Wyniki wyszukiwania dla:

miłość

Liczba wyników: 1033

Najlepsze momenty Dody w show biznesie! "Jest Polską Marylin Monroe" (KLIKA PUDELKA)

Najlepsze momenty Dody w show biznesie! "Jest Polską Marylin Monroe" (KLIKA PUDELKA)

Klika Pudelka
 Dorota Rabczewska ponad połowę swojego życia spędziła w blasku fleszy. Jej kariera nabrała tempa po występie w Barze oraz małżeństwie z Radosławem Majdanem. Później pojawiła się solowa kariera Doroty oraz związki z Błażejem Szychowskim, Nergalem czy Emilem Haidarem. W końcu Doda znalazła miłość u boki Emila Stępnia i obrała nieco inny kierunek budowania kariery. Od pewnego czasu obserwujemy, że aura skandalistki towarzysząca Dodzie niemal od początku funkcjonowania w show biznesie odeszła w zapomnienie, a jej miejsce zajęła zaangażowana i uduchowiona wersja artystki. Z okazji 35. urodzin piosenkarki podsumowaliśmy w Klice Pudelka najważniejsze momentu w karierze Dody. Który skandal z Rabczewską w roli głównej najbardziej zapadł Wam w pamięć?
Herbuś o planach na Walentynki: "Mój ukochany do mnie przyjedzie i będziemy razem figlować"

Herbuś o planach na Walentynki: "Mój ukochany do mnie przyjedzie i będziemy razem figlować"

Gwiazdy
Edyta Herbuś, choć ma na swoim koncie kilka związków, które nie przetrwały próby czasu, wciąż zdaje się wierzyć w miłość. W rezultacie po rozstaniu z Mariuszem Trelińskim nie zwlekała zbyt długo i po niemal pół roku związała się z byłym partnerem Doroty Gardias - Piotrem Bukowieckim.W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła swoje plany walentynkowe. Okazuje się, że pomimo obowiązków zawodowych zaplanowanych na dzień zakochanych, Piotrek przyjedzie do zapracowanej ukochanej aż do Wrocławia. Jak stwierdziła sama Herbuś, w planie mają… figle. Słodko?
Dosadna reakcja Sasina na wpis Wałęsy o Olszewskim

Dosadna reakcja Sasina na wpis Wałęsy o Olszewskim

Tłit
"Gdybym posłuchał zaleceń rządu śp. J. Olszewskiego to wojska sowieckie byłyby w Polsce do końca świata i jeden dzień dłużej" - napisał Lech Wałęsa. - Prezydent jest tak przekonany o swojej wybitności i wielkości, że nie jest w stanie przyznać choć odrobiny z niej nikomu innemu. Jego miłość własna jest nieprzebrana. Lepiej, żeby czasem zamilkł, choćby w takim momencie - komentował szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin w programie "Tłit". - Pamiętamy jego niechlubną rolę przy odwołaniu rządu Olszewskiego. Gangsterskie metody. Wałęsa przypominał tam nie prezydenta, tylko herszta grupy, która chce załatwić swoich konkurentów - dodał.
Marzena Rogalska: Tak! Jestem zakochana!

Marzena Rogalska: Tak! Jestem zakochana!

W łóżku z Oskarem
Marzena Rogalska to jedna z najbardziej cenionych polskich dziennikarek. Na co dzień nie brakuje jej optymizmu i zapału do pracy. To dzięki niej i "Pytaniu na Śniadanie" poranki wcale nie są takie straszne.Dziennikarka była gościem Oskara Netkowskiego w programie "W łóżku z Oskarem". W rozmowie zdradziła m.in, że jest zakochana. Kim jest jej partner? Zobaczcie koniecznie!
Więdłocha w brokatowej kreacji stroi miny na ściance

