Wyniki wyszukiwania dla:

kamila sukiennik

Liczba wyników: 542

Grosicka współczuje Glikowi:

Grosicka współczuje Glikowi: "To jest tragedia. Zdrowie jest najważniejsze"

Gwiazdy
W poniedziałek Adam Nawałka ogłosił oficjalny skład polskiej reprezentacji na tegoroczne mistrzostwa świata w piłce nożnej. Niestety tego samego dnia Kamil Glik doznał poważnego urazu podczas treningu. Polski obrońca w czasie gry w siatkonogę runął na murawę, uszkadzając bark. Piłkarz został natychmiast przewieziony do szpitala, jednak jego udział w Mundialu stanął pod wielkim znakiem zapytania. Kontuzjowanego Glika może zastąpić Marcin Kamiński, który jest pierwszym rezerwowym. Niefortunne wydarzenie w rozmowie dla Pudelka skomentowała żona Kamila Grosickiego, Dominika. Jedna z najpopularniejszych WAG stwierdziła, że piłkarską karierę może przekreślić nawet najmniejsza kontuzja. Żona pomocnika polskiej kadry wierzy, że Kamil Glik pojawi się na meczu Polski z Senegalem.
Grosicka:

Grosicka: "Nie traktuję siebie jako markę"

Gwiazdy
Dominika Grosicka, podobnie jak inne żony piłkarzy polskiej reprezentacji, postanowiła w wolnym czasie rozwijać pasję do zdrowego odżywania oraz aktywności fizycznej. Żonie Kamila Grosickiego udało się nawet pojawić na okładce magazynu Shape, gdzie pochwaliła się wypracowaną dzięki ćwiczeniom i diecie figurą. WAG regularnie uczestniczy w obozach organizowanych przez Annę Lewandowską oraz publikuje "motywujące" zdjęcia. W wywiadzie dla Pudelka zapewnia, że aktywność w mediach społecznościowych nie jest jej sposobem na zarabianie pieniędzy. Grosicka zapewnia, że przez Instagram poznaje nowych ludzi. Mimo zdobytej popularności, nie traktuje siebie jako marki.
Grosicka o byciu WAG:

Grosicka o byciu WAG: "U nas to uszczypliwe określenie"

Gwiazdy
Dominika Grosicka należy do grona najpopularniejszych polskich WAGs. Żona Kamila Grosickiego na co dzień zajmuje się publikowaniem zdjęć na Instagramie, gdzie promuje zdrowy styl życia oraz zachęca do aktywności fizycznej. Koleżanka Ani Lewandowskiej zapewnia, że nie przejmuje się negatywnym postrzeganiem pojęcia WAG. W rozmowie z Pudelkiem wyznała, że każda z partnerek piłkarzy polskiej reprezentacji dba o dom oraz rozwija własne pasje. Zapewnia, że na Zachodzie nazywanie żon i dziewczyn piłkarzy nikomu nie kojarzy się uszczypliwie.
Andrzej Janisz: Przed każdą wielką imprezą traciliśmy kogoś z podstawowego składu

Andrzej Janisz: Przed każdą wielką imprezą traciliśmy kogoś z podstawowego składu

Piłka nożna
- Sytuacja wygląda źle. To jest szok i wręcz niedowierzanie. Przyzwyczailiśmy się do tego, że przed wielkimi imprezami któryś z zawodników podstawowego składu doznaje kontuzji. Tak było z Jakubem Błaszczykowskim, Łukaszem Fabiańskim, Kamilem Grosickim którego jednak ostatecznie udało się uratować - mówi Andrzej Janisz. - Mimo, że rozsądek podpowiada nie, to mam malutką nadzieję związaną z charakterem Kamila Glika.
Hubert Małowiejski: Musimy się zmierzyć z brakiem Kamila Glika. Takie sytaucje zdarzają się w sporcie

Hubert Małowiejski: Musimy się zmierzyć z brakiem Kamila Glika. Takie sytaucje zdarzają się w sporcie

