Wyniki wyszukiwania dla:

krystyna pawłowicz

Liczba wyników: 186

Ibisz przekonuje:

Ibisz przekonuje: "Świat gwiazd jest taki sam jak innych ludzi"

Gwiazdy
Krzysztof Ibisz wciąż zaliczany jest do ulubieńców carycy Polsatu, Niny Terentiew. Dzięki temu może liczyć na dożywotni angaż w Tańcu z gwiazdami i rolę konferansjera na najważniejszych imprezach stacji. Oprócz tego spełnia się także w roli prowadzącego program Demakijaż. Jest to format, w którym przeprowadza długie, dosyć intymne rozmowy z najważniejszymi polskimi kobietami, zarówno z branży muzycznej, aktorskiej, jak i społecznej. Na podstawie doświadczeń z owych rozmów doszedł do wniosku, że gwiazdy mają podobne problemy, co nieznani publicznie ludzie. Świat gwiazd jest taki sam jak innych ludzi. To te same problemy, świat pełen dramatów, które rozgrywają się na oczach milionów. Moim gościem będzie Otylia Jędrzejczak. Osiągnęła najwyższe sportowe szczyty i przeżyła największą możliwą tragedię. Jest mnóstwo kobiet z którymi chciałbym porozmawiać. Krystyna Janda ma przyjść, Edyta Górniak, Agata Buzek. Ta tacy kolejni wymarzeni goście.Oglądacie to?
#mówiąmi: Krystyna Janda o sztuce i polityce

#mówiąmi: Krystyna Janda o sztuce i polityce

Styl życia
Gościem Kamili Biedrzyckiej-Osicy była Krystyna Janda. Czy na scenie czuje się lepiej niż w życiu? Co myśli o bieżącej polityce i dlaczego jest tak aktywna w internecie? Zobaczcie sami.
Jak poderwać Krystynę Pawłowicz? Mistrz podrywu twierdzi, że nawet on nie da rady…

Jak poderwać Krystynę Pawłowicz? Mistrz podrywu twierdzi, że nawet on nie da rady…

Gwiazdy
Mistrzowie podrywu to najnowsza propozycja TVN Style. Marcin Szabelski, "ekspert" od podrywania pokazuje tajniki skutecznego zdobywania kobiet. W internecie można znaleźć nagrania, w których zdradza dziwne metody uwodzenia. Na swojej stronie twierdzi, że "każda kobieta lubi czuć się jak szmata" i "jest zdolna, by się bzykać w tajemnicy". W jednym z odcinków "guru podrywu" rozdał uczestnikom show "majtki mocy".

"Mistrz podrywu" nie uwiódł swojej partnerki! "Byłem pijany"

Gwiazdy
Marcin Szabelski został ekspertem TVN-u do spraw uwodzenia. Mężczyzna w wiosennej ramówce jest gospodarzem programu "Mistrzowie podrywu". Szabelski zanim trafił do telewizji dzielił się swoją wiedzą na stronie gdzie twierdził, że "każda kobieta lubi czuć się jak szmata" i  "jest zdolna, by się bzykać w tajemnicy". Niestety okazuje się, że nawet "majtki mocy" nie pomogłyby aspirującemu celebrycie w poderwaniu Krystyny Pawłowicz.
Rozenek: Pawłowicz to kwintesencja obciachu i chamstwa

Rozenek: Pawłowicz to kwintesencja obciachu i chamstwa

Polska
- Fundamenty etyki i moralności nie muszą brać się z katolicyzmu. Spójrzmy chociażby na przykład pani Krystyny Pawłowicz, która uważa się za osobę niezwykle religijną, a jest przecież kwintesencją obciachu i chamstwa w Sejmie - powiedział w WP TV polityk lewicy z komitetu koalicyjnego SLD Lewica Razem Andrzej Rozenek.
Europoseł PiS broni słów Pawłowicz o alkoholizmie Junckera.

