Wyniki wyszukiwania dla:

krystyna pawłowicz

Liczba wyników: 184

Krystyna Janda o nominowanych do Nagrody Alchemika

Krystyna Janda o nominowanych do Nagrody Alchemika

Inne
Finał Nagrody Alchemika zbliża się wielkimi krokami! Nagrodę i nominowanych przedstawia Krystyna Janda, przewodnicząca jury.
#dziejesienazywo: Zakonnica opowiada o dzieciach znalezionych w oknie życia

#dziejesienazywo: Zakonnica opowiada o dzieciach znalezionych w oknie życia

Polska
Dla kobiety, która znalazła się w trudnej sytuacji, okno życia to jedyne wyjście. Z jednej strony pojawia się radość, że dziecko zostało ocalone, a z drugiej wiemy, że to tragedia po drugiej stronie, że coś zmusiło kobietę, żeby oddać własne dziecko - mówi siostra Krystyna Roszkowska ze Zgromadzenia Sióstr Rodziny Maryi .
Daniel Olbrychski z żoną w samochodzie

Daniel Olbrychski z żoną w samochodzie

Gwiazdy
W czerwcu Daniel Olbrychski został przyłapany przez policję na prowadzeniu samochodu pod wpływem alkoholu. Jego żona, Krystyna Demska-Olbrychska, broniła go wtedy w TVN-ie, jak tylko mogła. Skończyło się na 10 tysiącach złotych grzywny i odebraniu prawa jazdy na 3 lata. Przez ten czas musi wszędzie wozić Daniela. Fotoreporter przyłapał parę odjeżdżającą spod galerii sztuki przy ul. Mokotowskiej w Warszawie. Na twarzy Krystyny dało się zauważyć niezadowolenie. Może jednak lepiej nie wlewać Hennessy do soku?
Pawłowicz błaga Kaczyńskiego: Proszę mnie zabrać, żeby ludzie widzieli, że jestem z panem prezesem!

Pawłowicz błaga Kaczyńskiego: Proszę mnie zabrać, żeby ludzie widzieli, że jestem z panem prezesem!"

Wiadomości
Krystyna Pawłowicz to jedna z "najbarwniejszych" postaci w PiS-ie. Dała się poznać z wielu bardzo ostrych wypowiedzi. Pawłowicz do Hanny Lis: "Do szkoły, a dopiero potem przed kamerę!" W nadchodzących wyborach bardzo zależy jej, by zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości myśleli, że jest ważną postacią w partii. Pomóc miało jej w tym wsparcie Jarosława Kaczyńskiego, które udało jej się - dosłownie - wybłagać: "- Proszę, nigdzie nie ma informacji, że ja kandyduję, wszystkie moje plakaty są zrywane. Proszę mnie zabrać, żeby ludzie widzieli, że jestem z piątego miejsca z panem prezesem". Kaczyński dał się uprosić i chwilę później publicznie ją pochwalił: "Pani Pawłowicz to wspaniała osoba, jestem przekonany, ze będzie w parlamencie. Broni wartości i prawdy. Bywa ostra, ale tacy ludzie są potrzebni". "Sama sobie klaszczę" - spuentowała całość zachwycona Pawłowicz. Gratulujemy kolejnego sukcesu.
Pawłowicz o inauguracji prezydenta Dudy: jak podczas wizyt Jana Pawła II

Pawłowicz o inauguracji prezydenta Dudy: jak podczas wizyt Jana Pawła II

Wiadomości
Wczorajsza inauguracja prezydentury Andrzeja Dudy wywołała sporo emocji. Zarówno w przypadku jego zwolenników, jak i przeciwników. Do tych pierwszych z pewnością można zaliczyć posłankę Pawłowicz.
#gwiazdy: Torbicka o stanie zdrowia mamy

#gwiazdy: Torbicka o stanie zdrowia mamy

Gwiazdy
Ostatnie tygodnie były stresujące dla Grażyny Torbickiej. Dziennikarka martwiła się o zdrowie swojej mamy. Krystyna Loska nie tylko musiała uczęszczać na rehabilitację po złamaniu biodra, ale narzekała również na problemy z sercem. Jak teraz czuje się znana prezenterka telewizyjna?
Diablo Włodarczyk o Olbrychskim: jesteśmy idiotami zwracając mu uwagę

Diablo Włodarczyk o Olbrychskim: jesteśmy idiotami zwracając mu uwagę

Gwiazdy
Daniel Olbrychski, po tym, jak został przyłapany na prowadzeniu auta po pijaku, robi wszystko, żeby "ocieplić swój wizerunek". Bił się w piersi w programie śniadaniowym i tłumaczył, że jechał tylko do stajni, pojeździć po pijaku konno. Zatrzymano mu prawo jazdy na trzy lata. W obronie Olbrychskiego stanęła jego żona, Krystyna Demska-Olbrychska, która w oficjalnym oświadczeniu zapewnia, że Daniel pił tylko "do kolacji". Przekonywała też, że nie jest pijakiem, bo... zawsze rozcieńcza alkohol. "Nawet koniak Hennessy rozcieńcza sokiem pomarańczowym" - zapewniała. W obronie Olbrychskiego stanął właśnie... Krzysztof Diablo Włodarczyk.
Metamorfoza pani Krystyny

