Wyniki wyszukiwania dla:

komisariat

Liczba wyników: 118

Jechali na wakacje. Aż trudno uwierzyć, co nagrali po drodze

Jechali na wakacje. Aż trudno uwierzyć, co nagrali po drodze

Ciekawostki
Policyjne małżeństwo Kuczkowskich z Grudziądza było właśnie w drodze na urlop, gdy dostrzegli jadącego wężykiem volkswagena. Powiadomili miejscowych kolegów po fachu, a sami zaczęli mrugać światłami i trąbić, by skłonić pijanego kierowcę do zjechania na pobocze. Na szczęście udało się to. Policyjne nawyki wzięły górę, Kuczkowscy zastawili swoim autem drogę ucieczki, a nawet zatrzymali inny pojazd, by obstawiał tyły volkswagena. Kierowca trafił na komisariat. Miał 3 promile alkoholu we krwi.
Zmęczona Aneta Zając pędzi na komisariat policji

Zmęczona Aneta Zając pędzi na komisariat policji

Gwiazdy
Aneta Zając od kilku lat toczy batalię sądową z byłym mężem o terminowe wypłacanie alimentów. Przez jakiś czas Krawczyk rzeczywiście dotrzymywał słowa i płacił regularnie po trzy tysiące złotych miesięcznie na każde z dzieci. Niestety aktor postanowił zaoszczędzić na każdym z synów po dwa tysiące złotych miesięcznie, jednak nie powiadomił o tym Anety ani sądu. Kilka dni temu paparazzi natknęli się na aktorkę, gdy zmierzała w stronę komisariatu policji. Były mąż znowu podpadł Anecie?  
Policjanci nie dali się zwieść przebierańcom. Wpadli na gorącym uczynku

Policjanci nie dali się zwieść przebierańcom. Wpadli na gorącym uczynku

Polska
Dwaj złodzieje z Gdyni perfekcyjnie przygotowali się do akcji. Ich łupem miało paść 90 metrów kabli ze studzienek. Mężczyźni przebrali się w ubrania robocze i kamizelki odblaskowe. Na dach swojego busa założyli też żółty "kogut". Wyjmowali kable i cięli je na mniejsze kawałki. Wtedy na miejscu pojawiła się policja. Przestępcy spanikowali, porzucili łupy oraz narzędzia i zaczęli uciekać. Policjanci szybko ich dogonili. Zatrzymani trafili na komisariat. Wartość zniszczonego kabla oszacowano na kilkanaście tysięcy złotych. Sprawcom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Rzecznik policji o śmierci na komisariacie:

Rzecznik policji o śmierci na komisariacie: "Przepraszam za sceny, które zostały nagrane"

Wiadomości
Rok temu we wrocławskim komisariacie zmarł Igor S.zmarł. Śledztwo wciąż nie wyjaśniło okoliczności śmierci chłopaka. Kilka dni temu pojawiło się nagranie obrazujące, jak konkretnie wyglądała policyjna interwencja. Igor . został zatrzymany przez policję. Po przewiezieniu do komisariatu był wielokrotnie rażony paralizatorem. Policja na początku tłumaczyła, że "użycie przez interweniujących policjantów środków przymusu bezpośredniego w postaci siły fizycznej i tasera przeznaczonego do obezwładniania osób za pomocą energii elektrycznej, a następnie kajdanek, było adekwatne do sytuacji oraz do zachowania się mężczyzny". Rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji Mariusz Ciarka przeprosił jednak za sceny, które zostały nagrane podczas przesłuchania Igora Stachowiaka.Przepraszam za sceny, które zostały nagrane. To może zepsuć wizerunek policji. Na coś takiego nie ma przyzwolenia. Jeden taki przypadek może zaważyć na wizerunku całej policji - podkreślił Ciarka. W sprawie trwa śledztwo, a okoliczności śmierci 25-letniego zatrzymanego nadal nie zostały wyjaśnione.
Sprawa Igora Stachowiaka. Śmierć na komisariacie