Europoseł PiS broni słów Pawłowicz o alkoholizmie Junckera. "Chorobę widać gołym okiem"

Wiadomości
Trzeba mocno nienawidzić Unii, żeby personalnie atakować przewodniczącego Komisji Europejskiej. Czy to się komuś podoba czy nie, przewodniczący Komisji będzie jeszcze swoją funkcję pełnił dwa i pół roku. I nam powinno zależeć na dobrych kontaktach z nim - powiedział Janusz Zemke. Europoseł SLD odniósł się do listu, jaki napisała Krystyna Pawłowicz do Jeana-Claude'a Junckera. Posłanka zarzuca przewodniczącemu KE chorobę alkoholową. "W przypadku osoby piastującej jedną z najważniejszych funkcji w Unii Europejskiej, rodzi to różnego rodzaju zagrożenia dla interesów europejskich, jak też podważa Pana powagę i wiarygodność" - napisała Pawłowicz. Być może przyszedł czas, żeby nie czekać do wygaśnięcia kadencji pana Junckera, tylko, żeby rzeczywiście złożył on rezygnację, bo chorobę widać gołym okiem. Rada Europejska powinna się z tym problemem zmierzyć - ocenił europoseł PiS Zbigniew Kuźmiuk.
#gwiazdy: Krystyna Janda ma nadzieję, że syn zastąpi swojego ojca

#gwiazdy: Krystyna Janda ma nadzieję, że syn zastąpi swojego ojca

Gwiazdy
Krystyna Janda nie kryje radości! Po latach spełniło się jej marzenie. Doczekała momentu, kiedy jej starszy syn poszedł w ślady nieżyjącego ojca, światowej sławy autora zdjęć filmowych, Edwarda Kłosińskiego. Filmowiec przed śmiercią angażował się wraz z żoną w pracę na rzecz prowadzonej przez nią fundacji. Pomagał także przy realizacji spektakli w Teatrze Polonia i Och-Teatrze. Jak donosi tygodnik "Na żywo", syn jest jego godnym następcą.
Wojciechowska o córce:

Wojciechowska o córce: "Nie może pojąć, czemu tylko mężczyźni mogą decydować!"

Gwiazdy
Środowe obchody Dnia Kobiet i Międzynarodowy Strajk Kobiet zgromadziły tłumy Polek w całym kraju. Wśród protestujących nie brakowało gwiazd, polityków i celebrytów. W Warszawie protestowali między innymi Magdalena Cielecka, Maja Ostaszewska, Krystyna Janda, Bartosz Arłukowicz, Michał Piróg i Anja Rubik. Pojawiła się też Jolanta Kwaśniewska. Protestowała również Martyna Wojciechowska, która przeciwstawia się pozbawianiu Polek prawa do samodecydowania. Przyznaje, że z 9-letnią córką już rozmawiała na ten temat. Wspomina, że dziewczynka nie mogła pojąć, dlaczego tylko mężczyźni mogą o czymś decydować. Dzisiaj miałam bardzo ważną i głęboką rozmowę z moją córką o tym, czym są prawa kobiet. Marysia ma 9 lat i pyta, co to jest strajk. Wydawało się, że mamy demokrację, że wywalczyłyśmy prawa. Dla 9-latki było to niepojęte, że mężczyźni mogą o czymś decydować, a kobiety nie, dlaczego chłopcy mogą coś robić, a dziewczynki nie. Przecież możemy robić wszystko, jesteśmy zupełnie wolne.
#dzieńdobryPolsko rozmawiamy z córką Michaliny Wisłockiej

#dzieńdobryPolsko rozmawiamy z córką Michaliny Wisłockiej

Film
Czy Krystyna Bielewicz dobrze przyjęła film „Sztuka Kochania”? Jaką mamą była na co dzień Michalina Wisłocka? Czy to czym zajmowała się słynna seksuolog wpłynęło na córkę? Poznajcie opowieść osoby, która znała słynną Polkę przez całe swoje życie. Też wybieracie się do kina na "Sztukę kochania"?
Krystyna Feldman - od śmierci aktorki minęło 10 lat

Krystyna Feldman - od śmierci aktorki minęło 10 lat

Film
Choć widzowie kojarzą ją głównie z roli niezapomnianej babki z serialu "Świat według Kiepskich", to Feldman miała na swoim koncie wiele artystycznych sukcesów. Przez lata zachwycała publiczność i krytyków występami w teatrze. Jednak ukoronowaniem jej kariery na stare lata była dopiero rola w "Moim Nikiforze". Filmie, który na szeroką skalę pokazał jej wybitne umiejętności aktorskie. W 2017 roku obchodziłaby 101. urodziny.

