Wyniki wyszukiwania dla:

kim dzong un

Liczba wyników: 619

Popek promuje literackie dzieło:

Popek promuje literackie dzieło: "Chciałam uchwycić moment przełomu w moim życiu"

Gwiazdy
Anna Popek może pochwalić się kolejnymi literackimi wypocinami. Dziennikarka promuje obecnie nową książkę "Piękna pięćdziesiątka", które jest połączeniem poradnika i pamiętnika, w którym celebrytka zdradziła swoje sposoby na piękno ciała i pogodę ducha. Do powstania poradnika zainspirowały Popek pięćdziesiąte urodziny, które obchodziła w czerwcu tego roku. Dziennikarka postanowiła podzielić się wszystkimi swoimi doświadczeniami z różnych dziedzin życia. W najnowszym wywiadzie zapewnia, że to najlepszy wiek dla kobiety, ponieważ bez wyrzutów sumienia może skupić się na samej sobie. Prezenterka dodała, że w swoim "dziele" poświęciła również spory rozdział toksycznym kobietom. Kim się inspirowała?
Agnieszka Smoczyńska o sukcesie filmu

Agnieszka Smoczyńska o sukcesie filmu "Fuga": Miałam świadomość, że to był dla mnie sprawdzian

Polska
Agnieszka Smoczyńska wyreżyserowała film "Fuga", do którego scenariusz napisała odtwórczyni głównej roli, Gabriela Muskała. Alicja nie pamięta przeszłości, nie wie kim jest. Kiedy po dwóch latach od zniknięcia zostaje odnaleziona przez rodzinę, nie chce wracać do dawnego, zapomnianego życia. Nie pamięta miłości do męża i synka. Z czasem do Alicji wracają urywki wspomnień, tworząc niewyraźny i niepokojący obraz tajemnicy – tego co zdarzyło się w przeszłości. Co jest tą tajemnicą? Czy rodzące się uczucia do przed chwilą poznanych męża i syna pozwolą kobiecie zrozumieć przeszłość i zbudować szczęście swoje i rodziny?[opis dystrybutora kino]
Klara Bielawka o roli w filmie

Klara Bielawka o roli w filmie "Fuga": Wspaniale było podziwiać Gabrielę Muskałę na planie

Polska
7 grudnia do kin wchodzi film "Fuga". O swojej roli opowiedziała nam Klara Bielawka.Alicja nie pamięta przeszłości, nie wie kim jest. Kiedy po dwóch latach od zniknięcia zostaje odnaleziona przez rodzinę, nie chce wracać do dawnego, zapomnianego życia. Nie pamięta miłości do męża i synka. Z czasem do Alicji wracają urywki wspomnień, tworząc niewyraźny i niepokojący obraz tajemnicy – tego co zdarzyło się w przeszłości. Co jest tą tajemnicą? Czy rodzące się uczucia do przed chwilą poznanych męża i syna pozwolą kobiecie zrozumieć przeszłość i zbudować szczęście swoje i rodziny?[opis dystrybutora kino]
Gabriela Muskała o filmie

Gabriela Muskała o filmie "Fuga": Zmusza do refleksji o ludzkich relacjach

Polska
Gabriela Muskała wcieliła się w rolę Alicji, która nie pamięta przeszłości i nie wie kim jest. Kiedy po dwóch latach od zniknięcia zostaje odnaleziona przez rodzinę, nie chce wracać do dawnego, zapomnianego życia. Nie pamięta miłości do męża i synka. Z czasem do Alicji wracają urywki wspomnień, tworząc niewyraźny i niepokojący obraz tajemnicy – tego co zdarzyło się w przeszłości. O swojej roli w "Fudze" opowiedziała nam Gabriela Muskała. Koniecznie zobaczcie!
Nino o biznesie - Rafał Zaorski: jesteśmy wkurzający dla „łowców frajerów”

Nino o biznesie - Rafał Zaorski: jesteśmy wkurzający dla „łowców frajerów”

