Wyniki wyszukiwania dla:

maniery

Liczba wyników: 969

Anna Lewandowska: Zawsze patrzę na cenę

Anna Lewandowska: Zawsze patrzę na cenę

Polska
Dziś jest milionerką i może pozwolić sobie na bardzo wiele. Mimo to, ani Anna Lewandowska, ani jej mąż, nie wydają pieniędzy na zbytki. Jak zapewnia bizneswoman w rozmowie z Nino Dżikiją, zawsze pyta o cenę przed zakupem, a w szafie ma sporo par butów, ale nie są to szpilki luksusowych marek. Trenerka zdradza też, jak czuje się z koniecznością dostosowania swojego życia do kariery męża i jak karate pomaga jej w prowadzeniu biznesu.
Iwona Pavlović:

Iwona Pavlović: "My Polacy mamy gorące i otwarte serce"

Gwiazdy
Iwona Pavlović nie kryła poruszenia po zamieszaniu, jakie wywołały warunki mieszkaniowe Joanny Mazur. Tuż po emisji piątego odcinka Tańca z gwiazdami ruszyła zbiórka dla biegaczki i w zaledwie dwa dni, udało się zgromadzić ponad 120 tysięcy złotych. Historia Joanny Mazur miała swój finał podczas ostatniego odcinka tanecznego show. Tuż przed ogłoszeniem wyników, biegaczka otrzymała klucze do nowego mieszkania. Pavlović przyznała, że Polacy kolejny razu udowodnili, że mają wielkie serce. Zdaniem jurorki, dzięki uzyskanej pomocy Joanna ze spokojną głową, będzie mogła skupić się na rozwoju kariery.
Jakub Kucner dogryza Jędrzejczak:

Jakub Kucner dogryza Jędrzejczak: "Radzę przeżyć to samo, co Joanna"

Gwiazdy
Do burzliwej dyskusji na temat skromnych warunkach mieszkaniowych Joanny Mazur włączyła się również Otylia Jędrzejczak. Pływaczka nie należała jednak do osób, które poparły spontaniczną zbiórkę pieniędzy na rzecz niewidomej biegaczki. Zdaniem medalistki posiadanie przez sportowca własnego mieszkania u szczytu kariery jest zbędne. Dodatkowo Otylia stwierdziła, że zna inną stronę tej historii i każdy z zawodników na poziomie Joanny, posiadający sponsorów i partnerów może zainwestować w wynajęcie mieszkania. Braku zrozumienia ze strony innego sportowca dla biegaczki nie toleruje Jakub Kucner. Model doradził Otyli, by przed wydawaniem osądów, doświadczyła choć przez moment sytuacji Mazur.
Manewry USA i Filipin. Pokaz siły przed Pekinem

Manewry USA i Filipin. Pokaz siły przed Pekinem

Świat
Amerykańscy i filipińscy żołnierze wzięli udział w corocznych ćwiczeniach desantowych.Odbywają się w prowincji Zambales na północ od stolicy Manili. W ramach ćwiczeń żołnierze stymulowali scenariusz odbicia terytorium po ataku wroga za pomocą amerykańskiego desantowca USS Wasp i filipińskiego okrętu wojennego.
Karolina Gilon obładowana bagażami wylatuje na Coachellę

Karolina Gilon obładowana bagażami wylatuje na Coachellę

Gwiazdy
Karolina Gilon stara się systematycznie przypominać mediom o swoim istnieniu. Oprócz zachwytów nad pracą w telewizji i chęcią spełniania marzeń, modelka lubi snuć plany na temat dalszej kariery. Na razie prezenterka musi zadowolić się jedynie wycieczkami do USA. Kilka dnie temu Karolina wyleciała do Nowego Jorku, gdzie po kilku sesjach fotograficznych uda się na festiwal Coachella. Jedno z największych muzycznych widowisk celebrytka będzie skrupulatnie relacjonować na Instagramie. Paparazzi towarzyszyli Karolinie chwilę przed wylotem. Nie zabrakło sesji na walizkach.
Krzysztof Gojdź o synu Maślaka:

Krzysztof Gojdź o synu Maślaka: "Na pewno będę go odwiedzał i tulił, ale nie jak będzie płakał, bo nie przepadam za dziećmi"