"Sztuka kochania": córka Wisłockiej zachwycona Magdaleną Boczarską

Film
Michalina Wisłocka była pionierką edukacji seksualnej i jedną z najważniejszych osób w rozwoju polskiej seksuologii. Nie tylko napisała kontrowersyjny bestseller, ale też miała barwne i trudne życie. Film o jej życiu wejdzie do kin 27 stycznia 2017 roku. - Bardzo się bałam. Wiedziałam, że jest to bardzo trudna rola, żeby oddać prawdę. Ale pani Boczarska gra tak dobrze, że w pewnym momencie myślałam, że patrzę na mamę – przyznaje Krystyna Bielewicz, córka Michaliny Wisłockiej.
Kofta:

Kofta: "Gdybym badała się co roku, to miałabym obie piersi. A wszystkie lubimy być symetryczne"

Gwiazdy
Rak piersi wciąż jest jedną z najczęstszych przyczyn śmierci Polek. Zdaniem pisarki Krystyny Kofty wciąż zbyt wiele Polek nie wykonuje regularnych badań profilaktycznych. Kobiety boją się diagnozy, utraty piersi, porzucenia przez partnera. Kofta podkreśla jednak, że dzięki badaniom chorobę można wykryć wcześniej, a tym samym uratować nie tylko pierś, lecz także życie. Twierdzi też, że sama należała do kobiet, które bagatelizują zagrożenie, nawet będąc w grupie podwyższonego ryzyka. Krystyna Kofta dowiedziała się, że choruje na nowotwór piersi w 2002 roku, gdy miała 50 lat. W momencie diagnozy guz był na tyle duży, że pisarka musiała poddać się zabiegowi amputacji piersi. Po zakończeniu leczenia zaczęła brać aktywny udział w akcjach propagujących profilaktykę nowotworową. Niedawno opublikowała książkę Lewa, wspomnienie prawej, stanowiącą rodzaj dziennika z okresu choroby. Gdybym badała się co roku, tobym miała obie piersi. Nie musiałabym wydawać książki Lewa, wspomnienie prawej, bo miałabym obie, a wszystkie lubimy być symetryczne.  Kobiety boją się, że bez piersi nie będą w pełni kobietami. Kobiety się boją tego, że zostaną porzucone. Otóż będę w pełni kobietą i jeśli mam porządnego, dobrego męża czy partnera, to on będzie mnie wspierał.
Krystyna Janda:

Krystyna Janda: "Teatr to najlepsza szkoła kierowania państwem!"

Styl życia
Krystyna Janda od 11 lat prowadzi fundację zajmującą się kulturą. Każda jej decyzja ma wpływ na  funkcjonowanie dwóch teatrów, jakie są pod jej skrzydłami: Polonia i Och-Teatr, ale przede wszystkim, przekłada się na życie dziesiątek pracowników. Dlatego, jak przyznaje, nauczyła się podporządkowywać swoje ambicje artystyczne potrzebom Fundacji. I robi to z ogromnym powodzeniem. A pracownicy, żartobliwie mówią do niej "Pani Prezes".
#dzieńdobryPolsko poniedziałek gość specjalny - Krystyna Janda

#dzieńdobryPolsko poniedziałek gość specjalny - Krystyna Janda

Polska
#dzieńdobryPolsko 09:00 na publicystykę i garść najświeższych informacji zaprasza Małgorzata Serafin, a już o godzinie 10:00 w drugiej części programu gościem Małgorzaty Ohme i Macieja Orłosia będzie wybitna aktorka Krystyna Janda.
Mama Stocha:

Mama Stocha: "Duma mnie rozpiera. Po konkursie popłakaliśmy się!"

