Wyniki wyszukiwania dla:

marek gróbarczyk

Liczba wyników: 1398

Tłit - Marek Sawicki

Tłit - Marek Sawicki

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Marek Sawicki.
Wybory parlamentarne 2019. Marek Sawicki odsłania kulisy porozumienia z Kukizem

Wybory parlamentarne 2019. Marek Sawicki odsłania kulisy porozumienia z Kukizem

Polska
Marek Sawicki pytany był w programie "Tłit" o współpracę z Pawłem Kukizem, który niegdyś ostro krytykował PSL. - Czy pamięta pan, jakie słowa wobec Jarosława Kaczyńskiego i PiS-u mówił Zbigniew Ziobro? Dziś jest filarem destrukcji tego środowiska. Co mówił Jacek Kurski? Dziś to główny strateg i propagandzista tej partii. Ludzie się zmieniają. 4 lata temu na płaszczyźnie PSL-Kukiz nie było porozumienia. Dziś tak - komentował. Wymienił przy tym listę ustępstw, na które poszło każde z ugrupowań.
Afera w Ministerstwie Sprawiedliwości. Dlaczego Kaczyński milczy? Marek Sawicki ma teorię

Afera w Ministerstwie Sprawiedliwości. Dlaczego Kaczyński milczy? Marek Sawicki ma teorię

Polska
Dlaczego Jarosław Kaczyński nie zabrał głosu ws. afery z Łukaszem Piebiakiem? - To jest zaskakujące pytanie. W mojej ocenie dlatego, że Mariusz Kamiński jeszcze nie powiedział, ile rzeczy w związku z tą sprawą ma. Ile rzeczy mają dziennikarze, którzy współpracują ze służbami. Ile służby przekazały mu materiałów - mówił Marek Sawicki w programie "Tłit".
Przełom ws. ulgi meldunkowej.

Przełom ws. ulgi meldunkowej. "Sąd oddalił wcześniej 1000 spraw"

Finanse
- Mamy 1000 wyroków, które są niezgodne z prawem. 19 tys. osób nawet nie rozpoczęło prawa walki z urzędnikami, którzy wprowadzili ich w błąd. Chcemy rozpocząć proces naprawiania takich sytuacji - mówił w programie "Money. To się liczy" Marek Isański, prezes Fundacji Praw Podatnika.
Pozew ofiar ulgi meldunkowej.

Pozew ofiar ulgi meldunkowej. "Zgłaszają się kolejne osoby"

Polska
Osoby, które przez brak jednego zaświadczenia zapłaciły nienależny podatek za sprzedaż mieszkania, szykują się do pozwu zbiorowego. - Teraz jest ok. 100 osób i zgłaszają sie kolejne, które chcą odzyskać pieniądze. Działanie w pojedynkę nie miałoby sensu - mówił w programie "Money. To się liczy" Marek Isański, prezes Fundacji Praw Podatnika. Łącznie poszkodowanych może być ok. 20 tys. osób.
Problem 20 tys. osób.

Problem 20 tys. osób. "Jedyne słuszne rozwiązanie to pozew zbiorowy"

Finanse
- 20 tys. osób zdążyło zapłacić nienależny podatek za sprzedaż mieszkania. Prawo administracyjne nie przewiduje prostych procedur, aby to naprawić. Uważamy, że jedynym rozwiązaniem jest pozew zbiorowy - mówił w programie "Money. To się liczy" Marek Isański, prezes Fundacji Praw Podatnika. Jak dodał, teraz jest ok. 100 osób i zgłaszają się kolejne, które chcą odzyskać pieniądze.
Kandydatki PiS pokłóciły się o mikrofon. Komentarz Marka Sawickiego

Kandydatki PiS pokłóciły się o mikrofon. Komentarz Marka Sawickiego

Polska
Bernadeta Krynicka i Agnieszkę Muzyk pokłóciły się o to, która z nich będzie przemawiała. - Tak wygląda polska Zjednoczona Prawica. Na zewnątrz niby razem, wewnątrz aż się gotuje. Pani Krynicka znana jest z ekstrawagancji. Nic dziwnego, że ludzie w terenie się jej boją. Nic dziwnego, że druga przebojowa kobieta mówi: "Zaraz, zaraz! Bernadeta, ty poczekaj! Ja też chcę zdobyć mandat!". To drobne elementy, które pokazują, że czasy PiS-u powoli się kończą - komentował Marek Sawicki (PSL) w programie "Tłit".
Ulga meldunkowa.

Ulga meldunkowa. "20 tys. osób zapłaciło nienależny podatek"

Polska
- Zapadł ważny wyrok, który rozwiązał zagadnienie ulgi meldunkowej. Wiemy, że 20 tys. osób zapłaciło nienależny państwu podatek. Miały one pecha, że w latach 2007-2008 dostały mieszkanie i przed upływem pięciu lat musiały zamienić na jakieś inne - mówił w programie "Money. To się liczy" Marek Isański, prezes Fundacji Praw Podatnika.
Marek Sawicki uderza w Eugeniusza Kłopotka. Ma teorię

Marek Sawicki uderza w Eugeniusza Kłopotka. Ma teorię

Polska
Eugeniusz Kłopotek odchodzi z polityki. Jak oznajmił, nie spodobał mu się sojusz PSL-u z Kukizem. - Z Gienkiem jestem w polityce lat dziesiąt. Był największym krytykiem rządu PO-PSL. Jakoś dziwnie teraz, kiedy jest w opozycji 4 lata, PiS-u nie krytykuje. Dlatego, że jest zatrudniony w spółce skarbu państwa? Trzeba to uczciwie, odważnie powiedzieć. Gienek, nie działaj na szkodę PSL-u, odejdź w ciszy i nie przeszkadzaj. Mogę się domyślać, że jego ostry protest nie jest samodzielny - komentował Marek Sawicki (PSL) w programie "Tłit".
Burza w Tatrach. Marek Sawicki wstrząśnięty tragedią.