Gwiazdy
Rafał Maślak i Krzysztof Gojdź od lat pozostają przyjaciółmi, czym obaj wielokrotnie chwalili się w mediach. Początek kariery Rafała Maślaka nie był łatwy. Mister Polski nie miał gdzie się zatrzymać na czas pracy w stolicy i wtedy pomocną dłoń wyciągnął do niego najpopularniejszy polski lekarz medycyny estetycznej. W jednym z ostatnich wywiadów Gójdź odniósł się do zmian w życiu przyjaciela. Rafał Maślak niedawno przywitał na świecie pierwszego syna. 46-latek zapewnia, że były mister spełnia się w roli taty. Przy okazji zdradził, że mały Maksymilian jest bardzo podobny do Rafała. Krzysztof zapewnił również, że będzie z chęcią "odwiedzał i tulił" synka przyjaciela, jednak tylko wtedy, kied nie będzie płakał. Jak sam stwierdził - nie przepada za dziećmi. Widzicie Gojdzia w roli wujka?
Smoleńsk. Siemoniak odpowiada Macierewiczowi. Nie przebierał w słowach

Smoleńsk. Siemoniak odpowiada Macierewiczowi. Nie przebierał w słowach

Polska
"Donald Tusk zaniedbał zbadanie katastrofy smoleńskiej" - stwierdził Antoni Macierewicz. - Kolejne oszustwo. W okolicach 10 kwietnia trwa spektakl oszukańczy. Gdzie jest podkomisja? Gdzie materiał dowodowy? Rok temu był żenujący raport, wcześniej filmy, gdzie wysadzano baraki... Jedna wielka kompromitacja. Macierewicz, który fałszywie przywołuje dokumenty, to katastrofa. Nawet w PiS-ie to doskonale wiedzą. Cyniczna gra, jedna wielka fikcja i wyciąganie pieniędzy - komentował Tomasz Siemoniak w programie "Tłit". - Nikt nie ma odwagi powiedzieć prezesowi, że było tak, jak było w raporcie Millera. Wtedy całe sianie jadu, kłamstw od 2010 r. okazałoby się nic niewarte, a takie kariery jak Macierewicza ległyby w gruzach. Żenująca sytuacja - dodał.
Liroy z żoną i K.A.S.Ą. relaksują się na

Liroy z żoną i K.A.S.Ą. relaksują się na "Zbawixie"

Gwiazdy
K.A.S.A. szczyt swojej kariery przeżywał w latach 90-tych. Hit Macho zapewnił Krzysztofowi Kasowskiemu na kolejne lata pozycję eksperta w telewizjach śniadaniowych, w których opowiadał o blaskach i cieniach sławy. Choć postanowił wrócić na listy przebojów, skutek okazał się mizerny. Krzysztofowi niedawno udało się załapać fuchę jurora w "Śpiewajmy razem. All Together Now". Kilka dni temu razem z Liroy'em oraz jego żoną wybrał się plac Zbawiciela, by złapać trochę wiosennego słońca. Wiedzieliście, że się przyjaźnią?
Robert Lewandowski łowcą rekordów.

Robert Lewandowski łowcą rekordów. "Dzięki niemu inaczej patrzy się na Polaków"

Piłka nożna
- O tym, ile Lewandowski zrobił dla polskiej piłki tak naprawdę przekonamy się po zakończeniu jego kariery. Teraz tego nie doceniamy - uważa Paweł Kapusta.
Sekret matki Hepburn. Aktorka chciała tajemnicę zabrać do grobu

Sekret matki Hepburn. Aktorka chciała tajemnicę zabrać do grobu

Ciekawostki
Audrey Hepburn zawsze mówiła, jakim koszmarem była dla niej II wojna światowa, która zastała jej rodzinę, gdy mieszkali w Holandii. W roku 1944 dotknął ich głód. Od tamtej pory aktorka miała problemy zdrowotne. Zaskakujące jest więc to, co opisał Robert Matzen w swojej książce pt: "Holenderska dziewczyna". Okazuje się bowiem, że matka Hepburn - Ella van Heemstra - podziwiała Adolfa Hitlera i nazistów. Ella poznała osobiście Fuhrera w Monachium. Hitler ponoć nawet pocałował ją w rękę. Kobieta była tak zachwycona kanclerzem Niemiec, że nawet napisała artykuł do gazety, który był peanem na jego cześć. Podczas okupacji Holandii matka Hepburn dalej uważała, że trzeba "dobrze żyć" z nazistami. Podobno umawiała się nawet z jednym oficerem, a w domu była powieszona flaga ze swastyką. Na występy młodej Audrey, która pragnęła być primabaleriną, przychodzili niemieccy żołnierze. Sytuacja zmieniła się dopiero, gdy wuj Audrey i brat matki Otto van Limburg Stirum został zamordowany przez gestapo. 6 lat po wojnie Hepburn dostała rolę Gigi, która była jej przepustką do wielkiej kariery w Hollywood. Od tamtego czasu gwiazda kina bała się, że jeśli fascynacja jej matki Hitlerem wyjdzie na jaw, zniszczy to jej filmową karierę. Podobno już przez całe życie w relacjach między matką i córką było napięcie. Hepburn nie była w stanie uporać się z przeszłością i przekonaniami matki. Sekret ten chciała zabrać do grobu.
Rosyjskie ćwiczenia na Krymie

