Wyniki wyszukiwania dla:

krystyna pawłowicz

Liczba wyników: 184

Aleksander Doba:

Aleksander Doba: "Bardzo cenię życie. Nie mam tendencji samobójczych"

Gwiazdy
Kolejna edycja programu „Agent Gwiazdy” odbyła się na Wyspach Kanaryjskich, a udział wzięli w niej m.in. małżeństwo Gołotów, Krystyna Czubówna, Edyta Górniak czy Aleksander Doba. Nasza reporterka wybrała się na konferencję promującą show, gdzie rozmawiała z częścią bohaterów. 
Littlemooonster96 o

Littlemooonster96 o "Agencie": "Przyjechałam tam i pomyślałam, że nie pasuję"

Gwiazdy
Kolejna edycja programu „Agent Gwiazdy” odbyła się na Wyspach Kanaryjskich, a udział wzięli w niej m.in. małżeństwo Gołotów, Krystyna Czubówna, Edyta Górniak czy Aleksander Doba. Nasza reporterka wybrała się na konferencję promującą show, gdzie rozmawiała z częścią bohaterów. 
Zaskakujący wpis Pawłowicz. Borys Budka komentuje

Zaskakujący wpis Pawłowicz. Borys Budka komentuje

Polska
"G.Schetynie życzę, by nie ustępował D.Tuskowi i nie oddawał mu partii, którą przecież z wysiłkiem w zasadzie sam odbudował. Proszę się trzymać" - napisała Krystyna Pawłowicz w dniu 56. urodzin szefa PO. Co na to Borys Budka? - Każda serdeczność w naszą stronę ze strony pani poseł musi budzić bardzo duże zaskoczenie. Nie wiem, jak to odczytywać. Może niechęć, mówiąc delikatnie, do Tuska jest aż tak duża, że jest w stanie życzyć Schetynie tego, co najlepsze. Ale można się cieszyć. Jeśli były to szczere życzenia, to trzeba podziękować - komentował w programie "Tłit". Jak dodał, "Schetyna jest w bliskim kontakcie z Tuskiem, rozmawiają również o wyborach europejskich".

"Czas żałoby się skończył". Małgorzata Kidawa-Błońska o wpisie Mazurek

Polska
"W obliczu ludzkiej tragedii PiS zachował się jak trzeba. Niestety totalna opozycja i część mediów wykorzystała to nieszczęście jako kampanię wyborczą do politycznych ataków na Zjednoczoną Prawicę. Nie będziemy bierni na supozycje, kłamstwa i insynuacje" - napisała Beata Mazurek. - Czas żałoby się skończył, pani Mazurek wróciła do swojego "normalnego" sposobu pisania tweetów. Taki charakter, taki sposób uprawiania polityki. Nic dodać, nic ująć. Wszyscy winni tylko nie my. Niedobre słowa, tym bardziej, że pisze to wicemarszałek Sejmu oraz rzecznik partii - komentowała Małgorzata Kidawa-Błońska w programie "Tłit". - Nie przypominam sobie, by część polityków PiS wyciszyła się dłużej niż na tydzień. Jak Pawłowicz znika, to też tylko na tydzień - dodała.
Skonfliktowana rodzina Sienkiewicz walczy o spadek w sądzie

Skonfliktowana rodzina Sienkiewicz walczy o spadek w sądzie

Gwiazdy
Krystyna Sienkiewicz była jedną z bardziej lubianych aktorek starszego pokolenia. Niestety w lutym 2017 roku zmarła. W testamencie zapisała swój majątek bratankowi, jednakże inni członkowie rodziny również domagają się prawa do spadku i najwidoczniej nie zamierzają odpuścić.Niedawno okazało się, że aktorka zostawiła dwa testamenty, które nie do końca są ze sobą zgodne, co tylko komplikuje niełatwą już sytuację podziału majątku. Od śmierci artystki jej skonfliktowana rodzina regularnie spotyka się w sądzie na kolejnych rozprawach. Myślicie, że kiedyś dojdą do porozumienia?
Polacy wspierający WOŚP odpowiadają Krystynie Pawłowicz. „Pozdrowienia. Dużo miłości!”

