Wyniki wyszukiwania dla:

marysia starosta

Liczba wyników: 20

Wiosenna Maria Sadowska na rowerach i lunchu z mężem

Wiosenna Maria Sadowska na rowerach i lunchu z mężem

Gwiazdy
Choć Maria Sadowska bez wątpienia jest utalentowaną piosenkarką, ostatnio zdecydowanie głośniej jest o niej w kontekście sctricte celebryckich zajęć. Artystka po przygodzie z jurorowaniem w The Voice od Poland postanowiła najwidoczniej na razie nie wracać do pracy artystycznej i skupić się na byciu celebrytką. W rezultacie Marysia wzięła udział w czwartej edycji Agenta, który jest obecnie transmitowany w telewizji.Jakiś czas temu paparazzi przyłapali wokalistkę i jej męża na wspólnym spędzaniu wolnego czasu. Maria i Adrian, z okularami przeciwsłonecznymi na nosach, postanowili skorzystać ze słonecznej pogody i wybrali się na przejażdżkę rowerową oraz lunch "pod chmurką". Zobaczcie.
Marysia Starosta: Sokół zrobił ze mnie kobietę

Marysia Starosta: Sokół zrobił ze mnie kobietę

Polska
Takich dziewczyn jak Marysia Starosta w Polsce jest niewiele. Kiedy kilka lat temu jeden z najbardziej znanych raperów w Polsce zaproponował jej współpracę, nie wiedziała, że jej życie diametralnie się zmieni. - Kiedy poznałam Sokoła, byłam zaręczona. Na spotkanie w sprawie płyty poszłam z moim narzeczonym, a wyszłam już z Wojtkiem - wyznała Marysia Starosta w programie "W łóżku z Oskarem".Wokalistka zdradziła także, jak zmienił ją świat hip hopu. Czy nie żałuje 7 lat u boku Sokoła? Czy rozebrałaby się dla "Playboya" tak, jak jego obecna dziewczyna? I w końcu, czy jej najnowsze muzyczne dzieło "Ślubu nie będzie" to tylko gra słowem, a może deklaracja na całe życie?Koniecznie zobaczcie intymną rozmowę Oskara Netkowskiego z Marysią Starostą.
Sadowska o LM96:

Sadowska o LM96: "Nie wiedziałam, kim jest, jak ją spotkałam"

Gwiazdy
Marysia Sadowska po przygodzie w roli jurora w The Voice of Poland, postanowiła odstawiać na bok artystyczne aspiracje i skorzystać ze statusu celebrytki. Wokalistka wzięła udział w czwartej edycji gwiazdorskiego Agenta, gdzie miała okazję poznać reprezentantów różnych dziedzin show biznesu. Sadowska pochwaliła się, że przez tydzień mieszkała z Angeliką Muchą. Maria zapewniła, że wcześniej nie znała działalności Littlemooonster96 oraz jej zamiłowania do Justina Bibera  Piosenkarka wyznała, że nawet podczas pobytu na Wyspach Kanaryjskich, influencerka regularnie dbała o publikacje na Instagramie. 
Martyna Wojciechowska chce stale powiększać swoją rodzinę adopcyjną. Nie w planach kolejnej ciąży

Martyna Wojciechowska chce stale powiększać swoją rodzinę adopcyjną. Nie w planach kolejnej ciąży

Gwiazdy
Jeszcze niedawno Martyna Wojciechowska była stale w rozjazdach. Dopiero śmierć ojca jej dziecka przewartościowała życie dziennikarki. Podróżniczka całe swoje życie podporządkowała wychowaniu córki. Choć w wielu wywiadach powtarzała, że chciałaby, żeby Marysia miała rodzeństwo, dziś ma zupełnie inne plany.
Sadowska zapewnia:

Sadowska zapewnia: "Kariery wcale nie robią ludzie, którzy zwyciężyli"

