Wyniki wyszukiwania dla:

kasia tusk

Liczba wyników: 810

#nocoty: Kasia Figura skończyła 53 lata

#nocoty: Kasia Figura skończyła 53 lata

Gwiazdy
Jedna z najlepiej rozpoznawalnych polskich aktorek przez lata swojej pracy udowodniła, że jest prawdziwą królową metamorfoz. Karierę w show-biznesie rozpoczęła jeszcze podczas studiów. W latach 80. miała już na swoim koncie pierwsze role u takich reżyserów jak Krzysztof Kieślowski i Wojciech Jerzy Has. Największą rozpoznawalność przyniosły jej filmy "Pociąg do Hollywood", "Kingsajz", "Historie miłosne" i "Kiler", w których nie wstydziła się odważnych, rozbieranych scen.
Dziewczęca Struss pozuje dla brazylijskiego

Dziewczęca Struss pozuje dla brazylijskiego "Bobstore"

Gwiazdy
Kasia Struss jest w gronie najlepszych modelek na świecie. W 2010 roku znalazła się na liście Top 20 Modelek Dekady wg Vogue. Brała udział w kampaniach reklamowych takich marek jak, Dolce & Gabbana, Gucci, czy Valentino. Polka podczas tygodni mody pojawiła się na wielu pokazach, chodziła już po wybiegach w kreacjach Alexandra Wanga, Michaela Korsa, Gucci, Versace i Roberta Cavalliego. Ostatnio wzięła udział w sesji dla brazylijskiego Bobstore. Trzeba przyznać, że wypadła w niej bardzo dziewczęco. Podoba Wam się w takim wydaniu?
Cerekwicka jako Michael Bolton. Tym występem wygrała odcinek

Cerekwicka jako Michael Bolton. Tym występem wygrała odcinek

Gwiazdy
Po pierwszych dwóch odcinkach trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo w gronie faworytów znajdują się Mateusz Jakubiec, Robert Rozmus i Kasia Cerekwicka. Wokalistka zachwyciła jurorów swoim wykonaniem When a man loves a woman Michaela Boltona. Trzeba przyznać, że jej wizualna metamorfoza była jedną z najlepszych, większość nie zachwyciła. Jurorzy nie szczędzili Cerekwickiej komplementów.
Cichopek o kocykach za 200 zł

Cichopek o kocykach za 200 zł

Wywiady
Katarzyna Cichopek w trosce o domowy budżet i spłatę kredytu we frankach szwajcarskich stała się niedawno "projektantką" kocyków i pościeli dla dzieci. Cała kolekcja jest sygnowana jej nazwiskiem. Kocyki firmy, którą reklamuje, kosztują około 200 złotych. Produkty mają być sprzedawane nie tylko w Polsce, ale również w Grecji i Wielkiej Brytanii. Jak się okazuje, Kasia myśli już o kolejnym projekcie - akcesoriach dla dzieci. Teraz jednak wciąż reklamuje kocyki:

"Tusk założył się, że będzie druga tura" [Z każdej strony]

Polityka
Donald Tusk, wciąż ważny polityk obozu Platformy Obywatelskiej, założył się z kolegami partyjnymi, że będzie druga tura - mówi Adam Bielan z Polski Razem w programie "Z każdej strony". Były europoseł przypomina, że o takim zakładzie dotyczącym wyborów prezydenckich mówił szef PO na Pomorzu Jacek Kozłowski.
Obama spotkał się z Tuskiem

Obama spotkał się z Tuskiem

Świat
Wrogowie próbują nas podzielić, ale UE i USA muszą pozostać zjednoczone, wtedy położą kres polityce agresji Rosji - mówił w Białym Domu szef Rady Europejskiej Donald Tusk. Prezydent Barack Obama także apelował o silny sojusz, by pomóc Ukrainie.
Zwiastun

Zwiastun "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3"

Plotki
Wiosną w Polsacie ruszy kolejna edycja show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Celebryci przebrani za innych celebrytów znów będą śpiewać nieswoimi głosami cudze piosenki. W tej edycji wystąpią jednak nieco mniej kontrowersyjni uczestnicy niż Joanna "wino do kolacji" Liszowska. Wśród gwiazd Twoja Twarz Brzni Znajomo 3 pojawią się: Anna Czartoryska, Stefano Terrazzino, Kaja Paschalska, Grzegorz Wilk, Kasia Cerekwicka, Robert Rozmus, Katarzyna Ankudowicz i Mateusz Jakubiec. Komu kibicujecie? (mk)
#nocoty [4]: kłopoty Cichopków z kredytem we frankach

#nocoty [4]: kłopoty Cichopków z kredytem we frankach

Gwiazdy
Najbardziej znani w Polsce "frankowicze" znów mają kłopoty. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel są w grupie ludzi, których szczególnie zabolał ostatni wzrost wartości franka szwajcarskiego.
Kolejna Polka aniołkiem Victoria's Secret

Kolejna Polka aniołkiem Victoria's Secret

Polska
Zosia Nowak w branży pracuje dopiero od dwóch lat, a już trafiła do bardzo wąskiego grona piękności, wyróżnionych przez kultowego producenta bielizny. Wśród rodzimych gwiazd, będących twarzami tej ekskluzywnej marki, znalazły się dotychczas: Anja Rubik, Monika Jagaciak, Kasia Struss, Magdalena Frąckowiak i Anna Jagodzińska.

"Donald Tusk dał za mało czasu" [Z każdej strony]

Polska
- Premier Donald Tusk w grudniu 2013 roku, ponad rok temu, słusznie wskazał problem kolejek, zwłaszcza w onkologii i powierzył zadanie ministrowi zdrowia Bartoszowi Arłukowiczowi. Ale ten czas, który dał na wykonanie zadania (wprowadzenie pakietu onkologicznego - przyp. red.) był zdecydowanie zbyt krótki, żeby to zrobić dobrze.
Donald Tusk otworzył dom dziecka

Donald Tusk otworzył dom dziecka

Polska
Dzieci zasługują na najwyższe standardy - podkreślił przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk, który otworzył Nowoczesny Dom Dziecka w Odporyszowie koło Tarnowa. To miejsce pokazuje, że Polacy nie mają żadnych powodów do kompleksów - dodał.
Prawdziwe Oblicze Gier

Prawdziwe Oblicze Gier

Technologia
Zobacz wywiad z Dariuszem Wawrzyniakiem organizatorem PGA i dowiedz się co wspólnego z grami mają Michał Figurski i Kasia Wilk!
poprzednie 1 ... 35 36 37 38 39 następne