Wyniki wyszukiwania dla:

magdalena popławska

Liczba wyników: 518

"Piłsudski". Zobacz zwiastun polskiej produkcji

Dramat
Jest rok 1901. Józef Piłsudski "Ziuk" (Borys Szyc) po brawurowej ucieczce ze szpitala psychiatrycznego ponownie staje na czele polskiego podziemia niepodległościowego. Nieugięty na polu walki, w życiu prywatnym poddaje się namiętności, rozdarty między dwiema kobietami – żoną (Magdalena Boczarska) i kochanką (Maria Dębska). Przez zachowawczych członków Polskiej Partii Socjalistycznej uważany za terrorystę, Piłsudski wraz z najbliższymi współpracownikami nie cofnie się przed niczym – zamachami na carskich urzędników i najwyższych oficerów, szmuglowaniem bomb, zuchwałym napadem na pociąg – by osiągnąć swój cel: niepodległą Polskę. Zbliża się rok 1914 i "Ziuk" widzi nowe szanse na realizację niemożliwego. "Piłsudski" to kino awanturnicze, płomienny romans, historia Marszałka, jakiej dotąd nie znano.
Nowacka się zdenerwowała. Tak odpowiedziała Ogórek

Nowacka się zdenerwowała. Tak odpowiedziała Ogórek

Polska
Magdalena Ogórek stwierdziła, że Barbara Nowacka to "skrajny głos feministyczny". - Nieustająco bawi mnie pani Magdalena Ogórek. Dawniej bardzo silnie związana z SLD, teraz wypowiadająca się o tym, co jest po lewej stronie. Tak, jestem feministką i jestem dumna z tego, że walczę o prawa kobiet. Nie uważam, żeby moje poglądy były skrajne - to postulaty cywilizowanego świata - ripostowała Nowacka w programie "Tłit". - Ogórek będzie miała "fejm", porozmawiamy o niej w programie - dlatego to robi. W TVP urządza jedną z największych szczujni w mediach. Dla idei? Nie sądzę - podsumowała.
Mateusz Banasiuk:

Mateusz Banasiuk: "Zostałem aktorem, żeby pracować w serialach"

Gwiazdy
Mateusz Banasiuk jesienią zeszłego roku podjął decyzję o odejściu z serialu Pierwsza miłość, w którym grał od niemal 10 lat. Jak wtedy spekulowano, powodem była chęć poświęcenia większej ilości czasu synkowi, którego urodziła Magdalena Boczarska. Banasiuk ustalił z produkcją, że jego bohater nie zostanie uśmiercony, tylko wysłany za granicę. Takie rozwiązanie umożliwia aktorowi powrót, gdyby zatęsknił za telenowelą. Aktor obecnie pracuje na planie produkcji TVN-u "Pod powierzchnią". Rola w serialu upewniła Banasiuka w swojej drodze zawodowej. W najnowszym wywiadzie wyznał, że został aktorem, by pracować przy telewizyjnych produkcjach.
Magdalena Frąckowiak promuje nowy profil na Instagramie

Magdalena Frąckowiak promuje nowy profil na Instagramie

Gwiazdy
W wolnych chwilach Magdalena Frąckowiak oddaje się nowej pasji, jaką jest wrzucanie nagich selfie na Instagram. Niestety dla Frąckowiak, nie każdy z fanów podziela jej nowe hobby. Modelka nie czuje się jednak zrażona i zaczęła promować swój najnowszy profil na Instagramie poświęcony ASMR.
Polacy przesadzają z tabletkami przeciwbólowymi. Lekarka, zdradza lepsze sposoby na uśmierzenie bólu

Polacy przesadzają z tabletkami przeciwbólowymi. Lekarka, zdradza lepsze sposoby na uśmierzenie bólu

Styl życia
Magdalena Krajewska, rezydentka medycyny rodzinnej, tłumaczy, dlaczego nie warto pochopnie przyjmować leków przeciwbólowych. Lekarka podpowiada, jak w naturalny sposób radzić sobie z bólem głowy.

"Zwróciłam uwagę 80-letniej pani". Lekarka o zachowaniu seniorów w przychodniach

Styl życia
Lekarka Magdalena Krajewska omawia specyficzne zachowanie starszych osób u lekarza. Często niektórzy z nich pojawiają się w przychodni z zupełnie innych powodów niż zdrowotne.

"Można go zastraszyć". Lekarka mówi, w jaki sposób namawia pacjentów na badania

Styl życia
Magdalena Krajewska, rezydentka medycyny rodzinnej, opowiada jakie podejście do chorób mają Polacy. Ponadto lekarka wskazuje, czym różni się pacjent wiejski od pacjenta z dużego miasta.
Jest lekarką i zmaga się z łuszczycą.

