Wyniki wyszukiwania dla:

mewa

Liczba wyników: 5

Wystarczyło 20 sekund. 34-latka zapamięta tę scenę na zawsze

Wystarczyło 20 sekund. 34-latka zapamięta tę scenę na zawsze

Ciekawostki
34-letnia Alicia Jessop wybrała się do Maine na wschodzie USA, aby zwiedzić wybrzeże i zjeść homara. Podczas zwiedzania postanowiła zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dziwiło ją, dlaczego większość turystów, którzy mieli ten sam pomysł, robili fotę pod parasolami. Nie wzięła z nich przykładu i tak, wciągu 20 sekund zjawiła się... mewa! Ptak zaciskający dziób na homarze został uwieczniony na zdjęciu, które zyskało międzynarodową sławę. Kanapka kosztowała nieco ponad 21 dolarów (ok. 80 zł), ale wspomnienie zostanie z 34-latką na zawsze.
Łasica kontra mewa

Łasica kontra mewa

Styl życia
Pewien Kanadyjczyk w trakcie połowu nagrał z bliska niezwykły pojedynek. Okazało się, że w wodzie blisko łodzi łasica walczy z mewą. Wszystko miało miejsce na jeziorze Stony Lake w prowincji Ontario.
Mewa i dwa koty.

Mewa i dwa koty. "Jesteście do niczego"

Ciekawostki
Koty wcale nie są aż tak waleczne wobec ptaków, jak mogłoby się  zdawać. Dowodem jest to nagranie. W Wielkiej Brytanii pewna mewa postanowiła wykraść trochę jedzenia z misek, które znajdowały się wewnątrz. Ptak bez problemu wprosił się do  środka. Pomogła dopiero reakcja człowieka.
Mewa ukradła telefon i rzuciła się do ucieczki. Kamera była włączona

Mewa ukradła telefon i rzuciła się do ucieczki. Kamera była włączona

Styl życia
Anglia. Chloe Rainey wraz z przyjaciółką cieszyła się wolną chwilą spędzaną na plaży. Swój trening chciała nagrać telefonem komórkowym. Niestety plany dziewczyny pokrzyżowała mewa, która postanowiła upolować jej telefon. Szybka reakcja poszkodowanej na szczęście skończyła upuszczeniem przez ptaka urządzenia.
#dziejesiewmoto: pirat na ścieżce, parkowanie i mewa

#dziejesiewmoto: pirat na ścieżce, parkowanie i mewa

Motoryzacja
Dzisiejsze "Dzieje się w Moto" zaczynamy od elektryzującego filmiku z rowerzystą i kierowcą samochodu w rolach głównych. Jadący Volvo za nic miał przepisy, co nie spodobało się miłośnikowi jednośladów. Drugi film na dzisiaj to niezbyt udane próby parkowania pewnego Brytyjczyka. Odcinek kończymy nagraniem niecodziennego karambolu na autostradzie.