Wyniki wyszukiwania dla:

lazio

Liczba wyników: 57

Serie A: Lazio przegrało na koniec sezonu. Torino cieszy się z wygranej [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Pierwsza połowa pojedynku Torino z Lazio Rzym nie obfitowała w bramki. Na trafienia trzeba było poczekać do drugiej odsłony starcia. Kibice obejrzeli aż cztery trafienia. Torino pokonało Lazio 3:1 w ostatniej kolejce Serie A.
Serie A. Szalony mecz w Rzymie! Drużyna Skorupskiego zostaje w Serie A [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
Sześć goli padło w Rzymie. Bologna FC zremisowała 3:3 na terenie Lazio, a zdobyty punkt wystarczył drużynie Łukasza Skorupskiego do utrzymania.
Serie A: Lazio Rzym pokonało Cagliari i nadal walczy o europejskie puchary

Sport
Lazio Rzym wygrało z Cagliari Calcio 2:1 i wciąż musi walczyć o prawo gry w europejskich pucharach. Zespół z Rzymu zajmuje 7. miejsce w ligowej tabeli, a do pierwszej lokaty premiującej do kwalifikacji Ligi Europy traci zaledwie oczko.
Serie A. Lazio na kolanach. Atalanta Bergamo pewnie zmierza do Ligi Mistrzów! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Atalanta Bergamo pewnie zmierza do Ligi Mistrzów. W niedzielny wieczór zawodnicy z Bergamo pokonali Lazio Rzym 3:1 i umocnili się na czwartym miejscu w tabeli Serie A.
Serie A: Sampdoria wypisała się z walki o puchary. Lazio wygrało w Genui [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Sampdoria mogła włączyć się do walki o miejsce premiowane grą w Lidze Europy, jednak nie sprostała Lazio. Rzymianie wygrali w Genui 2:1.
Wielkie emocje i awantura po meczu! AC Milan pokonał Lazio Rzym

Sport
Krzysztof Piątek nie zdołał dopisać kolejnego gola zdobytego w Serie, do swojego dorobku. Mimo tego jego AC Milan pokonał Lazio Rzym 1:0. Po meczu, na murawie, doszło do awantury.
Serie A: Lazio ponownie górą w Mediolanie. Walka o LM nabiera rumieńców

Piłka nożna
Lazio Rzym raz jeszcze pokonało Inter Mediolan. Rzymianie wygrali 1:0, a walka o miejsca pozwalające na grę w Lidze Mistrzów staje się jeszcze bardziej emocjonująca.
Lazio nie wykorzystało szansy. Fiorentina dopadła Rzymian w drugiej połowie! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Lazio już w pierwszej połowie spotkania powinno rozstrzygnąć niedzielne spotkanie z Fiorentiną. Niestety niewykorzystane sytuacje się zemściły. W drugiej połowie gospodarze przejęli inicjatywę i doprowadzili do remisu po trafieniu będącego w kapitalnej formie Luisa Muriela. Spotkanie Fiorentina - Lazio zakończyło się wynikiem 1:1.
Serie A: Lazio rządzi w Rzymie! Deklasacja w derbach [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Derby Rzymu dla Lazio. Gospodarze sobotniego spotkania nie dali AS Roma szans i wysoko wygrali prestiżowe starcie. Na tak wysokie zwycięstwo w derbach czekali od 2006 roku.
Koszmarny błąd konkurenta Drągowskiego! Lazio z kompletem punktów [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Sport
Lazio przesunęło się na czwarte miejsce w lidze włoskiej dzięki zwycięstwu 1:0 z Empoli FC. Komplet punktów Lazio zapewnił... bramkarz Empoli, Ivan Provedel. Koszmarny błąd konkurenta Bartosza Drągowskiego doprowadził do utraty bramki a w efekcie punktów w starciu z Lazio.
Serie A: Frosinone z Salamonem w składzie, przegrało z Lazio

