Wyniki wyszukiwania dla:

kasia tusk

Liczba wyników: 801

Tusk gwiazdą popkultury? Siemoniak wbija szpilę Sasinowi

Tusk gwiazdą popkultury? Siemoniak wbija szpilę Sasinowi

Polska
Jacek Sasin stwierdził, że Tusk zachowuje się jak gwiazda popkultury, licząc, że będą go witały w Polsce tłumy. - Zawsze go wita wiele ludzi. Chcą być blisko niego - przekonuje Tomasz Siemoniak w programie "Tłit". - Przez Sasina przemawia zazdrość. Nie sądzę, żeby jego wystąpienie przyciągnęło więcej niż kilkanaście osób - dodał gość Marka Kacprzaka. Siemoniak powiedział, że obecności Tuska nie należy postrzegać w kategorii walki politycznej.
Długonoga Kasia Stankiewicz lansuje się pod TVN-em

Długonoga Kasia Stankiewicz lansuje się pod TVN-em

Gwiazdy
Zespół Varius Manx po latach wrócił do koncertowania z Kasią Stankiewicz, u boku której wylansował utwór Orła cień. Niestety powrót grupy nie spotkał się z wielkim entuzjazmem, a Kasia raz na jakiś czas musi angażować się w rozmaite przedsięwzięcia medialne, by podtrzymywać zainteresowanie swoją osobą. Kilka dni temu Stankiewicz gościła w Dzień Dobry TVN. Kasia opowiedziała o swojej sportowej pasji i współpracy z zespołem Varius Manx wraz z którym zaprezentowała nowy singiel, Śliwkowy deszcz. Wychodząc ze studia śniadaniówki zaprezentowała długie nogi, które podkreśliła kusymi spodenkami.
Kwaśniewski: Tusk zbliża się do finału kariery politycznej

Kwaśniewski: Tusk zbliża się do finału kariery politycznej

Wiadomości
Aleksander Kwaśniewski w programie "Tłit" był pytany o przyszłość Donalda Tuska. - Nie pójdzie w bój, gdzie nie ma realnej szansy wygranej. Podejrzewam, że dla niego pewną blokadą psychiczną jest to, że już raz przegrał wybory prezydenckie. On już i tak zbliża się do finału kariery politycznej - tłumaczył polityk. Poruszona została również kwestia ostatniego filmu Tuska z wnukiem. - Ja mu zazdroszczę, bo sam chciałbym być dziadkiem -
Robert Biedroń: nie buchnąłem białego konia Donaldowi Tuskowi

Robert Biedroń: nie buchnąłem białego konia Donaldowi Tuskowi

Polityka
- Niczego nie buchnąłem Tuskowi - zapewnił w programie "Tłit" lider Wiosny Robert Biedroń. Tak skomentował słowa posła Marka Jakubiaka (Federacja dla Rzeczpospolitej), który stwierdził, m.in. że Tusk przyjedzie 3 maja do Polski, by nie tyle walczyć o PO, co zaszkodzić Biedroniowi. Lider Wiosny zdradził też, że nie wybiera się na spotkanie z Donaldem Tuskiem na Uniwersytecie Warszawskim. - Mam inne plany - dodał.
Paweł Kowal o planowanym wystąpieniu Donalda Tuska. Jedna rzecz go niepokoi

Paweł Kowal o planowanym wystąpieniu Donalda Tuska. Jedna rzecz go niepokoi

Polska
3 maja Donald Tusk ma wystąpić w Warszawie - zapowiedział, że oznajmi wówczas coś kluczowego. Czyżby polityk planował powrót do kraju? - Z czasem nabieram coraz więcej podziwu dla Donalda Tuska - tego jak się rozwinął, zmienił. Ale niepokoi mnie, że powiedział, że [jego wystąpienie] będzie ważne. Inni powinni ocenić, czy coś jest ważne. Jeśli ktoś sam tak mówi, czasem się ma wrażenie, że to jest nakręcane - stwierdził Paweł Kowal, gość Michała Kobosko w "Racji Stanu". Wg politologa Tusk powiedziałby coś naprawdę doniosłego, gdyby np. oznajmił, że będzie kandydatem na prezydenta RP.
Wybory do PE 2019. Zaskakujące wyznanie Marka Jakubiaka ws. Tuska