Piłka nożna
- Jak wielką stratą jest kontuzja Kamila każdy sobie zdaje sprawę. Wiadomo, że jest to światowej klasy obrońca ale też bardzo ważna osoba w szatni - mówi Hubert Małowiejski. - To co się wydarzyło, ta smutna sytuacja, jest częścią życia, sportu, piłki nożnej. Musimy się z nią zmierzyć i liczyć się z tym, że Kamila może zabraknąć w Rosji.
Łukasz Fabiański: Kontuzja Kamila Glika otwiera drzwi przed kolejnymi zawodnikami

Łukasz Fabiański: Kontuzja Kamila Glika otwiera drzwi przed kolejnymi zawodnikami

Piłka nożna
- Na pewno jest to duża strata jeśli chodzi o Kamila, bo jest to postać kluczowa w naszej defensywie. Takie sytuacje zawsze niosą za sobą szansę dla kolejnych zawodników. Tak trzeba do tego podejść. Jeśli potwierdzą się słowa doktora to dla jednego z chłopaków będzie to okazja i wyzwanie żeby pokazać się z dobrej strony - mówi Łukasz Fabiański - Wierzę, że ktokolwiek wskoczy na tą pozycję podoła wyzwaniu!
Lekarz reprezentacji: W mojej ocenie minimalny okres po którym Glik wróci do treningu to 6 tygodni

Lekarz reprezentacji: W mojej ocenie minimalny okres po którym Glik wróci do treningu to 6 tygodni

Piłka nożna
- W mojej ocenie sytuacja Kamila Glika jest zła. Diagnoza jest dokładnie sprecyzowana. U Kamila doszło do całkowitego uszkodzenia struktur stabilizujących obojczyk w stawie obojczykowo-barkowym. Taka diagnoza wiąże się z koniecznością dłuższego leczenia a prawie na pewno z leczeniem operacyjnym - mówi lekarz reprezentacji Polski, Jacek Jaroszewski. - Natomiast jeśli nawet będzie to leczenie nie operacyjne, bo w ostatnich latach też stosowano takie metody, to minimalny okres powrotu do pełnego treningu w najlepszej wersji wynosi 6 tygodni.
Kontuzja Glika może wpłynąć na taktykę. Szadkowski: Jego brak popchnie trenera do ustawienia z trzema obrońcami

Kontuzja Glika może wpłynąć na taktykę. Szadkowski: Jego brak popchnie trenera do ustawienia z trzema obrońcami

Sport
- Brak Kamila Glika popchnie trenera do uważnego postawienia na ustawienie  z trzema obrońcami. Nie wydaje mi się, że udałoby się stworzyć tak dobrą parę obrońców jak Glik - Pazdan - uważa Michał Szadkowski z "Gazety Wyborczej".
Julia Oleś namawia Durczoka na dziecko. Co na to dziennikarz?

Julia Oleś namawia Durczoka na dziecko. Co na to dziennikarz?

Polska
Związek Kamila i 22 lata młodszej od niego dziewczyny ma wkroczyć na nowy etap - a przynajmniej tego chciałaby Julia. Wspólne potomstwo miałoby scalić ich związek. Jesteśmy ciekawi, co na to sam zainteresowany.
Takim to dobrze. Zarabiają o 37% więcej

Takim to dobrze. Zarabiają o 37% więcej

Wiadomości
Według najnowszych danych Głównego Urzedu Statystycznego, zawód rolnika zanotował najwyższy wzrost dochodów „rok do roku”. Kwota, którą mogą pochwalić się rolnicy wynosi 424 złote i jest to wzrost o 37%. Selekcjoner Adam Nawałka ogłosił skład 23-osobowej kadry, która pojedzie na mundial do Rosji. Największym zaskoczeniem wydaje się być brak w kadrze pomocnika Legii Warszawa - Krzysztofa Mączyńskiego. Przykra niespodzianka spotkała też Kamila Glika. Reprezentacyjny obrońca doznał kontuzji barku w trakcie gry w siatkonogę podczas treningu. 
Brak Kamila Glika to dramat dla reprezentacji.