Więdłocha w brokatowej kreacji stroi miny na ściance

Gwiazdy
Agnieszka Więdłocha popularność zyskała dzięki rolom w Czasie honoru i M jak miłość. Od tamtego czasu nie jest jednak zbyt rozchwytywana, a nieco więcej medialnej uwagi skupiło się na jej narzeczonym, Antonim Pawlickim. Aktorka obecnie najczęściej grywa w komediach romantycznych. W kinach nie zakończono wyświetlania drugiej części Planety Singli, a producenci już zadbali o huczną premierę trzeciej części. Z Złotych Tarasach pojawiła się oczywiście Więdłocha, która przykuła uwagę długą brokatową suknią. Odbijając błysk fleszy, stroiła miny na czerwonym dywanie.
Szczera Przetakiewicz: "Czuję się jak doświadczona 50-latka"

Szczera Przetakiewicz: "Czuję się jak doświadczona 50-latka"

Gwiazdy
Joanna Przetakiewicz jeszcze do niedawna była singielką i wątpiła, że w ogóle znajdzie miłość. Po nieudanym małżeństwie oraz relacji z Janem Kulczykiem, w wieku 51 lat udało jej się ponownie zakochać.Projektantka, choć młodnieje w oczach, w jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że u boku Rinke Rooyensa nie czuje się niczym nastolatka, a po prostu jak doświadczona życiem 50-letnia kobieta. Według Joasi, dzięki nabytemu w ciągu lat doświadczeniu, jej związek z producentem jest dojrzalszy, a jej wiedza w zakresie relacji damsko-męskich przyczynia się do tego, że inne kobiety jej ufają. Wy też darzycie Joasię zaufaniem?
Kuszewski o "M jak Miłość": "To było tylko jedno z wielu miejsc mojej pracy"

Kuszewski o "M jak Miłość": "To było tylko jedno z wielu miejsc mojej pracy"

Gwiazdy
Kacper Kuszewski przez 18 lat wcielał się w postać Marka Mostowiaka w serialu M jak Miłość. Poza tą rolą, miał sporo dokonań teatralnych, o których wiedzą jednak tylko nieliczni. Kilka lat temu wydał również autorską płytę, a od ponad dwóch lat jest też wokalistą zespołu Leszcze. Odejście aktora z serialu odbiło się w branży szerokim echem. Kuszewski zapewnia, że decyzja była przemyślana i świadoma, dlatego niechętnie komentuje już doniesienia związane z produkcją. 42-latek podkreśla, że w zawodzie aktora zmiany są wskazane, choćby po to, by nie być zaszufladkowanym i przypisanym tylko do jednej roli. Dodał, że przez ostatnie miesiące nie zauważył nawet, by rezygnacja z roli Mostowiaka wpłynęła na jego aktorski grafik.
Bosak wspomina najlepsze lata kariery: "Byłam na plakacie w "Bravo""

Bosak wspomina najlepsze lata kariery: "Byłam na plakacie w "Bravo""

Gwiazdy
Ania Bosak zaczynała karierę w 2007 roku, w pierwszej edycji You Can Dance. Miała wówczas 19 lat, a jej starszy brat Marcin grał w najpopularniejszej wówczas polskiej telenoweli, M jak Miłość.Tancerka nie spodziewała się, że odniesie tak spektakularny sukces. Jak wspomina, występy taneczne uczestników programów telewizyjnych przyciągały rzesze fanów. 30-latka z nostalgią wraca do sesji w magazynach dla młodzieży oraz spotkań z fanami w centrach handlowych. Niedawno Bosak postanowiła rozpocząć karierę blogerki. Głównym założeniem jest pomoc czytelnikom w osiąganiu upragnionych celów.
Skromna Cichopek: "Odczarowałam mit matki Polki, który przez wiele lat towarzyszył kobietom"

Skromna Cichopek: "Odczarowałam mit matki Polki, który przez wiele lat towarzyszył kobietom"

Gwiazdy
Katarzyna Cichopek oprócz tego, że od prawie dwudziestu lat wciela się w rolę Kingi z M jak miłość, dała się poznać jako "sexy mama". Kasia swego czasu prowadziła nawet autorski program, w którym pomagała uczestniczkom wrócić do formy fizycznej po ciąży i w przejściu ogólnej metamorfozy. Choć produkcja Polsat Cafe nie jest już emitowana, to aktorka wciąż zdaje się przeżywać ideę programu, twierdząc, że to ona wymyśliła slogan "sexy mama", które obecnie funkcjonuje w polskim show biznesie:Odczarowałam mit matki Polki, który przez wiele lat towarzyszył kobietom - wyznała. Oglądaliście?
Opozda walczy z sukienką na ściance. "Piersi ok?"

