Wyniki wyszukiwania dla:

ksw

Liczba wyników: 628

"Klatka po klatce" #33: FEN wytoczył działa przeciwko Normanowi Parke'owi

Inne
Ciemne chmury zebrały się nad głową Normana Parke'a. Pochodzący z Irlandii Północnej zawodnik miał stoczyć w tym roku pojedynek na gali Fight Exclusive Night, ale ostatecznie wystąpił na dwóch galach KSW. Jak utrzymuje prezes FEN Paweł Jóźwiak, Irlandczyk otrzymał nawet przed zaplanowanym pojedynkiem zaliczkę, z której do tej pory się nie rozliczył. - Jest oszustem i to jest fakt. Podpisał z nami umowę, wziął zaliczkę w wysokości 6 tysięcy funtów i do tej pory, pomimo obietnic, nie oddał nam ani złotówki. Sprawa jest na etapie postępowania prawnego. On poniesie konsekwencje - zapowiedział w programie "Klatka po klatce" Jóźwiak.

"Klatka po klatce" #32: Janikowski zaskoczony wytrzymałością Materli

Inne
- Jestem zaskoczony tym, że Michał nie miał wątroby. Wydawało się, że po tych wszystkich kopnięciach coś go zakłuje. Wielki szacunek za to - powiedział Damian Janikowski o majowej walce Michała Materli ze Scottem Askhamem. W klatce lepszy okazał się Anglik, który po transferze do KSW dosłownie zmiażdżył czołówki kategorii średniej. Zdaniem Janikowskiego jest tylko jeden sposób na pokonanie nowego mistrza KSW.

"Klatka po klatce": zobacz najlepsze akcje gali KSW 49

Inne
Federacja KSW wybrała 10 najlepszych momentów ostatniej gali. Na KSW 49 kibicie mogli oglądać wiele spektakularnych akcji. Przedstawiamy dziesięć najlepszych momentów wydarzenia, które odbyło się 18 maja w trójmiejskiej Ergo Arenie. W walkach wieczoru wystąpili Scott Askham, Michał Materla, Roberto Soldić i Krystian Kaszubowski.

"Klatka po klatce": zobacz bonusy po KSW 49

Inne
Nie było łatwo wybrać, ponieważ KSW 49 obfitowało w fenomenalne skończenia i świetne pojedynki. Ostatecznie za walkę wieczoru uznano starcie mistrzowskie pomiędzy Scottem Askhamem a Michałem Materlą, nagroda za nokaut wieczoru powędrowała do "Robocopa" Roberto Soldicia, a specjalne wyróżnienie za występ wieczoru otrzymał Martin Zawada.

"Klatka po klatce" #32: Chalidow w treningu, przyjaciel odradza mu walkę

Po zwycięstwie nad Michałem Materlą na gali KSW 49 Scott Askham zapowiedział, że jego marzeniem jest pojedynek z Mamedem Chalidowem. Były mistrz zakończył karierę, ale ostro trenuje, co wzbudza wyobraźnię fanów. - Jest na łączach z Mamedem, on codziennie trenuje i jest mu łatwiej, bo nic nie musi. Myślę, że Mamed z Askhamem mogliby dać dobrą walkę, ale myślę, że do niej już nie dojdzie. Sam proszę go, żeby nie wracał. Swoje zrobił, jest legendą tego sportu - powiedział w programie "Klatka po klatce" Bajsangur Edelbijew, przedstawiciel organizacji ACA na Europę a prywatnie przyjaciel Chalidowa.

"Klatka po klatce" #32: zobacz, czego nie pokazały kamery TV podczas KSW 49

Inne
Sobotnia gala KSW 49 przyniosła wiele emocji. W walce wieczoru zmierzyli się Michał Materla i Scott Askham, a stawką pojedynku był mistrza federacji w dywizji średniej. Po trofeum sięgnął Anglik. Za kulisami była obecna nasza kamera. Zobacz, co zarejestrowała.

"Klatka po klatce" #32: podsumowanie KSW 49, zapowiedź hitowych gal

Inne
Zawodnik KSW Damian Janikowski i przedstawiciel federacji ACA MMA Bajsangur Edelbijew byli gośćmi najnowszego odcinka "Klatka po klatce". Goście Artura Mazura podsumowali galę KSW 49, która odbyła się w minioną sobotę. Odpowiedzieli też na pytania dotyczące najbliższych miesięcy: Janikowski mówił o powrocie do klatki podczas wrześniowej gali KSW 50, zaś Edelbijew opowiedział o czerwcowej gali ACA 96. Ponadto w programie efektowne akcje z gal One Championship i Road FC.
KSW 49. Henrique o kontrowersyjnej decyzji sędziego.

