Wyniki wyszukiwania dla:

kasia tusk

Liczba wyników: 814

Rozenek: moja książka jest o tym, żebyś napił się szklanki wody jak wstajesz

Rozenek: moja książka jest o tym, żebyś napił się szklanki wody jak wstajesz

Gwiazdy
Tej jesieni obserwujemy wysyp celebryckich dzieł literackich. Po książce Ekskluzywnego Menela i Kasi Tusk, przyszedł czas na promocję Jak dbać o siebie perfekcyjnie autorstwa Małgorzaty Rozenek. To już czwarte dzieło Małgosi, która radziła już jak dbać o dom, balkon, czas, a teraz dorzuciła do tego perfekcyjne dbanie o siebie. Przekonuje, że napisała ją po to, by pokazać innym, jak zacząć zmieniać swoje życie i złe nawyki.
Kasia Tusk mówi... Posłuchajcie

Kasia Tusk mówi... Posłuchajcie

Gwiazdy
Kasia Tusk tydzień temu została pisarką. W księgarniach pojawiło się jej pierwsze dzieło Elementarz Stylu, poradnik poświęcony modzie. Celebrytka w trosce o dobre wyniki sprzedaży książki ma zaplanowany teraz cykl spotkań autorskich. To niecodzienna okazja, żeby usłyszeć, jak wypowiada się córka Donalda Tuska, wcześniej raczej tego unikała, ograniczała się do pozwania do zdjęć. Podczas jednego ze spotkań promujących książkę przekonywała do tego, że pieniądze nie są wyznacznikiem stylu.
#gwiazdy: Kim jest ojciec córki Kasi Kowalskiej?

#gwiazdy: Kim jest ojciec córki Kasi Kowalskiej?

Polska
Kasia Kowalska to jednak z najbardziej skrytych gwiazd w polskim show-biznesie. Niewiele wiadomo o jej życiu prywatnym, a to, co udostępniła opinii publicznej nie napawa optymizmem. Największą radością piosenkarki jest jej córka, 18-letnia Aleksandra. Owoc burzliwego związku z muzykiem greckiego pochodzenia, Kostkiem Yoriadisem.
Glinka popłakała się w trakcie występu. I wygrała odcinek

Glinka popłakała się w trakcie występu. I wygrała odcinek

Gwiazdy
Za nami kolejny odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Tym razem wygrała Kasia Glinka, która popłakała się w trakcie wykonywania Samby przed rozstaniem Hanny Banaszak. DJ Adamus o występie Kasi powiedział: "Najlepszy występ Kasi w tym programie. Kawał dobrej sztuki". Zgadzacie się z nim? Zobaczcie występ, dzięki któremu wygrała odcinek.

"Przewodniczenie Radzie Europejskiej to prawdopodobnie moje ostatnie zajęcie polityczne"

Wiadomości
Wygląda na to, że przewidywania co do politycznej przyszłości Donalda Tuska, czyli jego rychłej emerytury, okażą się prawdziwe. Po pięciu latach pełnienia funkcji Przewodniczącego Rady Europejskiej przysługiwać będzie mu specjalne świadczenie w wysokości 2/3 jego pensji. Czyli około 80 tysięcy złotych miesięcznie. Tusk ostatnio wprost odniósł się do tych spekulacji.
Kasia Tusk: mam mniej rzeczy w szafie niż dwa lata temu

Kasia Tusk: mam mniej rzeczy w szafie niż dwa lata temu

Gwiazdy
Mimo, że Kasia Tusk jest z wykształcenia psychologiem, to nie wiąże swojego życia z pracą w zawodzie. Doszła do wniosku, że znacznie więcej zarobi korzystając z popularności, jaką przyniosło jej założenia bloga o modzie i "lifestyle'u". Tabloidy policzyły kiedyś, że mogą być to zarobki rzędu 50 tysięcy miesięcznie. Teraz dorzuci do tego przychody związane ze sprzedażą jej pierwszej książki pt. Elementarz Stylu. Tusk zapewnia od razu, że będzie to jej jedyne dzieło.
Kasia Struss gościnnie w