Brak Kamila Glika to dramat dla reprezentacji. "To filar, od którego zaczyna się budowanie składu"

Sport
- Brak Kamila Glika w kadrze na mistrzostwa zaboli reprezentację jak jednoczesne wyrwanie dwóch ósemek bez znieczulenia. Zawsze dawał tej drużynie bardzo dużo pewności siebie - komentuje Paweł Kapusta z redakcji WP SportoweFakty w rozmowie z Michałem Kołodziejczykiem.
Adam Nawałka ogłosił skład na MŚ. Oto wybrańcy selekcjonera

Adam Nawałka ogłosił skład na MŚ. Oto wybrańcy selekcjonera

Sport
Nadszedł moment ostatecznej selekcji. W poniedziałek Adam Nawałka podał nazwiska reprezentantów Polski, którzy pojadą na mistrzostwa świata do Rosji. Jedyną niewiadomą jest obecność w kadrze Kamila Glika. Jeśli obrońca nie zdąży wyleczyć kontuzji, jego miejsce zajmie Marcin Kamiński.
Ryzykowny problem Kamila Glika.

Ryzykowny problem Kamila Glika. "Nikt nie wyobraża sobie rzeczywistości bez niego"

Piłka nożna
Niepokojące kłopoty ze ścięgnem Achillesa ma Kamil Glik, który wciąż nie jest w 100-procentowej dyspozycji. - Gdyby to był drobiazg przeciążeniowy, to pewnie tydzień w Juracie by wystarczył. Skoro to wszystko się opóźnia, to znaczy, że ten kłopot jest większy. Jest tak ważnym ogniwem w tej reprezentacji, że i on, i jego koledzy, i Nawałka nie wyobrażają sobie rzeczywistości bez niego. Ale ryzykować aż tak bardzo zdrowiem zawodnika nie można. Pewnie stąd to opóźnienie, bo jeśli słyszymy, że może wrócić jutro, pojutrze, a nawet popojutrze, to znaczy, że stan tego ścięgna jest na tyle poważny, że wciąż może wydarzyć się coś złego - przyznał dziennikarz TVP, Jacek Kurowski. Rozmawiał redaktor naczelny WP SportoweFakty - Michał Kołodziejczyk.
Na konferencji padło bardzo ważne pytanie. Grosicki:

Na konferencji padło bardzo ważne pytanie. Grosicki: "wiemy jak to można spaść z 7. piętra na parter"

Piłka nożna
Redaktor naczelny WP SportoweFakty, Michał Kołodziejczyk, na konferencji prasowej reprezentacji zapytał Kamila Grosickiego o aspekt przemotywowania na takim turnieju jak mistrzostwa świata. - Bardzo twardo stąpamy po ziemi. Nie mówimy głośno o tym co będzie. Dla nas liczy się każdy najbliższy trening i mecz kontrolny, a potem dopiero mecze mistrzowskie. Atmosfera w kadrze jest bardzo dobra. Na pewno nikt się nie podpala, jesteśmy skoncentrowani. Sama nazwa mundial wywołuje u wszystkich bardzo duże emocje, ale musimy nad tym panować. Jestem pewny, że mentalnie będziemy bardzo dobrze przygotowani do tych meczów. Pełna koncentracja na każdym treningu. Musimy być czujni, bo wiemy dobrze jak to można z 7. piętra spaść od razu na parter. Do takiej sytuacji na pewno nie dopuszczamy - zapewnił Kamil Grosicki
Raport z kadry: turniej w siatkonogę i liczne atrakcje

Raport z kadry: turniej w siatkonogę i liczne atrakcje

Sport
W piątek kadrowicze trenowali niemal w komplecie. Zabrakło tylko Karola Linettego, który zmaga się z infekcją oraz Kamila Glika, który leczy uraz ścięgna Achillesa. Reprezentanci Polski nie mogą narzekać na nudę podczas zgrupowania w Juracie.
#dziejesiewsporcie: Szpilka pokazał, jak szykuje się na walkę

#dziejesiewsporcie: Szpilka pokazał, jak szykuje się na walkę

Sport
Artur Szpilka ma za sobą przygotowania do walki z Dominikiem Guinnem na Narodowej Gali Boksu, do której dojdzie 25 maja. Bokser wspierać będzie jego narzeczona, Kamila Wybrańczyk. 29-latek pokazał na Instagramie, jak szykuje się do pojedynku.Zobaczycie również niezwykły mecz z ligi francuskiej, a także pokaz ćwiczeń w wykonaniu żony Johna Terry'ego.
Kamil Glik kontuzjowany. Obrońca walczy o szybki powrót do treningów