Burza w Tatrach. Marek Sawicki wstrząśnięty tragedią. "Brak słów"

Polska
- Brak słów. Jestem rolnikiem, biologiem rolniczym, mam pokorę do przyrody. Pamiętam, będąc dzieckiem, może 6-7 lat, pierwszą burzę w nocy. Nie ludzie, a zwierzęta, zginęły u sąsiada w pożarze małej obory. Od dziecka z tymi żywiołami miałem do czynienia. Widziałem piorun, który uderza w zwykły słupek ogrodzeniowy, z którego robi się ryżowa miotła. To są rzeczy, przed którymi nie da się uciec. Wyrazy współczucia dla rodzin ofiar - mówił były minister rolnictwa Marek Sawicki w programie "Tłit".
Wiemy jak pachniała Kleopatra. Archeolodzy odtworzyli jej perfumy

Wiemy jak pachniała Kleopatra. Archeolodzy odtworzyli jej perfumy

Technologia
Kleopatra była niewątpliwie jedną z najbardziej uwodzicielskich kobiet w historii – jej łupem padły serca i umysły takich postaci jak Juliusz Cezar czy Marek Antoniusz. Być może jednym z najważniejszych elementów jej uroku był… zapach. Naukowcom udało się go odtworzyć.
Tłit - Marcin Kierwiński

Tłit - Marcin Kierwiński

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Marcin Kierwiński.
Tłit - Andrzej Dera

Tłit - Andrzej Dera

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Andrzej Dera.
Tłit - Michał Dworczyk

Tłit - Michał Dworczyk

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Michał Dworczyk.
Podsumowanie tygodnia. Sprawa Carlitosa i świetne wejście w sezon Roberta Lewandowskiego

Podsumowanie tygodnia. Sprawa Carlitosa i świetne wejście w sezon Roberta Lewandowskiego

Sport
Paweł Kapusta i Marek Wawrzynowski podsumowali piłkarskie wydarzenia minionego tygodnia. O co chodzi z Carlitosem, który nie może się "odkleić" od ławki rezerwowych? Czy Robert Lewandowski może być jeszcze lepszy? O tym i wielu innych sprawach w podsumowaniu tygodnia.
Robert Lewandowski jeszcze lepszy niż w poprzednim sezonie?

Robert Lewandowski jeszcze lepszy niż w poprzednim sezonie? "Gnabry i Coman mogą mu w tym pomóc"

Sport
- Myślę, że Robert Lewandowski jest zawodnikiem na takim poziomie, że trzeba liczyć, że strzeli 20-30 bramek minimum. Wiele wskazuje na to, że następcy Riberego i Robbena są gotowi i będą pomagać Lewandowskiemu w strzelaniu goli. Wydaje mi się, że to wpłynie pozytywnie na Roberta - mówi Marek Wawrzynowski prognozując jaki sezon zaliczy polski napastnik.
Legia Warszawa - Rangers FC. Dwumecz bez wyraźnego faworyta?

Legia Warszawa - Rangers FC. Dwumecz bez wyraźnego faworyta? "Szanse są równe"

Piłka nożna
- Przed meczem oceniam szansę obu drużyn po równo. Nie wiem, czy to wynika bardziej w wiary niż z braku orientacji, gdzie jesteśmy - mówi Marek Wawrzynowski oceniając szanse Legii Warszawa w dwumeczu z Rangers FC o wejście do fazy grupowej Ligi Europy UEFA.
Sandro Kulenović wygwizdywany przez kibiców Legii.

Sandro Kulenović wygwizdywany przez kibiców Legii. "Powstała już teoria spiskowa, dlaczego gra"

Piłka nożna
- Nie podoba mi się zachowanie kibiców Legii. Sam się nie wystawia do tego składu. Walczy, stara się. Powstała teoria spiskowa, ze Sandro Kulenović gra, bo trzeba go sprzedać - mówi w "Podsumowaniu tygodnia" Marek Wawrzynowski, dziennikarz WP SportoweFakty.
Tłit - Andrzej Halicki

Tłit - Andrzej Halicki

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Andrzej Halicki.
Tłit - Piotr Müller

Tłit - Piotr Müller

Tłit - najbardziej interaktywny program w sieci. Oglądaj codziennie, od poniedziałku do piątku, online na WP.PL. Zaprasza Marek Kacprzak. Gościem był Piotr Müller.
Wojna handlowa Trumpa z Chinami.

Wojna handlowa Trumpa z Chinami. "Jeśli dojdzie do eskalacji, Polska na tym straci"

Finanse
- Co my możemy zrobić? Wejść między Trumpa a Chiny? Jeśli dojdzie do eskalacji, to Polska na tym straci. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości - zauważa w programie "Money. To się Liczy" ekonomista Marek Zuber. Jak podkreśla, wizje, w których to polskie produkty zastąpią w Chinach amerykańskie, należeć włożyć między bajki.
poprzednie1 2 3 4 5 ... 67następne