Sport
Kamil Stoch zwycięstwem w ostatnim konkursie Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen przypieczętował triumf w całych zawodach. Drugie miejsce w turnieju zajął Piotr Żyła, a tuż za podium uplasował się Maciej. Zawody oglądała oczywiście mama Kamila, Krystyna Stoch. Duma mnie rozpiera, po konkursie popłakaliśmy się. Nie byliśmy spokojni o Kamila, bo komentatorzy nakręcali nas i mówili, że musi wygrać. Mam prośbę, aby tak nie nadmuchiwać oczekiwań, bo można zawału dostać - powiedziała Krystyna Stoch.
 Olbrychski o Kaczyńskim:

Olbrychski o Kaczyńskim: "Jest bardzo wysoko, a z góry się boleśnie upada"

Wiadomości
Daniel Olbrychski, podobnie jak Krystyna Janda czy Agnieszka Holland, nie kryje swojej niechęci do Jarosława Kaczyńskiego. I nie tylko prezesa PiS. Aktor chętnie pojawia się w mediach, by komentować bieżące wydarzenia polityczne. W TVN24 przyznał ostatnio, że stoi po stronie opozycji protestującej na sali plenarnej Sejmu. Tak podsumował ostatnie wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego: Kaczyński jest już bardzo wysoko, a na górze jest zimno i samotnie. Jarosławowi Kaczyńskiemu wydaje się, że od niego wszystko zależy i tym chwilowym mniemaniem się upaja. Może w końcu mu się to znudzi. Ja się o niego trochę martwię. Zaszedł w tej chwili bardzo wysoko. Na górze jest bardzo zimno i samotnie, a z góry się bardzo ciężko i boleśnie upada.
#gwiazdy: Krystyna Janda wścieła na Katarzynę Figurę! Dlaczego?

#gwiazdy: Krystyna Janda wścieła na Katarzynę Figurę! Dlaczego?

Gwiazdy
Czyżby Krystyna Janda pożałowała współpracy z Katarzyną Figurą? Wybitne aktorki posprzeczały się o spektakl zatytułowany „Kalina”, który jeszcze do niedawna wystawiany był w należącym do fundacji Jandy Teatrze Polonia. Monodram Figury poświęcony Kalinie Jędrusik jest prawdziwym hitem, na który bilety rozchodzą się zawsze jak świeże bułeczki. Nieoczekiwanie zniknął jednak z repertuaru warszawskiej sceny. Katarzyna Figura zażądała ponoć wyższej stawki. Janda uważała jednak, że to nieuzasadniona prośba.

"Naród jest podzielony. Nie jest nam ze sobą razem dobrze, to jest strasznie smutne!"

Gwiazdy
Krystyna Janda na bieżąco w mocnych słowach komentuje wydarzenia w naszym kraju za pośrednictwem portali społecznościowych. Uważa, że w ten sposób może być blisko tych, którzy również czują się oburzeni zachowaniem rządzących i solidaryzuje się z protestującymi. W najnowszym wywiadzie znów mówi o obecnej sytuacji politycznej w Polsce. Przyznaje, że nie podobają jej się podziały i zachowania, które są bodźcem do agresji. Janda obawia się również niekorzystnych zmian w kulturze. Jej zdaniem wszelkie ograniczenia i naciski z pewnością będą miały znaczący wpływ na pogorszenie jakości pracy twórców. W tej chwili naród jest podzielony. Jedni szukają harmonii, inni agresji. a cała sytuacja przejmuje mnie bardziej niż pewnie mój zawód, niż to, co robię. Nie jestem w tej kwestii optymistką. Właściwie smutno mi jest, dlatego że w tej chwili naród jest podzielony. Jedni są zamknięci, drudzy są otwarci, jedni szukają harmonii, inni szukają agresji i potrzebują jakichś emocji, które są zupełnie niepotrzebne nam wszystkim. Nie jest nam ze sobą razem dobrze, to jest strasznie smutne  I teraz nagle słyszymy, że to, co dotąd było, jest niedobre. Smutne jest więc to, że nie wiadomo, co będzie dalej. Sprzeciw wobec obecnej polityce rządzących manifestują również inni aktorzy, między innymi Magdalena Cielecka, Maja Ostaszewska i Maciej Stuhr. Podczas wystawiania sztuki „(A)pollonia” w Teatrze Nowym robili sobie zdjęcia, trzymając w ręku kartkę z napisem #WolneMedia. Chcieli w ten sposób wyrazić swoje oburzenie wobec planów ograniczenia pracy dziennikarzy w Sejmie. Później zdecydowali się dołączyć do protestujących pod Sejmem.
Czy wszystkie suplementy diety są złe?