Polacy wspierający WOŚP odpowiadają Krystynie Pawłowicz. „Pozdrowienia. Dużo miłości!”

Polityka
W dniu 27. Finału WOŚP Krystyna Pawłowicz nie mogła odmówić sobie komentarza dotyczącego akcji Jurka Owsiaka. - Wspieram Caritas. Nie popieram finansowania celów „niemedycznych” – napisała na Twitterze. Reporter WP zapytał osoby, które „grają z Owsiakiem” o komentarz do słów posłanki. Ich serdeczność wobec Krystyny Pawłowicz była zaskakująca
Bodnar odpowiada na mocny wpis Pawłowicz o WOŚP. „Powiem tak: przyzwyczaiłem się”

Bodnar odpowiada na mocny wpis Pawłowicz o WOŚP. „Powiem tak: przyzwyczaiłem się”

Polityka
- Nie popieram finansowania celów „niemedycznych” - tak brzmi fragment wpisu Krystyny Pawłowicz o WOŚP. Posłanka PiS znana jest z tego, że nie popiera działalności Jerzego Owsiaka. Na jej wpis zareagował Adam Bodnar. - Dobrze wiemy, że jest w sporze z Jurkiem Owsiakiem i stąd to się bierze. Najważniejsze to robić swoje. Zawsze znajdzie się ktoś, kto nie jest w stanie docenić tego typu inicjatywy - powiedział WP Rzecznik Praw Obywatelskich
Rosati kreuje się na ofiarę?

Rosati kreuje się na ofiarę? "Pochodzi z zamożnej rodziny"

Gwiazdy
Weronika Rosati bardziej znana jest z dzielenia się życiem prywatnym niż z aktorskich dokonań. Celebrytka niedawno na łamach prasy udzieliła wywiadu, w którym pozując na okładce z córką, żaliła się na samotne macierzyństwo oraz zaczęła opowiadać o wadach byłego partnera. W obronie Roberta Śmigielskiego stanęła między innymi Magda Gessler oraz Krystyna Demska-Olbrychska. Rosati, która lansuje się na ikonę samotnego macierzyństwa, zapewnia, że w wywiadzie powiedziała prawdę. Wszystko wskazuje jednak na to, że 34-latka nie radzi sobie najlepiej z zamieszaniem, które wywołały jej wywody w kolorowej prasie. Aktorka boi się, że głos w sprawie zabierze Śmigielski?
Joanna Kluzik-Rostkowska mówi, jak mogła wyglądać rozmowa Kaczyński-Pawłowicz

Joanna Kluzik-Rostkowska mówi, jak mogła wyglądać rozmowa Kaczyński-Pawłowicz

Polska
- Jarosław Kaczyński pewnie zaprosił Krystynę na rozmowę, powiedział: wiesz, teraz będziemy proeuropejscy, musimy, zbliżają się wybory, więc ja cię bardzo proszę - uspokój się, to nam nie służy. Więc Krystyna powiedziała: dobrze, prezesie, poszła do domu, napisała tweeta, że teraz będzie odpoczywać. Ale ja wiedziałam, że nie wytrzyma - mówiła Joanna Kluzik-Rostkowska w programie "Tłit", komentując "odejście", a następnie "przerwę w kuracji" Pawłowicz. Jak podkreśliła, Polacy nie mogą się nabrać na kolejny "pozorowany zakręt PiS-u". 
Stanisław karczewski o odejściu Krystyny Pawłowicz

Stanisław karczewski o odejściu Krystyny Pawłowicz

Polska
- Każdy ma prawo do podejmowania decyzji, żyjemy w demokratycznym państwie i demokratycznej partii. Poznałem prof. Pawłowicz wiele lat temu, wielokrotnie z nią rozmawiałem, jest bardzo wartościowym politykiem. Ma twarde poglądy, nie ze wszystkimi się zgadzam, ale to świadczy, że nasze środowisko jest szerokie - mówił marszałek Senatu w programie "Tłit". Dopytywany, czy będzie tęsknił, odpowiedział: "Będzie mi bardzo brakować pani profesor".
Emerytura Pawłowicz? Marcin Kierwiński nie ma złudzeń