Kasia Struss gościnnie w "Top Model"

Gwiazdy
Kasia Struss to jedna z najpopularniejszych polskich modelek. Pojawiła się teraz gościnnie w ?Top Model?, żeby pokazać kandydatkom na modelki, jak chodzi się po wybiegu. ?Nie jesteś aniołem, jesteś diabłem. Ciuchy są nieważne. Musicie sprzedać siebie? ? radziła uczestniczkom. Zobaczcie, jak wypadła. Lubicie ją?
Zobacz, co Kasia Tusk mówi o swojej książce

Zobacz, co Kasia Tusk mówi o swojej książce

Gwiazdy
Wygląda na to, że córka Donalda Tuska ma smykałkę do interesów. Zaczęła od bloga, który przyniósł jej rozpoznawalność, a dziś ma już własną linię odzieżową. Kasia została też pisarką. Wydała właśnie książkę, będącą w zasadzie streszczeniem tego, co znalazło się na jej blogu. "Elementarz Stylu", choć dotychczas dostępny tylko w przedsprzedaży, to według niej już bestseller: "Każdy ma prawo do własnej opinii. Ona jest taka, jak sobie wyobrażałam. Będąc odrobinę nieskromnym, myślę, że wyniki sprzedaży, a tak naprawdę przedsprzedaży, pokazują, że chociaż okładka jest minimalistyczna, ryzykowna, to książka przypadła do gustu. Bardzo się z tego powodu cieszę".
Kasia Tusk promuje swoją książkę

Kasia Tusk promuje swoją książkę

Gwiazdy
Kasia Tusk jest z wykształcenia psychologiem, jednak od czterech lat żyje z prowadzenia bloga o modzie i life&style'u, na którym pokazuje swoje stylizacje, potrawy i podróże. Tabloidy podejrzewają, że na samym blogu może zarabiać nawet 50 tysięcy miesięcznie. Dla Kasi to jednak za mało. Teraz postanowiła zostać pisarką. Wczoraj promowała swoją pierwszą książkę pt. Elementarz Stylu ? poradnik poświęcony modzie. Na spotkaniu promującym jej dzieło nie wyglądała jednak na bardzo zadowoloną. Wyraźnie zestresowana pozowała na tle białej ściany. Starała się oczywiście nie rozstawać ze swoją książką, mimo próśb fotografów. Czyżby nie do końca dobrze czuła się w świetle reflektorów?
#dziejesiewpolsce:

#dziejesiewpolsce: "Prezydent i premier nie powinni chodzić razem na mecze"

Polska
- Prezydent i premier nie powinni chodzić razem na mecze - stwierdził w programie WP #dziejesienazywo Rafał Woś z "Polityki". Jego zdaniem to prezydent powinien sprawować "taką celebrę", zaś obowiązkiem premiera jest zajmowanie się poważniejszymi sprawami. Bogusław Chrabota z "Rzeczpospolitej" przypomniał, że to Donald Tusk wprowadził "tę tradycję".
#dziejesienazywo: Małgorzata Leitner - właścicielka agencji Avant Models

#dziejesienazywo: Małgorzata Leitner - właścicielka agencji Avant Models

Moda
Małgorzata Leitner od wielu lat prowadzi własną agencję modelek Avant Models. W gronie swoich podopiecznych ma m.in. takie nazwiska jak topmodelka Kasia Struss czy wschodząca gwiazda wybiegów - Zosia Nowak, która nie tak dawno rozpoczęła współpracę ze słynną bieliźnianą marką Victoria?s Secret. Leitner jest również menadżerką fotomodelki Joanny Krupy, znaną w Polsce z popularnego programu telewizyjnego "Top Model". Czym się różni fotomodelka od modelki? Jakie dziewczyny mają szanse na wielką karierę w modowej branży? Na te i inne pytania odpowiedziała podczas programu #dziejesienazywo lifestyle.
#dziejesienazywo: Kto ma szansę na karierę na wybiegu?

#dziejesienazywo: Kto ma szansę na karierę na wybiegu?

