Wyniki wyszukiwania dla:

mamed chalidow

Liczba wyników: 119

"Klatka po klatce" #32: Chalidow w treningu, przyjaciel odradza mu walkę

Po zwycięstwie nad Michałem Materlą na gali KSW 49 Scott Askham zapowiedział, że jego marzeniem jest pojedynek z Mamedem Chalidowem. Były mistrz zakończył karierę, ale ostro trenuje, co wzbudza wyobraźnię fanów.  - Jest na łączach z Mamedem, on codziennie trenuje i jest mu łatwiej,  bo nic nie musi.  Myślę, że Mamed z Askhamem mogliby dać dobrą walkę, ale myślę, że do niej już nie dojdzie. Sam proszę go, żeby nie wracał. Swoje zrobił, jest legendą tego sportu - powiedział w programie "Klatka po klatce" Bajsangur Edelbijew, przedstawiciel organizacji ACA na Europę a prywatnie przyjaciel Chalidowa.
KSW 49. Askham chce hitowej walki!

KSW 49. Askham chce hitowej walki! "Moim marzeniem jest walka z Mamedem Chalidowem!"

Sport
- Spodziewałem się takiej wojny bo wiedziałem, że Materla jest dobrze przygotowany. Wiedziałem jednak, że mój czas w tej walce nadejdzie i w końcu przełamię opór - mówi Scott Askham po zwycięstwie z Michałem Materlą. - Moim wymarzonym przeciwnikiem jest Mamed Chalidow.
Maciej Kawulski o Mamedzie Chalidowie: może w jego sercu coś pęknie

Maciej Kawulski o Mamedzie Chalidowie: może w jego sercu coś pęknie

Inne
- Może jak cała Polska "Mamed, wracaj", to może w jego sercu coś pęknie. Zobaczymy. Ale to nie jest z mojej strony wpuszczenie od dołu jakiejś prowokacji. Na ten moment jego decyzja jest ostateczna - powiedział w programie "Klatka po klatce" Maciej Kawulski. W ten sposób współwłaściciel federacji KSW skomentował decyzję Mameda Chalidowa o zakończeniu kariery.
Joanna Jędrzejczyk: Ciężko jest być cały czas na topie. Presja ludzi jest ogromna.

Joanna Jędrzejczyk: Ciężko jest być cały czas na topie. Presja ludzi jest ogromna.

Sport
- Myślę, że Mamed to jeden z pionierów MMA w Polsce. Bardzo się cieszę, że mogłam przez jakiś czas z nim trenować, podglądać go i uczyć się fajnych rzeczy. Bardzo często rozmawialiśmy na życiowe tematy a nie tylko o MMA - mówi była mistrzyni UFC wagi słomkowej, Joanna Jędrzejczyk. - Mamed jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej nietuzinkowych zawodników w Polsce. 

"Klatka po klatce" #28: Kawulski opowiedział prawdę o scenie walki w "Underdogu"

Inne
Maciej Kawulski odsłonił kulisy powstania filmu "Underdog". Reżyser i jednocześnie współwłaściciel federacji KSW opowiedział między innymi o pracy podczas sceny walki głównych bohaterów filmu, których zagrali Eryk Lubos i Mamed Chalidow. - Mogłem podchodzić i mówić: panowie, nie udajemy, uderz go w wątrobę, to jest Mamed Chalidow, on wytrzyma. Te ciosy wchodziły, padały na planie po wielokroć - wyjaśnił Kawulski.
Popławska, Chalidow, Chabior: gwiazdy

Popławska, Chalidow, Chabior: gwiazdy "Underdog" ustawiają się do wspólnego zdjęcia