KSW 49. Henrique o kontrowersyjnej decyzji sędziego. "Moim zdaniem Andryszak odklepał trzy razy"

Sport
- Walka przebiegła tak jak planowałem. Miałem dokładnie rozpracowanego Michała Andryszaka. Chciałem go zmęczyć w pierwszej, drugiej rundzie i w trzeciej spróbować go skończyć. Wiedziałem jednak, że będzie bardzo ciężko - mówi Luiz Henrique, który pokonał Michała Andryszaka na KSW 49. - Co do decyzji sędziego to wydaje mi się, że Andryszak odklepał aż trzy razy. Za pierwszym i drugim razem sędzia nie zareagował. Za trzecim przerwał walkę.
KSW 49. Akop Szostak załamany po porażce.

KSW 49. Akop Szostak załamany po porażce. "Nie wiem co dalej z moją karierą"

Sport
- Ciężko mi powiedzieć co nie zagrało. Erko Jun był lepszy tego dnia i gratuluje mu wygranej. Dobrze mnie trafił i decyzja sędziego o przerwaniu walki była słuszna - mówi Akop Szostak, który został znokautowany przez Erko Juna. - Decyzję co do dalszej kariery podejmę dopiero za jakiś czas.
KSW 49. Menadżer Andryszaka nie zgadza się z decyzją sędziego.

KSW 49. Menadżer Andryszaka nie zgadza się z decyzją sędziego. "Możliwe, że złożymy protest!"

Sport
- Z mojej perspektywy zakończenie walki Andryszaka było wielkim błędem. Michał nie klepał i nie odpłynął. Sędzia błędnie też sprawdził reakcję ręki zawodnika. Zamiast ją podnieść i puścić to nią machał - mówi Paweł Kowalik, menadżer Michała Andryszaka. - Ogólnie jestem przeciwnikiem protestów ale w tym przypadku błąd sędziego zabrał Michałowi możliwość walki o zwycięstwo w trzeciej rundzie. Przeanalizujemy sytuację z kilku kamer i wtedy zdecydujemy.
KSW 49. Kontrowersyjne zakończenie walki Andryszaka.

KSW 49. Kontrowersyjne zakończenie walki Andryszaka. "Nie poddałem walki! Sędzia popełnił ogromny błąd!"

Sport
- Mam troszeczkę żal do sędziego. Po pierwsze przerwał moją akcję po trafieniu kolanem, po drugie zawodnik ładuje mi dwie bomby już po przerwaniu walki, po trzecie sędzia przerywa walkę w momencie gdy ja nie odklepałem i mogłem spokojnie walczyć dalej - mówi Michał Andryszak po skandalicznym zakończeniu walki przez sędziego.
KSW 49. Martin Zawada pokonał legendę MMA!

KSW 49. Martin Zawada pokonał legendę MMA! "Na co dzień jestem kierowcą autobusu"

Sport
- Cieszę się, że miałem możliwość zmierzenia się z takim zawodnikiem jak Thiago Silva. Czekałem aż popełni błąd i go skontrowałem. Takie było założenie przed walką i idealnie udało się je zrealizować - mówi Martin Zawada, który mimo, że był skazywany na porażkę to pokonał Brazylijczyka będącego legendą MMA. - Teraz czeka mnie 10 dni odpoczynku a później powrót do pracy. W Niemczech jestem kierowcą autobusu.
KSW 49. Askham chce hitowej walki!

KSW 49. Askham chce hitowej walki! "Moim marzeniem jest walka z Mamedem Chalidowem!"

Sport
- Spodziewałem się takiej wojny bo wiedziałem, że Materla jest dobrze przygotowany. Wiedziałem jednak, że mój czas w tej walce nadejdzie i w końcu przełamię opór - mówi Scott Askham po zwycięstwie z Michałem Materlą. - Moim wymarzonym przeciwnikiem jest Mamed Chalidow.
KSW 49. Soldić z kolejnym nokautem!

KSW 49. Soldić z kolejnym nokautem! "Z chęcią przyjąłbym propozycję walki z Normanem Parke"

Sport
- Pokonanie Krystiana Kaszubowskiego było nadspodziewanie łatwe, ciężej walczyło się z utrzymaniem wagi - mówi Roberto Soldić po rozbiciu Kaszubowskiego już w pierwszej rundzie. - Jestem gotowy na walkę z każdym przeciwnikiem. To mój menadżer i włodarze KSW decydują z kim mam walczyć. Gdyby pojawiła się możliwość walki z Normanem Parke z chęcią bym ją przyjął.
KSW 49. Grabowski po zdemolowaniu Bedorfa.