Opozda walczy z sukienką na ściance. "Piersi ok?"

Gwiazdy
Joanna Opozda popularność zdobyła rolą Jowity w serialu Pierwsza miłość emitowanym na antenie Polsatu oraz udziałem w Tańcu z Gwiazdami, gdzie co prawda nie doszła do finału, ale wdała się w romans z jednym z tancerzy. Do tej pory Opozda mogła jedynie marzyć o pojawieniu się na wielkim ekranie. Urok oraz talent aktorski Joanny dostrzegli twórcy Diablo. Wyścig o wszystko. Celebrytka postanowiła docenić szansę i wykorzystać jak najlepiej okazję do pojawienia się na ściance. Aktorka wybrała obcisłą, lateksową kreację, która podkreślała piersi. Seksowna kreacja Joanny okazała się jednak dość problematyczna. Aktorka co chwilę poprawiała dół sukienki, obawiając się, że niechcący pokaże biust.
Mroczek wizualizuje sobie aktorstwo: "Moje życie tak się potoczyło"

Mroczek wizualizuje sobie aktorstwo: "Moje życie tak się potoczyło"

Gwiazdy
Marcin Mroczek razem z bratem bliźniakiem od 18 lat gra w serialu M jak miłość. Zdaniem celebryty, bracia Zduńscy stali się jednymi z największych gwiazd produkcji. Choć 36-latek nie ma za wiele wspólnego z aktorstwem, a skończył Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, to nie przestaje snuć marzeń o występach na deskach teatru. Trzy lata temu zadebiutował w sztuce "Mayday 2", a od niedawna razem ze swoim bratem wciela się w rolę detektywa Blogginsa w spektaklu "Chcesz się bawić? Zadzwoń". 1/2 Mroczków zapewnia, że scena niezwykle go ekscytuje oraz mobilizuje do ciężkiej pracy. Dodał, że tylko w ten sposób może doskonalić swój zawodowy warsztat.
Underdog - fragment filmu

Underdog - fragment filmu

Film
"Underdog” to historia upadku i powrotu na szczyt zawodnika MMA . A także pełna realistycznych scen akcji opowieść o słabościach i sile człowieka. Zwątpieniu, które pokonuje rodzą ca się miłość. O walce z przeciwnościami losu i podnoszeniu się po upadku...
Przetakiewicz o instytucji małżeństwa: "Nie wyobrażam, żebym nie była żoną ojca swoich dzieci"

Przetakiewicz o instytucji małżeństwa: "Nie wyobrażam, żebym nie była żoną ojca swoich dzieci"

5 głębszych
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, choć są ze sobą od przeszło roku i na każdym kroku okazują sobie wzajemną miłość i podkreślają jej dojrzałość, to jak się okazuje, nie planują wcale jej formalizacji. Jednakże, mimo że projektantka ma na swoim koncie małżeństwo i liczne związki, m.in. ten z Janem Kulczykiem, dzięki któremu stała się rozpoznawalna w polskim show biznesie, to do instytucji małżeństwa podchodzi dość konserwatywnie:Nie wyobrażam, żebym nie była żoną ojca swoich dzieci - wyznała w najnowszym wywiadzie. Zatem można wywnioskować, że dopóki nie będzie dzieci, nie będzie też ślubu. Podzielacie jej przekonanie?  
Aktorzy "To właśnie miłość". Tak teraz wyglądają