Gwiazdy
Od kilku lat w Polsce możemy zauważyć coraz większe zainteresowanie sportami walki. Niewątpliwy prym w tej kategorii wiedzie MMA. Zdaje się, że mają na to wpływ duże sukcesy Polaków w tej dziedzinie.Okazuje się, że spore zainteresowanie tym rodzajem aktywności fizycznej doprowadziło do powstania filmu, którego fabuła opiera się właśnie na życiu zawodnika MMA. Dzieło zostało wyreżyserowane przez Macieja Kawulskiego, który wprawdzie z zawodu nie jest reżyserem, jednak swego czasu był chłopakiem Edyty Herbuś, więc wydaje się, że miał okazję bywać na ściankach. Na premierze "Underdoga" pojawiła się rzesza aktorów występujący w produkcji, a m.in. Eryk Lubos, Janusz Chabior, Aleksandra Popławska, Jarosław Boberek, a nawet Mamed Chalidow, który ostatnio zakończył karierę jako zawodnik. Oczywiście nie mogło zabraknąć wspólnego zdjęcia. Zobaczcie obsadę „Underdog” pozującą do wspólnej fotografii.
Maciej Kawulski o decyzji Mameda Chalidowa i rozwoju Federacji KSW [cały odcinek] [Sektor Gości]

Maciej Kawulski o decyzji Mameda Chalidowa i rozwoju Federacji KSW [cały odcinek] [Sektor Gości]

Polska
Jak współwłaściciel KSW i menadżer Mameda Chalidowa Maciej Kawulski podchodzi do decyzji swojego zawodnika o zakończeniu kariery w MMA? Dlaczego uważa, że to koniec pewnej ery, jeżeli chodzi o rozwój tego sportu w Polsce? Czemu jego zdaniem Chalidow spokojnie mógłby stoczyć jeszcze osiem kolejnych walk w MMA? Jak Mamed sprawdził się w roli aktora, występując w filmie "Underdog", który będzie miał premierę 11 stycznia? Dlaczego współwłaściciel KSW Maciej Kawulski czuje się dumny, że w ciągu 15 lat w tak dużym stopniu rozpromował z Martinem Lewandowskim MMA w Polsce? Co było kluczem do sukcesu, który pozwolił zapełnić Federacji KSW Stadion Narodowy wiosną 2017 roku? Kiedy odbędzie się kolejna gala na tym obiekcie? Zapraszamy do obejrzenia 99. odcinka programu Michała Bugno "Sektor Gości". 
Maciej Kawulski: MMA w Polsce? Jesteśmy w absolutnej czołówce światowej [4/4] [Sektor Gości]

Maciej Kawulski: MMA w Polsce? Jesteśmy w absolutnej czołówce światowej [4/4] [Sektor Gości]

Polska
Dlaczego współwłaściciel KSW Maciej Kawulski czuje się dumny, że w ciągu 15 lat w tak dużym stopniu rozpromował z Martinem Lewandowskim MMA w Polsce? Czy społeczeństwo polskie zmieniło podejście do tego sportu? Dlaczego Kawulski uważa, że Polska jest w absolutnej czołówce światowej - obok USA, Japonii i Brazylii - jeżeli chodzi o popularność MMA i zrozumienie tego sportu przez społeczeństwo? Co było kluczem do sukcesu, który pozwolił zapełnić Federacji KSW Stadion Narodowy wiosną 2017 roku? Kiedy odbędzie się kolejna gala na tym obiekcie? Zapraszamy do obejrzenia czwartej części 99. odcinka programu Michała Bugno "Sektor Gości". 
Artur Szpilka w KSW? Maciej Kawulski zabrał głos [3/4] [Sektor Gości]

Artur Szpilka w KSW? Maciej Kawulski zabrał głos [3/4] [Sektor Gości]

