Wyniki wyszukiwania dla:

kasia tusk

Liczba wyników: 801

Beata Kozidrak nie znosi disco polo? Mina gwiazdy zdradza wszystko

Beata Kozidrak nie znosi disco polo? Mina gwiazdy zdradza wszystko

Gwiazdy
Beata Kozidrak w drugim sezonie Śpiewajmy razem. All Together Now zastąpiła Ewę Farną, która już wkrótce zostanie mamą. Piosenkarka dzięki nowej fusze wzbogaci się o pół miliona złotych. Świetne warunki wynegocjował jej (podobno) były mąż. Wokalistka zespołu Bajm robi co może, aby sprostać trudnym zadaniom przypisanym do jurorskiego fotela. W ostatnim odcinku uroniła kilka łez nad matką wychowującą niepełnosprawnego syna, która zdecydowała się zaśpiewać "Szklankę wody". Na mniej empatii mogą liczyć miłośnicy disco polo. Kozidrak w dość specyficzny sposób zareagowała na wykonanie piosenki zespołu Mig, dając sygnał, że chyba nie jest to jej ulubiony gatunek muzyczny. Podobnie zareagowała jej córka Kasia, która siedziała rząd niżej. Zobaczcie.
Bądź silna jak agentka FBI. Startuje drugi sezon serialu

Bądź silna jak agentka FBI. Startuje drugi sezon serialu "Absentia"!

Gwiazdy
Drugi sezon serialu Absentia, który startuje już 3 kwietnia o 22:00 na AXN, dedykowany jest silnym kobietom. Wie o tym także Kasia Bigos, trenerka i autorka bloga "Fitness w wielkim mieście", która zainspirowała się postaciami Emily, Alice i Julienne, tworząc wideotrening obrazujący, kim jest współczesna silna kobieta. Kasia zorganizowała także konkurs, w którym nagrodą jest udział w organizowanym przez nią obozie w Chorwacji.

"Druga połowa". Tusk, Neymar i Brexit. "Oby Neymar nie zaprosił go na urodziny siostry"

Piłka nożna
Internet błyskawicznie obiegło zdjęcie Donalda Tuska i Neymara. - To Brazylijczyk nalegał na zdjęcie - żartują goście programu "Druga połowa".

"Tusk przyjedzie i pozamiata". Sikorski nie ma wątpliwości

Polska
- To smutne, że tak wielki kraj się tak autodegraduje. Niech to będzie przestrogą dla naszych eurofobów, którzy piali z zachwytu na szarże nacjonalistyczne torysów brytyjskich. Dziś widzimy, do czego to prowadzi - mówił o brexicie Radosław Sikorski w programie "Tłit". Odniósł się również do stwierdzenia, że to Donald Tusk jest odpowiedzialny za brexit. - Wiadomo, Tusk jest odpowiedzialny za Smoleńsk, za brexit i za parę innych rzeczy. Tylko że to Wielka Brytania nadal negocjuje sama ze sobą, nadal nie wie, czego chce - wskazał. Co z powrotem szefa Rady Europejskiej do kraju? - Tusk przyjedzie i pozamiata. Skończy się jego kadencja, wróci i będzie prezydentem. Jestem o tym przekonany - podsumował Sikorski.
Jeszcze chudsza Katarzyna Niezgoda wraca na salony z nowym mężczyzną

Jeszcze chudsza Katarzyna Niezgoda wraca na salony z nowym mężczyzną

Gwiazdy
Swój show biznesowy debiut Katarzyna Niezgoda zaliczyła nieco ponad 10 lat temu, kiedy to mimo obrączki na palcu rozpoczęła medialny romans z Tomaszem Kammelem. Para rozstała się co prawda w 2015 roku, ale Kasia najwyraźniej nie ma zamiaru żegnać się z branżowymi imprezami, o czym świadczą jej regularne występy na warszawskich ściankach. Związana ze słynną aferą "Kammelgate" ekonomistka pojawiła się ostatnio na premierze teatralnej ze swoim nowym partnerem, Pawłem, co wywołało niemałą sensację wśród fotoreporterów.
PiS o Tusku. Marek Borowski: to ubożyzna myślowa

