Wyniki wyszukiwania dla:

macierzyństwo

Liczba wyników: 178

Prawdziwe zdjęcia ciał po porodzie

Prawdziwe zdjęcia ciał po porodzie

Zdrowie
Macierzyństwo to wyzwanie. Wymaga wielu wyrzeczeń. Ciało kobiety, która urodziła dziecko, zmienia się bezpowrotnie.  Na Instagramie furorę robią zdjęcia otagowane #this_is_postpartum oraz #everywomanisanangel.  To fotografie, które pokazują prawdę o macierzyństwie. Bohaterki zdjęć nie wstydzą się swoich rozstępów, zwisającej skóry, nadmiaru kilogramów.  Zobacz film.
Ban na wszechobecne zdjęcia dzieci

Ban na wszechobecne zdjęcia dzieci

Technologia
Męczy cię ciągłe oglądanie na Facebooku zdjęć dzieci twojej rodziny czy przyjaciół? Nie ma dnia, abyś nie czuł się nimi bombardowany? Globalny producent prezerwatyw wpadł na pomysł, jak temu zaradzić.  Firma zaprojektowała funkcję, która… blokuje zdjęcia dzieci wyświetlane na Facebooku.    
Marina Łuczenko o nowej płycie:

Marina Łuczenko o nowej płycie: "Nie mam zaplanowanego klimatu, ale za to mnóstwo nowych inspiracji"

Gwiazdy
Półtora roku temu Marinie Łuczenko-Szczęsnej w końcu udało się wydać długo wyczekiwaną płytę, już drugą w dziesięcioletniej karierze. Nie wyruszyła jednak w trasę koncertową, tak jak robi to większość artystów, a  zdecydowała się na macierzyństwo. Okazuje się jednak, że syn celebrytki Liam jest już na tyle duży, że mama znów może poświęcić więcej czasu karierze piosenkarki. W jednym z ostatnich wywiadów żona Wojtka Szczęsnego zdradziła, że ma w planie wydanie nowej płyty. Choć sama jeszcze nie wie, w jakim klimacie będzie jej kolejny krążek, zapewnia, że ma mnóstwo inspiracji. Też nie możecie się doczekać?
Nie ucz dziecka chodzić. Nauczy się samo, w swoim czasie.

Nie ucz dziecka chodzić. Nauczy się samo, w swoim czasie.

Porady
Rodzice niemowlaków bardzo chcą przyspieszyć ich rozwój. Kupują chodziki i pchacze, inwestują w gadżety, które mają sprawić, że maluch szybciej zacznie siadać, chodzić. A prawda jest taka, że nie da się przyspieszyć kolejnych etapów rozwoju malucha. Sam stanie wtedy, gdy będzie gotowy i gdy dorośli nie będą mu przeszkadzać.
Otulaj, ale nie krępuj! W czym kłaść spać noworodka

Otulaj, ale nie krępuj! W czym kłaść spać noworodka

Porady
Temat snu noworodka budzi mnóstwo emocji. Już wybór łóżeczka może być dylematem: dostawka, samodzielne łóżko a może spanie razem z rodzicami? Tutaj decyzja należy wyłącznie do rodziców, choć pod uwagę należy wziąć nie tylko kwestie praktyczne, ale również zdrowotne. Kosz Mojżesza może okazać się świetnym rozwiązaniem dla rodziców, którzy mają duże domy - śpiącego malucha, razem z koszem można przenieść w dowolne miejsce, a sam gadżet jest bardzo stylowy.  A co z kwestią otulaczy, śpiworków i kocyków? Małgorzata Paleczny, fizjoterapeutka i mama czwórki dzieci, radzi aby malucha do snu opatulić, ale nie krępować. Mobilność stawów biodrowych, czyli szansa na machanie nogami, jest kluczowa, aby w przyszłości maluch prawidłowo się rozwijał i chodził bez problemów.  Paulina Gumowska, mama i redaktor naczelna WP Kobieta przy pierwszym dziecku była zwolenniczką totalnej wolności. W drugiej ciąży nieco zmieniła zdanie. 
Odeta Moro wspiera polskie studentki:

Odeta Moro wspiera polskie studentki: "Jesteśmy świetnie wykształcone, ale brakuje nam odwagi"

