Wyniki wyszukiwania dla:

marek kacprzak

Liczba wyników: 1239

Littlemooonster96 poczuła wiosnę w jeansowej mini

Littlemooonster96 poczuła wiosnę w jeansowej mini

Gwiazdy
Angelika Mucha od trzech lat walczy o telewizyjną karierę, w ramach której zdążyła już zatańczyć z Rafałem Maserakiem w Tańcu z gwiazdami. Po godzinach cierpliwie lansowała się zaś na pokazach mody, chwaląc się przy okazji słabością do luksusowych marek. Jesienią poleciała na Wyspy Kanaryjskie, by wziąć udział w czwartej edycji Agenta. Choć Littlemooonster96 poświęca swojej karierze każdą wolną chwilę, stara się też utrzymać dobre relacje z przyjaciółmi. Kilka dni temu wybrała się na spacer warszawskimi ulicami. Celebrytka stęskniona na wiosną wystylizowała się w jeansową spódniczkę.
Docinają Beacie Kempie. Jest reakcja

Docinają Beacie Kempie. Jest reakcja

Polska
"Niech nie jedzie do Brukseli, pomóżmy Kempie na miejscu" - można przeczytać w internecie. - Mnie nie trzeba pomagać, to bardzo złośliwe. Pozostawmy to i wspólnie zróbmy razem coś dobrego - komentowała minister w programie "Tłit". Wspomniała też o swoim angielskim. - Syn rozmawia ze mną w domu, sprawdza moje umiejętności. Czasem jest pod wrażeniem, czasem się uśmiecha, czasem podrzuci jakiś sposób na doskonalenie - zdradziła. - Poziom bardzo dobry podstawowy? - dopytywał Marek Kacprzak. - Mój angielski jest na takim poziomie, że spokojnie będzie można się porozumieć - odpowiedziała Kempa.

"Druga połowa". Czy Legia podniesie się po zwolnieniu Pinto? "Jeden mecz może wszystko zmienić"

Piłka nożna
Legia Warszawa jest w trudnej sytuacji. Zajmuje drugą pozycję w ligowej tabeli, a do lidera traci sześć oczek. Włodarze klubu zdecydowali się na zwolnienie trenera Ricardo Sa Pinto. Jego miejsce zajął duet Aleksandar Vuković i Marek Saganowski.
Przekop Mierzei Wiślanej. Dlaczego Rosjanie nie chcą tej inwestycji

Przekop Mierzei Wiślanej. Dlaczego Rosjanie nie chcą tej inwestycji

Polska
- Chodzi o konkurencję - tłumaczył w programie "Money. To się liczy" Marek Gróbarczyk, minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej. - Brak możliwości rozwoju Elbląga to szansa na rozwój dla Rosjan. Strona rosyjska zwróciła się do Brukseli, wskazując, że budowa kanału przez Mierzeję jest wybitnie szkodliwa dla środowiska. Ma to na celu jedno: niedopuszczenie do budowy - dodał.
Tlit - Leszek Miller

Tlit - Leszek Miller

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Leszek Miller.
Złoża bursztynu pod Mierzeją Wiślaną. Minister uchyla rąbka tajemnicy

Złoża bursztynu pod Mierzeją Wiślaną. Minister uchyla rąbka tajemnicy

Polska
- Kończymy badania nad złożami bursztynu pod Mierzeją Wiślaną. W najbliższym czasie zorganizujemy konferencję prasową, podczas której poinformujemy o szczegółach - zapowiedział w programie "Money. To się liczy" Marek Gróbarczyk. Minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej przyznał, że tylko jedno z dwóch odkrytych złóż nadaje się do eksploatacji - bursztyn w drugim jest za bardzo rozproszony. Dodał też, że zyski z wydobycia nie będą kolosalne i sięgną kilku milionów złotych.
Tlit - Jarosław Sellin

Tlit - Jarosław Sellin

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Jarosław Sellin.
Lewandowski rozgrywa najlepszy sezon w karierze?

Lewandowski rozgrywa najlepszy sezon w karierze? "Komentowanie jego goli staje się nudne"

Piłka nożna
- Jeśli spojrzymy na Lewandowskiego to w tym momencie rozgrywa statystycznie najlepszy sezon od momentu przyjścia do Bayernu. Komentowanie jego goli co tydzień powoli robi się nudne - mówi Marek Wawrzynowski. - Jestem kibicem Bayernu ale mam wrażenie, że w tym roku nie uda się zdobyć mistrzostwa Niemiec.
Mocne słowa o zwolnieniu Nawałki.

Mocne słowa o zwolnieniu Nawałki. "Czuję ogromne zażenowanie. W Poznaniu mają co tydzień inną wizję"

Piłka nożna
- Nie jestem zszokowany zwolnieniem Nawałki bo takie sygnały dochodziły od jakiegoś czasu. Bardziej jestem zażenowany tym, że nie zdawali sobie sprawy kogo zatrudniają. Negocjujesz z nim bardzo długo, on przedstawia cały długofalowy plan i nagle się okazuje, że to jednak nie to. Bardzo niepoważne zachowanie - mówi Marek Wawrzynowski. 
W Legii trwa poszukiwanie następcy Sa Pinto.