PiS o Tusku. Marek Borowski: to ubożyzna myślowa

Polska
- To, co się dzieje w Wlk. Brytanii, pokazuje wielką trafność wpisu Tuska, który napisał o miejscu w piekle dla tych, którzy wymyślili brexit, a nie mają planu, co dalej. Tak to w tej chwili wygląda - mówił senator Marek Borowski z programie "Tłit". Odniósł się również do stwierdzenia, że to Tusk jest odpowiedzialny za brexit. - To ubożyzna myślowa. O co chodzi? Jaki Tusk? Wyjście Wlk. Brytanii pokazuje, co to znaczy próbować rozstać się z UE, jakie to konsekwencje i jaka jest siła demagogii - wskazał Borowski. Jak stwierdził, PiS boi się powrotu szefa Rady Europejskiej, w związku z tym jest "straszenie Tuskiem i pomruki, że prokuratura się nim zajmie". - To prywatna walka Jarosława Kaczyńskiego z Tuskiem, która się toczy od wielu lat - podsumował senator, nawiązując do Smoleńska.
Tusk idealnym kandydatem na prezydenta.

Tusk idealnym kandydatem na prezydenta. "Potrzebujemy silnego polityka, który zwycięży w wyborach"

Polityka
- Potrzebujemy na rok 2020 silnego kandydata, który zwycięży w wyborach na prezydenta. Donald Tusk jest świetnym kandydatem, natomiast to musi być jego deklaracja, czy chce wrócić do polityki krajowej - mówiła Katarzyna Lubnauer. Liderka Nowoczesnej była gościem programu "Bierzyński na żywca". Odpowiadała na pytania internautów oraz prowadzącego - Jakub Bierzyński działa także jako doradca Roberta Biedronia.

"Lech Wałęsa - najlepszy doradca dla PO". Tarczyński kpi

Polska
- Wałęsa, podobnie jak Tusk, powinien bać się prawdy o sobie. Gdyby się przyznał, powiedział: współpracowałem, przepraszam, popełniłem błąd, jestem słaby, nie byłoby problemu. Walczy politycznie, by prawda nie wyszła na jaw, choć każdy ją zna i jest ona potwierdzona w dokumentach - stwierdził Dominik Tarczyński w programie "Tłit". Dopytywany, czy w związku z tym Wałęsa nie powinien już doradzać PO, odparł: "Powinien! Niech Wałęsa doradza codziennie, bardzo o to proszę! Dlatego, że to się skończy katastrofą. Wałęsa jest człowiekiem, który się skompromitował. Lech Wałęsa - najlepszy doradca dla PO".
Dominik Tarczyński rzuca rękawicę Tuskowi.

Dominik Tarczyński rzuca rękawicę Tuskowi. "Jestem gotowy"

Polska
Dominik Tarczyński pytany był w programie "Tłit", czy w PE będzie negocjował z Donaldem Tuskiem. - Jeżeli nie będzie się bał. Nie chodzi o moją osobę, myślę, że boi się prawdy. To bardzo trudne - odpowiedzieć jak będzie wyglądać jego pogląd na Nord Stream 2, zwrot wraku, postawa na temat rezolucji przeciwko Polsce. To kwestie, w których bezpośrednio brał udział. Jak odpowie na temat skutków Brexitu? To będą bardzo trudne pytania o prawdę. Jeżeli jest gotowy, ja jestem gotowy - oznajmił Tarczyński. Dopytywany o organizację rocznicy 4 czerwca w Gdańsku, stwierdził: "Im dalej Tusk od Polski, tym lepiej. Postawił na posadę europejską pod wpływami Angeli Merkel". 
Beata Gosiewska atakuje Dominika Tarczyńskiego. Jest odpowiedź

Beata Gosiewska atakuje Dominika Tarczyńskiego. Jest odpowiedź

Polska
"Miałby mnie zastąpić polityczny globtroter, kolega Romana Giertycha, człowiek, który w 2014 roku balował z Małgorzatą Tusk" - tak o Tarczyńskim powiedziała Gosiewska. - Nie baluję z żadnymi żonami, tylko z narzeczoną. To takie tarcia polityczne, w okresie przygotowywania list emocje zawsze się pojawiają - komentował poseł PiS w programie "Tłit". - Gosiewska jest zasłużona dla PiS, zrobiła wiele dobrego (...) Jesteśmy w wolnym kraju, każdy może mówić, co chce. Najważniejsza jest lojalność wobec partii - dodał. Dopytywany, dlaczego zabrakło dla niej miejsca na liście do PE, wskazał, że "listy się jeszcze układają", a decyzje nie zapadły. - Jestem gotowy na merytoryczną, anglojęzyczną debatę. Wzywam do niej Ewę Kopacz. Zobaczymy jak sobie radzi - podsumował.
Jarosław Sellin oskarża Tuska.

