Wyniki wyszukiwania dla:

kebaby

Liczba wyników: 4

Czy powinniśmy bać się mięsa w kebabach?

Czy powinniśmy bać się mięsa w kebabach?

Finanse
- Każde mięso, które jest dopuszczone do obrotu, musi spełniać określone wymogi - to stwierdza lekarz weterynarii - uspokaja Witold Choiński. Prezes Związku Polskie Mięso w programie "Money. To się liczy" odpowiadał na pytania o jakość wołowiny w związku z obawami konsumentów po programie, w którym dziennikarze TVN pokazali, jak w jednej z mazowieckich ubojni pozyskiwane jest mięso z chorych krów.
#dziejesiewsporcie: piłkarz kadry przyznaje -

#dziejesiewsporcie: piłkarz kadry przyznaje - "zajadam kebaby!"

Sport
Piłkarz RB Lipsk, Timo Werner, nie trzyma się ściśle diety. Piłkarz kadry Niemiec odżywia się najczęściej zdrowo, jednak ostatnio przyznał, że zdarza mu się wyskakiwać na kebaby. Zawodnik jest wielkim zwolennikiem tureckiej kuchni.Zobaczycie także popisy Leo Messiego podczas treningu Barcelony. Sprawdzimy również, co u Johna Terry'ego. Piłkarz pokazał, jak obchodził urodziny.
Polacy kochają kebaby.

Polacy kochają kebaby. "Przecież to jest arcypolska rzecz!"

Polska
Witold Odrobina w programie "Odrobina Więcej Polski" wziął pod lupę miłość Polaków do kebabów. Jak egzotyczne danie zdobyło podniebienia naszych rodaków opowie między innymi Robert Makłowicz.
Slow food zamiast fast foodu

Slow food zamiast fast foodu

Finanse
Kulinarna mapa Polski jest coraz bardziej zdominowana przez slow food. Wśród konsumentów furorę robią dania z produktów ekologicznych, a przygotowywane w błyskawicznym tempie hamburgery i kebaby są odstawiane na bok. Slow food to też powrót do lokalnej kuchni i tradycyjnych przepisów.