Wybory do PE 2019. Zaskakujące wyznanie Marka Jakubiaka ws. Tuska

Polska
- Dwa razy głosowałem na Tuska, z przykrością muszę to powiedzieć. Zaufałem mu dwa razy i więcej nie zaufam. Jest oszustem - wyznał Marek Jakubiak w programie "Tłit". - Tusk jest zawodowym politykiem, który kształtował swoją postawę, wygląd, erudycję pod politykę. To produkt polityczny. Wchodzi tu w grę precyzyjna perfidia i brak empatii po stronie politycznej. Jest trudnym zawodnikiem w walce o większość sejmową. Przyjeżdża nie tyle walczyć o PO, co zaszkodzić Biedroniowi. Biedroń mu konia buchnął, zaczyna przeszkadzać - dodał.

"Tusk regularnie wygrywał z Kaczyńskim". Wróci?

Wiadomości
Władysław Teofil Bartoszewski stwierdził w programie "Wyborczy Grill", że Donald Tusk mógłby po powrocie do Polski zrobić dużo dobrego. Szef Rady Europejskiej już 3 maja przyjedzie do Warszawy z wykładem.
Zamieszanie wokół wykładu Tuska. Kidawa-Błońska komentuje

Zamieszanie wokół wykładu Tuska. Kidawa-Błońska komentuje

Polska
- Nie wiem, jakie będzie wystąpienie Tuska, ale jedno wiem na pewno: jego wystąpienia zawsze są bardzo dobre. Mam swoje oczekiwania, liczę, że zmobilizuje ludzi i pokaże drogę wyjścia z sytuacji, w której jesteśmy. Polacy potrzebują nowej idei i energii , że możemy razem coś zrobić - mówiła Małgorzata Kidawa-Błońska (PO) w programie "Tłit". - Donald Tusk występuje na UW jako Donald Tusk. Może sobie na to pozwolić. Jest szefem RE, był premierem, nie wiadomo, jaką jeszcze rolę będzie pełnić. Polacy, Europa, świat słuchają tego, co mówi Tusk. Jego wypowiedzi mają znaczenie. Nie dziwię się, że PiS czeka z niepokojem - dodała.
Uszczypliwy wpis Tuska. Michał Dworczyk ripostuje

Uszczypliwy wpis Tuska. Michał Dworczyk ripostuje

Polska
"Żeby wejść do strefy euro, trzeba prowadzić odpowiedzialną politykę finansową, więc - póki co - nie ma tematu" - napisał Donald Tusk. - Po przeczytaniu tego wpisu mam dwie refleksje. Nie było ani jednego roku, gdy Tusk był premierem i liderem PO, żeby Polska spełniała normy unijne. Po drugie, jak rozumiem, jak PO przejmie władzę, zaczniemy rozmawiać o wprowadzeniu w Polsce euro - komentował szef KPRM Michał Dworczyk w programie "Tłit".
Dyskusja o OFE. Nagle Jarosław Gowin uderza w Donalda Tuska

Dyskusja o OFE. Nagle Jarosław Gowin uderza w Donalda Tuska

Polska
- To nie likwidacja OFE, tylko przekształcenie OFE w IKE. Przeciwko skokowi na OFE za premiera Donalda Tuska bardzo protestowałem. Wtedy buchnięto Polakom 200 mld zł. Rząd Tuska zabierał Polakom połowę ich oszczędności ulokowanych w OFE, nasz rząd przywraca Polakom prywatną własność tej drugiej połowy - przekonywał wicepremier Jarosław Gowin w programie "Tłit". - Tusk mógłby się od Morawieckiego uczyć? - pytał Marek Kacprzak. - Pod tym względem niewątpliwie tak, choć nie tylko. Uważam Tuska za ważnego, pod wieloma względami wybitnego, polityka europejskiego, z którym jestem w zasadniczym sporze co do tego, czemu służy polityka - temu, by surfować po falach sondaży, czy realizacji strategicznych celów - wskazał Gowin.
Po to Donald Tusk przyjeżdża do Polski? Komentarz Jacka Rostowskiego

Po to Donald Tusk przyjeżdża do Polski? Komentarz Jacka Rostowskiego

Polska
- Zawsze miło jak PiS się wścieka - powiedział z przekąsem Jacek Rostowski, pytany o powody przyjazdu Donalda Tuska w maju do Polski. W programie "Tłit" odniósł się również do słów Mateusza Morawieckiego o brexicie. - To nie premier Morawiecki, tylko Tusk! Tusk z większością szefów państw i rządów pracował w ostatnich dniach nad tym, żeby nie było gwałtownego wyjścia Wielkiej Brytanii z UE, co byłoby fatalne dla Polaków - wskazał.
Joanna Lichocka kpi z Tuska