Jarosław Sellin oskarża Tuska. "Współwinny największej katastrofy"

Polska
- Donald Tusk przejdzie do historii jako ważny polityk europejski, który jest współwinny największej katastrofy w historii UE, wyjścia Wlk. Brytanii z Unii - stwierdził Jarosław Sellin w programie "Tłit". W ocenie wiceministra wprowadził on "najwięcej toksyn" do polskiej polityki, które spowodowały wojnę polsko-polską. Dopytywany o powrót szefa RE do Polski, stwierdził, że nie obawia się go. - Tusk miał swój czas w polskiej polityce. Moim zdaniem już tu nie wróci. Jakieś zaufanie mniejszościowej części społeczeństwa zachowuje, ale już nawet nie rozumie polskiej polityki. Skompromitował się jako szef RE ingerowaniem w politykę wewnętrzną w Polsce. Złamał wszelkie zasady".   
Ewa Kopacz w emocjach o Tusku. Zaatakowała Dudę

Ewa Kopacz w emocjach o Tusku. Zaatakowała Dudę

Polska
W najnowszym badaniu na panelu Ariadna Donald Tusk przegrywa wybory prezydenckie z Andrzejem Dudą. Marek Kacprzak pytał w programie "Tłit" byłą premier, czy czuje się zmartwiona tym wynikiem. - A dlaczego ma mnie to martwić? Martwi mnie raczej to, co robi obecnie panujący prezydent, który na spotkaniu z przedstawicielami SN mówi zaskakujące rzeczy - odparła Kopacz. Była premier pytana była również o "namaszczenie" przez Tuska Aleksandry Dulkiewicz przed wyborami w Gdańsku. - A żyjemy w wolnym kraju? A możemy wyrażać swoje opinie? Tusk mieszka na Pomorzu, był przyjacielem Adamowicza, przeżył bardzo jego śmierć. Ma prawo - skwitowała Kopacz.
Duda deklasuje Tuska. Paweł Szefernaker komentuje

Duda deklasuje Tuska. Paweł Szefernaker komentuje

Polska
W najnowszym badaniu na panelu Ariadna dla WP ws. wyborów prezydenckich Donald Tusk znacząco przegrywa z Andrzejem Dudą. - Nie przywiązywałbym się do sondaży, bo wybory prezydenckie daleko przed nami. Pamiętamy wyniki w sondażach Bronisława Komorowskiego na pół roku przed wyborami. Ale trzeba cieszyć się i doceniać, że jest poparcie dla pana prezydenta - komentował wiceszef MSWiA Paweł Szefernaker w programie "Tłit". - Hurraoptymizm na półtora roku, rok, czy pół roku przed wyborami źle by świadczył o politykach. Trzeba znać swoje miejsce w szeregu i pokornie walczyć o każdy głos - wskazał.

"Tusk jedzie po bandzie". Ostry komentarz Adama Bielana

Polska
- Jeśli Tusk będzie łamać zasadę neutralności, powinien zrezygnować ze stanowiska. Stąpa po cienkiej granicy, mówiąc językiem młodzieżowym - jedzie po bandzie - mówił wicemarszałek Senatu Adam Bielan w programie "Tłit. - Zobaczymy, czy zaangażuje się mocniej w politykę, bo zdaje się, że w Polsce nie ma za bardzo dla niego miejsca. Schetyna skutecznie zabetonował PO, impregnował cały obóz KE na wpływy Tuska. Jak słucham Schetyny czy Lubnauer, to oni mówią wyraźnie: nie potrzebujemy żadnego jeźdźca na białym koniu, pomocy ze strony Tuska - podkreślił.
Szef kampanii PiS: Tusk większym zagrożeniem dla Schetyny niż Kaczyńskiego

Szef kampanii PiS: Tusk większym zagrożeniem dla Schetyny niż Kaczyńskiego

Polityka
- Nie wiem czy Tusk jest receptą dla opozycji, ale nie jest receptą na szybki rozwój Polski. Jedynym zagrożeniem jakie widzę ze strony Tuska to kontestowanie i nie do końca płynięcie z głównym przekazem PO Grzegorza Schetyny - twierdzi europoseł PiS Tomasz Poręba. Pytany przez reportera WP czy Tusk jest większym zagrożeniem dla Schetyny niż Kaczyńskiego odparł: doskonale to pan ujął.
Donald Tusk stanie przed komisją ds. wyłudzeń VAT. Data nieprzypadkowa