KSW 49. Grabowski po zdemolowaniu Bedorfa. "Moim marzeniem jest walka z Mariuszem Pudzianowskim"

Sport
- Wiedziałem, że Karol Bedorf jest bardzo silnym zawodnikiem, kopie jak koń, bije bardzo mocno. Wiedziałem, że będzie niebezpieczny ale charakterem pitbulla udało się go rozkwasić - mówi Damian Grabowski po pokonaniu Karola Bedorfa. - Mam ciche marzenie, że kiedyś zawalczę z Mariuszem Pudzianowskim, mam nadzieję, że podejmie rękawicę.
KSW 49. Grabowski ostro odpowiada Kicie.

KSW 49. Grabowski ostro odpowiada Kicie. "Chce mi się z tego śmiać"

Inne
Damian Grabowski wraca do klatki. W sobotę podczas KSW 49 "Polish Pitbull" zmierzy się z Karolem Bedorfem. Od dłuższego czasu spekuluje się jednak o możliwym rewanżu Grabowskiego z Michałem Kitą. Ten drugi nie tak dawno zakpił ze swojego byłego rywala, mówiąc że powinien zmienić pseudonim z "Pitbulla" na "Ratlerka". - Chce mi się z tego śmiać. Ja już mam 40 lat, on też, a mówi tak, jakby miał 23 lata i chciał dostać walkę wieczoru. Ja się z tego śmieje, ale zapewne do tej walki dojdzie. Ciszę się, że jestem w KSW, bo jak walczyć z kimś takim jak on, to tylko na dużej gali - powiedział Grabowski w programie "Klatka po klatce".
KSW 49. Michał Materla wprost: popełniłem błąd

KSW 49. Michał Materla wprost: popełniłem błąd

Inne
Michał Materla jest żądny rewanżu po porażce ze Scottem Askhamem. Okazja do wyrównania nadarzy się już w sobotę podczas KSW 49. Obaj zawodnicy zmierzą się ponownie, a stawką walki będzie pas mistrza KSW w dywizji średniej. Zawodnik ze Szczecina zapowiada, że wyciągnął wnioski po porażce sprzed roku. - Popełniłem podręcznikowy błąd. Chciałem przepuścić jego nogę i wydawało mi się, że to się uda, bo widziałem to kopnięcie. Niestety, zahaczył mnie dużym palcem u nogi w okolice wątroby i to był początek końca. Przeanalizowałem tę walkę i zmieniliśmy treningi - powiedział Materla w programie "Klatka po klatce".
KSW 49. Krakowski zapowiada twardą walkę na pięści.

KSW 49. Krakowski zapowiada twardą walkę na pięści. "Idę po swoje, taki mam styl"

Sport
Przeciwnikiem Leszka Krakowskiego na gali KSW 49 będzie Michael Dubois. Polski zawodnik MMA zapowiada, że podczas tego pojedynku czeka nas twarda walka na pięści. - Tak mam styl i idę po swoje - mówi Krakowski. Z wojownikiem federacji KSW rozmawiał Artur Mazur.
KSW 49. Andryszak, wielka nadzieja wagi ciężkiej powraca.

KSW 49. Andryszak, wielka nadzieja wagi ciężkiej powraca. "Czekaliście długo, ale smak będzie dużo lepszy"

Sport
Michał Andryszak, wraca do klatki KSW po porażce z Philem de Friesem. "Długo na mnie czekaliście, ale za to smak będzie dużo lepszy" - zapowiada polski zawodnik MMA. Jego przeciwnikiem na zbliżającej się gali będzie Luis Henrique Barbosa de Oliveira.
KSW 49. Spięcie Sowińskiego z rywalem podczas ważenie!

KSW 49. Spięcie Sowińskiego z rywalem podczas ważenie!

Sport
Na gali KSW 49 w gdańskiej Ergo Arenie powalczą Artur Sowiński oraz Norman Parke, którzy wnieśli na wagę odpowiednio 73,7 kg oraz 73,9 kg. Podczas ważenia między Sowińskim i jego rywalem doszło do przepychanki, która okazała się być żartem.
KSW 49. Michał Materla z idealną wagą! Askham nieznacznie lżejszy.

KSW 49. Michał Materla z idealną wagą! Askham nieznacznie lżejszy.

Sport
Walką wieczoru sobotniej gali KSW 49 będzie starcie Michała Materli ze Scottem Askhamem. Stawą walki będzie pas w kategorii średniej. Michał Materla w piątkowy wieczór ważył 83,9 kg a Scott Askham 83,3 kg. Limit wagowy wynosił 83,9 kg.
poprzednie1 2 3 4 5 ... 30następne