Jest lekarką i zmaga się z łuszczycą. "Często pokazuję pacjentowi brzuch"

Styl życia
Magdalena Krajewska, znana w sieci jako Instalekarz, opowiada, jak pacjenci reagują widząc łuszczycę na jej skórze oraz tłumaczy jak jej żyje się z tą chorobą. j

"Nie mogę wyprosić pacjenta". Lekarka mówi o wadach 15-minutowych wizyt

Styl życia
Magdalena Krajewska, rezydentka medycyny rodzinnej, opowiada co sądzi na temat leczenia w formie online, komentuje 15-minutowe wizyty oraz dzieli się swoimi pomysłami na uzdrowienie polskiej służby zdrowia.

"Siedziałam w gabinecie i byłam stłamszona". Lekarka Magdalena Krajewska o karierze na Instagramie

Styl życia
Magdalena Krajewska, znana w sieci jako Instalekarz opowiedziała o tym, w jaki sposób udało jej się osiągnąć sukces w mediach społecznościowych, co jej mąż myśli na temat pokazywania ich dzieci na Instagramie oraz jakie wiadomości dostaje od nastoletnich chłopców.
Ataki na Aleksandrę Dulkiewicz. Magdalena Adamowicz: przykre

Ataki na Aleksandrę Dulkiewicz. Magdalena Adamowicz: przykre

Polityka
Po śmierci Pawła Adamowicza miało być inaczej. Wdowa po prezydencie Gdańska w programie #Newsroom odniosła się do ataków na jego następczynię Aleksandrę Dulkiewicz. - To są bardzo przykre obserwacje i przypominają mi to, kiedy niektórzy redaktorzy z mediów publicznych, prawicowych biegali za moim mężem przez cale miasto z kamerą, wykrzykując i wyzywając. Do niektórych ludzi nie dotarła potrzeba zmiany - oceniła.
#Newsroom - Sławomir Neumann i Magdalena Adamowicz

#Newsroom - Sławomir Neumann i Magdalena Adamowicz

Polityka
Gośćmi kolejnego odcinka cotygodniowego programu WP i Polsat News #Newsroom byli Sławomir Neumann i Magdalena Adamowicz. W drugiej części - publicystycznej - Kamila Baranowska i Łukasz Mężyk komentowali bieżące wydarzenia.
Magdalena Adamowicz o najtrudniejszych momentach.

Magdalena Adamowicz o najtrudniejszych momentach. "Kiedy ojciec przytula córki"

Wiadomości
Magdalena Adamowicz przyznaje, że brakuje jej męża. Nie wtedy, gdy jest zajęta pracą, ale kiedy obserwuje inne rodziny. - Kiedy ojciec całuje córki... Wiem, że moje już tego nie doświadczą - mówiła w programie #Newsroom. Powiedziała, że zabiera je ze sobą do Brukseli, gdzie będzie pracować jako europarlamentarzystka. Łamiącym głosem opowiedziała, że "podczas niedzielnej mszy podchodzi do urny, kładzie rękę na płycie i łzy lecą jej ciurkiem i wtedy czuje się najbliżej męża".

"Donald Tusk jak Adolf Hitler". Magdalena Adamowicz komentuje kontrowersyjną grafikę

Polityka
Magdalena Adamowicz w programie #Newsroom przyznała, że przykro jej, kiedy obserwuje ataki na Aleksandrę Dulkiewicz. - Przypominają mi to, kiedy dziennikarze mediów publicznych, prawicowych biegali za moim mężem - powiedziała. Skomentowała też grafikę udostępnioną przezJacka Saryusza-Wolskiego, na której zestawiono Donalda Tuska z Adolfem Hitlerem. - Absolutnie nie zgadzam się z tego typu zachowaniem. To jest naganne, to sianie fake newsów i mowa nienawiści – zaznaczyła Adamowicz. Dodała, że chętnie spotka się z Saryuszem-Wolskim, tak jak z Krystyną Pawłowicz. - Wytłumaczę, dlaczego tak nie należy się zachowywać. Myślę, ze nawet zatwardziałych hejterów można zmienić - podkreśliła.
Czarzasty zdumiony wpisem Środy.