Emerytura Pawłowicz? Marcin Kierwiński nie ma złudzeń

Polska
- Pani profesor nigdzie się tak naprawdę nie wybiera, zostaje tylko schowana. Zakładam, że za kilka miesięcy, po wyborach do PE, okaże się, że zmieniła zdanie. Znamy to - A. Macierewicz miał być przed wyborami w 2015 r. szarym posłem, nie miał być szefem MON. Dzień po wyborach rzeczywistość się kompletnie zmieniła - komentował Marcin Kierwiński (PO) w programie "Tłit".

"Polityka miłości" wg. PiS. Jacek Sasin o wpisach Pawłowicz

Polska
- Prezes Kaczyński nie będzie nikomu niczego zabierał. To raczej apel, by rozważnie postępować z przekazem, który jest formułowany przez polityków PiS. Mamy świadomość, że otoczenie medialne nie jest dla nas przyjazne i każda wypowiedź może zostać wykorzystana przeciwko nam. Dlatego ostrożność z naszej strony musi być większa - mówił Jacek Sasin w programie "Tłit", pytany o dostęp polityków do Twittera. Zapewnił, że choć PiS jest "brutalnie atakowane", to ze strony partii "cały czas jest polityka miłości". - Są różne temperamenty polityków. Jedni są bardziej odporni, inni się odgryzają. Profesor należy do tych drugich - dodał, pytany o Krystynę Pawłowicz.
Stefan Niesiołowski obruszony porównaniem do Pawłowicz.

Stefan Niesiołowski obruszony porównaniem do Pawłowicz. "Chamstwo"

Polska
- To chamstwo. Proszę mi podać choć jedną moją wypowiedź porównywalną do pani Pawłowicz. Mam przytoczyć jej wypowiedzi? Pomijam obżeranie się w Sejmie, bo może była głodna, ale o szmacie unijnej, bydlaku Bartoszewskim... Proszę mnie nie porównywać do tej pani, bo to porównanie po prostu kłamliwe - mówił Stefan Niesiołowski (PSL-UED) w programie "Tłit". 
Julia Pitera odpowiada Krystynie Pawłowicz.

Julia Pitera odpowiada Krystynie Pawłowicz. "Niewłaściwy stan umysłu"

Polska
"Jak ich wszystkich skręca na widok Krzyża, na widok odmawiających Różaniec, na widok i głos Premiera powierzającego Polskę i Polaków Bożej Opiece. Wielu Polaków potrzebuje egzorcyzmów..." - napisała Krystyna Pawłowicz. - Ją skręca flaga UE. Niech pani Pawłowicz sobie daruje. Jeśli tak miłuje Boga i krzyż niech również miłuje żyjących ludzi. Nie mogę tego słuchać: albo to jest niewłaściwy stan umysłu albo jakiś inny problem - ripostowała Julia Pitera w programie "Tłit".
Emocjonalne wystąpienie Kaczyńskiego w Sejmie. Reakcja Borysa Budki

Emocjonalne wystąpienie Kaczyńskiego w Sejmie. Reakcja Borysa Budki

Polska
- Nagłe oburzanie się Kaczyńskiego na język parlamentarny to apogeum hipokryzji. Do końca życia będę pamiętał jak wykrzyczał nam w twarz: "zdradzieckie mordy" i "kanalie". Wyhodował sobie ludzi pokroju Tarczyńskiego i Pawłowicz. Jest ostatnią osobą, która powinna w tym temacie zabierać głos. Widzi, że równia pochyła PiS się zaczęła - mówił Borys Budka w programie "Tłit".
#11 pytań do byłych stewardess LOT-u cz. 2