Joanna Lichocka kpi z Tuska

Polska
Donald Tusk wygłosi w Warszawie wykład o konstytucji, Europie i wolnych wyborach. - Trzeba się zapisywać. Nie można ot tak wejść z ulicy. Niepewne elementy nie będą zapewne wpuszczane. To bardzo znaczące. Liberte! żadnym liberte nie jest - komentowała Joanna Lichocka (PiS) w programie "Tłit". Pytana, czy się zapisze, odparła: "A skąd?! Po co mi to?! To nie dla mnie. To dla innego targetu, który ma robić 'klakę'". - Tusk próbuje znaleźć dla siebie miejsce, obawia się wyników wyborów. Wie, że nie może liczyć na ważne stanowisko w kolejnym rozdaniu. Raczej nie znajdzie się w KE, nie będzie też szefem RE - podsumowała posłanka.
Joanna Lichocka oburzona słowami Sikorskiego.

Joanna Lichocka oburzona słowami Sikorskiego. "Nie wybaczę"

Wiadomości
"Jarosław Kaczyński nigdy mi nie wybaczy, że doradzałem Lechowi Kaczyńskiemu, żeby do Smoleńska nie leciał, a on odwrotnie" - stwierdził Radosław Sikorski. - Nie wiem, jak Kaczyński, ale ja Sikorskiemu na pewno nie wybaczę tego, co robił ws. Smoleńska. Jak razem z Tuskiem grał przeciwko polskiemu prezydentowi. To oni doprowadzili do rozdzielenia wizyt na żądanie Putina. To dlatego 7 kwietnia Tusk był w Smoleńsku, a nie razem z Lechem Kaczyńskim. Radek Sikorski ma rację - naprawdę kilka osób w Polsce nie zapomni ani jego roli, ani jego pryncypała - komentowała Joanna Lichocka (PiS) w programie "Tłit".
Tajemnicze doniesienia o Tusku. Tomasz Siemoniak komentuje

Tajemnicze doniesienia o Tusku. Tomasz Siemoniak komentuje

Wiadomości
Donald Tusk może przyjechać do Polski 3 maja i wygłosić "bardzo ważne przemówienie" - podała PAP. Doniesienia komentował w programie "Tłit" Tomasz Siemoniak (PO). Dopytywany, gdzie mogłoby nastąpić, odparł: "Zobaczymy. Słyszę o różnych przymiarkach". Zaznaczył, że nie PO jest organizatorem. Siemoniak odniósł się też do zdjęcia Grzegorza Schetyny z szefem RE w Brukseli. - Rozmawiali o tym, co się dzieje w Polsce, o Brexicie. Tusk zaprosił Schetynę na dłuższą rozmowę. To nic nienaturalnego - stwierdził.
Smoleńsk. Siemoniak odpowiada Macierewiczowi. Nie przebierał w słowach

Smoleńsk. Siemoniak odpowiada Macierewiczowi. Nie przebierał w słowach

Polska
"Donald Tusk zaniedbał zbadanie katastrofy smoleńskiej" - stwierdził Antoni Macierewicz. - Kolejne oszustwo. W okolicach 10 kwietnia trwa spektakl oszukańczy. Gdzie jest podkomisja? Gdzie materiał dowodowy? Rok temu był żenujący raport, wcześniej filmy, gdzie wysadzano baraki... Jedna wielka kompromitacja. Macierewicz, który fałszywie przywołuje dokumenty, to katastrofa. Nawet w PiS-ie to doskonale wiedzą. Cyniczna gra, jedna wielka fikcja i wyciąganie pieniędzy - komentował Tomasz Siemoniak w programie "Tłit". - Nikt nie ma odwagi powiedzieć prezesowi, że było tak, jak było w raporcie Millera. Wtedy całe sianie jadu, kłamstw od 2010 r. okazałoby się nic niewarte, a takie kariery jak Macierewicza ległyby w gruzach. Żenująca sytuacja - dodał.
Łukasz Schreiber wyśmiał okładkę ze Schetyną

