Wyniki wyszukiwania dla:

lazio

Liczba wyników: 57

Kuriozalna bramka samobójcza - zobacz skrót meczu ACF Fiorentina - Lazio Rzym [ZDJĘCIE ELEVEN]

Piłka nożna
Pięć bramek zobaczyli w sobotę kibice we Florencji. Fiorentina pokonała Lazio Rzym 3:2. Kuriozalną bramkę samobójcza strzelił zawodnik gości - Cristiano Lombardi.
Szczęsny nie uratował Romy, derby Rzymu dla Lazio. Zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN]

Piłka nożna
Lazio Rzym ponownie lepsze od AS Roma w Derbach della Capitale. W 34. kolejce Serie A drużyna Simone Inzaghiego wygrała 3:1 pomimo nieobecności Ciro Immobile i błędów sędziego Daniele Orsato. Wojciech Szczęsny zagrał 90 minut.
Dybala i Higuain rozprawili się z Lazio. Zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN]

Piłka nożna
Piłkarze Juventusu Turyn zwyciężyli 2:0 z Lazio Rzym w 21. kolejce i pozostaną liderami Serie A. Pierwszego gola zdobył Paulo Dybala, a drugiego jego rodak Gonzalo Higuain.
Inter nie dał szans Lazio [ZDJĘCIA ELEVEN]

Piłka nożna
Piłkarze Interu Mediolan wygrali 3:0 z Lazio Rzym w 18. kolejce Serie A. Wszystkie gole zdobyli między 54. a 65. minutą. Autorem dwóch z nich był lider klasyfikacji strzelców Mauro Icardi.
Cztery gole w Serie A - zobacz skrót Lazio - Fiorentina

Piłka nożna
Piłkarze Lazio Rzym wygrali w niedzielę 3:1 z ACF Fiorentina w 17. kolejce Serie A i są blisko podium w tabeli. W 48. minucie Josip Ilicić (Fiorentina) nie wykorzystał rzutu karnego.
Lazio nie dało szans zespołowi Karola Linettego - zobacz skrót meczu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Sampdoria Genua przed tygodniem w dobrym stylu pokonała 2:0 Torino. Tym razem, w 16. kolejce Serie A, zespół Marco Giampaolo z Karolem Linettym w składzie uległ na własnym terenie Lazio Rzym 1:2.
Napoli ma problemy bez Milika. 90 minut Zielińskiego. Zobacz skrót meczu Napoli - Lazio Rzym [ZDJĘCIA ELEVEN]

Piłka nożna
SSC Napoli rozczarowało w kolejnym meczu bez kontuzjowanego Arkadiusza Milika. W pojedynku 12. kolejki Serie A wicemistrzowie Włoch tylko zremisowali na własnym terenie 1:1 z Lazio Rzym.
Lazio nie dało szans Udinese - zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN]

Piłka nożna
W sobotnich meczach 7. kolejki Serie A po komplet punktów sięgnęły Lazio Rzym i Chievo Werona, które pokonały na wyjazdach Udinese Calcio oraz Pescara Calcio.

Piłka nożna
Inter Mediolan miał ostatnią dobrą serię, ale w niedzielę nieoczekiwanie nie wygrał na własnym terenie z Bologna FC (1:1). Lazio pokonało na Stadio Olimpico Empoli z Łukaszem Skorupskim w bramce 2:0.
Lazio - Juventus: zobacz skrót meczu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Juventus Turyn pokonał na wyjeździe Lazio Rzym w sobotnim meczu 2. kolejki Serie A. Jedynego gola dla mistrza Włoch zdobył Sami Khedira. Zobacz skrót spotkania ze Stadio Olimpico.
Empoli bez Polaków w składzie przegrało w Rzymie z Lazio. Zobacz skrót meczu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Drużyna Empoli po raz pierwszy w tym sezonie zagrała bez Polaków w składzie. Łukasz Skorupski jest kontuzjowany, zaś Piotr Zieliński pauzuje za kartki. Lazio gładko ograło klub naszych reprezentantów 2:0 po golach Antonio Candrevy z rzutu karnego oraz Ogenyia Onaziego.
Lazio gromi Palermo na wyjeździe, dwa gole Klosego! Zobacz skrót meczu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Dwa gole Miroslava Klosego i jeden Felipe Andersona pozwoliły drużynie Lazio wywieźć z Palermo trzy punkty. Debiut w rzymskim klubie zanotował 40-letni menedżer, Simone Inzaghi, który z zespołem ze stolicy Italii związany był przez jedenaście lat i to właśnie tam zakończył swoją karierę.
Torino FC zremisowało z Lazio Rzym. Zobacz skrót meczu [ZDJĘCIA ELEVEN]

Piłka nożna
W spotkaniu Serie A, włoska drużyna reprezentanta Polski - Kamila Glika, zremisowała w konfrontacji z Lazio Rzym 1:1. Torino FC prowadziło, miało rzut karny, lecz mimo to nie potrafiło zwyciężyć w tej rywalizacji.
 Kolejna afera we włoskim futbolu? Działacze Milanu i Napoli oskarżeni o oszustwa podatkowe

Piłka nożna
Szykuje się kolejna afera we włoskim futbolu? Tamtejsza policja finansowa przeszukała nieruchomości należące do 30 osób związanych z zespołami z pierwszej i drugiej ligi. Ponadto funkcjonariusze mają zająć majątki 58 ludzi o łącznej wartości 12 milionów euro. Śledztwo ma związek z podejrzeniami o unikanie płacenia podatków i wystawianie fałszywych faktur. Wśród zamieszanych w aferę są między innymi szefowie i byli piłkarze Napoli, Milanu i Lazio.

"Szukała przydałby się każdej drużynie Serie A"

Piłka nożna
Według rumuńskich mediów Łukasz Szukała jest bliski przenosin do Lazio Rzym. Polskiemu obrońcy po zakończeniu sezonu kończy się kontrakt ze Steauą Bukareszt. - Lazio poszukuje środkowych obrońców, a dobre występy Szukały w kadrze i klubie nie przeszły bez echa. Łukasz miałby spore szanse na przebicie się do pierwszego składu rzymian. To piłkarz, który przydałby się każdej drużynie Serie A - powiedział były zawodnik Udinese Piotr Czachowski.