Wyniki wyszukiwania dla:

małe mieszkanie

Liczba wyników: 6

W pogoni za metrażem - zwiastun
Dostępne tylko w Polsce

W pogoni za metrażem - zwiastun

Styl życia
Mało funkcjonalne domy? Zbyt ciasne pomieszczenia i brak pomysłu na rozwiązanie problemu? Spokojnie, nasi specjaliści od efektywnego wykorzystywania metrażu chętnie pomogą! Oboje są fenomenalni, oboje są totalnie różni, ale cel mają ten sam! Sprawić by nawet w najmniejszym domu, znalazło się miejsce na wszystko! Oglądaj "W pogoni za metrażem" w każdą sobotę i niedzielę o 13:00 w Telewizji WP i zobacz jak sprytnie zagospodarować przestrzeń we własnym domu
Choinka dla minimalistów według Anny Głogowskiej

Choinka dla minimalistów według Anny Głogowskiej

Styl życia
Mieszkasz w kawalerce i masz bardzo małe mieszkanie? Anna Głogowska pokaże ci, jak wyczarować choinkę, nie rezygnując z przestrzeni. Będziesz zachwycona!
Jak wizualnie powiększyć małe mieszkanie?

Jak wizualnie powiększyć małe mieszkanie?

Styl życia
Odpowiednia aranżacja wnętrza to nie tylko gromadzenie drogich czy stylowych mebli i dodatków, lecz także takie zagospodarowanie przestrzeni, by każde pomieszczenie było funkcjonalne i dopasowane do potrzeb właścicieli. Jest to szczególnie ważne w przypadku mieszkań o małym metrażu. Tutaj najlepszym rozwiązaniem są meble składane, zabudowane szafy i wielofunkcyjne sofy. Wnętrza optycznie powiększą lustra i fototapety.
#dziejesienazywo: Jak powiększyć małe mieszkanie?

#dziejesienazywo: Jak powiększyć małe mieszkanie?

Styl życia
Nawet małe mieszkanie może wyglądać na przestronne, jeśli odpowiednio zaprojektujemy przestrzeń. Maria Semczyszyn, home stagerka, która wykorzystując stare meble i zastane elementy wystroju, zmienia pomieszczenia nie do poznania, radziła, jak poradzić sobie z obskurną łazienką czy niewielkim pokojem.
Przez 2 miesiące mieszkali na drzewach boliwijskich

Przez 2 miesiące mieszkali na drzewach boliwijskich

Styl życia
Marzena i Krzysztof Wystrachowie nie boją się ekstremalnych wyzwań. Jednym z nich było mieszkanie przez prawie dwa miesiące w koronach drzew boliwijskiej dżungli. On jako arborysta zawodowo zajmuje się pielęgnacją drzew, ona jest z zawodu księgowa od kilku lat wspólnie zajmują się badaniami zwierząt. Połączyła ich pasja, miłość do przyrody i ekstremalne wyzwania. Jednym z największych była wyprawa do narodowego parku Madidi w Boliwii. "Pojechaliśmy z organizacją zajmującą się działaniami na rzecz przyrody. Wspinaliśmy się i zamieszczaliśmy kamery i pułapki na małe ssaki na drzewach wszystko na górze. Praktycznie codziennie byliśmy na drzewach. Wyjazd był intensywny, wiec wróciliśmy bardzo zmęczeni" ? mówi Marzena.
Wynajem daje większe zyski niż lokata

Wynajem daje większe zyski niż lokata

Finanse
Mieszkanie na wynajem to dobry sposób na prywatny fundusz emerytalny i atrakcyjna alternatywa dla coraz niżej oprocentowanych lokat bankowych. Dobrze wybrane lokale z samego czynszu mogą dawać nawet 5 proc. zwrotu rocznie. Najbardziej opłacają się inwestycje w małe kawalerki.