Wyniki wyszukiwania dla:

lazio

Liczba wyników: 57

Serie A: Piątek wykorzystał błąd rywala. Gol Polaka w przegranym meczu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Pięć goli w pięciu kolejkach Serie A zgromadził Krzysztof Piątek. Polski napastnik wykorzystał błąd rywala i zdobył honorową bramkę w starciu Lazio z Genoą. Gospodarze zagrali świetnie w ofensywie i wygrali 4:1 po dublecie Ciro Immobile i trafieniach Felipe Caicedo oraz Sergeja Milinkovicia-Savicia.
Twierdza Empoli runęła. Lazio wygrywa po przeciętnym spotkaniu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Po 19 meczach zakończyła się passa Empoli FC bez porażki na własnym stadionie. Na terenie beniaminka zwyciężyło 1:0 Lazio. Michał Marcjanik  niestety nie zagrał w tym spotkaniu. Jedynego gola tuż po przerwie po składnej akcji gości zdobył Marco Parolo.
Ronaldo powinien zdobyć gola, ale zaliczył przypadkową asystę. Bezbłędny Szczęsny

Sport
Cristiano Ronaldo był bliski zdobycia pierwszego gola w barwach Juventusu. Portugalczyk jednak nie trafił do siatki, tylko zaliczył przypadkową asystę przy bramce Mandzukicia. Mistrzowie Włoch wygrali 2:0 z Lazio Rzym, a całe spotkanie rozegrał Wojciech Szczęsny. Zobacz skrót.
Serie A: Milik z golem, Zieliński trafił w poprzeczkę. Napoli wygrywa na inaugurację

Piłka nożna
Napoli w 1. kolejce Serie A pokonało na wyjeździe Lazio 2:1. Arkadiusz Milik trafił do siatki 2-krotnie, ale sędzia jednego gola nie uznał. W podstawowej jedenastce wybiegł również Piotr Zieliński. Polski pomocnik w pierwszej połowie trafił w poprzeczkę.
Cztery bramki w meczu Crotone z Lazio. Niedosyt rzymian [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Piłkarze Lazio Rzym tylko zremisowali na wyjeździe z FC Crotone 2:2. Tym samym goście nie mogą być jeszcze pewni awansu do rozgrywek Ligi Mistrzów. Mimo to, pojedynek dostarczył kibicom sporej dawki emocji.
Immobile najpierw fatalnie spudłował, a potem dobił Sampdorię [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS 2]

Piłka nożna
Lazio Rzym kroczy ku zapewnieniu sobie miejsca w Lidze Mistrzów. W ostatnim spotkaniu włoskiej Serie A, ekipa ze stołecznego klubu pokonała Sampdorię Geuna 4:0. W meczu zagrali Polacy - Dawid Kownacki i Karol Linetty.
Słupek, poprzeczka, czerwona kartka i bezkrólewie w Rzymie [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Aż trudno uwierzyć w to, że mecz Lazio - AS Roma zakończył się w niedzielę bezbramkowym remisem. Zespoły stworzyły bowiem sobie wiele znakomitych okazji, a emocji na boisku nie brakowało.
Lazio wygrało, Immobile pobił rekord [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Lazio wygrało 2:1 z Udinese Calcio w 31. kolejce Serie A. Drużyna z Rzymu awansowała w tabeli, a jej napastnik Ciro Immobile pobił klubowy rekord goli w jednym sezonie. To 27. bramka w obecnych rozgrywkach lidera klasyfikacji snajperów ligi.
Złoty gol Dybali. Juventus Turyn ograł Lazio Rzym [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Juventus wygrał 1:0 z Lazio w 27. kolejce Serie A. Paulo Dybala strzelił decydującego gola w 93. minucie. Wojciech Szczęsny był na ławce rezerwowych turyńczyków.
Dublet na przełamanie. Immobile dał wygraną Lazio [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Lazio wygrało 2:0 z Hellasem Werona na zakończenie 25. kolejki Serie A i wróciło na 4. miejsce w tabeli. Przełomowe zwycięstwo dały wyczekiwane od 6 stycznia gole Ciro Immobile.
Świetny występ Zielińskiego, Napoli rozbiło Lazio [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Piotr Zieliński zmienił w 46. minucie Marka Hamsika, gdy SSC Napoli w meczu na szczycie Serie A remisowało 1:1. 23-letni pomocnik miał wielki udział w golu dającym gospodarzom prowadzenie, a w 73. minucie asystował przy pieczętującej zwycięstwo (4:1) bramce Driesa Mertensa.
AC Milan lepszy od Lazio. Zobacz skrót meczu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Po raz pierwszy w tym sezonie AC Milan pokonał przeciwnika z czołówki Serie A. W 22. kolejce wygrał 2:1 z Lazio i zbliżył się do miejsc premiowanych awansem do europejskich pucharów.
Słupek, poprzeczka i genialne parady bramkarzy - skrót meczu Inter - Lazio [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS 1]

