Wyniki wyszukiwania dla:

książka

Liczba wyników: 311

Blanka Lipińska zapowiada książkę o... zdrowym odżywianiu

Blanka Lipińska zapowiada książkę o... zdrowym odżywianiu

Gwiazdy
Blanka Lipińska po sukcesie publikacji trzech powieści erotycznych, postanowiła zająć się inną dziedziną. Podczas dzielenie się z fanami przygotowaniem do diety sokowej wyznała, że swoje doświadczenie spisze w poradniku.
Małgorzata Rozenek-Majdan na temat in vitro

Małgorzata Rozenek-Majdan na temat in vitro

Zdrowie
Spotkaliśmy się z Małgorzatą Rozenek-Majdan przy okazji wydania jej książki pod tytułem ''In vitro. Rozmowy intymne''. Opisuje ona dlaczego powstała ta książka, jak wygląda sytuacja z refundacją in vitro w Polsce oraz jakie działania podejmuje, aby metoda ta była łatwiej dostępna.
Agnieszka Chylińska w eskorcie ochroniarza niesie swoją książkę

Agnieszka Chylińska w eskorcie ochroniarza niesie swoją książkę

Gwiazdy
Agnieszka Chylińska w miniony weekend pojawiła się w "Dzień Dobry TVN". Piosenkarka opowiedziała o swojej najnowszej książce, w której opisuje trudy rodzicielstwa, pokazując jego blaski i cienie oraz dojrzałość, którą to doświadczenie za sobą niesie. W rozmowie z Kingą Rusin wspomniała też o dzieciach, które wchodzą w okres dojrzewania. Artystka przyznała, że największą inspiracją do pisania są nie tylko jej własne pociechy, ale i wspomnienia z młodych lat. Celebrytka zapewniła, że nadal pozostaje w kontakcie z 14-letnią Agnieszką. Studio śniadaniówki opuściła w asyście ochroniarza oraz menadżerki. Tuż przed wejściem do auta pozowała paparazzi ze swoim dziełem.
Blanka Lipińska:

Blanka Lipińska: "Moja praca polega na pozowaniu do zdjęć i rozdawaniu autografów"

Gwiazdy
Blanka Lipińska zyskała popularność dzięki książce 365 dni, którą ogłoszono "polskim Greyem" i która w błyskawicznym tempie trafiła na listę najlepiej sprzedających się pozycji. W ciągu roku od premiery "pierwszego dzieła", celebrytka zdążyła wydać już dwie kontynuacje swoich erotycznych opowieści. Lipińska przyjaźni z innymi celebrytkami, których postanowiła wykorzystać do promocji swojego literackiego debiutu. Wśród nich jest między innymi Natalia Siwiec, z którą Lipińska przyjaźni się od lat. Lipińska cieszy się urokami sławy i nie stroni od wizyt na ściance. W ostatnim wywiadzie wyznała wprost, że obecnie jej praca polega głównie na pozowaniu do zdjęć z fanami oraz podpisywanie swoich książek.
Justyna Gradek:

Justyna Gradek: "Blanka Lipińska jest moim guru. Wypytuję się, co robić"

Gwiazdy
Blanka Lipińska przyjaźń z innymi celebrytkami postanowiła wykorzystać do promocji swojego literackiego debiutu. "Pisarka" od kilku lat zna się między innymi z Natalią Siwiec i Dodą, które chętnie publikowały zdjęcia z "dziełem" koleżanki z branży. "Pisarka" może liczyć również na wsparcie Justyny Gradek. Instagramowa modelka niedawno wyszła za mąż za zawodnika MMA. Świeżo upieczona żona wyznała, że w kwestiach łóżkowych radzi się Blanki. Gradek zapewnia, że porady Lipińskiej zapewniają jej odrobinę pikanterii.
Blanka Lipińska:

Blanka Lipińska: "Mam trzy worki gadżetów erotycznych"

Gwiazdy
Blanka Lipińska przez znajomości z takimi celebrytami jak Doda czy Natalia Siwiec utorowała sobie drogę do show biznesu. Oprócz prowadzenia nocnych klubów i castingowania "ring girls" świetnie odnalazła się w roli pisarki. W rezultacie Blanka wydała trzy części erotycznej powieści i co ciekawe, najprawdopodobniej doczekają się one ekranizacji. Kilka dni temu odbyła się premiera najnowszego "dzieła", na której Blanka pochwaliła się kolekcją gadżetów erotycznych, Dobry pomysł na promocję książki?
#11pytań o dążenie do perfekcji za wszelką cenę CAŁOŚĆ

#11pytań o dążenie do perfekcji za wszelką cenę CAŁOŚĆ

Styl życia
- Kobiety dążą do tego, by żyć i wyglądać jak celebrytki i instagramerki. Jakby bycie sobą miało się wiązać z odrzuceniem, jakby straciło wartość - opowiada Elżbieta Turlej, autorka książki "Naciągnięte. Jak Polki uwierzyły, że tylko piękne będą szczęśliwe?".
Blanka Lipińska mędrkuje:

