzyska i odegrać na nich kluczową rolę"

Sport
- Obojętnie kto by nie pojechał na Final Six Ligi Narodów to celem jest awans do półfinałów. Iran mimo, że wystąpi w podstawowym składzie z pewnością jest w naszym zasięgu. Z Brazylią może być trudniej, bo będą w pełnym składzie są jedną z najlepszych drużyn na świecie - mówi Michał Kubiak o szansach Polaków podczas Final Six Ligi Narodów. - Nasz główny cel na najbliższe miesiące to w końcu zakwalifikowanie się na igrzyska i potem odegranie na nich kluczowej roli.
Leon przywitany w kadrze chlebem, solą i wódką.

Leon przywitany w kadrze chlebem, solą i wódką. "Wszyscy dobrze wiedzą kto to wymyślił"

Sport
- Wszyscy wiemy po co tu jesteśmy. Wiemy do czego się przygotowujemy. Traktujemy go jak swojego, jak członka drużyny, bo nie ma powodu traktować go inaczej. Rozmawiamy po polsku, on też mówi po polsku więc nie ma żadnych problemów - mówi Michał Kubiak o obecności Wilfredo Leona w kadrze reprezentacji Polski. - Przywitaliśmy go chlebem, solą i wódką. Tylko jedna osoba w kadrze mogła to wymyślić.

"Jestem wyznawcą "kościoła technologii". Rozmowa z Michałem Brańskim

Polska
Gościem programu "Biznes Mówi" jest Michał Brański, członek zarządu Wirtualna Polska Holding. W programie rozmowa m.in. o gospodarce cyfrowej i o tym, w jakim stopniu państwo powinno angażować się w jej rozwój i ile informacji powinni posiadać o nas "wirtualni asystenci".
Wirtualny asystent.

Wirtualny asystent. "Chciałbym, aby wiedział o mnie wszystko"

Polska
- Można sobie wyobrazić wirtualnych asystentów, którzy z tego gąszczu ofert będą dokonywać wyboru, działając po stronie użytkownika, a nie wielkich koncernów - powiedział w programie "Biznes Mówi" Michał Brański, wiceprezes Wirtualna Polska Holding. - Osobiście chciałbym, aby tacy asystenci wiedzieli wszystko na mój temat. Również na temat mojego zdrowia i zdrowia mojej rodziny tak, abym, wiedział czy moje dzieci dobrze się rozwijają. Chciałbym też, aby moje decyzje konsumenckie były również konsultowane przez asystenta, który doradzi najlepsze rozwiązanie.
Polska gospodarka cyfrowa.

Polska gospodarka cyfrowa. "Naszym sposobem jest spryt"

Polska
Polskie podmioty cyfrowe, takie jak Allegro czy Wirtualna Polska, doskonale radzą sobie w rywalizacji z podmiotami zagranicznymi - powiedział w programie "Biznes Mówi" Michał Brański, wiceprezes i członek zarządu Wirtualna Polska Holding. - Jednak państwo nie powinno nakładać obciążeń na firmy, które chce prowadzić eksperymenty z obszaru biznesu i technologii. - dodał.

"Jestem wyznawcą "kościoła" technologii"

Polska
- Jestem wyznawcą "kościoła technologii", bo to jest ogromna siła postępu - mówił w programie "Biznes Mówi" Michał Brański, członek zarządu Wirtualna Polska Holding, wiceprezes ds. strategii. Technologie pozwolą nam dokonywać trafniejszych decyzji, wcześniej wypatrywać problemy, np. w kwestii zdrowia. - dodał Brański.
Tłit - Borys Budka

Tłit - Borys Budka

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Michał Wróblewski. Gościem był Borys Budka.

"Lepper 2.0." uderza w Kosiniaka-Kamysza. Jest reakcja

Polska
"Zero wartości, dużo konformizmu" - napisał o PSL-u Michał Kołodziejczak. Co na to Władysław Kosiniak-Kamysz? - Na jego miejscu szukałbym przyjaciół, a nie wrogów. Mamy się czym pochwalić w zakresie działalności rolniczej. Cywilizacyjna zmiana nastąpiła dzięki PSL. Kołodziejczak był kiedyś radnym PiS-u - może to kolejny bat na opozycję? Napsuje trochę krwi w kampanii, ale nic dobrego z tego nie wyjdzie. Wymachiwanie szabelką nie przynosi efektu, wieś jest pragmatyczna - komentował w programie "Tłit".
#EkspertPGEE zawodnicy forBET Włókniarza Częstochowa

#EkspertPGEE zawodnicy forBET Włókniarza Częstochowa

Żużel
Leon Madsen, Michał Gruchalski oraz Adrian Miedziński, a także gościnnie Michał Finfa - to obsada uczestników kolejnego odcinka #EkspertPGEE z udziałem forBET Włókniarza Częstochowa.