Wyniki wyszukiwania dla:

kuba jankowski

Liczba wyników: 418

Borusewicz o pomniku ks. Jankowskiego: on nigdy nie powinien powstać

Borusewicz o pomniku ks. Jankowskiego: on nigdy nie powinien powstać

Polityka
- Ten pomnik nigdy nie powinien zostać postawiony. Ks. Jankowski był przez lata współpracownikiem SB, ja to sam odczułem na własnej skórze - tak Bogdan Borusewicz odpowiedział na pytanie o spór wokół przyszłości tego pomnika.
Ile pająków zjadamy w trakcie snu? Sprawdzamy popularny mit

Ile pająków zjadamy w trakcie snu? Sprawdzamy popularny mit

Ciekawostki
Według popularnego mitu w trakcie zjadamy snu około czterech pająków rocznie. Kuba Jankowski postanowił sprawdzić ten mit i sprawdzić dlaczego pająki miałyby same wchodzić nam do buzi. 
WP Express [cały odcinek]

WP Express [cały odcinek]

Samochodowy test w Tatrach, polski potentat w branży meblarskiej i jak oszczędzać pieniądze nawet wtedy, kiedy nie mamy z czego. Na WP Express zaprasza Kuba Jankowski.
WP Express [cały odcinek]

WP Express [cały odcinek]

Jak wygląda dzień dziennikarza motoryzacyjnego i najsmutniejszy pies w Polsce. Oglądajcie WP Express. Zaprasza Kuba Jankowski.                         
WP Express  [cały odcinek]

WP Express [cały odcinek]

Jak pozyskuje się miedź w Polsce, gdzie znajduje się królestwo bakterii w mieszkaniu i kilka rad dla początkujących dziennikarzy. Oglądajcie WP Express, zaprasza Kuba Jankowski.
Brzęczek skomentował sytuację Wisły Kraków.

Brzęczek skomentował sytuację Wisły Kraków. "Miesiąc temu nikt nie wierzył, że przetrwają"

Piłka nożna
- Trwa bardzo ważny okres dla Wisły Kraków. Wystarczy cofnąć się o miesiąc. Wtedy niewielu wierzyło, że może się udać. Przed nimi jeszcze bardzo długa droga - mówi Jerzy Brzęczek o sytuacji Wisły Kraków. - Ja się cieszę, że Kuba wystąpił w dwóch spotkaniach. W każdym następnym spotkaniu będzie dawał drużynie więcej. 
Wiemy gdzie w mieszkaniu znajduje się najwięcej bakterii i nie jest to łazienka

Wiemy gdzie w mieszkaniu znajduje się najwięcej bakterii i nie jest to łazienka

Ciekawostki
Choć bakterie nie są widoczne gołym okiem, to znajdują się praktycznie wszędzie. Kuba Jankowski w kolejnym odcinku "Nie do końca", postanowił sprawdzić w którym zakamarku naszych mieszkań jest ich najwięcej.
Gorzki powrót Błaszczykowskiego.

Gorzki powrót Błaszczykowskiego. "Nie oczekujmy od Kuby, że zbawi świat"

Piłka nożna
- Kuba Błaszczykowski wraca do Ekstraklasy po ponad dekadzie. Jest to niestety powrót bardzo smutny, bo mecz z Górnikiem całkowicie przez Wisłę został zawalony. - Byłem zaskoczony podejściem kibiców którzy krytykowali kibiców Górnika za to, że wygwizdali zespół gości. Byłem również zaskoczony tym, że kibice spodziewali się po Kubie takiej gry jak dekadę temu. 

"Rodzinny" wypad Wesołowskich w góry

Gwiazdy
Kuba Wesołowski coachingowymi mądrościami przysłonił dotychczasową karierę aktorską. 33-latek po udziale w obozie Anny Lewandowskiej postanowił dołączyć do grona mówców motywacyjnych. Kuba zajął się nawet organizacją coachingowego show, w którym udział wezmą między innymi Ania Lewandowska, Marcin Prokop, Joanna Przetakiewicz czy... Łukasz Jakóbiak. Choć wydarzenie ma się odbyć dopiero w maju, Wesołowski postanowił nieco odpocząć od obowiązków i wyjechał z rodziną w góry. Aktor wziął również udział w charytatywnych zawodach narciarskich, a za jego popisy na stoku trzymała kciuki zmarznięta żona, która opiekowała się córką.
Wojewódzki porzucił wodzianki na ściance

Wojewódzki porzucił wodzianki na ściance

Gwiazdy
 Kuba Wojewódzki podczas konferencji ramówkowych TVN-u stara się pozostać "niewidzialny". Celebryta często przychodzi spóźniony lub chyłkiem wychodzi jeszcze w trakcie trwania głównej części imprezy. Podobnie było tym razem. Samozwańczy "Król TVN-u", który reklamował nowy sezon swojego show w towarzystwie dwóch hostess,  tuż przed wejściem na ściankę porzucił modelki i wyszedł z budynku.Bardzo elegancko.
WP Express [cały odcinek]

WP Express [cały odcinek]

Świat konsumentów bywa skomplikowany - my pokażemy widzom, jak się po nim poruszać. Lifestyle, nowe technologie, kultura a także tematy ważne dla milionów Polaków - to wszystko w programie WP Express.
Pilot Przygońskiego chwali Polaka.