Metamorfoza pani Krystyny

Uroda
59-letnia Krystyna nie miała łatwego dzieciństwa. Ojciec pastwił się nad nią i jej rodzeństwem, co miało ogromny wpływ na niską samoocenę kobiety. Przez całe życie wybierała spodnie i szare kolory. Choć może pochwalić się nie najgorszą figurą, nasza bohaterka uważa, że wygląda źle. Ta historia wzruszyła Mariolę Bojarską-Ferenc, która postanowiła pomóc pani Krystynie odzyskać wiarę w siebie. Oto zdumiewające efekty!
Mazurówna: jedyną rzeczą, jakiej się boję, są myszy

Mazurówna: jedyną rzeczą, jakiej się boję, są myszy

Gwiazdy
76-letnia Krystyna Mazurówna przypomniała o sobie Polakom w show Tylko taniec. Got to Dance. Przygoda z programem nie trwała długo, bo w pewnym momencie 69-letnia Nina Terentiew (dyrektor programowa Polsatu) stwierdziła, że Mazurówna jest za stara na bycie jurorkę. Mazurówna wróciła więc do Paryża, gdzie mieszka na stałe. Ostatnio jednak pojawiła się w programie śniadaniowym, by wypowiedzieć się na temat tego, co wypada, a czego nie w pewnym wieku. - Dla małych dzieci, jak ktoś ma 30 lat, to jest starzec. Wczoraj jakiś facet, jakiś smarkacz, 60-latek mnie podrywał. Powiedziałam: słuchaj, jak ja miałam 20 lat, to ty miałeś 4. Ja nie jestem pedofilką! Jedyną rzeczą jakiej się boję, są myszy - powiedziała Mazurówna.
Na emeryturze została... modelką w ASP

Na emeryturze została... modelką w ASP

Gwiazdy
Krystyna Kopel z zawodu jest pielęgniarką, ale od zawsze chciała malować. Gdy przeszła na emeryturę, postanowiła spełnić swoje marzenie i poszła na Akademię Sztuk Pięknych w Katowicach. Nie jest jednak malarką, ale... modelką. Jak odnalazła się w nietypowej dla jej wieku roli oraz w otoczeniu trzykrotnie młodszych studentów?
Znaleźli sposób na życie po 50. Amatorzy mody podbijają internet

Znaleźli sposób na życie po 50. Amatorzy mody podbijają internet

Moda
Jadwiga Janik znana jako Jaga, Krystyna Bałakier, Jan Adamski, Ireneusz Korzeniowski. Oni udowadniają, że moda nie ma górnej granicy wiekowej. Mimo wieku postanowili spełnić swoją pasję i wzorem młodych szafiarek założyć swoje własne blogi modowe. Codzienne stylizacje stały się ich sposobem na życie.
#nocoty: Janda nie akceptuje partnera córki

#nocoty: Janda nie akceptuje partnera córki

Gwiazdy
Maria Seweryn i Krystyna Janda to nie tylko córka i matka, ale także najlepsze przyjaciółki. Poza więzami krwi, łączy je również pasja, jaką jest aktorstwo. Obie od zawsze wspierają się w pracy nad swoimi teatrami. Od kilku tygodni ich współpracownicy są jednak przerażeni. Panie w zasadzie ze sobą nie rozmawiają, a każdy ich kontakt kończy się awanturą. Wszystko przez mężczyznę.
Tak żyje górnik, który przepracował 27 lat w kopalni

Tak żyje górnik, który przepracował 27 lat w kopalni

Polska
- Jakie kokosy? Po opłatach zostaje nam 500 złotych na życie, na jedzenie - mówi WP Jerzy Chruściel, który pracował 27 lat w kopalni "Pokój" w Rudzie Śląskiej. Emerytowany górnik zaprosił nas do swojego domu i pokazał, jak naprawdę wygląda życie człowieka, który wszystko oddał kopalni. - Jedyny luksusu, na jaki możemy sobie pozwolić, to czasem szynka. Żyjemy bardzo skromnie - mówi Krystyna hruściel, żona pana Jerzego.
180 zgłoszeń do Rzecznika Praw Pacjenta

180 zgłoszeń do Rzecznika Praw Pacjenta

Polska
Od godz. 9.00 do 12.30 w piątek do Rzecznika Praw Pacjenta wpłynęło 180 zgłoszeń w związku z utrudnionym dostępem do podstawowej opieki zdrowotnej - poinformowała rzecznik Krystyna Barbara Kozłowska. Zaznaczyła, że będzie wszczynać postępowania wobec lekarzy, którzy nie przestrzegają praw pacjentów.
Lekarze nie przyjmą pacjentów?

Lekarze nie przyjmą pacjentów?

Polska
- Jeśli pacjent nie uzyska pomocy w swojej przychodni POZ, powinien natychmiast dzwonić na naszą infolinię - powiedziała rzecznik praw pacjenta Krystyna Barbara Kozłowska. Będziemy interweniować i wpływać na świadczeniodawców, by udzielali usług zdrowotnych - zapowiada.

"Sejm to nie bar"

Polska
- Sejm nie jest barem. Nie możemy na to pozwolić. Poseł ma swoje prawa, ale nie powinno być takiej sytuacji, że ktoś je gorący posiłek na sali obrad - powiedział Ireneusz Raś z Platformy Obywatelskiej. Zachowanie Krystyny Pawłowicz z PiS, która podczas środowych (17.12) głosowań jadła na sali obrad sejmu, wywołało negatywne komentarze. Posłanki bronił natomiast jej partyjny kolega Jacek Sasin.
poprzednie 1 ... 5 6 7 8 9 następne