Aktorzy "To właśnie miłość". Tak teraz wyglądają

Film
Aż trudno uwierzyć, że od premiery lubianego, świątecznego hitu filmowego - "To właśnie miłość", minęło już 15 lat. Przypominamy bohaterów tego filmu i sprawdzamy, co dzisiaj porabiają i jak wyglądają. 
KLIKA PUDELKA o Kożuchowskiej : "Czekaliśmy na to, aż Małgorzata trochę się oszpeci"

KLIKA PUDELKA o Kożuchowskiej : "Czekaliśmy na to, aż Małgorzata trochę się oszpeci"

Klika Pudelka
Po roli tragicznie zmarłej w kartonach Hanki Mostowiak w M jak miłość, Małgorzacie Kożuchowskiej bardzo ciężko było zerwać z wizerunkiem "świętej". Kolejne role, choć przynosiły jej popularność i sympatię widzów, najwidoczniej wciąż nie pozwalały samej aktorce się spełnić. Stąd zdaje się decyzja o przyjęciu propozycji samego Patryka Vegi. Kożuchowska najwyraźniej aż tak spodobała się sobie w bardziej drapieżnej wersji, że w rolę wczuwała się jeszcze na samej premierze Plag Breslau, ubrana w kusą czarną sukienkę, eksponującą jej zgrabne nogi. Nie ma co ukrywać, chyba wszyscy czekali na mniej ugrzeczniony wizerunek artystki. Premiera Kliki Pudelka, już w najbliższa niedzielę o godzinie 12:00 w kanale naziemnym telewizji WP.
"Cynizm i hipokryzja". Marcin Kierwiński odpowiada Beacie Szydło

"Cynizm i hipokryzja". Marcin Kierwiński odpowiada Beacie Szydło

Tłit
- Jaka jest granica cynizmu i hipokryzji w polityce? Jeśli Beata Szydło, która wyprowadzała flagę UE z konferencji, gdy została premierem, dziś nagle odnalazła w sobie miłość do Europy, jeśli osoba, która mówiła niedawno, że nie będzie chodzić na pasku Europy, dziś mówi, że Europa to nasz wspólny dom, to ja wiem, że to nic innego jak zakładanie kolejnej maski. Przed nami karnawał - maskarada, bal maskowy już się zaczął. Mimo, że są wilkami, założyli stroje owiec. Ale kły wystają - mówił Marcin Kierwiński (PO) w programie "Tłit", komentując konwencję PiS.
Uśmiechnięci Sławomir i Kajra pozują na ściance, zagadując fotoreporterów

Uśmiechnięci Sławomir i Kajra pozują na ściance, zagadując fotoreporterów

Gwiazdy
Choć jeszcze niedawno twórczość Sławomir i Kajra była traktowana jako przelotny fenomen, to wygląda na to, że para na dobre zagościła w naszym show biznesie. Śpiewające małżeństwo miało niewątpliwie swoje pięć minut za sprawą hitu Miłość w Zakopanem, który rozbrzmiewał we wszystkich stacjach radiowych. Mimo że do dziś nie udało im się tego sukcesu powtórzyć, wciąż zapraszani są na wszelkiego rodzaju imprezy muzyczne.Ostatnio pojawili się na konferencji promującej Sylwestra Marzeń w TVP, podczas której chętnie pozowali do zdjęć, co chwila zagadując fotoreporterów. Myślicie, że jeszcze kiedyś będą mieli taką wenę jak przy Miłości w Zakopanem?
Agnieszka Włodarczyk znowu singielką. Znamy powody rozstania

Agnieszka Włodarczyk znowu singielką. Znamy powody rozstania

Gwiazdy
Agnieszka Włodarczyk nie ma szczęścia w miłości. Wydawało się, że szczęście znalazła u boku finalisty „The Voice of Poland”, Macieja Grendy. Ten związek przeszedł już również do przeszłości. Dlaczego?
poprzednie1 2 3 4 5 ... 58następne