Donald Tusk stanie przed komisją ds. wyłudzeń VAT. Data nieprzypadkowa

Wiadomości
Wirtualna Polska dotarła do dokumentów komisji śledczej ds. wyłudzeń podatku VAT. Są w nich terminy przesłuchań świadków. Z terminarza wynika, że Donald Tusk stanie przed komisją jeszcze w maju. Tuż przed wyborami do Parlamentu Europejskiego zeznawać będą liderzy PO na czele z Grzegorzem Schetyną i byłą premier, Ewą Kopacz. Zapowiada się polityczny spektakl. Więcej w materiale wideo. 
Joanna Kluzik-Rostkowska o powrocie Tuska. Dementuje plotki

Joanna Kluzik-Rostkowska o powrocie Tuska. Dementuje plotki

Polska
- Jeżeli Donald Tusk będzie wracał do polskiej polityki, nie będzie tego robił przeciwko PO czy KO. Absolutnie nie będzie to wycelowane przeciwko Grzegorzowi Schetynie - zapewniła Joanna Kluzik-Rostkowska (PO) w programie "Tłit". Dopytywana, czy Tusk znajdzie "białego konia", odparła: "Dajcie państwo spokój z tym koniem! W XXI wieku nie przyjeżdża się na koniu, choć mogłoby to wyglądać spektakularnie". - Bardzo bym chciała, by Tusk wrócił. Mam nadzieję, że wróci i że będzie można z jego doświadczenia i silnego nazwiska w polityce światowej korzystać - podsumowała posłanka.
Paweł Kukiz o listach PiS. Ma teorię

Paweł Kukiz o listach PiS. Ma teorię

Polska
Opozycja nazywa listy PiS do PE "ewakuacją". - Nie rozumiem, przed czym mieliby się ewakuować. Jeśli nawet, to jest to tradycja. Tusk ewidentnie ewakuował się do Brukseli - komentował Paweł Kukiz w programie "Tłit". - Stawiam na to, że to zmiana warty w PiS, przekazywanie władzy Morawieckiemu. Brudziński to nie postać anonimowa, oprócz tego, że jest szefem MSW, jest też szefem struktur - wskazał lider Kukiz'15.
Donald Tusk ostro o Kaczyńskim. Reakcja Pawła Kukiza

Donald Tusk ostro o Kaczyńskim. Reakcja Pawła Kukiza

Polska
Donald Tusk stwierdził w rozmowie z TVN24, że Jarosław Kaczyński ma "obsesję na punkcie pieniędzy". - Jaką obsesję? Nie chcę szefa PiS-u urazić, ale nie chodzi w garniturach Diora, nie zmienia trzy razy dziennie butów, nie jeździ na wycieczki zagraniczne… Komu zostawi te pieniądze? Kotu? Jeśli już to może mieć obsesję na punkcie pieniędzy w sensie zabezpieczenia na przyszłość PiS-u - komentował Paweł Kukiz w programie "Tłit".
Paweł Kukiz ostro o Donaldzie Tusku

Paweł Kukiz ostro o Donaldzie Tusku

Polska
- Tusk to taki cwany gapa. Najpierw dopuścił, by PO się zdemoralizowała, a kiedy pojawiło się zagrożenie konsekwencji karnych za rozmowy u Sowy ewakuował się do Brukseli. Cokolwiek by o Schetynie nie mówić, włożył mnóstwo pracy, by ratować strzępy po jego "wybitnych" rządach. Nagle Tusk widzi, że poukładane, więc teraz będzie wracał - mówił Paweł Kukiz w programie "Tłit", komentując wywiad szefa Rady Europejskiej dla TVN24. - Jestem przekonany, że Schetyna darzy jeszcze mniejszą sympatią Tuska niż ja. Schetyna był frajerem, że pozwolił Tuskowi ukraść to, nad czym pracował. Tusk postępuje nieetycznie i niemoralnie - dodał Kukiz. Stwierdził też, że powoływanie się na Pawła Adamowicza podczas wywiadu w TVN24 było "perfidne i brzydkie".
Leszek Miller o nieobecności na pogrzebie Jana Oszewskiego. Zdradził powód

Leszek Miller o nieobecności na pogrzebie Jana Oszewskiego. Zdradził powód

Polska
- Nie zostałem zaproszony. Spodziewałem się, że KPRM będzie organizatorem uczestnictwa wszystkich byłych premierów. Czekałem na jakiś sygnał, a skoro go nie było, odniosłem wrażenie, że nie jestem koniecznym gościem - tłumaczył Leszek Miller w programie "Tłit". Zapewnił, że gdyby dostał zaproszenie, to pojawiłby się na pogrzebie Olszewskiego. - Tak jak wtedy, gdy żegnaliśmy Lecha Kaczyńskiego. Ówczesny premier Donald Tusk i jego kancelaria bardzo dobrze to wszystko zorganizowali - podkreślił Miller.