Gwiazdy
Marysia Sadowska pełni rolę jurora w The Voice of Poland od trzeciej edycji. Artystce udało się też trzykrotnie doprowadzić uczestnika swojej drużyny do zwycięstwa. Do tej pory obok Sadowskiej w jury zazwyczaj zasiadała Edyta Górniak lub Natalia Kukulska. Ostatecznie w ósmym sezonie postanowiono kobiecy pierwiastek zastąpić Michałem Szpakiem.
Szpak zachwyca się Sadowską:

Szpak zachwyca się Sadowską: "Marysia potrafi się kłócić, jak to kobieta"

Gwiazdy
Michał Szpak medialną karierę zaczynał sześć lat temu od występów w talent show. W tym czasie zdążył wydać kilka płyt, wystąpić na Eurowizji oraz zostać "twarzą" lakierów do paznokci. Sukces piosenkarza zwieńcza rola jurora w The Voice of Poland.
Sadowska tęskni za poprzednimi jurorkami

Sadowska tęskni za poprzednimi jurorkami "The Voice"? "Uczestnicy zawsze mieli diwę i mnie"

Gwiazdy
Maria Sadowska na fotelu jurora "The Voice of Poland" zasiada od trzeciej edycji. Artystce udało się trzykrotnie doprowadzić uczestnika swojej drużyny do zwycięstwa. Do tej pory obok Sadowskiej w jury zazwyczaj zasiadała Edyta Górniak lub Natalia Kukulska. Ostatecznie w ósmym sezonie postanowiono podziękować Edycie, która nie znalazła się na ujawnionej liście jurorów. W rozmowie dla portalu PrzeAmbitni Marysia wyznała, że brakuje jej kobiecego towarzystwa. Podczas kręcenia pierwszych odcinków piosenkarka może liczyć na wsparcie Andrzeja Piasecznego, Barona i Tomsona z Afromental oraz Michał Szpaka. Sadowska wyznała, że do tej pory pozostawała w cieniu "diw" zasiadając na fotelach jurorskich.  
Ciężarna Marysia Góralczyk na obiedzie z... Krzysiem Ibiszem

Ciężarna Marysia Góralczyk na obiedzie z... Krzysiem Ibiszem

Gwiazdy
Kilka dni temu aktorka razem z partnerem oraz Krzysztofem Ibiszem i jego dziewczyną wybrali się na obiad do ulubionej restauracji celebrytów narzekających na brak prywatności, czyli do Flaminga. Marysia w ten sposób chce zyskać utraconą popularność?
Wojciechowska o ponownym

Wojciechowska o ponownym "macierzyństwie": "Mam kilkoro dzieci w różnych zakątkach globu!"

Gwiazdy
Martyna Wojciechowska jest matką 9-letniej Marysi, której ojcem jest podróżnik i nurek głębinowy Jerzy Błaszczyk. Ich związek niestety nie przetrwał zbyt długo. Rozstali się krótko po narodzinach ich jedynego dziecka. Martyna jednak przyznaje, że pod swoimi skrzydłami ma też kilkoro innych dzieci na całym świecie. Jednym z nich jest Kabula. 17-letnią dziewczynę kilka lat temu poznała dzięki realizacji Kobiety na krańcu świata w Tanzanii. Wojciechowskiej udało się zebrać 100 tysięcy złotych na jej edukację. Pieniądze wpłacili polscy widzowie. Podróżniczka w rozmowie z www.przeAmbitni.pl przyznała, że Kabulę traktuje jak córkę, a dla Marysi to po prostu siostra. Od jakiegoś czasu przyznaję, że mam kilkoro dzieci w różnych zakątkach naszego globu.  Jestem mamą. Wiele uwagi i energii poświęciłam Kabuli, to dziewczyna, która studiuje w najlepszej prywatnej szkole, świetnie się uczy. Kiedy ją poznałam, mieszkała w ośrodku dla dzieci chorych na albinizm, za drutem kolczastym, bez szans na edukację. Dla mnie jest moją córką, nastoletnią. Marysia traktuje Kabulę jak swoją siostrę i wie o innych dzieciach w zakątkach naszego globu. Mówimy o tym, żeby kiedyś odwiedzić to jej adoptowane, przyszywane rodzeństwo.
Wojciechowska o córce:

Wojciechowska o córce: "Nie może pojąć, czemu tylko mężczyźni mogą decydować!"