Czy wszystkie suplementy diety są złe?

Zdrowie
89% Polaków przyznaje się do zażywania leków bez recepty. Tylko w zeszłym roku sprzedano 70 milionów opakowań leków przeciwbólowych. Na rynku można znaleźć coraz więcej suplementów diety, które nie są poddawane tak ostrej kontroli jak leki wydawane na zlecenie lekarza. O tym, dlatego leczenie się suplementami diety może być niebezpieczne opowiada dr Krystyna Knypl, lekarz i dziennikarka medyczna.
Zandberg w #dziejesienazywo: przeraziły mnie słowa Pawłowicz

Zandberg w #dziejesienazywo: przeraziły mnie słowa Pawłowicz

Polska
- Przeraziło mnie, kiedy Krystyna Pawłowicz powiedziała, że nie widzi nic złego w haśle "Polska dla Polaków" i uważa, że ma ono ładną tradycję. Tradycja tego hasła to tradycja ludzi, którzy podburzali do przemocy i nienawiści, co skończyło się narodową hańbą, motywowanym politycznie zabójstwem pierwszego prezydenta niepodległej RP. Oby to nigdy nie wróciło - mówił w #dziejesienazywo Adrian Zandberg (Razem).
 Woźniak:

Woźniak: "Nie poruszyło mnie to, co powiedziała Natalia Przybysz

Gwiazdy
Na temat ustawy antyaborcyjnej wypowiedziało się już nie tylko wielu polityków, czy działaczy organizacji społecznych. Głos w dyskusji coraz częściej zabierają celebryci. Ostatnio kontrowersyjnym wyznaniem podzieliła się z mediami Natalia Przybysz. Przyznała, że dokonała aborcji na Słowacji. Choć wokalistka chciała w ten sposób wesprzeć kolejne manifestacje w ramach Czarnego Protestu, podzieliła nawet środowisko demonstrantek. Część z nich uznała, że przyznając, że dokonała aborcji z powodu zbyt małego mieszkania (60 m2) dała nowe argumenty orędownikom całkowitego zakazu przerywania ciąży. Jej wyznanie nie przemówiło również do Aleksandry Woźniak. Jestem przeciwna obecnie trwającej histerii wokół ustawy antyaborcyjnej. To nie jest tak do końca, że to jest związane tylko z aborcją czy z projektem, który znalazł się w Sejmie, ale został odrzucony. Ja popieram tę ustawę, która teraz jest aktualnie i nie chciałabym, żeby ona się zmieniała. Natomiast jestem przeciwna tej histerii, która się teraz odbywa i się z nią nie zgadzam. Chciałabym to rozdzielić, bo to, co powiedziała Krystyna Janda, inaczej do mnie przemówiło, niż to, co powiedziała Natalia Przybysz. I raczej bardziej poruszyło mnie to, co powiedziała Janda, a nie za bardzo to, co powiedziała Natalia Przybysz. Wiele osób myśli, że się wypowiada tylko na temat aborcji, a gdzieś staje się narzędziem w rękach polityków. I uważam, że tego należy uniknąć.