Kamil Glik kontuzjowany. Obrońca walczy o szybki powrót do treningów

Polska
Kadra przygotowuje się do mistrzostw świata na zgrupowaniu w Juracie. Nie wszyscy zawodnicy są jednak w pełni sił. Jednym z kontuzjowanych jest Kamil Glik. - Kamil narzekał trochę na uraz achillesa, dlatego dzisiaj będzie miał badanie USG w Gdańsku po którym będziemy dokładnie wiedzieć jaki jest jego stan zdrowia. Kamil rozegrał ponad 100 spotkań w ostatnim roku. Widać, że jest trochę przemęczony, dlatego należą mu się wielkie słowa uznania za to, że chce mu się przyjechać na takie zgrupowanie. Mam nadzieję, że praca którą wykona z fizjoterapeutami pozwoli mu być gotowym w 100% na zgrupowaniu w Arłamowie - powiedział Adam Nawałka komentując problemy zdrowotne Kamila Glika.
 Szczawińska i Zawadzka szczerzą się do paparazzi

Szczawińska i Zawadzka szczerzą się do paparazzi

Gwiazdy
Zbliżające się wakacje to dla celebrytek idealny moment, by odetchnąć od ścianek i blasku fleszy. Jednak zanim gwiazdy wyjadą na egzotyczne wakacje, wykorzystują każdy moment, by wystąpić przed fotoreporterami. Kamila Szczawińska i Marcelina Zawadzka wyjątkowo dobrze czują się przed obiektywem aparatów. Zobaczcie, jak walczyły przed paparazzi o dobre ujęcie.
Kamil Stoch zdecydował się na wielki gest. Zaskoczył cały sztab kadry

Kamil Stoch zdecydował się na wielki gest. Zaskoczył cały sztab kadry

Zimowe
Decyzja Kamila Stocha o podzieleniu się premią za złoty medal olimpijski nie była dla Adama Małysza wielkim zaskoczeniem. - Przypuszczałem, dlatego, że dochodziły sygnały, że połowę tego co dostają zawodnicy dostaje główny trener lub sztab. - stwierdził Małysz dodając równocześnie, że z jednej strony jest zadowolony z Kamila, że tak zadecydował a z drugiej lekko zaskoczony tym, że Stoch przeznaczył na ten cel nie pół a całą nagrodę. Z Adamem Małyszem rozmawiał reporter WP SportoweFakty Szymon Łożyński.
Maślak weźmie ślub jeszcze w tym roku!

Maślak weźmie ślub jeszcze w tym roku! "Pozostawiam wszystko mojej narzeczonej"

Gwiazdy
 Rafał Maślak i Kamila Nicpoń są parą od prawie czterech lat. Po kryzysach szeroko relacjonowanych w mediach, przyszedł czas na oświadczyny. Po wakacjach na Zanzibarze Kamila mogła pochwalić się pierścionkiem zaręczynowym. Model do tej pory jedynie "wizualizował" sobie ślub z ukochaną, jednak w najnowszym wywiadzie zapowiedział, że ceremonia odbędzie się jeszcze w tym roku. Celebryta na razie jednak nie chce zdradzać wielu szczegółów dotyczących tego wyjątkowego dnia. W tajemnicy trzymane jest m.in. miejsce ceremonii. Mimo to dziennikarzom udało się ustalić, że będzie to zabytkowy pałacyk na Mazowszu. Maślak zdradził również, że organizację uroczystości pozostawił narzeczone.
#dziejesiewsporcie: wie, jak przyciągnąć uwagę mężczyzn. Ring girl z USA

#dziejesiewsporcie: wie, jak przyciągnąć uwagę mężczyzn. Ring girl z USA

Sport
Lindsey Harrod jest gwiazdą internetu. Zajmuje się pilates i jogą, jak również występuje na galach MMA jako ring girl. Inspiruje wiele kobiet do aktywności fizycznej. Jak? Wystarczy, że wrzuci na Instagram zdjęcia i filmy, na których widać jej ćwiczenia. 29-latka z Kalifornii wie, jak przyciągnąć zainteresowanie mężczyzn.Poznacie również "słodki" biznes Kamila Kosowskiego, a także zobaczycie, jak do sezonu przygotowuje się Anita Włodarczyk.