Finanse
Kim jest leszcz? Czym się różni od frajera? Jak emocje wpływają na spekulantów na rynkach finansowych? Rafał Zaorski, twórca Trading Jam Session, najbardziej znany polski spekulant, który na żywo w internecie pokazuje jak zarabia miliony, jest gościem programu „Nino o biznesie”. Nino Dżikija pyta o jego zdanie o naciągaczach, szkoleniowcach i „niedzielnych” traderów.
Nino o biznesie: Rafał Zaorski - zarabia miliony na oczach innych

Nino o biznesie: Rafał Zaorski - zarabia miliony na oczach innych

Finanse
Zaczynał od serwisu komputerów i tworzenia stron internetowych. Dzisiaj chwali się w mediach społecznościowych milionowymi zyskami, a część oddaje na potrzeby charytatywne. Kim jest twórca Trading Jam Session, milioner i najbardziej znany polski spekulant? Nino Dżikija programie „Nino o biznesie” rozmawia z Rafałem Zaorskim. 
Moro odpowiada Siwiec:

Moro odpowiada Siwiec: "Nie trzeba wstydzić się tego, kim się jest"

Gwiazdy
Natalia Siwiec w ostatnim wywiadzie dla Plejady przyznała, że nie czuje się patriotką i będąc za granicą, wstydzi się rodaków. Miss Euro 2012 nie znalazła również czasu, by pojawić się w lokalu wyborczym podczas ostatnich wyborów samorządowych. Całe zamieszanie tłumaczyła zbyt późnym zorientowaniem się, że jest... zameldowana w innej miejscowości. Wymówki celebrytki nie przekonały Joanny Moro. Aktorka urodzona w Wilnie zapewnia, że nigdy nie wstydziła się bycia Polką i cały czas pozostaje dumna ze swojego kraju. Niestety zaangażowania celebrytki nie doceniły władze TVP, które uznały, że Joanna "kojarzy się z kulturą rosyjską". Obecnie Moro szuka pracy i żali się tabloidom, jak jej ciężko. Po patriotycznym wywiadzie uśmiechną się do niej polscy reżyserzy? 
Niezwykła historia jednego zdjęcia. Niespodziewane zakończenie po 28 latach

Niezwykła historia jednego zdjęcia. Niespodziewane zakończenie po 28 latach

Styl życia
Vilma Wong od 32 lat pracuje na OIOM dla noworodków w szpitalu dziecięcym w Palo Alto w USA. W 1990 r. ojciec pewnego wcześniaka zrobił jej zdjęcie, kiedy kobieta opiekowała się jego dzieckiem. Wong zajmowała się chłopcem ponad 40 dni. Urodził się on w 29 tyg. ciąży. Ważył odrobinę ponad kilogram. 28 lat później kobieta zauważyła w szpitalu lekarza-praktykanta, który na plakietce miał znajome jej z przeszłości imię. Zapytała się mężczyzny, czy dorastał w okolicy i czy jego ojciec był policjantem. Odpowiedź była twierdząca. Wtedy ona upewniła się z kim rozmawia, a on ją rozpoznał. O oddanej pielęgniarce opowiedziała mu bowiem matka. Zrobiła to na tydzień przed rozpoczęciem przez niego pracy we wspomnianym szpitalu. Brandon Seminatore napisał do rodziców o niezwykłym spotkaniu, a jego ojciec wysłał mu zdjęcie sprzed 28 lat. Historia została opisana w lokalnych mediach, ale w końcu wzruszyła całe Stany Zjednoczone.
Laila Shukri: Kobiety mogą wpaść w sidła terrorystów także przez miłość do ekstremisty

Laila Shukri: Kobiety mogą wpaść w sidła terrorystów także przez miłość do ekstremisty

Wywiady
Klaudia nie miała pojęcia, że małżeństwo z Marokańczykiem skończy się dla niej tragicznie. – Na początku był piękny romans – mówi nam Laila Shukri, autorka książki „Jestem żoną terrorysty”, która wysłuchała historii rodaczki. Zdradza szczegóły, jak poznała Klaudię i co się z nią stało po ucieczce od męża. Czy policja wiedziała, kim jest mąż Polki i że szykuje zamachy w Londynie?
Było miło. Hofman zapytał jednak Rozenka o Jerzego Urbana