Blanka Lipińska mędrkuje: "Trzeba żyć tu i teraz"

Gwiazdy
Po kilku latach od światowej gorączki na punkcie książki 50 twarzy Greya doczekaliśmy się jej polskiego odpowiednika pod nieskomplikowanym tytułem 365 Dni. Erotyczny kryminał napisała Blanka Lipińska. Po sprzedaży ponad 200 tysięcy egzemplarzy "pisarka" decydowała się wydać drugą część. We wtorek odbyła się premiera kolejnej części. Przy okazji Blanka opowiedziała o błędach w związku, które popełniała przez wiele lat. Pisarka przekonuje, że planowanie kolejnych etapów z drugą połówką jedynie niszczy relację.
Izabela Trojanowska grozi, że wyda książkę:

Izabela Trojanowska grozi, że wyda książkę: "Pracuję nad swoją biografią"

Gwiazdy
Izabela Trojanowska w latach 80. minionego wieku była jedną z bardziej rozpoznawalnych polskich piosenkarek. Sławę zyskała występując z Budką Sufler, śpiewając takie przeboje jak Wszystko czego dziś chcę i Tyle samo prawd ile kłamstw. Jednak zdecydowanie bardziej niż z karierą wokalną, kojarzona jest z aktorstwem dzięki roli Moniki w kultowym serialu Klan. Choć co jakiś czas Izabela zapowiada "wielki powrót" na scenę, wciąż inne sprawy zdają się być ważniejsze od muzyki. W jednym z ostatnio udzielonych wywiadów Trojanowska wyznała, że pracuje nad autobiografią. 64-latka zapowiedziała, że już we wrześniu dzieło będzie można zakupić w Empiku. Przeczytacie?  
Burza po publikacji książki o Morawieckim. Doszło do złamania kodeksu etyki?

Burza po publikacji książki o Morawieckim. Doszło do złamania kodeksu etyki?

Wiadomości
Książka "Delfin" o Mateuszu Morawieckim wywołuje niemałe kontrowersje. M.in. za sprawą autora - Piotra Gajdzińskiego - który był rzecznikiem banku BZ WBK w czasach, gdy Morawiecki był jego prezesem. Według dr Dariusza Tworzydło z UW, zaufanie w stosunku do PR-owców po publikacji "Delfina" zostało bardzo nadszarpnięte . - W kodeksie etyki jest jasno powiedziane, że pracownik PR nie może ujawniać tajemnic, które pozyskał w trackie swojej pracy zawodowej - tłumaczył ekspert w rozmowie z Markiem Kacprzakiem. 
Dyskonty bardzo szybko zepsuły rynek.

Dyskonty bardzo szybko zepsuły rynek. "To, co się tam dzieje, uwłacza roli książki”

Polska
- Dyskonty pojawiły się 6-7 lat temu jako dodatkowy kanał dystrybucji, gdy wydawcy mieli problem we współpracy z Empikiem. To było wtedy potrzebne narzędzie, ale bardzo szybko zepsuło rynek właśnie zdyskontowanymi cenami – mówi Sonia Draga, prezeska wydawnictwa Sonia Draga. Jak dodaje, sposób w jaki książki są traktowane w dyskontach „uwłacza roli dobra kultury jakim jest książka”. – Są traktowane beznadziejnie i my później musimy je przyjąć, bo obowiązuje pełne prawo zwrotu – podkreśla Sonia Draga. 
Małgosia Rozenek odpocznie od ścianek i pierwszych stron gazet?

Małgosia Rozenek odpocznie od ścianek i pierwszych stron gazet? "Zdaje sobie sprawę, jak działa show biznes" (KLIKA PUDELKA)

Gwiazdy
We wrześniu miną trzy lata od ślubu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdan w pałacu w Konstancinie. Kilka miesięcy wcześniej ich związek przeszedł poważną próbę na planie programu Azja Express, a już po ślubie czekał ich kolejny test. Podejmując decyzję o ślubie zdawali sobie sprawę z tego, że chociaż oboje pragną wspólnego dziecka, które zresztą byłoby dla Radka pierwszym biologicznym potomkiem, to realizacja marzeń może okazać się trudna. Małgorzata Rozenek-Majdan, która zawdzięcza technice in vitro dwóch ukochanych synów, postanowiła nagłośnić temat sztucznego zapłodnienia. W minionym tygodniu do księgarni trafiła książka Gosi poświęcona tematyce in vitro. Przedsiębiorcza celebrytka kilka dni wcześniej reklamowała na Instagramie autorską dietę. Gosia powinna dać fanom odpocząć od siebie?
Prolog: Camilla Läckberg

Prolog: Camilla Läckberg

Kultura
 Camilla Läckberg to królowa szwedzkiego kryminału. Jej nowa książka - "Złota klatka" - opowiada o kobiecie uwięzionej przez męża. W najnowszym odcinku Prologu możecie posłuchać, co autorka mówi na temat feminizmu w Szwecji i polityki równości. 
Doda KIBICUJE Rozenek?!