#11 pytań do byłych stewardess LOT-u cz. 2

Styl życia
Krystyna Lewińska i Weronika Wąsiakowska pracowały w PLL LOT jako stewardessy. - Za każdym razem, gdy wychodziłyśmy z pokładu, byłyśmy przeszukiwane. Dla mnie to było porażające - opowiada Weronika. Krystyna dodaje, że ona i inni strajkujący nie wyobrażają sobie powrotu do pracy do póki prezes spółki nie poda się do dymisji. Byłe stewardessy opowiadają też o zarobkach, które wcale nie są takie, jakie wyobraża sobie społeczeństwo.
#11 pytań do byłych stewardess LOT-u CAŁOŚĆ

#11 pytań do byłych stewardess LOT-u CAŁOŚĆ

Styl życia
18 października rozpoczął się strajk pracowników PLL LOT. Byłe pracownice w rozmowie z Marianną Fijewską ujawniają, co było dla nich najtrudniejsze. - Od momentu referendum strajkowego, w którym 90 proc. zagłosowało za strajkiem, zaczęto nas źle traktować. Przeszukiwano, odbierano przywileje i zmniejszono zarobki - mówi Krystyna Lewińska, stewardessa z 29-letnim doświadczeniem.
#11 pytań do byłych stewardess LOT-u cz. 1

#11 pytań do byłych stewardess LOT-u cz. 1

Styl życia
 Krystyna Lewińska przez 29 lat pracowała w PLL LOT. 21 października została dyscyplinarnie zwolniona za udział w strajku. Z kolei Weronika Wąsiakowska, która przez dwa lata pracowała jako stewardessa, musiała odejść z pracy z powodu ciąży. – W liniach lotniczych nie ma miejsca dla matek – mówi Weronika w rozmowie z Marianną Fijewską.
Polka, dla której przyszły car zrzekł się tronu. Historia romansu

Polka, dla której przyszły car zrzekł się tronu. Historia romansu

Ciekawostki
Joanna Grudzińska wydaje się zapomnianą w polskiej historii kobietą, a tymczasem właśnie dla niej tronu zrzekł się Konstanty Pawłowicz – wielki książę rosyjski z dynastii Romanowów - który miał zostać carem. Zacznijmy od tego, że gdy w 1815 utworzono Królestwo Polskie (potocznie nazywane Kongresówką), Konstanty został przedstawicielem cara Aleksandra w Warszawie. Pewnego wieczoru wybrał się na bal organizowany przez gen. Józefa Zajączka. Poznał tam piękną, polską hrabiankę - 20-letnią Joannę Grudzińską. Konstanty przerwał dla niej inne romanse i rozwiódł się z żoną po 20 latach małżeństwa. W 1820 roku para wzięła ślub. Decyzja następcy rosyjskiego tronu była szokiem dla petersburskich elit. Konstanty musiał zrzec się praw do tronu, co uczynił 3 lata po ślubie. Zrobił to na rzecz młodszego brata  - Mikołaja. Związek Konstantego z Joanną był morganatyczny. Oznacza małżeństwo członka dynastii z osobą z "niższego stanu". Ich dzieci traciły prawo do tronu. Konstanty po ślubie uczynił Joannę księżną łowicką. Para zamieszkała w Belwederze.
Burza po słowach Krystyny Pawłowicz. Co dalej z mediami?

Burza po słowach Krystyny Pawłowicz. Co dalej z mediami?

Wiadomości
Nie milknie burza wokół wypowiedzi Krystyny Pawłowicz, która napisała na Twitterze, że domaga się wygaszenia wszystkich medialnych koncecji. Zdaniem publicysty Marcina Makowskiego, słowa posłanki PiS przypominają "język trolli internetowych". Zauważył również, że nie było żadnej reprymendy ze strony partii. Jego zdaniem, "jest to destrukcyjne zachowanie" i "błędne zdiagnozowanie problemu".
Krystyna Krzekotowska po debacie.

Krystyna Krzekotowska po debacie. "Wygrałam z marnymi kandydatami"

Wiadomości
Krystyna Krzekotowska została okrzyknięta czarnym koniem debaty warszawskiej. Tuż po wyjściu ze studia przyznała, że "wygrała z marnymi kandydatami" - Mówiłam: czemu do mnie nie strzelasz? A on nic, bo nie miał argumentów - opowiadała po debacie. Więcej w materiale naszego reportera, który śledził debatę w studiu na Woronicza.