Zdrowie
Małgorzata Leitner od wielu lat prowadzi własną agencję modelek Avant Models. W gronie swoich podopiecznych ma m.in. takie nazwiska jak topmodelka Kasia Struss czy wschodząca gwiazda wybiegów - Zosia Nowak, która nie tak dawno rozpoczęła współpracę ze słynną bieliźnianą marką Victoria?s Secret. Leitner jest również menadżerką fotomodelki Joanny Krupy, znaną w Polsce z popularnego programu telewizyjnego "Top Model". Czym się różni fotomodelka od modelki? Jakie dziewczyny mają szansę na wielką karierę w modowej branży? Na te i inne pytania odpowiedziała Małgorzata Leitner podczas programu #dziejesienazywo lifestyle.
Tusk o uchodźcach:

Tusk o uchodźcach: "Rząd w kwestii uchodźców postąpił rozsądnie. Nie zepsuł reputacji Polski"

Wiadomości
Problem uchodźców od wielu tygodni dzieli polską scenę polityczną. Również Donald Tusk, który przyjechał do Polski z okazji Europejskiego Forum Nowych Idei 2015, zabrał głos w tej kwestii. Bardzo wysoko cenie reakcję polskiego rządu w tej wyjątkowo trudnej sytuacji. Znamy emocje ludzi, nie mam żadnych wątpliwości i złudzeń, że nie tylko w Polsce ludzie boją się fali uchodźców, nie są do tego przygotowani. My szczególnie nie mamy doświadczeń, a mamy czasami fałszywe, a czasami zrozumiałe przeświadczenie i przekonanie, że z tym się wiążą pewne ryzyka. Rząd w kwestii uchodźców postąpił rozsądnie. Nie zepsuł reputacji Polski ? to, co niestety niektórym naszym przyjaciołom się udało wyjątkowo skutecznie ? a równocześnie jest takim głosem rozsądku - ocenił przewodniczący Rady Europejskiej.
#dziejesienazywo: Bartosz Marczuk: Tusk i PO zrobili krzywdę Ewie Kopacz

#dziejesienazywo: Bartosz Marczuk: Tusk i PO zrobili krzywdę Ewie Kopacz

Polityka
Czy Ewa Kopacz udźwignęła rok bycia premierem? - To rok, w którym mieliśmy do czynienia z większą liczbą porażek. Donald Tusk i PO zrobili krzywdę nie tylko samej Ewie Kopacz, która intelektualnie i organizacyjnie nie dźwiga premierostwa, ale również zrobili krzywdę naszemu krajowi - ocenił w programie #dziejesienazywo Bartosz Marczuk z tygodnika "Wprost".
Petru: nie chcemy bylejakości PO

Petru: nie chcemy bylejakości PO

Polska
Warszawa. Przywary konkurencyjnych partii politycznych wyliczał podczas sobotniej konwencji wyborczej lider Nowoczesnej Ryszard Petru. - Nie chcemy państwa PiS. Nie odpowiada nam wizja państwa zamkniętego, które kontroluje swoich obywateli. Nie akceptujemy państwa, które walczy z Europą. Jarosław Kaczyński nie będzie nam mówił, jak żyć - przekonywał Petru. - Nie chcemy też państwa byle jakiego jak za PO. Nie chcemy państwa leniwego jak Donald Tusk, niezdecydowanego jak Ewa Kopacz. Przede wszystkim nie chcemy państwa pazernego jak PSL - dodał Petru, wyliczając przywary koalicji.
#dziejesienazywo: Igor Janke: gdyby Tusk był premierem, sprawa uchodźców byłaby rozegrana dużo lepiej

#dziejesienazywo: Igor Janke: gdyby Tusk był premierem, sprawa uchodźców byłaby rozegrana dużo lepiej