Sprawa Igora Stachowiaka. Śmierć na komisariacie

Polska
25-letni Igor został zatrzymany 15 maja 2016 r. na wrocławskim rynku, policja poszukiwała go za oszustwa. Według funkcjonariuszy, mężczyzna był agresywny i dlatego musieli użyć paralizatora. Mężczyzna stracił przytomność i pomimo reanimacji zmarł. Według pierwszej opinii lekarza, przyczyną śmierci była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa. Sprawę bada prokuratura.
Przez trzy lata płacił alimenty na dziecko, którego nie było!

Przez trzy lata płacił alimenty na dziecko, którego nie było!

Wiadomości
Poznali się kilka lat temu w Krakowie. Niestety później ich drogi się rozeszły. Po 3 latach od rozstania, mężczyzna odebrał telefon od byłej partnerki. Usłyszał, że mają razem dziecko, córkę. Mężczyzna regularnie płacił alimenty matce, ale okazało się, że dziecka nie ma. Poszkodowany 26-latek zgłosił się na komisariat. Poznali się, po trzech latach zadzwoniła, powiedziała, że mają dziecko, powinien je utrzymywać, tak też było. Regularnie płacił - poinformował Sebastian Gleń z małopolskiej policji. Przez trzy lata wpłacał pieniądze co miesiąc lub co dwa. Funkcjonariusze ustalili, że w sumie było to blisko 20 tys. złotych. Sprawa ciągnęłaby się latami, gdyby nie to, że zechciał w końcu poznać córkę. Wtedy okazało się, że historia jest zmyślona. Zrobiła to po to, by mieć stałe źródło dochodu - dodał Sebastian Gleń. Kobieta usłyszała zarzut oszustwa.
Protesty studentów w Paryżu

Protesty studentów w Paryżu

Wiadomości
Dwa paryskie komisariaty zostały obrzucone kamieniami przez licealistów protestujących przeciwko przemocy ze strony policji podczas czwartkowych demonstracji studentów przeciwko reformie prawa pracy.
Rodzice wydali policji młodych wandali

Rodzice wydali policji młodych wandali

Świat
Rodzice trzech nastolatków z amerykańskiego stanu Kolorado zobaczyli wideo z monitoringu, ukazujące ich pociechy malujące sprayem w miejscowym parku. Nie okazali jednak wyrozumiałości i doprowadzili własne dzieci na komisariat. Do zdarzenia doszło w mieście Castle Rock.
Zgłosiła na policji próbę popełnienia gwałtu

Zgłosiła na policji próbę popełnienia gwałtu

Polska
Anna Maria Żukowska spotkała się z całkowitym brakiem empatii ze strony funkcjonariuszy przyjmujących zgłoszenie. W obecności osób trzecich musiała trzykrotnie opowiadać o tym, przez co przeszła.
Policja poszukuje złodzieja

Policja poszukuje złodzieja

Sensacje
II Komisariat Policji w Gliwicach prowadzi postępowanie w sprawie szeregu kradzieży, do jakich dochodziło na terenie gliwickich centrów handlowych. Jednym z podejrzanych jest nieznany mężczyzna zarejestrowany przez monitoring sklepowy. Sprawca skradł trzy wody toaletowe o wartości ponad 500 zł. Policja prosi o pomoc w identyfikacji mężczyzny - tel. 32 239 02 00. lub 997 (km)
Kradzieże w gliwickich centrach handlowych

Kradzieże w gliwickich centrach handlowych

Sensacje
II Komisariat Policji w Gliwicach prowadzi postępowanie w sprawie szeregu kradzieży, do jakich dochodziło w marketach na terenie gliwickich centrów handlowych. Jedną z osób podejrzanych jest nieznany mężczyzna zarejestrowany przez monitoring sklepowy. Jeżeli ktoś z Państwa rozpoznaje go, jest proszony o kontakt z KP II, ul. Warszawska 33 a, tel.322390200.
Kradzieże w szpitalach [Komisariat]

