Nie mamy filmów o: kuchnia

Zobacz także

Adam Bielan o starcie Ochojskiej do PE. Nie krył zaskoczenia

Adam Bielan o starcie Ochojskiej do PE. Nie krył zaskoczenia

Tłit
"Jedynką" na liście Koalicji Europejskiej we Wrocławiu ma być szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej Janina Ochojska. - Jestem zaskoczony tą kandydaturą. Ale żyjemy w wolnym kraju, każdy może zaangażować się w działalność polityczną. Do tej pory pani Ochojska się z nią nie kojarzyła, znam ją z działalności charytatywnej. Ale każdy ma prawo zmienić zdanie i wkroczyć w świat polityki - komentował wicemarszałek Senatu Adam Bielan w programie "Tłit".
List reżyserów do Kaczyńskiego w obronie Holland. Adam Bielan obruszony

List reżyserów do Kaczyńskiego w obronie Holland. Adam Bielan obruszony

Tłit
Jarosław Kaczyński na konwencji PiS zacytował Agnieszkę Holland. Kilkudziesięciu reżyserów zarzuciło mu manipulację. - Nie żartujmy. Dość zabawny incydent. Nie pamiętam listu tych reżyserów w ciągu 8 lat rządów PO, kiedy Polska była okradana przez mafię vatowską, paliwową, kiedy mieliśmy co rusz wielkie afery korupcyjne. Jakoś wtedy ci państwo nie protestowali. Wtedy im było dobrze - komentował wicemarszałek Senatu Adam Bielan w programie "Tłit". - Jarosław Kaczyński nie skłamał, zacytował słowa Agnieszki Holland o tym, że chciałaby, żeby było tak jak było. Ona to wypowiadała w kampanii, jest bardzo aktywna przy wszystkich wydarzeniach politycznych, angażuje się na rzecz obecnej opozycji - wskazał. - Ci ludzie chcą kneblować usta Jarosławowi Kaczyńskiemu? Na tym ma polegać wolność słowa? Że Jarosław Kaczyński nie będzie mógł przytaczać słów Holland z przeszłości? Może ci państwo chcą powrotu do sytuacji, kiedy był całkowity monopol w mediach - podsumował Bielan.
"Farsa", "kabaret". Giertych wzywa Kaczyńskiego. Bielan komentuje

"Farsa", "kabaret". Giertych wzywa Kaczyńskiego. Bielan komentuje

Tłit
Roman Giertych wezwał w imieniu Geralda Birgfellnera Jarosława Kaczyńskiego, by dobrowolnie zwrócił 50 tys. zł. - Farsa, kabaret. Spodziewałem się, że ta akcja polityczna pana mecenasa prędzej czy później w taki kabaret się zamieni. Były bardzo duże kłopoty ze składaniem zeznań przez Birgfellnera, ukrywał się przed prokuraturą, nie chciał przekazać oryginałów nośników, na których nagrał rozmowy. Jeżeli ktoś robi wszystko, by postępowanie trwało jak najdłużej, po to, by nim grać politycznie, to obrońcy Austriaka - komentował wicemarszałek Senatu Adam Bielan w programie "Tłit". - Giertych robi wszystko, by wrócić do wielkiej polityki - podsumował.
PiS przekonało do siebie wyborców. Są zachwyceni nowym 500+

PiS przekonało do siebie wyborców. Są zachwyceni nowym 500+

Wiadomości
Jarosław Kaczyński zapowiedział 500+ na pierwsze dziecko oraz trzynastą emeryturę. Obietnice PiS odbiły się szerokim echem. O ile na Wiejskiej w Warszawie słychać głosy krytyczne, o tyle w mniejszych miejscowościach pomysły rządu przypadły do gustu wyborcom. Reporter WP wybrał się do Garwolina, żeby sprawdzić, jak ludzie przyjęli zapowiedź prezesa PiS i czy w związku z nowymi świadczeniami wiedzą już, na którą partię zagłosują w najbliższych wyborach. Więcej w materiale wideo. 
Wjechał w grupę pieszych. Był pijany