Gwiazdy
Odeta Moro sama niedawna urodziła, a już ruszyła w trasę, aby wspierać kobiety w Polsce ze swoją fundacją Szczęśliwe macierzyństwo. Dziennikarka skomentowała ostatnio wyniki raportu przeprowadzonego na potrzeby Platformy Pracodawców RP Kierunek – Kobieta Biznesu, z którego wynika, że Polki, mimo wyjątkowo wysokich kompetencji, nadal mają mniej odwagi od mężczyzn jeżeli chodzi o walkę o podwyżkę czy założenie własnej firmy. Dlatego też wspierana przez Moro organizacja planuje trafić do dziewczyn z mniejszych ośrodków akademickich, aby wesprzeć je radą i przewodnictwem na krętych ścieżkach kariery.
 Zmęczona Kalicka pcha wózek i zajada banana

Zmęczona Kalicka pcha wózek i zajada banana

Gwiazdy
Ponad miesiąc temu Olga Kalicka została mamą. Choć celebrytka cieszy się sporym zainteresowaniem mediów, wiadomość o ciąży udało jej się dość długo utrzymać w tajemnicy. Ukrywanie stanu błogosławionego przed mediami, aktorka rekompensuje sobie relacjonowaniem opieki nad synkiem w mediach społecznościowych. Kalicka publikuje zdjęcia z karmienia, kąpieli czy spacerów z Aleksym. Aktorka w ramach popołudniowego relaksu, wybrała się z przyjaciółką na przechadzkę po parku. Olga zaopatrzyła się nawet w banana, którego w wolnych chwilach przygryzała, kołysząc wózek.
Lekarze mówili, że powinna zrobić aborcję

Lekarze mówili, że powinna zrobić aborcję

Zdrowie
Macierzyństwo to jedno z najpiękniejszych doświadczeń w życiu kobiety. Los bywa jednak przewrotny. Oczekiwanie na dziecko czasem splata się z tragiczną diagnozą.  Sarah Wickline Hull była w 20 tygodniu ciąży, gdy dowiedziała się, że cierpi na raka. Lekarze podpowiadali, że aborcja i podjęcie leczenia onkologicznego będzie najlepszym rozwiązaniem.  Zobacz film.
Poruszona Rosati:

Poruszona Rosati: "Mam nadzieję, że będę wzorem dla mojej córki"

Gwiazdy
 Weronika Rosati i Robert Śmigielski byli parą przez dwa lata i doczekali się córki, małej Elizabeth. Pod koniec czerwca Fakt poinformował o rozpadzie związku aktorki ze starszym o 18 lat ortopedą. Wówczas rozpoczęła się fala wypowiedzi aktorki, która zaczęła zabiegać o miano ambasadorki samotnych matek. Wychowywanie córeczki ośmieliło Rosati do odważniejszych wypowiedzi na temat opieki nad dzieckiem. Choć zapewnia, że uwielbia opowiadać o blaskach i cieniach samotnego wychowywania córki, przyznaje, że nie spodziewała się, że będzie kojarzona głównie z tym tematem. Rosati zaczęła również stawiać siebie jako wzór dla swojej pociechy. Na pewno daje dobry przykład?
W jakim wieku najlepiej zajść w ciążę?

W jakim wieku najlepiej zajść w ciążę?

Zdrowie
Decyzja o ciąży to bardzo ważny moment w życiu każdej kobiety. Zwykle dyktowana jest wieloma czynnikami. Przede wszystkim niezbędny jest odpowiedni partner. Istotną rolę odgrywa również sytuacja materialna, zawodowa oraz warunki mieszkaniowe. Natura jednak rządzi się swoimi prawami. Zobacz film.   
Mama trojaczków pokazała, jak teraz wygląda jej brzuch

Mama trojaczków pokazała, jak teraz wygląda jej brzuch

Zdrowie
Ciążę mnogie niosą ze sobą ogromne zmiany na ciele kobiety. Jedna z matek trojaczków, zdecydowała się pokazać wygląd jej brzucha w trakcie oraz po ciąży. Spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony internautów.
Cichopek radzi:

Cichopek radzi: "Im ciekawsze życie prowadzi mama, tym ciekawiej może wychować dzieci"

Gwiazdy
Katarzyna Cichopek za wszelką cenę stara się stawiać siebie jako przykład na to, że macierzyństwo może iść w parze ze spełnieniem zawodowym. Choć mama Adama i Helenki stara się regularnie błyszczeć w mediach, zapewnia, że zna umiar oraz stara się skupić głównie na macierzyństwie. "Sexy Mama" podkreśla że, nie podejmowałaby tylu projektów, gdyby nie wsparcie i pomoc ze strony ukochanego. Celebrytka zaapelowała do innych mam, by nie odpychały pomocy mężów. Jej zdaniem kobiety często "strzelają sobie w kolano", chcąc wszystko zrobić po swojemu. Cichopek zapewnia, że bogate życie zawodowe pomaga lepiej i ciekawiej wychowywać dzieci. Posłuchajcie przemyśleń Kasi.
Pomysł na biznes: Zajęcia muzyczno-twórcze dla dzieci