Doda KIBICUJE Rozenek?! "Taka książka jest potrzebna. Dużo moich koleżanek ma z tym problemy"

Gwiazdy
Zanim Radosław Majdan zajmował się kojeniem nerwów rozemocjonowanej Małgorzaty Rozenek, piłkarz był głównie znany jako partner najgłośniejszej skandalistki polskiej sceny muzycznej - Dody. Fani liczyli z tego względu na otwarty konflikt pomiędzy paniami, jednak musieli zaspokoić się drobnymi przytykami, dotyczącymi podobnych kreacji i zakulisowych sporów o stylistę. Wygląda jednak na to, że gdy wymaga tego powaga sytuacji, gwiazdy potrafią docenić swoje starania. W ostatnim wywiadzie Doda zdobyła się na skomplementowanie najnowszej książki Rozenek "In vitro. Rozmowy intymne", która jak sama twierdzi, będzie w stanie pomóc jej licznym koleżankom. Myślicie, że to początek nowej, show biznesowej przyjaźni? 
Małgorzata Rozenek-Majdan opowiada, jak jej dzieci dowiedziały się o poczęciu metodą in vitro

Małgorzata Rozenek-Majdan opowiada, jak jej dzieci dowiedziały się o poczęciu metodą in vitro

Gwiazdy
W poniedziałek w siedzibie PAP-u odbyła się konferencja prasowa z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan, podczas której dyskutowano o metodzie in vitro. Książka "In Vitro. Rozmowy intymne" od 13 maja jest w sprzedaży. Wydarzenie poprowadziła Dorota Wellman, a w debacie wzięli udział eksperci w tej dziedzinie. 
Rozenek:

Rozenek: "Z przerażeniem obserwujemy, jak bardzo cofa się Polskę"

Gwiazdy
W poniedziałek w siedzibie PAP-u odbyła się konferencja prasowa z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan, podczas której dyskutowano o metodzie in vitro. Książka "In Vitro. Rozmowy intymne" od 13 maja jest w sprzedaży. Wydarzenie poprowadziła Dorota Wellman, a w debacie wzięli udział eksperci w tej dziedzinie. 
Boni przyszedł na konferencję Rozenek. Wellman:

Boni przyszedł na konferencję Rozenek. Wellman: "A co ty zrobiłeś dla in vitro?"

Gwiazdy
W poniedziałek w siedzibie PAP-u odbyła się konferencja prasowa z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan, podczas której dyskutowano o metodzie in vitro. Książka "In Vitro. Rozmowy intymne" od 13 maja jest w sprzedaży. Wydarzenie poprowadziła Dorota Wellman, a w debacie wzięli udział eksperci w tej dziedzinie. 
Rozenek o zachodzeniu w ciążę dzięki in vitro:

Rozenek o zachodzeniu w ciążę dzięki in vitro: "Każdy wolałby, żeby odbywało się to przy zachodzącym słońcu"

Gwiazdy
W poniedziałek w siedzibie PAP-u odbyła się konferencja prasowa z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan, podczas której dyskutowano o metodzie in vitro. Książka "In Vitro. Rozmowy intymne" od 13 maja jest w sprzedaży. Wydarzenie poprowadziła Dorota Wellman, a w debacie wzięli udział eksperci w tej dziedzinie. 
Małgorzata Rozenek-Majdan:

Małgorzata Rozenek-Majdan: "Załamania są co miesiąc, kiedy się okazuje, że się nie udaje"

Gwiazdy
W poniedziałek w siedzibie PAP-u odbyła się konferencja prasowa z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan, podczas której dyskutowano o metodzie in vitro. Książka "In Vitro. Rozmowy intymne" od 13 maja jest w sprzedaży. Wydarzenie poprowadziła Dorota Wellman, a w debacie wzięli udział eksperci w tej dziedzinie. 
Sonia Draga dla money.pl:

Sonia Draga dla money.pl: "Książka o Morawieckim się sprzeda. Sama mam egzemplarz"

Finanse
- W czasie kampanii, zwłaszcza w państwach wysoce wykształconych i cywilizowanych zawsze jest wysyp książek związanych z wyborami. Albo o kandydatach, albo ich autorstwa. - mówiła podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego Sonia Draga, prezeska i redaktor naczelna wydawnictwa "Sonia Draga".
Rozenek:

Rozenek: "Przyglądając się moim zdjęciom jesteś w stanie stwierdzić, kiedy przechodzę terapię hormonalną"

Gwiazdy
W poniedziałek w siedzibie PAP-u odbyła się konferencja prasowa z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan, podczas której dyskutowano o metodzie in vitro. Książka "In Vitro. Rozmowy intymne" od 13 maja jest w sprzedaży. Wydarzenie poprowadziła Dorota Wellman, a w debacie wzięli udział eksperci w tej dziedzinie. 
poprzednie1 2 3 4 5 ... 15następne