Wyniki wyszukiwania dla:

ksiazka

Liczba wyników: 3

Martyniuk broni swojej biografii:

Martyniuk broni swojej biografii: "Powstała jako odpowiedź na prośby fanów!"

Gwiazdy
Jednym z beneficjentów "dobrej zmiany" okazał się być Zenon Martyniuk, gwiazdor disco polo, którego fanem jest, jak wyszło na jaw, Jacek Kurski. Dzięki temu zaczął się częściej pojawiać na antenie TVP, tworzy się o nim film dokumentalny i… powstała biografia, w której opowiedział o  drodze na szczyt kariery muzycznej. W Polskim Radiu Białystok są nawet czytane jej fragmenty. Martyniuk broni się, że publikacja Życie to są chwile powstała jako odpowiedź na prośby jego fanów, a nie z chęci zarobku. Wierzycie?
Witkowski:

Witkowski: "Show biznes już mi na poważnie dopiekł. Była prawdziwa boląca rana!"

Gwiazdy
Jakiś czas temu wydawało się, że przygoda Michała Witkowskiego z show biznesem dobiegła końca. Wygląda jednak na to, że nagradzany autor Lubiewa i Drwala wciąż nie potrafi pożegnać się z brylowaniem na salonach. Ostatnio po raz kolejny powrócił na ściankę z nieco mrocznym wydaniu. W rozmowie z Pudelkiem wyjaśnił swoją chwilową nieobecność na warszawskich salonach. Przyznał, że musiał wyjechać z Warszawy, by pisać książkę. Premiera dzieła o show biznesie planowana jest na początek przyszłego roku. Michałowi jednak bardziej niż na premierze zależy na kasie, jaką dostanie, kiedy odda książkę. Wygląda więc na to, że przygoda z show biznesem sporo go kosztowała, dosłownie."Szykuję książkę o show biznesie. Mam ostatnie trzy dni do oddania, dlatego jest mnie mniej. Nie było mnie, bo mnie nie było w Warszawie. Siedziałem i pisałem. Będzie śmieszna i straszna. Show biznes już mi na poważnie dopiekł, potem była prawdziwa boląca rana. Nie chciałem wtedy widzieć tych pań, dla których ktoś źle dobrał skarpetki. Piszę tę książkę z pozycji człowieka, który był po tej i po tej stronie. Występuję tam non stop, starzejąca się gwiazda chce zostać ikoną mody. Cały czas wszystko jest tak jak w życiu. Dużo jest z moich reżyserowanych ślicznotek wzięte. Chcę oddać tekst, a kiedy wydanie, to mniej mnie interesuje. Kasę dostanę jak oddam. Premiera pewnie na początku przyszłego roku". Tęskniliście?
Lara Gessler:

Lara Gessler: "Nie spodziewałam się, że tak szybko wydam książkę"

Gwiazdy
Choć córka Magdy Gessler twierdziła, że nie interesuje jej obecność w show biznesie, coraz bardziej udziela się medialnie. Pod koniec września ukaże się jej pierwsza książka Słodki zielnik Lary. Twierdzi, że już jakiś czas temu otrzymała propozycję napisała książki zbierającej jej wspomnienia z dzieciństwa. Nie zdecydowała się na taki krok, bo, jak zapewnia, nie chce, żeby wszyscy postrzegali ją przez pryzmat matki.'Nie spodziewałam się, że wydam książkę tak szybko. To książka dwujęzyczna, też po angielsku. Dostałam propozycje wydania książki o moich wspomnieniach smakowych. Nie chciałam tego robić. To byłaby kryptohistoria oparta na Magdzie Gessler, tego nie chciałam. To mnie nie buduje jako specjalisty. Moja książka jest o ziołach i ich zastosowaniu w cukiernictwie".