Pomysł na biznes: Zajęcia muzyczno-twórcze dla dzieci

Finanse
Zajęcia z edukacji muzycznej wzbogacone warsztatem kreatywności - to pomysł na biznes Moniki Marianowskiej, właścicielki projektu Muzaki i firmy Flow. Muzaki to autorski program muzyczno-kreatywny skierowany zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedszkoli. - Dzieci aktywnie grają na instrumentach, realizują się w tańcu i ruchu - tłumaczy właścicielka. Impulsem u niej do rezygnacji z pracy na etacie i założenia własnej firmy było macierzyństwo. Dziś Marianowska rozwija swoją działalność, z sukcesem wdrażając projekt w kolejnych placówkach. Oferta firmy jest skierowana do dzieci od 10. miesiąca do wieku przedszkolnego. Zajęcia muzyczno-kreatywne odbywają się w przedszkolach i żłobkach, ale także indywidualnie w salach zabaw i klubokawiarniach na terenie Warszawy. Ceny? Miesięczny abonament w ramach dodatkowych zajęć w przedszkolu to koszt 60-100 zł od osoby. Warsztaty indywidualne kosztują 120-180 zł miesięcznie. Można też skorzystać z jednorazowych spotkań weekendowych w cenie 35-45 zł. Skąd pomysł na taki biznes? - Przełomowym momentem w moim życiu było macierzyństwo i rezygnacja z etatu - wspomina właścicielka. - Brakowało takich zajęć na rynku. Postawiłam na autorski program. Prace wdrożeniowe trwały siedem miesięcy - dodaje. Firma powstała w 2016 roku. Koszt inwestycji wyniósł ok. 80 tys. zł. To głównie wartość samochodu niezbędnego do ciągłego przemieszczania się, przewożenia sprzętu oraz koszt samych instrumentów i niezbędnych rekwizytów. W ciągu dwóch lat do biznesu dołączyły dwie osoby, które również prowadzą zajęcia. Obecnie firma współpracuje na stałe z 18 placówkami w Warszawie. Zobacz nowy odcinek programu "Pomysł na biznes".
Rosati znowu narzeka:

Rosati znowu narzeka: "To faceci zawsze grają główne role"

Gwiazdy
Weronika Rosati kończy rok w nie najlepszym nastroju. Aktorka wdała się w publiczną awanturę z Magdą Gessler oraz Krystyną Demską-Olbrychską odnośnie byłego partnera.Celebrytka niedawno udzieliła wywiadu dla kolorowej prasy, w której narzekała na samotne macierzyństwo oraz wady Roberta Śmigielskiego. Rosati postanowiła ponarzekać również na problemy w zawodzie aktorki. Z żalem stwierdziła, że przyzwyczaiła się do faktu, że to mężczyznom najchętniej powierza się główne role. Kogo jeszcze będzie obwiniać za brak postępów w karierze?
Cichopek stawia na macierzyństwo:

Cichopek stawia na macierzyństwo: "Ograniczyłam swoją pracę zawodową"

Gwiazdy
Katarzyna Cichopek na małym ekranie pojawia się już od 18 lat. Do tej pory nic nie wskazywało na to, by kiedykolwiek chciała zakończyć przygodę z "aktorstwem". Celebrytka żaliła się jednak, że przez zamiłowanie do pracy rzadko pozwala sobie na odpoczynek. Kasia zapowiadała, że w najbliższym czasie chciałaby zrobić sobie przerwę i poddać się "wewnętrznej regeneracji". Aktorka zapewnia, że w ostatnich miesiącach ograniczyła obowiązki zawodowe i poświęciła się wychowywaniu dzieci. "Sexy mama" boi się, że przez nadmiar obowiązków ominą ją cenne chwile z życia pociech. 
Sadowska:

Sadowska: "Nie oglądam się w przeszłość i za bardzo nie wybiegam w przyszłość"