Piłka nożna
Frosinone to przedostatnia drużyna rozgrywek o mistrzostwo Włoch. Lazio było zdecydowanym faworytem tego spotkania. Było to widać od początku meczu, bo to właśnie rzymianie stwarzali sobie więcej okazji do zdobycia bramki. Lazio pokonalo Frosinone 1:0.
Serie A: Dobry mecz Szczęsnego. Juventus rzutem na taśmę pokonał Lazio

Piłka nożna
Juventus Turyn miał spore problemy w meczu z Lazio Rzym. Wojciech Szczęsny długo był najlepszym zawodnikiem Starej Damy. Raz po raz ratował ją od straty bramki. Lazio objęło prowadzenie po samobójczym trafieniu Emre Cana. Zwyciestwo Juventusu uratowały bramki Cristiano Ronaldo i Joao Cancelo.
Magiczny gol Milika! Co za bomba! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Arkadiusz Milik kolejny raz zachwycił kibiców zgromadzonych na stadionie w Neapolu. Tym razem Polak popisał si kapitalnym trafieniem z rzutu wolnego. Milik ma na swoim koncie już 11 bramek w Serie A w tym sezonie. Napoli między innymi dzięki kapitalnej grze polskiego napastnika wygrało z Lazio 2:1.
Serie A: Kontrolowane zwycięstwo Lazio nad Cagliari

Piłka nożna
Lazio Rzym w 17. kolejce Serie A podejmowało Cagliari. Piłkarze ze stolicy Włoch szybko objęli prowadzenie i kontrolowali przebieg sobotniego spotkania. Gospodarze sukcesywnie podwyższali swoje prowadzenie. Cagliari zdołało zdobyć bramkę honorową po trafieniu z rzutu karnego
Serie A: Zapaść Lazio trwa. Zadecydował gol z 1. minuty [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Lazio nie wygrało w piątym kolejnym meczu w Serie A. Rzymianie przegrali tym razem z Atalantą Bergamo 0:1. Decydująca bramka padła w pierwszej minucie gry.
Serie A: czerwona kartka Bereszyńskiego. Asysta Kownackiego w doliczonym czasie gry

Polska
Lazio Rzym podejmowało Sampdorię Genua. Na początku meczu kuriozalny błąd popełnił bramkarz zespołu gości, ale gospodarze nie wykorzystali prezentu. Czerwoną kartkę w tym meczu obejrzał Bartosz Bereszyński. Dawid Kownacki w doliczonym czasie gry popisał się asystą, która uratowała zespół od przegranej. Lazio Rzym zremisowało z Sampdorią 2:2.
Chievo sprawiło kolejną niespodziankę! Stępiński na ławce [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Chievo Werona po raz kolejny urwało punkty zdecydowanemu faworytowi spotkania. Zespół z Werony zremisował 1:1 z Lazio Rzym. Niestety Mariusz Stępiński po raz pierwszy w sezonie nie pojawił się na boisku nawet na minutę.
Lazio Rzym rozbiło drużynę Thiago Cionka. Świetny występ Immobile

Piłka nożna
Lazio Rzym było podrażnione swoją ostatnią porażką z Interem Mediolan. Sportową złość było widać w starciu ze SPAL. Rzymianie rozbili drużynę Thiago Cionka 4:1.
Lazio zdemolowane na własnym boisku. Fantastyczny Icardi! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Nie było wielkich emocji w meczu Lazio z Interem Mediolan. Drużyna Luciano Spallettiego potwierdziła wyższość nad przeciwnikiem i zwyciężyła 3:0. Kolejny raz ze świetnej strony pokazał się Mauro Icardi który zdobył dwa gole.
Serie A: Rzut karny i gol w doliczonym czasie gry. Lazio Rzym wygrało z Parmą

Piłka nożna
Lazio Rzym stwarzało sobie mnóstwo sytuacji pod bramką Parmy, ale świetnie między słupkami spisywał się Sepe. Rzymianie wygrali 2:0. W tabeli Serie A gonią Napoli.
Serie A: Derby Rzymu dla AS Roma! Lazio bez szans [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
AS Roma nie pozostawiła większych złudzeń lokalnemu rywalowi w derbowym pojedynku. Gospodarze sobotniego meczu wygrali 3:1. Lazio szansę rewanżu otrzyma za pół roku.