Było miło. Hofman zapytał jednak Rozenka o Jerzego Urbana

Polska
Obrazoburca i prowokator, dziennikarz i polityk – obok JerzegoUrbana  trudno przejść obojętnie. Redaktor naczelny "NIE", budzi przy tym skrajne emocje. A kim jest dla Andrzeja Rozenka? Adam Hofman w swoim autorskim programie ”Gabinet cieni” zapytał o to kandydata SLD na prezydenta Warszawy. Urbana pewnie z dumą będzie cytował to starcie, a prawica – po raz kolejny – dostanie spazmów wściekłości.
Podpis sprzed 2 tys. lat. Niezwykłe odkrycie w Jerozolimie

Podpis sprzed 2 tys. lat. Niezwykłe odkrycie w Jerozolimie

Ciekawostki
Archeolodzy odkryli w Jerozolimie inskrypcję w jęz. hebrajskim, w której pada słowo Jerozolima. Napis głosi: Hananian, syn Dodalosa z Jerozolimy i znajduje się na fragmencie rzymskiej kolumny z I w. n.e. Jest to więc obecnie najstarsza znana inskrypcja napisana po hebrajsku. Nazwa miasta zapisana jest w pełnym brzmieniu, a nie skrótem, jak w większości inskrypcji z tego okresu. Obecnie słowo Jerozolima zapisywane jest dokładnie tak samo. Kim był Hananian z inskrypcji raczej nigdy się nie dowiemy. Było to dość pospolite imię. Naukowcy podejrzewają, że w miejscu gdzie odkryto napis, była fabryka ceramiki, gdzie mógł pracować Hananian. Jerozolima to jedno z najstarszych miast na świecie. Istnieje od co najmniej 6 tys. lat.
Pomaga kobiecie zostać matką. Kim jest doula?

Pomaga kobiecie zostać matką. Kim jest doula?

Zdrowie
Samotny poród dla wielu kobiet nie jest komfortowym doświadczeniem. W tym ważnym momencie życia potrzebują wsparcia i opieki nie tylko fizycznej, ale przede wszystkim - emocjonalnej. Taką opiekunką jest doula - kobieta, która dba o komfort rodzącej matki. Na czym polega jej praca i ile kosztuje zatrudnienie douli tłumaczy Izabela Frankowska-Olech. 
Tarczyński: Smarzowski obnażył to, kim jest.

Tarczyński: Smarzowski obnażył to, kim jest. "Kler" to płytka prowokacja

Wiadomości
W "Gabinecie Cieni" Adama Hofmana Dominik Tarczyński skrytykował film "Kler", którego jeszcze nie widział. I nie zamierza oglądać. - Nie przyjmuję argumentu, że nie mam prawa krytykować dzieła, skoro go nie widziałem. Nie muszę przechodzić na czerwonym świetle, żeby sprawdzić, jak to jest być potrąconym. Dla mnie to typowa, bardzo płytka prowokacja. Im więcej szumu, tym więcej kasy - skwitował.
Tarczyński: Smarzowski obnażył to, kim jest. Dla mnie

Tarczyński: Smarzowski obnażył to, kim jest. Dla mnie "Kler to płytka prowokacja"

Wiadomości
Zachęcam wszystkich, żeby nie szli na film "Kler", jeżeli mają szacunek do Kościoła - mówi w programie "Gabinet Cieni" Adama Hofmana Dominik Tarczyński. Zapowiada, że filmu nie obejrzy. - Nie przyjmuję argumentu, że nie mam prawa krytykować dzieła, skoro go nie widziałem. Nie muszę przechodzić na czerwonym świetle, żeby sprawdzić, jak to jest być potrąconym. Dla mnie to typowa, bardzo płytka prowokacja. Im więcej szumu, tym więcej kasy. Smarzowski tak naprawdę obnażył to, kim jest. Jeżeli ktoś chce pokazać kim jest, to dlaczego tego zakazywać?Dlaczego dawać argument pewnego rodzaju cenzury, państwa wyznaniowego?
Płażyński o lotnisku im. Wałęsy.