Rosyjskie ćwiczenia na Krymie

Świat
Tydzień temu Rosja zorganizowała manewry lądowe, powietrzne i morskie na niedawno zaanektowanym terenie. Wszystko trwało 3 dni. Brało w nich udział 1,5 tys. spadochroniarzy i ok. 300 jednostek wojskowych, w tym duże okręty morskie i samoloty. Rosja zaanektowała Krym w 2014 roku. Skłoniło to USA i Unię Europejską do nałożenia Sankcji na Rosję, pogarszając i tak już napięte stosunki Zachodu z Kremlem.
Kamil Jenel przed DSF 21: Dzisiaj rozmawiamy, jutro się bijemy. Nie czuję wielkiego lęku

Kamil Jenel przed DSF 21: Dzisiaj rozmawiamy, jutro się bijemy. Nie czuję wielkiego lęku

Polska
- Papiery nie walczą. My walczymy na ringu. Obawiam się tak, jak każdej walki. Trzeba być skupionym od początku. Na pewno jest bardziej doświadczony, niż moi ostatni przeciwnicy. Nie czuję zbyt wielkiego lęku przed nim. Zawodnik, jak zawodnik. Każdy inny - mówi Kamil Jenel, który na DSF 21 w Mysłowicach stanie do obrony tytułu mistrzowskiego w walce z Yohanem Lidonem.
Sławomir Duba o końcu kariery Marcina Różalskiego: Coś może się pozmienia, ale to daleka przyszłość

Sławomir Duba o końcu kariery Marcina Różalskiego: Coś może się pozmienia, ale to daleka przyszłość

Polska
- "Różal" jest moim przyjacielem w dalszym ciągu. Na temat sportowy nie chciałbym się wypowiadać. Jest trochę smutku. Ale cóż, to jest życie, w życiu bywa różnie. Coś tam może jeszcze się pozmienia, ale to jest daleka przyszłość - mówi przed galą DSF 21 w Mysłowicach Sławomir Duba, prezes federacji DSF Kickboxing Challenge.
Brexit zbliża się wielkimi krokami. Przedsiębiorcy uważnie śledzą sytuację na Wyspach

Brexit zbliża się wielkimi krokami. Przedsiębiorcy uważnie śledzą sytuację na Wyspach

Finanse
Przedsiębiorcy z niepokojem śledzą informacje nt. brexitu, bo w niektórych wypadkach decyzja na Wyspach oznacza nawet konieczność np. zmiany rynku czy restrukturyzację firmy. - Przygotowaliśmy szereg narzędzi wsparcia w dotarciu na nowe rynki. Prowadzimy też akcję informacyjną, by pokazać, jakie bariery pojawią się po brexicie - mówił wiceminister przedsiębiorczości i technologii Marcin Ociepa. - Brexit to wielkie wyzwanie dla Brytyjczyków, ale i dla naszych przedsiębiorców - dodał.
Pawlikowski radzi Kulig, jakie role powinna teraz przyjmować

Pawlikowski radzi Kulig, jakie role powinna teraz przyjmować

Gwiazdy
Paweł Pawlikowski ma ogromne powody do radości. "Zimna Wojna" zdobyła liczne wyróżnienia na międzynarodowych festiwalach, a w kraju została nagrodzona m.in. siedmioma Orłami! Rola w filmie Pawlikowskiego otworzyła drzwi do kariery Joannie Kulig. W rozmowie z WP reżyser podzielił się radą dla aktorki.
Rozpromieniona Kulig: Teraz jest czas na domowe sprawy

Rozpromieniona Kulig: Teraz jest czas na domowe sprawy

Film
Joanna Kulig trzymając w dłoniach Orła za najlepszą rolę kobiecą (oczywiście w "Zimnej wojnie") rozmawiała z reporterem Wirtualnej Polski, który zapytał ją o najbliższe plany. Od czasu ogromnego sukcesu filmu Pawła Pawlikowskiego, Kulig wyrosła na prawdziwą gwiazdę, o której piszą także zagraniczne media. To może być dla niej fenomenalna okazja do światowej kariery!
Joanna Liszowska w Bentleyu za ponad milion złotych