Gwiazdy
Środowe obchody Dnia Kobiet i Międzynarodowy Strajk Kobiet zgromadziły tłumy Polek w całym kraju. Wśród protestujących nie brakowało gwiazd, polityków i celebrytów. W Warszawie protestowali między innymi Magdalena Cielecka, Maja Ostaszewska, Krystyna Janda, Bartosz Arłukowicz, Michał Piróg i Anja Rubik. Pojawiła się też Jolanta Kwaśniewska. Protestowała również Martyna Wojciechowska, która przeciwstawia się pozbawianiu Polek prawa do samodecydowania. Przyznaje, że z 9-letnią córką już rozmawiała na ten temat. Wspomina, że dziewczynka nie mogła pojąć, dlaczego tylko mężczyźni mogą o czymś decydować. Dzisiaj miałam bardzo ważną i głęboką rozmowę z moją córką o tym, czym są prawa kobiet. Marysia ma 9 lat i pyta, co to jest strajk. Wydawało się, że mamy demokrację, że wywalczyłyśmy prawa. Dla 9-latki było to niepojęte, że mężczyźni mogą o czymś decydować, a kobiety nie, dlaczego chłopcy mogą coś robić, a dziewczynki nie. Przecież możemy robić wszystko, jesteśmy zupełnie wolne.
Martyna Wojciechowska opowiada o artystycznym talencie swojej córki

Martyna Wojciechowska opowiada o artystycznym talencie swojej córki

Gwiazdy
Martyna Wojciechowska w rozmowie z reporterem WP opowiedziała o wzorcach, które przekazuje swojej córce. Podróżniczka nie zamierza zarażać dziewczynki swoimi pasjami i pozwala jej rozwijać swoje artystyczne talenty. Ostatnio Marysia razem z mamą zaprojektowała biżuterię dla marki W.Kruk, dlatego Martyna wierzy, że córce zawsze będzie przyświecać  wolność, odwaga i siła niezależnie jaką drogę życiową wybierze.
Kim są Krewniacy?

Kim są Krewniacy?

Zdrowie
Co 15 sekund jest potrzebna krew. Dlatego tak ważne jest to, aby jej dawców było coraz więcej. O tym, co daje zostanie Krewniakiem opowiadają aktor i ambasador akcji "Moja Krew" Marek Siudym wraz z synem Tadeuszem oraz ambasadorka tej samej akcji Marysia Macharzewska.
Andrzej Piaseczny dumny z Grędzińskiego? Jego podopieczny wygrał

Andrzej Piaseczny dumny z Grędzińskiego? Jego podopieczny wygrał "The Voice of Poland"

Gwiazdy
Piosenkarz nie ukrywa, że zdaje sobie sprawę z niedoskonałości Mateusza Grędzińskiego. 25-latkowi zarzucano nieczystości, które nawet w półfinale wytykała mu Marysia Sadowska. A jednak to właśnie on wygrał show. Jego urok osobisty, talent i umiejętności taneczne przekonały widzów. Piasek pomoże mu w karierze? 
Starosta z PiS sponsoruje szkołom bilety na Smoleńsk.

Starosta z PiS sponsoruje szkołom bilety na Smoleńsk. "Stać nas na to!"

Wiadomości
Prawie 1,5 tys. uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Jarocina zobaczy film "Smoleńsk" Antoniego Krauzego. Za bilety - 14 tysięcy złotych - zapłaciło starostwo, na czele którego stoi przedstawiciel Prawa i Sprawiedliwości."Postanowiliśmy sfinansować wyjście do kina, ponieważ mamy przeprowadzone wszystkie największe, najważniejsze inwestycje w naszych szkołach. Stać nas na to, aby teraz naszej młodzieży zapewniać dodatkowe wyjazdy i zajęcia " - mówi Bartosz Walczak, starosta jarociński.Pomysł wysłania uczniów na "Smoleńsk" za publiczne pieniądze nie wszystkim się podoba."Uczniowie zostali zaproszeni na seans przez starostę, który za publiczne pieniądze kupił bilety. Ja na seans nie wchodzę. Nie jestem zainteresowana tego typu spektaklem. O sprawie katastrofy smoleńskiej mówi się sporo. Wydaje się, że obecnie jest tak, że rząd cały czas te sprawę jeszcze wyjaśnia. Film ze wszystkich recenzji, jakie przeczytałam, prezentuje określoną wizję tej katastrofy" - mówi Hanna Szałkowska, nauczycielka w ZSO 1.
Aneta Zając wybiera suknię ślubną w serialu