Płażyński o lotnisku im. Wałęsy. "Nie jest dobre stawianie pomników ludziom za życia"

Wiadomości
Kacper Płażyński był pytany w programie "Wyborczy Grill" o to, co sądzi o Lechu Wałęsie. Przyznał, że niezręcznie mu się wypowiadać na ten temat, bo syn Wałęsy również startuje w wyborach na prezydenta Gdańska. Jednocześnie Płażyński wskazał również na to, że w sprawie przeszłości Wałęsy prowadzone są śledztwa. - Poczekałbym na ich wynik, by wiedzieć z kim mamy do czynienia - powiedział Kacper Płażyński. Padło również pytanie o lotnisko im. Lecha Wałęsy. - Nie jest dobre stawianie pomników ludziom za życia - odparł polityk.
Diablo Włodarczyk zapewnia:

Diablo Włodarczyk zapewnia: "Wiem, przy kim jest moje miejsce"

Gwiazdy
Formalnie Krzysztof "Diablo" Włodarczyk nadal jest mężem Małgorzaty Babilońskiej, jednak pewne zobowiązania wiążą go również z Magdaleną Radomską, z którą spłodził córkę. Płomienny romans szybko zakończył się oskarżeniami boksera w kierunku kochanki, którą posądził o "wrobienie w dziecko". W ciągu ostatnich miesięcy w życiu Diablo pojawiła się jeszcze trzecia kobieta... Z ostatniego wywiadu dla portalu PrzeAmbitni wynika jednak, że pięściarz postanowił kolejny raz zawalczyć o małżeństwo. Tym razem zapewnił, że nie przysparza ukochanej powodów do zazdrości. Dodał, że zawsze trzeba zachować się elegancko.
Żona Patryka Jakiego na konwencji PiS. Dominik Tarczyński odpiera zarzuty

Żona Patryka Jakiego na konwencji PiS. Dominik Tarczyński odpiera zarzuty

Polska
Anna Jaki wystąpiła na konwencji Zjednoczonej Prawicy przed mężem, a po prezesie PiS Jarosławie Kaczyńskim. - Za sukcesem każdego mężczyzny stoi jego kobieta. Rodzina będzie miała potężne wsparcie w samorządach. Będzie bardzo blisko ludzi - komentował poseł PiS Dominik Tarczyński w programie "Tłit". Pytany, czy jest to próba zmiękczenia i złagodzenia wizerunku, odpowiedział: "To, jak PiS jest pokazywane, to nie nasza wina. To odpowiedzialność mediów. My robimy swoje, pokazujemy, kim jesteśmy naprawdę. Podczas konwencji można było zobaczyć, że było to szczere, prawdziwe".
Farna o Demi Lovato. Jakie są niebezpieczeństwa show biznesu?

Farna o Demi Lovato. Jakie są niebezpieczeństwa show biznesu?

Gwiazdy
Jak co roku, z końcem sierpnia w warszawskim klubie Endorfina odbyła się prezentacja jesiennej oferty telewizji Polsat. Prawdziwy tłum gwiazd pojawił się na imprezie, zobaczcie, z kim udało nam się porozmawiać!
Farna o krytyce dotyczącej wyglądu:

Farna o krytyce dotyczącej wyglądu: "Nie wszystkie musimy być jak Kylie Jenner"

Gwiazdy
Jak co roku, z końcem sierpnia w warszawskim klubie Endorfina odbyła się prezentacja jesiennej oferty telewizji Polsat. Prawdziwy tłum gwiazd pojawił się na imprezie, zobaczcie, z kim udało nam się porozmawiać!
Farna spotkała się z menadżerem The Rolling Stones!

Farna spotkała się z menadżerem The Rolling Stones! "Był drink"

Gwiazdy
Jak co roku, z końcem sierpnia w warszawskim klubie Endorfina odbyła się prezentacja jesiennej oferty telewizji Polsat. Prawdziwy tłum gwiazd pojawił się na imprezie, zobaczcie, z kim udało nam się porozmawiać!
Popek próbuje oceniać konkurentów z branży. Co sądzi o Quebonafide?

Popek próbuje oceniać konkurentów z branży. Co sądzi o Quebonafide?

Gwiazdy
Jak co roku, z końcem sierpnia w warszawskim klubie Endorfina odbyła się prezentacja jesiennej oferty telewizji Polsat. Prawdziwy tłum gwiazd pojawił się na imprezie, zobaczcie, z kim udało nam się porozmawiać!