Joanna Liszowska w Bentleyu za ponad milion złotych

Gwiazdy
Prawie dziewięć lat temu Joanna Liszowska przysięgła miłość szwedzkiemu milionerowi w bydgoskiej katedrze świętych Marcina i Mikołaja. Nie wszyscy spośród jej bliskich mieli dobre przeczucia, głównie ze względu wizji związku na odległość. Ola Serneke nie chciał przeprowadzić się na stałe do Polski, a Joanna zrezygnować z kariery aktorskiej. Choć w ubiegłym roku pojawiły się doniesienia o kryzysie w ich małżeństwie, aktorka nie odniosła się do spekulacji. Liszowska kilka dni temu gościła w Pytaniu na śniadanie, gdzie opowiadała, czy sukces kobiety może negatywnie wpłynąć na małżeństwo. Z pewnością stała rola w serialu pozwala Joannie inaczej spojrzeć na sytuację. Na początku lutego Liszowska pochwaliła się Mercedesem wartym prawie 700 tysięcy złotych, a ostatnio spod studia TVP wyjechała Bentleyem za ponad milion złotych.
Pudelek apeluje do nowej miłości Wiśniewskiego: UCIEKAJ! (KLIKA PUDELKA)

Pudelek apeluje do nowej miłości Wiśniewskiego: UCIEKAJ! (KLIKA PUDELKA)

Gwiazdy
Choć o kryzysie w małżeństwie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej mówiło się od dawna, złożenie pozwu rozwodowego i tak było dużym zaskoczeniem dla wszystkich. W krótkim czasie światło dzienne ujrzały kolejne doniesienia. Okazało się, że Wiśniewski przez trzy miesiące gromadził papiery w tajemnicy przed żoną, która po całym zamieszaniu szybko znalazła pocieszenie w przyjacielskim uścisku Qczaja. Choć szykuje się długie i bolesne postępowanie rozwodowe, Wiśniewskiemu podobno wyjątkowo spieszy się, by rozpocząć nowe życie z kolejną kobietą. Piątą wybranką piosenkarza jest niejaka Agnes, która ma za sobą występ w programie Życie bez wstydu oraz dość mroczną przeszłość. Michał najwyraźniej zapragnął zaimponować nowej wybrance i ciuła grosz do grosza. W pierwszej kolejności postanowił obniżyć stawki koncertowe.
Długo niewidziany Jakob Kosel niepewnie pozuje na ściance

Długo niewidziany Jakob Kosel niepewnie pozuje na ściance

Gwiazdy
Choć celem Top model jest znalezienie nieoszlifowanego diamentu, który po odpowiedniej „obróbce” i przygotowaniu zrobi zamieszanie w świecie mody, w zasadzie żaden z uczestników programu nie podbija po przygodzie z programem światowych wybiegów. Udział w popularnym show daje im jednak niepowtarzalną szansę na zostanie influencerami. Tak było w przypadku uczestnika 5. edycji programu - Jakoba Kosela. Choć jako model zapowiadał się całkiem nieźle, nie zrobił kariery w branży. Częściej niż efekty profesjonalnych sesji zdjęciowych zjego udziałem, możemy zobaczyć go w towarzystwie celebrytów na branżowych imprezach, które skrupulatnie relacjonuje na Instagramie. Ostatnio długo niewidziany Kosel pojawił się na jednym z warszawskich eventów. Celebryta miał na sobie zwykłe trampki i długi czarny płaszcz. Można było odnieść wrażenie, że na ściance nie czuł się zbyt komfortowo. Zobaczcie.
Kunica pyta prof. Koźmińskiego.

Kunica pyta prof. Koźmińskiego."Na jakie studia mam wysłać dzieci?"

Polska
"Na jakie studia powinienem posłać swoje dzieci, żeby odnalazły się w nowej cyfrowejh gospodarce, opartej jednak na IQ, tak żeby zrobiły dobre i pożyteczne kariery" - zapytał Mikołaj Kunica, profesora Andrzeja Koźmińskiego, założyciela Akademii Leona Koźmińskiego.
  Steczkowska w niebieskim płaszczu eksponuje szczupłe nogi

Steczkowska w niebieskim płaszczu eksponuje szczupłe nogi

Gwiazdy
Magda Steczkowska praktycznie od początku swojej kariery zmaga się z łatką młodszej siostry Justyny. Z drugiej strony - tylko dzięki Justynie jest znana, nie może więc na to narzekać. Jak dotąd próby wyjścia z jej cienia kończyły się mało spektakularnymi sukcesami. Piosenkarka wzięła udział w kilku telewizyjnych show oraz intensywnie promuje się w social mediach, publikując roznegliżowane zdjęcia z przesłaniem. Kilka dni temu Steczkowska pojawiła się na premierze w Teatrze Kwadrat. Wystylizowana w błękitny płaszcz oraz srebrne dodatki, częstowała paparazzi wymyślnymi pozami.  
poprzednie1 2 3 4 5 ... 47następne