Piłka nożna
Choć spotkanie Interu z Lazio zakończyło się bezbramkowym remisem, to jednak w tym pojedynku nie brakowało świetnych akcji. Jak w tej batalii nie padła żadna bramka? Trudno to wytłumaczyć!
Lazio nie dało szans Crotone. Zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
W spotkaniu 18. kolejki Serie A 2017/2018, Lazio Rzym okazało się zdecydowanie lepsze od drużyny FC Crotone, zwyciężając przed własną publicznością aż 4:0.
Rzym zdobyty przez Torino. Piękne gole ozdobą meczu z Lazio [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Torino FC wygrało 3:1 na stadionie Lazio w 16. kolejce Serie A. W meczu naznaczonym dziwną decyzją sędziego drużyna Simone Inzaghiego straciła Ciro Immobile i szansę na zbliżenie się do czołówki.
Bereszyński bronił bramki, ale Sampdoria i tak przegrała z Lazio [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS 1]

Piłka nożna
Bartosz Bereszyński w 35. minucie spotkania Sampdorii Genua z Lazio Rzym wybił piłkę, która zmierzała do bramki jego zespołu, lecz mecz i tak zakończył się niepomyślnie dla drużyny Polaka. Goście ze stolicy Włoch przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę w końcówce meczu. Lazio wygrało 2:1. 20 minut zagrał Dawid Kownacki.
Serie A: Fiorentina uratowała remis z Lazio rzutem na taśmę [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS 2]

Sport
Lazio Rzym do 93. minuty prowadziło z ACF Fiorentiną 1:0. Jednakże w ostatniej minucie doliczonego czasy gry sędzia podyktował rzut karny dla gości, który na bramkę zamienił Khouma Babacar i spotkanie zakończyło się remisem 1:1.
Trzy minuty wstrząsnęły Lazio. Derby dla Romy. Zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN]

Piłka nożna
AS Roma 2:1 pokonała w derbach Lazio Rzym. Gole padały po przerwie. W 49. minucie z rzutu karnego trafił Diego Perotti, a chwilę później wynik podwyższył Radja Nainggolan. Dla gości bramkę zdobył strzałem z "jedenastki" Ciro Immobile.
Koniec serii Juventusu, Lazio zdobyło Turyn! Zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Juventus przegrał mecz na własnym stadionie po ponad roku. Do pierwszego od 15 lat zwycięstwa 2:1 w Turynie poprowadził Lazio nowy lider klasyfikacji strzelców Ciro Immobile. W doliczonym czasie Paulo Dybala nie wykorzystał rzutu karnego.
Popis Ciro Immobile! Zobacz skrót meczu Lazio - AC Milan [ZDJĘCIA ELEVEN]

Piłka nożna
Pierwszy silny przeciwnik postawił pod znakiem zapytania mocarstwowe plany AC Milan. Lazio Rzym pokonało drużynę z Mediolanu 4:1. Trzy gole strzelił Ciro Immobile, a przy czwartym asystował.
Kopnięciem

Kopnięciem "uśpił" rywala

Inne
Brando Mamana był autorem najpiękniejszego nokautu podczas ostatniej gali indonezyjskiej federacji MMA - One Pride. 23-letni zawodnik już w piętnastej sekundzie trafił Adiego Paryanto kopnięciem z półobrotu i posłał go na deski. Potem oszalał z radości - skakał po siatce, robił efektowne salta i gwiazdy. W tym samym czasie ekipa medyczna próbowała ocucić jego rywala.Nie trzeba być na boisku, żeby sprokurować rzut karny. Przekonali się o tym piłkarze drugiej drużyny Sportingu Lizbona w ostatni meczu ligowym z Academicą. Antybohaterem całej akcji był Budag Nasirov, który rozgrzewając się za bramką, kopnął piłkę, zanim zdążyła wyjść za linię. Sędzia po protestach rywali uznał to za naruszenie przepisów i podyktował "jedenastkę" przeciwko Sportingowi. Tę na gola zamienił Rui Miguel.Przed meczem finałowym Pucharu Włoch piłkarze Juventusu Turyn oraz Lazio Rzym zostali zaproszeni na audiencję u papieża Franciszka. Podczas spotkania Ojciec Święty zaapelował do swoich gości, aby byli "świadkami lojalności, uczciwości, zgody i człowieczeństwa". Na koniec odebrał z rąk przedstawicieli obu drużyn pamiątki klubowe i pozował do zdjęć.