Czarzasty zdumiony wpisem Środy. "Przypominam, że jest profesorem"

Polska
Magdalena Środa skrytykowała kampanię KE przed wyborami do PE. Leszka Millera nazwała "wodzianką u boku Magdaleny Ogórek". Wpis komentował w programie "Tłit" szef SLD Włodzimierz Czarzasty. - Dystansik. Przypominam, że jest profesorem, powinna mieć dystans do życia - to bym rekomendował - mówił. - Miller wprowadził Polskę do UE. Wszyscy czekamy dzień i noc na jej opinie, one nami wstrząsają i zmieniają nasz punkt widzenia, ale ta do nich nie należy - podsumował.
Magdalena Cielecka poprawia usta przed wejściem na ściankę

Magdalena Cielecka poprawia usta przed wejściem na ściankę

Gwiazdy
Magdalena Cielecka to bez wątpienia jedna z bardziej utalentowanych polskich aktorek. Mimo sukcesów zawodowych, 47-latka nie może poszczycić się równie udanym życiem prywatnym. Magda ma na swoim koncie kilka niezbyt udanych związków. Spotykała się m.in. z Andrzejem Chyrą czy Łukaszem Garlickim. Cielecka zachwyca nie tylko talentem, ale również doskonałym wyczuciem stylu. Kilka dni temu odbyła się premiera filmu "Dzień czekolady". Wystylizowana w białą suknię nieśmiało uśmiechała się do fotoreporterów. Tuż przed wejściem na ściankę, podkreśliła usta czerwoną szminką.
Robot na Dzień Dziecka.

Robot na Dzień Dziecka. "Rodzice chcą, by zabawa łączyła się z edukacją"

Polska
Roboty są jednymi z najpopularniejszych prezentów w tym roku na Dzień Dziecka. - Są roboty i dla przedszkolaków i dla starszych dzieci, które np. uczą programowania. Rodzice chcą, by zabawa łączyła się z edukacją - mówiła w programie "Money. To się liczy" Magdalena Kordaszewska z portalu zabawkowicz.pl.

"Czy to jeszcze jest łopatka?" Najlepsze zabawki na plażę

Polska
- Wydaje nam się, że jeśli chodzi o zabawki do piasku, to wszystko zostało już wymyślone. Tymczasem powstają fantazyjne, kreatywne zabawki np: łopatko-sitko-grabko-lejek - mówiła w programie "Money. To się liczy" Magdalena Kordaszewska z portalu zabawkowicz.pl.
Dzień Dziecka. Czy dawać dziecku pieniądze? Rodzice zadają sobie to pytanie

Dzień Dziecka. Czy dawać dziecku pieniądze? Rodzice zadają sobie to pytanie

Polska
- Dawanie pieniędzy dziecku jako prezent nie jest złym pomysłem, ale trzeba to dobrze przemyśleć np. co zrobimy, jeśli dziecko będzie chciało wydać pieniądze na coś, czego byśmy my mu nie kupili np. wymyśli sobie nóż. Co do zasady uczenie dziecka ekonomii - jak najbardziej tak - powiedziała w programie "Money. To się liczy" Magdalena Kordaszewska z portalu zabawkowicz.pl
Leo Stubbs: Dziadek mnie wspierał, ale sam dążyłem artystyczną drogą

Leo Stubbs: Dziadek mnie wspierał, ale sam dążyłem artystyczną drogą

Polska
Leo Stubbs został obsadzony w jednej z głównych ról w filmie "Dzień Czekolady". Kilkunastoletni aktor zadebiutował na wielkim ekranie wcielając się w postać Dawida. Grał u boku takich aktorów jak Tomasz Kot czy  Magdalena Cielecka. Wcześniej mogliśmy podziwiać go w musicalach i na deskach teatru.  Co więcej, dubbingował hollywoodzką produkcję, "Piraci z Karaibów". Niewiele osób wie, że Leo jest wnukiem Zbigniewa Wodeckiego. I choć dziadek wiernie mu kibicował, nastolatek na swój sukces zapracował sam. Zobaczcie co powiedział w rozmowie z reporterem Wirtualnej Polski.
Ogórek podsumowała wybory. Miller reaguje

Ogórek podsumowała wybory. Miller reaguje

Polska
"Nie pomógł ani Tusk, ani operacja z książkami o Morawieckim" - stwierdziła Magdalena Ogórek, komentując wyniki wyborów do Europarlamentu. - Nie zgadzam się. Tusk nie był szefem KE, nie występował na wiecach, nie ciągnął żadnej listy, nie był formalnym liderem. Nadal uważam, że gdyby się zdecydował i wziął udział w wyborach prezydenckich, miałby szanse wygrać. To oczywiście porażka KE, ale to nie jest klęska, która przekreśla ten projekt - komentował były premier Leszek Miller w programie "Tłit". 
poprzednie1 2 3 4 5 ... 25następne