Wyniki wyszukiwania dla:

lego technic

Liczba wyników: 3

Bugatti Chiron z Lego Technic

Bugatti Chiron z Lego Technic

Motoryzacja
Lego Technic i Bugatti Automobiles pokazały nowy model - Chirona. Luksusowy sportowiec wykonany jest w skali 1:8 i jest zaprojektowany tak, by w maksymalnie wielu szczegółach pokazać prawdziwe auto - jest tu działający układ kierowniczy, wysuwany tylny spojler, specjalnie zaprojektowane felgi, skrzynia biegów, silnik z ruchomymi tłokami. Nawet proces budowy modelu został zaprojektowany tak, by w pewnym stopniu przypominał proces montażu prawdziwego Chirona. Model dostępny jest na rynku od początku czerwca, mierzy ponad pół metra długości i kosztuje 1700 zł.
Budowanie motocykla z zestawu Lego Technic BMW R 1200 GS

Budowanie motocykla z zestawu Lego Technic BMW R 1200 GS

Motoryzacja
Jeśli zastanawiacie się ile trwa złożenie motocykla BMW z zestawu Lego, to mamy dla was gotową odpowiedź. Nagraliśmy proces budowy maszyny BMW R 1200 GS złożonej z ponad 600 elementów, a żeby uzyskać jak najlepszy wynik czasowy, zorganizowaliśmy w redakcji zawody pomiędzy dwiema drużynami.
#dziejesienazywo: Jakie zabawki powinniśmy kupić naszemu dziecku na święta?

#dziejesienazywo: Jakie zabawki powinniśmy kupić naszemu dziecku na święta?

Technologia
Idą święta, a w święta najlepiej sprzedają się... zabawki. Ale które zabawki dla dzieci rzeczywiście czegoś uczą? W dzisiejszym odcinku #dziejesienazywo mówimy o zabawkach technologicznych i interaktywnych, które uczą empatii, logiki, cierpliwości, motoryki, nawet zdolności programistycznych, a także raczkowania czy stawiania pierwszych kroków. Dlaczego zabawki interaktywne są lepszym wyborem od smartfonów czy tabletów? Jak nauczyć dziecko przy okazji kosztownych prezentów dbania o pieniądz? Zapraszamy do materiału wideo.