Aneta Zając wybiera suknię ślubną w serialu "Pierwsza miłość"

Gwiazdy
Aneta Zając w bieli! W serialu "Pierwsza miłość" aktorka miała szansę przymierzyć kreacje na najważniejszy dzień w życiu. Serialowa Marysia wybrała się do butiku z sukniami ślubnymi. W jakiej kreacji zobaczymy przyszłą pannę młodą?
Marysia Sadowska o Kukulskiej w jury

Marysia Sadowska o Kukulskiej w jury "The Voice of Poland"

Gwiazdy
Od września na antenie TVP 2 fani muzycznych talent show będą mogli oglądać kolejną edycję "The Voice of Poland". Jak każda stacja, również telewizja publiczna postanowiła z okazji nowej ramówki nieco "odświeżyć" skład jurorski programu. Do trenerów dołączyła Natalia Kukulska, która zastąpiła Edytę Górniak. Choć według oficjalnej wersji Górniak chciała skupić się na swojej wokalnej karierze, zakulisowo sporo mówiło się o jej "grymaszeniu" i wygórowanych żądaniach finansowych. Ze zmian cieszy się Maria Sadowska. Przekonuje, że Kukulska będzie potrafiła merytorycznie oceniać uczestników. 
W Bawarii w ośrodkach dla uchodźców z Syrii zabrakło miejsc

W Bawarii w ośrodkach dla uchodźców z Syrii zabrakło miejsc

Świat
Starosta Landshut wysłał do siedziby Merkel autokar z uchodźcami. Chciał zasygnalizować, że dotychczasowa polityka nie może być kontynuowana. Grupa składa się z 31 mężczyzn z Syrii, którzy mają status azylantów.
#gwiazdy: Maria Seweryn spodziewa się syna

#gwiazdy: Maria Seweryn spodziewa się syna

Gwiazdy
Konflikt Marii Seweryn i Krystyny Jandy trwa od dawna. Córka i matka nie mogą dojść ze sobą do porozumienia, odkąd wyszło na jaw, że Marysia związała się z Igorem Dzierzęckim. Nowy ukochany nie przypadł do gustu Jandzie, która martwi się, że jej dziecko wiążę swoją przyszłość z mężczyzną, który ma pięcioro dzieci z trzema różnymi kobietami. Nie pomogły rozmowy ani kłótnie. Panie przestały się ze sobą kontaktować, a Janda odsunęła córkę od prowadzenia teatru.
Baron, Tomson i Piasek na scenie

Baron, Tomson i Piasek na scenie "The Voice of Poland"!

Gwiazdy
Do nowej edycji The Voice of Poland wrócił Piasek, z czego najbardziej cieszyli się chyba Baron i Tomson z Afromental. Cała trójka dogaduje się świetnie także poza planem. Ostatnio zagrali spontaniczny koncert na scenie The Voice. Udało im się nawet poderwać z fotela Edytę Górniak, ale diwa nie była już tak chętna do śpiewania jak Marysia Sdowska. Zobaczcie, jak się bawili.
Łęczyca - polski Shawshank na sprzedaż

Łęczyca - polski Shawshank na sprzedaż

Podróże
Opustoszałe od 2006 roku więzienie w Łęczycy było jednym z najcięższych w Polsce. Więzienne mury służyły też jako scenografia filmów "Va Bank" czy "Papusza". Dziś polski Shawshank został wystawiony na sprzedaż. - Moim zdaniem najbardziej nadaje się na funkcję hotelową - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Starosta Powiatowy w Łęczycy Wojciech Zdziarski. Jaka jest cena wywoławcza?