Wyniki wyszukiwania dla:

leki

Liczba wyników: 218

Hudson o stanie córki Whitney Houston

Hudson o stanie córki Whitney Houston

Świat
Po tragicznej śmierci uzależnionej od narkotyków Whitney Houston, jej córka, Bobbi Kristina Brown, poszła niestety w ślady matki. Od soboty trwa walka o jej życie. Dziewczyna przedawkowała silne leki i została znaleziona nieprzytomna w wannie. Wciąż znajduje się w stanie śpiączki farmakologicznej, a rokowania nie są dobre. Na temat stanu Bobbi wypowiedziała się Jennifer Hudson, która była jedną z gwiazd oddających hołd jej matce. (mk)
17-latek zachorował na raka. Rodzina tonie w długach

17-latek zachorował na raka. Rodzina tonie w długach

Polska
Przemek Smoliński w wieku 17 lat zachorował na raka. Najpierw jednak lekarze długo nie wiedzieli, co mu jest. - Noga go bolała, a oni mówili, że symuluje, żeby nie pójść do wojska - mówi WP Danuta Smolińska, matka nastolatka. Gdy wreszcie lekarze zdiagnozowali nowotwór, było za późno. Rodzina sama kupowała leki dla Przemka. Zadłużała się w bankach i firmach pożyczkowych. Teraz mają ponad 80 tys. długu i żyją w skrajnej biedzie.
Gang

Gang "króla Viagry" rozbity. 24 osoby za kratami

Polska
Funkcjonariusze z Centralnego Biura Śledczego Policji rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, zajmującą się sprzedażą substancji farmaceutycznych bez uprawnień. Zatrzymano łącznie 24 osoby, w tym szefa gangu zwanego "królem Viagry". Podejrzani wprowadzili do obrotu nielegalne leki wpływające na popęd seksualny o wartości co najmniej 5 mln zł.
Naukowcy odkryli leki, które uzdrowią tysiące Polaków

Naukowcy odkryli leki, które uzdrowią tysiące Polaków

Zdrowie
Mają niemal stuprocentową skuteczność, nie mają skutków ubocznych i działają znacznie szybciej, niż dotychczas stosowane kombinacje. Mowa o najnowszych lekach, które dają szanse chorym, cierpiącym na wirusowe zapalenie wątroby typu C, na całkowite wyleczenie. Tym samym istnieje szansa, by całkowicie wyeliminować wirusa HCV, który tę chorobę wywołuje.
Na rynku wciąż przybywa aptek

Na rynku wciąż przybywa aptek

Polska
Wbrew obawom ustawa refundacyjna nie doprowadziła do zmniejszenia liczby aptek. Na rynku jest coraz więcej aptek sieciowych i to one będą radziły sobie coraz lepiej. Pojedyncze apteki, zwłaszcza te gorzej zarządzane, mogą mieć coraz większe problemy, bo ze względu na dużą konkurencję marże są bardzo niskie.
Polacy coraz częściej kupują leki w sieci

Polacy coraz częściej kupują leki w sieci

Styl życia
Coraz więcej Polaków zamiast udać się z receptą do licencjonowanej apteki decyduje się na zakup leków w sieci. Dotyczy to zwłaszcza środków wczesnoporonnych oraz specyfików poprawiających potencję. Czym może grozić zamawianie tego rodzaju produktów z internetu?
Przemyt na lotnisku [Komisariat]

Przemyt na lotnisku [Komisariat]

Sensacje
Pracownicy Urzędu Celnego na warszawskim lotnisku im. Fryderyka Chopina znajdują w bagażach wiele przedmiotów i substancji, których posiadanie jest niezgodne z prawem. Najczęściej są to narkotyki, leki sprzedawane poza obiegiem, podrobione towary i wyroby ze zwierząt objętych ochroną. (km)
Komisariat: Nielegalne lekarstwa

Komisariat: Nielegalne lekarstwa

Sensacje
Leki nabyte w jakich miejscach mogą zagrażać naszemu zdrowiu lub życiu? Co mogą zawierać takie medykamenty?
poprzednie 1 ... 7 8 9 10 11 następne