W Legii trwa poszukiwanie następcy Sa Pinto. "Dopóki były wyniki to Mioduski przymykał oko"

Piłka nożna
- Byłem przekonany, że Legia zje Ekstraklasę. Oni mają tak ogromny potencjał. A tutaj okazuje się, że Sa Pinto to nie jest dobry trener. Dopóki były wyniki to prezes Mioduski przymykał oko na jego idiotyczne zachowanie. Teraz nie ma wyników i trwa poszukiwanie następcy - mówi dziennikarz WP SportoweFakty Marek Wawrzynowski. 
Marek Jakubiak: Jestem skromny, nie mam dużych potrzeb

Marek Jakubiak: Jestem skromny, nie mam dużych potrzeb

Polska
Biznesmen i najbogatszy poseł obecnej kadencji parlamentu otwarcie mówi, że jest bogaty. Pieniędzy nie wydaje jednak na ekstrawaganckie zachcianki. Dzięki zarobionym pieniądzom mógł natomiast spełnić marzenie z dzieciństwa. Opowiedział o tym w programie "Nino o biznesie".
Tłit - Bartłomiej Sienkiewicz

Tłit - Bartłomiej Sienkiewicz

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Bartłomiej Sienkiewicz.
Marek Jakubiak: Prowadzenie firmy w Polsce to heroizm

Marek Jakubiak: Prowadzenie firmy w Polsce to heroizm

Polska
Najbogatszy poseł od blisko trzech dekad jest przedsiębiorcą. Ponad piętnaście lat Marek Jakubiak jest właścicielem kilku browarów. Biznesmenowi przypisuje się zapoczątkowanie mody na piwa regionalne w naszym kraju. Znany z kontrowersyjnych wypowiedzi polityk w rozmowie z Nino Dżikiją mówi o tym, jak prowadzi się firmę w Polsce i dlaczego uważa, że browary craftowe to zagrożenie. Zdradza też, czy sprzedałby któryś ze swoich browarów światowej korporacji.
Tłit - Michał Dworczyk

Tłit - Michał Dworczyk

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Michał Dworczyk.
Tłit - Tomasz Siemoniak

Tłit - Tomasz Siemoniak

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Tomasz Siemoniak.
Były premier o nowych obietnicach PiS: Elektorat się nie zwiększy

Były premier o nowych obietnicach PiS: Elektorat się nie zwiększy

Polska
- Tam, gdzie chodzi o rozdawnictwo, to PiS jest dobry i szasta pieniędzmi. Niekiedy w sposób skuteczny, jak w przypadku 500 plus. Słowa złego Pan ode mnie nie usyszy na ten temat. 500 plus na pierwsze dziecko nie ma już uzasadnienia, to tylko kiełbasa wyborcza. Tymi dodatkowymi obietnicami elektoratu się nie zwiększy - mówił money.pl Marek Belka, były premier i szef NBP.
Marek Belka o trzynastej emeryturze: Wezmę

Marek Belka o trzynastej emeryturze: Wezmę

Polska
- Emeryci bardzo często cierpią niedostatek, bo muszą głównie pomagać dzieciom i wnukom. To nie emeryci są najbiedniejszą warstwą w Polsce. Zastanawiam się, czy ja mam się zgłosić. Nie trzeba się zgłaszać? To wezmę - mówił money.pl były premier Marek Belka.
Marek Belka o strajku nauczycieli: zwiększa chaos w szkołach

Marek Belka o strajku nauczycieli: zwiększa chaos w szkołach

Polska
- Z punkut widzenia nauczycieli to jest idealny moment, żeby coś wyrwać, dlatego to robią. Oczywiście entuzjazmu to nie budzi we mnie. To zwiększa chaos i niepewność w szkołach, a chaosu i niepewności mieliśmy dosyć w związku z likwidacją gimnazjów. Ta likwidacja wydaje mi się najpotężniejszym błędem tego rządu - powiedział money.pl były premier Marek Belka.
El. ME 2020: nieprzyjemna sytuacja polskich kibiców.

El. ME 2020: nieprzyjemna sytuacja polskich kibiców. "Kilku nie wpuszczono na pokład samolotu"

Piłka nożna
Mateusz Skwierawski i Marek Wawrzynowski przyjrzeli się austriackiej prasie przed meczem Austria - Polska. Jaki skład Polaków typują zagraniczne media? Jak mają zamiar zneutralizować Roberta Lewandowskiego? Dziennikarze WP SportoweFakty opowiedzieli również o nieprzyjemnej historii na lotnisku. - Jeden czy dwóch kibiców nie zostało wpuszczonych do samolotu bo byli "zbyt weseli". Szkoda mi ich było. - mówi Marek Wawrzynowski. 
Marek Belka bezlitosny dla Teresy Czerwińskiej.

Marek Belka bezlitosny dla Teresy Czerwińskiej. "Budżet do wygrywania wyborów"

Polska
- Sposób, w jaki prowadzi Ministerstwo Finansów, budzi mój szacunek. Ale jej przełożeni partyjni powiedzieli coś w typie: budżet jest do wygrywania wyborów. Pani Czerwińska ma przed sobą prawdopodobnie wielką karierę naukową, a być może i w polityce gospodarczej. Jej sprawa, ale ja bym się do dymisji podał - powiedział money.pl prof. Marek Belka, były premier i minister finansów.
Tłit - Robert Biedroń

Tłit - Robert Biedroń

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Robert Biedroń.