Wyniki wyszukiwania dla:

metraż

Liczba wyników: 5

Agnieszka Fitkau-Perepeczko:

Agnieszka Fitkau-Perepeczko: "Australijczycy potrafią się dużo lepiej bawić i nie mają ograniczeń"

Gwiazdy
Agnieszka Fitkau-Perepeczko bardzo chwali styl życia Australijczyków i ceni ich za to, że potrafią nabrać dystansu do wielu spraw, a tym samym nie toczą bezsensownych kłótni na tematy, które ich nie dotyczą. Dzięki temu są bardziej pogodni i wiodą dużo spokojniejsze życie niż Polacy. Aktorka podkreśla, że Australijczycy potrafią się dobrze bawić i nie ma dla nich żadnych ograniczeń, tematów tabu czy rzeczy, których nie wypada robić. Dlatego swoje urodziny woli świętować poza granicami Polski. Fitkau-Perepeczko przekonuje nie tylko mentalność Australijczyków, ale również metraż, jakim dysponuje.
Zielińska urządza nowy dom!

Zielińska urządza nowy dom! "Przy dwójce dzieci potrzebna jest większa przestrzeń"

Gwiazdy
Katarzyna Zielińska od roku zapowiadała, że planuje zmienić metraż na nieco większy i wybudować dom z ogrodem. Aktorka do nowej nieruchomości chciała przeprowadzić się jeszcze przed narodzinami drugiego dziecka. Choć syn celebrytki na świecie pojawił się w grudniu, do zmiany miejsce zamieszkania nadal nie doszło. Zielińska w najnowszym wywiadzie wyznała, że cały czas dogląda budowy, a w urządzaniu wymarzonego domu pomaga jej architekt. Kasia stwierdziła, że zmianę mieszkania na większe podyktowało powiększenie rodziny. Aktorka zapewnia, że przy dwójce dzieci potrzebuje więcej przestrzeni oraz ogrodu. Z podobnego problemu zwierzyła się ostatnio Paulina Sykut-Jeżyna, która ze względu na "ciasnotę" w dwustumetrowym apartamencie nie chce pozwolić sobie na drugie dziecko.
Duży problem Polaków mieszkających w europejskim kraju. Ceny mieszkań porażają

Duży problem Polaków mieszkających w europejskim kraju. Ceny mieszkań porażają

Finanse
Narzekasz na ceny wynajmu mieszkania w Polsce? Polakom, którzy przeprowadzili się do Portugalii, pewnie nie raz zdarzyło się zatęsknić za rodzimym rynkiem nieruchomości. Grzegorz Betlej z Open FM pojechał do Lizbony, by sprawdzić dla nas ceny. Okazuje się, że miesięczny koszt wynajmu około 40-metrowego mieszkania równa się tam niemal całej pensji, czyli wynosi około 1000 euro. W Warszawie za taki metraż płacimy od 1500 do 2500 złotych.
W pogoni za metrażem - zwiastun

W pogoni za metrażem - zwiastun

Styl życia
Mało funkcjonalne domy? Zbyt ciasne pomieszczenia i brak pomysłu na rozwiązanie problemu? Spokojnie, nasi specjaliści od efektywnego wykorzystywania metrażu chętnie pomogą! Oboje są fenomenalni, oboje są totalnie różni, ale cel mają ten sam! Sprawić by nawet w najmniejszym domu, znalazło się miejsce na wszystko! Oglądaj "W pogoni za metrażem" w każdą sobotę i niedzielę o 13:00 w Telewizji WP i zobacz jak sprytnie zagospodarować przestrzeń we własnym domu
Zmiany w prawie. Mieszkanie nie mniejsze niż 25 mkw.

Zmiany w prawie. Mieszkanie nie mniejsze niż 25 mkw.

Finanse
1 stycznia wchodzi w życie nowelizacja rozporządzenia ministra infrastruktury i budownictwa w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Dla klientów deweloperów oznacza to ofertę bardziej dostosowaną do ich potrzeb i zmieniających się trendów. Nowe przepisy uderzą jednak w segment tzw. mikroapartamentów, popularnych zwłaszcza w dużych miastach.