Polska
- Sprawa uchodźców na pewno będzie miała bardzo duży wpływ na te wybory i raczej nie będzie zyskiwał na tym rząd, chociażby dlatego, który rozmija się z uczuciami dużej części społeczeństwa - powiedział w programie "#dziejesienazywo" Igor Janke, prezes think tanku Instytut Wolności. Jak dodał, "Ewa Kopacz nie jest wybitnym politykiem". - Gdyby premierem był Donald Tusk, sprawa (uchodźców) byłaby rozegrana dużo lepiej - podkreślił.
#dziejesienazywo: Zbigniew Ziobro: Donald Tusk reprezentuje stanowisko Angeli Merkel ws. uchodźców

#dziejesienazywo: Zbigniew Ziobro: Donald Tusk reprezentuje stanowisko Angeli Merkel ws. uchodźców

Polska
Czy Donald Tusk podpisał się pod nie swoją decyzją w sprawie uchodźców? - Jestem przekonany, że Tusk reprezentuje całkowicie stanowisko kanclerz Angeli Merkel - stwierdził w programie Wirtualnej Polski #dziejesienazywo Zbigniew Ziobro, kandydat PiS do Sejmu. - Myślę, że pan Tusk się po prostu pogubił - powiedział z kolei Włodzimierz Czarzaty ze Zjednoczonej Lewicy.
Tusk: przemytnicy i handlarze ludzmi to mordercy

Tusk: przemytnicy i handlarze ludzmi to mordercy

Wiadomości
Donald Tusk, jako szef Rady Europejskiej, odwiedził ostatnio Izrael. Kraj, który jest w stanie wojny z Syrią i jednoznacznie oświadczył, że nie przyjmie żadnych imigrantów z Syrii i Afryki, bo jako tak małe państwo, musi kontrolować swoje granice. To zdecydowanie inny ton, jaki próbuje przyjmować wobec uchodźców Europa. Tusk podczas spotkania z izraelskim prezydentem poruszył ten temat.
Ten trening spala o 70 proc. kalorii więcej niż jogging

Ten trening spala o 70 proc. kalorii więcej niż jogging

Fitness
Trampolina to nie tylko rozrywka. NASA przeprowadziła badania, z których wynika że ćwiczenia, podczas których skaczemy, angażują 70 proc. więcej partii mięśniowych i spalamy dzięki nim o 70 proc. więcej kalorii niż podczas joggingu. O jumping fitnessie opowiedziała instruktor fitnessu Kasia Czerwieniec.
Handlarz dopalaczami:

Handlarz dopalaczami: "To jest zwykła praca"

Wiadomości
Na polskim rynku dopalacze są już dostępne od kilku lat. Ostatnio jednak na fali tragicznych wydarzeń spowodowanych zatruciami dopalaczem o nazwie Mocarz problem powrócił. Walkę z chemicznymi substancjami działającymi mocniej niż narkotyki rozpoczął premier Donald Tusk w 2010 roku. Zamknął w ciągu kilku godzin ponad 850 sklepów z dopalaczami. To było w 2010 roku. Teraz okazało się, że przepisy, które miały wyplenić dopalacze nie nadążają za ich producentami. Dzięki temu są one sprzedawane w legalnych punktach. Okazuje się, że sami handlarze nie widzą w ich sprzedaży nic złego, traktują to jako zwykłą pracę. Jeden z nich wręcz zachwyca się geniuszem biznesu, który wprowadził je na polski rynek.
Make Life Harder o Kindze Dudzie: dajmy jej czas, żeby się skompromitowała

Make Life Harder o Kindze Dudzie: dajmy jej czas, żeby się skompromitowała

Gwiazdy
Make Life Harder, czyli Rafał Żabiński i Jakobe Mansztajn, założyli bloga, żeby wyśmiewać się z Kasi Tusk. Ostatnio jednak o szafiarskich zapędach córki byłego premiera jest coraz ciszej. Blogerzy nie wykluczają więc, że zastąpią ją nową "pierwszą córką", Kingą Dudą. - Dałbym jej czas, żeby najpierw się skompromitowała, a dopiero później będziemy mówić o podbijaniu blogosfery. Dajmy jej rozwinąć skrzydła. Myślę, że ma potencjał - ocenia Jakobe Mansztajn.