Polska
Jakie są kolejne plany Mameda Chalidowa, który podjął decyzję o zakończeniu kariery w MMA? Czy jego decyzja stanowi duży problem dla Federacji KSW - zwłaszcza, że w ciągu dwóch lat karierę planuje zakończyć Mariusz Pudzianowski? Czy tacy zawodnicy jak Michał Materla, Borys Mańkowski, Mateusz Gamrot, Tomasz Narkun i Damian Janikowski są w stanie osiągnąć taki poziom popularności jak Mamed Chalidow? Czy właściciele Federacji KSW liczą na to, że na walki w MMA zdecyduje się Artur Szpilka lub inny zawodnik sportów walki, który cieszy się dużą sławą? Zapraszamy do obejrzenia trzeciej części 99. odcinka programu Michała Bugno "Sektor Gości". 
Maciej Kawulski: Ostatnia walka Chalidowa? Odbędzie się w styczniu... w kinach [2/4] [Sektor Gości]

Maciej Kawulski: Ostatnia walka Chalidowa? Odbędzie się w styczniu... w kinach [2/4] [Sektor Gości]

Polska
Co współwłaściciel KSW i menadżer Mameda Chalidowa Maciej Kawulski najbardziej podziwia u swojego zawodnika - w ringu i poza ringiem? Czy są szanse, że Chalidow zmieni jeszcze swoją decyzję o zakończeniu kariery i wróci na choćby jedną, pożegnalną walkę? Jak Mamed sprawdził się w roli aktora, występując w filmie "Underdog", który będzie miał premierę 11 stycznia? Czy wyreżyserowanie tej historii filmowej było dużym wyzwaniem dla Macieja Kawulskiego? Zapraszamy do obejrzenia drugiej części 99. odcinka programu Michała Bugno "Sektor Gości". 
Maciej Kawulski: To koniec pewnej ery w polskim MMA [1/4] [Sektor Gości]

Maciej Kawulski: To koniec pewnej ery w polskim MMA [1/4] [Sektor Gości]

Inne
Jak współwłaściciel KSW i menadżer Mameda Chalidowa Maciej Kawulski podchodzi do decyzji swojego zawodnika o zakończeniu kariery w MMA? Dlaczego uważa, że to koniec pewnej ery, jeżeli chodzi o rozwój tego sportu w Polsce? Czemu jego zdaniem Chalidow spokojnie mógłby stoczyć jeszcze osiem kolejnych walk w MMA? Skąd wzięły się mentalne problemy Mameda i co sprawiło, że zdecydował się na wizyty u psychiatry? Czy zdoła szybko poukładać sobie problemy i wrócić do dobrej formy? Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części 99. odcinka programu Michała Bugno "Sektor Gości". 
Damian Janikowski: Chalidow wiedział co robi

Damian Janikowski: Chalidow wiedział co robi

Sport
- Może nie spędziłem tylu lat w klatce, ale jestem sportowcem od 9. roku życia. W pełni rozumiem decyzję Mameda - mówi Damian Janikowski, zapaśnik i zawodnik federacji KSW. Źródło: mma.pl.
Maciej Kawulski: Próbowałem powstrzymać Mameda przed zakończeniem kariery

Maciej Kawulski: Próbowałem powstrzymać Mameda przed zakończeniem kariery

Polska
- Miałem to szczęście wiedzieć co planuje Mamed. Ale tylko minutę wcześniej. Zobaczyłem to w jego gestach - mówi Maciej Kawulski, współwłaściciel federacji KSW i menadżer Mameda Chalidowa. Źródło: mma.pl.

"Klatka po klatce" #27: Gamrot skomentował decyzję Chalidowa

Inne
Decyzja Mameda Chalidowa o zakończeniu kariery to duży cios dla federacji KSW. W szeregach polskiego giganta MMA jest kilku zawodników, którzy postarają się wypełnić lukę po pochodzącym z Czeczenii mistrzu. - To dość zaskakująca decyzja. Jest legendą, zrobił dla nas wiele. Jest wzorem do naśladowania - powiedział Gamrot, mistrz KSW w dwóch kategoriach wagowych. Na pytanie o to, czy postara się wypełnić lukę po Chalidowie, "Gamer" odpowiedział krótko. - Spójrz na te pasy.