Pilot Przygońskiego chwali Polaka. "Kuba to dobry kompan"

Sport
- Przygoński jest całkiem dobrym kompanem. Jeździłem już w rajdach z trudniejszymi kierowcami. Kiedy rezultat jest dobry to atmosfera również jest dobra - mówi Tom Colsoul, pilot Jakuba Przygońskiego. - Gdyby nie problemy z autem, skończylibyśmy rajd na podium. 
Kuba Wolny spokojny o formę.

Kuba Wolny spokojny o formę. "Kilka słabszych skoków nic nie znaczy"

Sport
- Nie jesteśmy nerwowi. Takie są czasami skoki, to, że kilku z nas skoczyło słabiej w pierwszej serii nic nie znaczy. Mogę się jednak wypowiadać tylko za siebie - mówi Kuba Wolny. - Już mój skok kwalifikacyjny był fajny, dzisiaj też dwa fajne skoki. Mam nadzieję, że wraca ten dobry Kuba Wolny. 
Kawa zdrowa, ale wyłącznie pod pewnymi warunkami

Kawa zdrowa, ale wyłącznie pod pewnymi warunkami

Ciekawostki
Od wielu lat naukowcy spierają się jaki wpływ na ludzki organizm ma kawa? Okazuje się, że pozytywnych skutków regularnego picia kawy jest tak wiele, że Instytut Żywności i Żywienia uwzględnił ją w nowej piramidzie żywieniowej. Jakie dobroci płyną z picia kawa i ile filiżanek tego czarnego napoju powinniśmy wypijać? Zapraszamy na kolejny odcinek "Nie do końca".
Rajd Dakar. Przygoński podniósł się po katastrofie.

Rajd Dakar. Przygoński podniósł się po katastrofie. "Nie przekreślałbym jego szans"

Ekstremalne
- Trzeba sobie powiedzieć, że awaria była dla Jakuba Przygońskiego katastrofą. Często w takich sytuacjach zawodnicy "siadają". Kuba tego nie doświadczył - tłumaczy Andrzej Borowczyk, dziennikarz motoryzacyjny.
Diablo. Wyścig o wszystko - aktorzy o filmie

Diablo. Wyścig o wszystko - aktorzy o filmie

Film
Pasją Kuby są szybkie samochody, zawrotna prędkość i ekstremalne wyścigi. Jego siostra Lena musi przejść bardzo kosztowną operację za granicą. Chcąc zdobyć potrzebne środki, chłopak postanawia brać udział w nielegalnych rajdach. Talent i brawurę młodego kierowcy zauważa wpływowy gangster – Max. Proponuje chłopakowi udział w okrytym złą sławą wyścigu, który niejeden kierowca przypłacił kalectwem, a nawet życiem. Nagrodą dla zwycięzcy legendarnych zmagań jest tytuł "Diablo” i kilkaset tysięcy euro. Kuba podejmuje ryzyko i wkracza do podejrzanego świata wielkich pieniędzy, pięknych kobiet i szemranych interesów. To właśnie w nim poznaje Ewę – obdarzoną wyjątkową urodą, nieugiętą zawodniczkę, która z zaciętej rywalki staje się jego wielką namiętnością. Wkrótce na jaw wychodzi jednak prawdziwa tożsamość dziewczyny. Od tego momentu życie Kuby znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie...
Przygoński będzie atakować podium.

Przygoński będzie atakować podium. "Mała strata, ale i potężny rywal za plecami"

Ekstremalne
- Mała pomyłka, zawahanie, zła interpretacja wydmy może kosztować stratę bardzo cennego czasu. Kuba ma małą stratę nawet do 2. miejsca, ale będzie musiał odpierać jeszcze ataki Sebastiana Loeba - mówi Wojciech Chuchała, kierowca rajdowy.
Rajd Dakar. Kuba Przygoński jak dakarowy dzieciak.

Rajd Dakar. Kuba Przygoński jak dakarowy dzieciak. "On jest ledwo po trzydziestce!"

Sport
- Kuba Przygoński to w porównaniu do rywali dakarowy dzieciak, to chłopak po trzydziestce a reszta to panowie w słusznym wieku z siwym włosem - mówi Maciej Jermakow. - Większość rywali jest doskonale obyta z Dakarem. 
Rajd Dakar.

Rajd Dakar. "Inni zawodnicy mogą mówić o Przygońskim jako o jednym z faworytów!"

Sport
- Kuba jest w znakomitym nastroju jeśli patrzy na wyniki. Jeśli chodzi o czołówkę Dakaru to on już do niej należy. To jest budujące, że mamy kierowcę który jest w stanie rywalizować z tak doświadczonymi rywalami - mówi Maciej Jermakow, dziennikarz Eleven Sports. 
To nie przez głowę ucieka najwięcej zimna. Odpowiedź bardzo zaskakująca

To nie przez głowę ucieka najwięcej zimna. Odpowiedź bardzo zaskakująca

Ciekawostki
Czapka, to chyba najbardziej znienawidzona przez nastolatków część zimowego ubioru. Nasze mamy i babcie z dobroci serca przestrzegały, żeby czapkę zakładać, bo przez głowę ucieka najwięcej ciepła i w ten sposób możemy się szybko rozchorować. Kuba Jankowski postanowił sprawdzić czy to prawda, czy mit.
Rajd Dakar. Pech Jakuba Przygońskiego.

Rajd Dakar. Pech Jakuba Przygońskiego. "Oby to były jego ostatnie kłopoty"

Ekstremalne
- Jesteśmy na samym początku rajdu. 8 minut straty to nie jest coś, czym powinniśmy się martwić. Kuba ma dużo czasu na odrobienie strat - mówi Maciej Jermakow z Eleven Sports.