Kradzieże w szpitalach [Komisariat]

Sensacje
Jak często dochodzi do tego typu incydentów? Na jaką pomoc mogą liczyć poszkodowani pacjenci? W jakich okolicznościach najczęściej dokonywane są kradzieże? (ph)
Kradzieże paliwa [Komisariat]

Kradzieże paliwa [Komisariat]

Sensacje
Benzynę kradną zarówno zorganizowane grupy przestępcze, jak i pojedynczy kierowcy tankujący na stacjach. Jest to czyn, za który grozi do 10 lat pozbawienia wolności. (km)
Pijani rowerzyści [Komisariat]

Pijani rowerzyści [Komisariat]

Sensacje
Czy osoby poruszające się rowerami w stanie nietrzeźwym stanowią poważne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego? Jakie konsekwencję grożą pijanym rowerzystom? (ph)
Kradzieże samochodów [Komisariat]

Kradzieże samochodów [Komisariat]

Sensacje
Niegdyś tylko w samej Warszawie w ciągu jednej nocy złodzieje potrafili ukraść nawet sto aut. Dziś ta liczba jest nieporównywalnie mniejsza, niemniej pobyt na nielegalne części samochodowe sprawia, że ten proceder wciąż istnieje. Jak kierowcy mogą zabezpieczyć swoje pojazdy i co powinni zrobić, jeśli już padną ofiarą kradzieży? (km)
Kradzież rowerów [Komisariat]

Kradzież rowerów [Komisariat]

Sensacje
Jak właściwie zabezpieczyć rower, by nie paść ofiarą kradzieży? Czy zwykły łańcuch wystarczy? Co możemy zrobić, jeśli już ktoś przywłaszczył sobie naszą własność?
Przemyt na lotnisku [Komisariat]

Przemyt na lotnisku [Komisariat]

Sensacje
Pracownicy Urzędu Celnego na warszawskim lotnisku im. Fryderyka Chopina znajdują w bagażach wiele przedmiotów i substancji, których posiadanie jest niezgodne z prawem. Najczęściej są to narkotyki, leki sprzedawane poza obiegiem, podrobione towary i wyroby ze zwierząt objętych ochroną. (km)
Kradzieże w kościołach [Komisariat]

Kradzieże w kościołach [Komisariat]

Sensacje
Polskie kościoły są często niewystarczająco zabezpieczone przed potencjalnymi złodziejami. Okazuje się, że kradzieże zdarzają się w tych miejscach dość często. (ak)
Nietrzeźwi kierowcy [Komisariat]

Nietrzeźwi kierowcy [Komisariat]

Sensacje
Od stycznia do listopada 2013 r. pijani kierowcy spowodowali blisko dwa tys. wypadków drogowych, w których zginęło 258 osób, a ponad 2,5 tys. zostało rannych. Mimo że z roku na rok statystyki są lepsze, w Polsce wciąż wiele osób siada za kierownicę, będąc pod wpływem alkoholu. (km)
Straż ochrony kolei [Komisariat]

Straż ochrony kolei [Komisariat]

Sensacje
Na obszarze kolejowym działa wiele grup przestępczych, które stanowią poważne zagrożenie dla pasażerów. Funkcjonariusze SOK zdradzają, z jakiego rodzaju przestępstwami mają najczęściej do czynienia. (ph)
Niebezpieczna prędkość [Komisariat]

Niebezpieczna prędkość [Komisariat]

Sensacje
W 2012 roku policja drogowa nałożyła trzy miliony mandatów karnych. Aż milion osiemset tysięcy z nich dotyczyło przekroczenia prędkości. (wp)
poprzednie1 2 3 4 5 ... 6następne