Gwiazdy
Choć Beata Sadowska kiedyś była pierwszoligową dziennikarką, dziś porusza się na obrzeżach życia medialnego. Prezenterka na dzieci zdecydowała się dość późno, bo pierwsze urodziła tuż przed czterdziestką i zdaje się, że macierzyństwo tak ją pochłonęło, że kariera zawodowa zeszła na dalszy plan.Ostatnio wyznała, że w życiu skupia się na tym, co tu i teraz, nie wybiegając w przyszłość i nie wracając do tego, co było: Nie oglądam się w przeszłość i za bardzo nie wybiegam w przyszłość, staram się być tu i teraz - stwierdziła, dodając, że stara się również cieszyć macierzyństwem, a zarazem rozwijać pasje i zainteresowania. Słusznie?
Rosati kreuje się na ofiarę?

Rosati kreuje się na ofiarę? "Pochodzi z zamożnej rodziny"

Gwiazdy
Weronika Rosati bardziej znana jest z dzielenia się życiem prywatnym niż z aktorskich dokonań. Celebrytka niedawno na łamach prasy udzieliła wywiadu, w którym pozując na okładce z córką, żaliła się na samotne macierzyństwo oraz zaczęła opowiadać o wadach byłego partnera. W obronie Roberta Śmigielskiego stanęła między innymi Magda Gessler oraz Krystyna Demska-Olbrychska. Rosati, która lansuje się na ikonę samotnego macierzyństwa, zapewnia, że w wywiadzie powiedziała prawdę. Wszystko wskazuje jednak na to, że 34-latka nie radzi sobie najlepiej z zamieszaniem, które wywołały jej wywody w kolorowej prasie. Aktorka boi się, że głos w sprawie zabierze Śmigielski?
  Gwit o macierzyństwie:

Gwit o macierzyństwie: "NIE CZUJĘ PRESJI"

Gwiazdy
Dominika Gwit przyznaje, że w życiu prywatnym nie jest aż taką kokietką, jak grane przez nią bohaterki, ale też potrafi zawalczyć o swoje. Na swój sposób uwodzi męża, ale zapewnia, że nie jest to wyrafinowana gra. Jako żona czuje się szczęśliwa i spełniona. Wierzy też, że przyjdzie odpowiedni moment na dziecko. Dominika niedawno przyznała, że "każda kobieta, kiedy wyjdzie za mąż, myśli o tym, żeby urodzić dziecko". Celebrytka, mimo publicznych przygotowań do macierzyństwa, zapewnia, że nie czuje presji ze strony najbliższych ani partnera. Jako szczęśliwa mężatka spełnia się zawodowo i życzy sobie, żeby kolejny rok również obfitował w dobre wydarzenia.
 Rosati przeżywa samotne macierzyństwo:

Rosati przeżywa samotne macierzyństwo: "To wymaga odwagi"

Gwiazdy
Weronika Rosati przez długie lata marzyła o założeniu rodziny. Niestety aktorka nie mogła liczyć na większe zaangażowanie partnerów do czasu spotkania Roberta Śmigielskiego, z którym zaszła w ciążę. W grudniu na świat przyszła ich córeczka, Elizabeth. Zaledwie kilka miesięcy po pojawieniu się dziecka, Weronika postanowiła odejść od partnera.  Aktorka powody decyzji o rozstaniu przedstawiła dość mgliście, tłumacząc, że w pewnym momencie zaczęli się z partnerem od siebie oddalać, a najlepszym rozwiązaniem było rozstanie w przyjaznej atmosferze. Rosati w najnowszym wywiadzie opowiedziała jednak o cieniach samotnego macierzyństwa. Posłuchajcie.
Wczesne macierzyństwo: trudne początki, a potem same plusy

Wczesne macierzyństwo: trudne początki, a potem same plusy

Psychologia
Ewa Hangel urodziła pierwszą córkę mając 20 lat. Wychowywała ją sama, z pomocą swoich rodziców. Zamiast iść na studia, zajmowała się dziewczynką. I choć tamten czas był bardzo trudny, dziś Ewa zachwala wczesne macierzyństwo. 
Ildiko Ferenczi pokazuje ciążowy brzuszek

Ildiko Ferenczi pokazuje ciążowy brzuszek

Zdrowie
Ildiko Ferenczi to znana modelka Playboya, która ma bardzo wielu fanów na Instagramie. Niedawno ogłosiła, że po raz drugi zostanie mamą. Miała wiele nieprzyjemności ze strony internautów, przy okazji jej pierwszej ciąży.  
poprzednie1 2 3 4 5 ... 9następne