"Klatka po klatce" #27: kulisy gali KSW 46

Inne
Zapraszamy do obejrzenia materiału zza kulis gali KSW 46. Nasza kamera odwiedziła szatnie zawodników i miejsca, które są niedostępne dla kamer podczas transmisji pay-per-view. Zobaczycie między innymi spotkanie Mameda Chalidowa i Michała Materli po tym, jak pierwszy z nich ogłosił zakończenie kariery.
Tomasz Narkun: Chalidow zderzył się ze ścianą. To nie jest jego ostatnie słowo

Tomasz Narkun: Chalidow zderzył się ze ścianą. To nie jest jego ostatnie słowo

Polska
- Mogę się założyć, że Mamed jeszcze wróci. To na pewno nie jest jego ostatnie słowo - mówi Tomasz Narkun, który podczas gali KSW 46 po raz drugi pokonał Mameda Chalidowa. 
KSW 46: federacja nie chce się pogodzić z decyzją Mameda Chalidowa

KSW 46: federacja nie chce się pogodzić z decyzją Mameda Chalidowa

Inne
Federacja KSW nie chce się pogodzić z decyzją Mameda Chalidowa, który po przegranej walce z Tomaszem Narkunem ogłosił zakończenie kariery. - Trzeba szanować takie decyzje, ale ja się z nią nie godzę. Czeka nas rozmowa z Mamedem. Uważam, że stało się to za szybko. Będzie bardzo ciężko, go odwieźć o tej decyzji, bo Mamed jest facetem honorowym. Ale nie byłbym sobą, gdyby nie podjął tej próby - powiedział nam współwłaściciel KSW Martin Lewandowski.
Narkun o Chalidowie przed KSW 46:

Narkun o Chalidowie przed KSW 46: "Śniłem się mu po nocach"

Sport
Tomasz Narkun już raz pokonał Mameda Chalidowa. W sobotę, w Gliwicach, dojdzie do rewanżowego pojedynku obu zawodników. Artur Mazur rozmawiał z Narkunem po oficjalnej ceremonii ważenia KSW 46. 
Chalidow przed walką z Narkunem: Jestem w bardzo dobrej formie, w jakiej jeszcze nigdy byłem

Chalidow przed walką z Narkunem: Jestem w bardzo dobrej formie, w jakiej jeszcze nigdy byłem

Polska
Artur Mazur rozmawiał z Mamedem Chalidowem tuż po oficjalnym ważeniu przed galą KSW 46, która odbędzie się w Gliwicach. Reporter WP SportoweFakty zapytał Chalidowa o jego przemyślenia związane z rewanżowym pojedynkiem z Tomaszem Narkunem. 
KSW 46: Narkun i Chalidow stnęli oko w oko

KSW 46: Narkun i Chalidow stnęli oko w oko

Polska
Walka Tomasza Narkuna z Mamedem Chalidowem będzie pojedynkiem wieczoru podczas KSW 46. Wojownicy stanęli twarzą w twarz na oficjalnym ważeniu w hali w Gliwicach, która będzie areną zmagań podczas kolejnej gali KSW. 
KSW 45: Chalidow wskazał przyszłą gwiazdę MMA

KSW 45: Chalidow wskazał przyszłą gwiazdę MMA

Inne
Mamed Chalidow dopiął swego - 1 grudnia po raz drugi zmierzy się z Tomaszem Narkunem. - Wygrał ze mną, bez dyskusji. walka była ciekawa, a ja potrzebuję wyzwań. Teraz trenuję dwa razy dziennie i mam do tego chęć - wyjaśnił Chalidow. Były mistrz KSW ocenił również starcie Michała Materli z Damianem Janikowskim. -  w turnieju kategorii średniej, który rozpoczął się w sobotę w Londynie. - Stawiałem na Michała, pokazał doświadczenie. Momentami było niebezpiecznie, bo Damian był wymagającym rywalem. To jest przyszła gwiazda MMA - dodał Chalidow.
poprzednie1 2 3 4 5 ... 6następne