Łukasz Schreiber wyśmiał okładkę ze Schetyną

Polska
"Pokonam Kaczyńskiego" - zapowiada Grzegorz Schetyna w rozmowie z "Newsweekiem". - To bardzo butna zapowiedź przedstawiciela obozu, który w ostatnich latach nie ma specjalnie oszałamiających sukcesów. Pan Schetyna nikogo specjalnie szans pokonać nie ma. Jest najbardziej nielubianym politykiem w Polsce - komentował minister Schreiber w programie "Tłit". Odniósł się też do stwierdzenia: "Jestem inny niż Tusk, dlatego pokonam PiS". - Na pewno zdaniem Polaków jest dużo mniej sympatyczny. W pewnym sensie może nawet jest uczciwszy, bo nie udaje. Pokazuje niechęć, nienawiść, zaciśnięte pięści - powiedział Schreiber.

"Dance, dance, dance": Ćwierćfinał przerośnie Gąsiewską i Zdrójkowskiego?

Gwiazdy
Rywalizacja w tanecznym show TVP2 wchodzi w decydujący etap. Emocje związane z wycieńczającymi treningami i coraz trudniejszymi choreografiami zaczynają brać górę nad uczestnikami. Zobaczcie nasze wideo z przygotowań do ćwierćfinałowych występów. O wejście do wielkiego finału pierwszej polskiej edycji „Dance, Dance, Dance”, walczą już tylko trzy pary - Patricia i Victoria Kazadi, Kasia Dziurska i Emil Gankowski oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Okazuje się, że z każdym tygodniem, uczestnicy mają coraz więcej problemów z przyswojeniem jeszcze bardziej skomplikowanych układów tanecznych.
Kasia Burzyńska wpatrzona w telefon na spacerze z synem

Kasia Burzyńska wpatrzona w telefon na spacerze z synem

Gwiazdy
Katarzyna Burzyńska popularność zdobyła głównie dzięki występom w MTV. Pracę dostała w ramach programu MTV Łowi, poszukującego nowych prezenterów stacji. Dwa lata temu prezenterka wyszła za mąż za Łukasza Sychowskiego. Wkrótce na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko. Burzyńska chętnie dzieliła się w mediach społecznościowych swoimi zmaganiami z macierzyństwem. W Walentynki pochwaliła się wiadomością o drugiej ciąży. Niestety social media zajmują Kasi najwięcej uwagi. Kilka dni temu wybrała się na spacer z synkiem, który musiał zając się sobą sam, ponieważ prezenterka patrzyła głównie w telefon.
Miller komentuje zdjęcie Tuska i Schetyny.

Miller komentuje zdjęcie Tuska i Schetyny. "To nie jest towarzyskie spotkanie"

Wiadomości
Leszek Milller był gościem programu "Tłit". Były premier był pytany o brexit oraz o to, czy Donald Tusk przyjmie brytyjskie obywatelstwo. Miller odniósł się również do słynnego już zdjęcia szefa Rady Europejskiej z Grzegorzem Schetyną.
Ostra krytyka Tuska.

Ostra krytyka Tuska. "Za bardzo lubię Anglików"

Polska
Niektórzy Brytyjczycy chcieliby Donalda Tuska na swojego premiera. - Uważam, że tyle, ile złych rzeczy Tusk zrobił w Polsce, to za bardzo lubię Anglików, żebym życzył im takiego premiera - powiedział w programie "Tłit" Michał Dworczyk. - Tusk nie jest odpowiedzialny za Brexit, ale zdecydowanie za mało zrobił, żeby go powstrzymać. Tusk nie sprawdził się jako polityk, a teraz jeszcze pozwala sobie na wypowiedzi, które podnoszą poziom emocji w Wielkiej Brytanii i nie pomagają w wypracowaniu stanowiska parlamentu brytyjskiego - podsumował.
Ocena Tuska była przewidywalna, ale minister zagrał ostro

Ocena Tuska była przewidywalna, ale minister zagrał ostro

Polska
Donald Tusk będzie rozliczany za to, w jaki sposób prowadził Radę Europejska jako efektywną gwarancję dla praw państw członkowskich. Niestety, ta funkcja wymaga ascezy, jeśli chodzi o zaangażowanie w politykę krajową. Mnie takiej ascezy u Donalda Tuska brakowało - mówi Konrad Szymański. Wiceszef MSZ był gościem Michała Kobosko w programie WP "Racja Stanu".