Wjechał w grupę pieszych. Był pijany

Wiadomości
Do przerażającego wypadku doszło w Zwierzynie w woj. lubuskim. 27-letni kierowca potrącił cztery osoby. Na nagraniu z monitoringu widać, jak kierowca renault megane traci panowanie nad autem na zakręcie. Następnie samochód z impetem wjeżdża na chodnik, którym szła kobieta i trzech 15-latków. Wypadek wygląda bardzo groźnie. Cała czwórka trafiła do szpitala, nikt nie zginął. Szybko okazało się, że kierowca był pijany. Gdy 27-latek wytrzeźwieje, usłyszy zarzuty.
Michał Kamiński o różnicach w PiS. Przytoczył anegdotę o Kaczyńskim

Michał Kamiński o różnicach w PiS. Przytoczył anegdotę o Kaczyńskim

Tłit
- Niech PiS nie mówi o różnicach w Koalicji Obywatelskiej. Nas nie łączy chęć robienia szmalu, tylko wartości - demokracja, świeckie państwo, Europa. Podziały w ramach KO są mniejsze niż na anty-gejów i pro-gejów w PiS-ie - stwierdził Michał Kamiński (PSL-UED) w programie "Tłit". - W PiS-ie mamy bardzo duże różnice zdań. Pani Pawłowicz, bardzo antygejowska, i Jarosław Kaczyński - jedyny polski premier, który w Brukseli chwalił się, że jednym z najważniejszych ministrów w jego rządzie jest gej. Z jednej strony działacze opozycji, z drugiej - ludzie, którzy za komuny wsadzali opozycjonistów do więzień - wskazał Kamiński.
Michał Kamiński o konwencji PiS: porażka zajrzała im w oczy

Michał Kamiński o konwencji PiS: porażka zajrzała im w oczy

Tłit
- Mamy dwie akcje PiS: "akcję ewakuacja", czyli ministrowie do Brukseli, oraz "akcję desperacja" po aferze taśmowej. PiS-owi zajrzała porażka w oczy, są w stanie obiecać wszystko. Jak oglądałem Jarosława Kaczyńskiego, miałem poczucie desperacji. To nie była rola oscarowa. Była w tym sensie dobra, że będą walczyć do końca. Przekonanie, że wybory są na pewno wygrane przez opozycję, jest daleko przedwczesne. To bardzo trudny i poważny przeciwnik - mówił Michał Kamiński w programie "Tłit".
Michał Kamiński ostro o Beacie Szydło

Michał Kamiński ostro o Beacie Szydło

Tłit
Mateusz Morawiecki mówił podczas konwencji PiS, że nie widzi żadnego innego ugrupowania, które byłoby tak proeuropejskie jak PiS. - To znaczy, że ma kłopoty ze wzrokiem. PiS to ugrupowanie, którego czołowi liderzy nazywali flagę UE szmatą. Beata Szydło wyniosła flagę europejską z KPRM - po raz pierwszy od daty wejścia Polski do UE. Chciała te flagi wyrzucić. Jedzie dziś do Brukseli po kasę, bo jest to osoba niezwykle pazerna, co udowodniła całym swoim życiem - komentował Michał Kamiński (PSL-UED) w programie "Tłit".
PiS obiecuje zerowy PiT dla młodych. Michał Dworczyk zdradza szczegóły

PiS obiecuje zerowy PiT dla młodych. Michał Dworczyk zdradza szczegóły

Tłit
PiS złożyło podczas sobotniej konwencji pięć obietnic wyborczych, w tym m.in. brak podatku PIT dla pracowników do 26. roku życia. - Część komentatorów i naszych konkurentów politycznych mówi, że to propozycje socjalne, ale z tej piątki przedstawionej przez prezesa Kaczyńskiego trzy są typowo rozwojowe, w tym likwidacja PIT-u dla osób do 26 roku życia. Według mojej wiedzy nie będzie tu żadnego limitu. Każdy człowiek, który nie ukończył 26 roku życia, będzie zwolniony z podatku. Po co? Po to, żeby nie emigrował, żeby zostawał w Polsce, żeby tu rozwijał się zawodowo. To przykład prorozwojowego podejścia do państwa i do Polaków - komentował w programie "Tłit" szef KPRM Michał Dworczyk.