Wyniki wyszukiwania dla:

kamila sukiennik

Liczba wyników: 538

Rafał Maślak mędrkuje po Eurowizji:

Rafał Maślak mędrkuje po Eurowizji: "Kamila mówiła, że utwór był beznadziejny"

Gwiazdy
 Eurowizja od lat kojarzy się z widowiskiem przepełnionym kiczem, w  którym o tym, kto wygra, decydują kwestie polityczne, a nie talent czy  dobra piosenka. Reprezentantkom Polski nie udało się dostać do finału,  co skomentował Rafał Maślak. Przypomnijmy, że model zapracował na miano  "eksperta" telewizji śniadaniowych, gdzie chętnie opowiadał o  skomplikowanych relacjach damko-męskich. Niedawno Maślak wymądrzał się  na temat filmu Tomasza Sekielskiego. 
Kamil Grosicki trafi do Premier League?

Kamil Grosicki trafi do Premier League? "Jak nie teraz, to kiedy?"

Piłka nożna
Kamil Grosicki ma za sobą bardzo dobrą rundę w barwach Hull City. Jego zespół liczył się w walce o awans do Premier League, ale stało się już jasne, że Tygrysy nie zaliczą promocji do wyższej klasy rozgrywkowej. O formie Kamila Grosickiego oraz jego szansach na grę w Premier League rozmawiali Mateusz Skwierawski i Jacek Stańczyk.
Pomaga kobietom urodzić, gdy lekarz nie jest potrzebny. Kamila jest doulą

Pomaga kobietom urodzić, gdy lekarz nie jest potrzebny. Kamila jest doulą

Zdrowie
Kamila Raczyńska-Chomyn jako "Dobre ciało" pomaga kobietom osiągać sprawność w posługiwaniu się ciałem. Jest też jednak doulą - pomaga rodzić tam, gdzie interwencje medyczne nie są potrzebne. Na przykład w jednym z domów narodzin - w Warszawie są takie dwa.
Doula w domu narodzin. One rodzą bez lekarzy i leków

Doula w domu narodzin. One rodzą bez lekarzy i leków

Zdrowie
Kamila Raczyńska-Chomyn, znana jako "Dobre ciało", jest m.in. doulą. Czyli kim? To niemedyczne emocjonalne, informacyjne i fizyczne wsparcie dla matki i rodziny na czas ciąży, porodu i po porodzie. Kamila opowiada, czym charakteryzują się takie porody.
Mięśnie Kegla. Czy warto je ćwiczyć?

Mięśnie Kegla. Czy warto je ćwiczyć?

Zdrowie
Kamila Raczyńska-Chomyn, znana jako "Dobre ciało", walczy między innymi z mitami na temat kobiecej cielesności. Należą do nich te związane z ćwiczeniem mięśni Kegla. Czy warto dbać o większą sprawność w tym zakresie?
Mięśnie dna miednicy. Dlaczego warto je ćwiczyć

Mięśnie dna miednicy. Dlaczego warto je ćwiczyć

Zdrowie
Na swoich warsztatach poświęconych treningowi mięśni dna miednicy Kamila Raczyńska-Chomyn, znana jako "Dobre ciało", pomaga kobietom dochodzić do formy i ją utrzymać. Nam podpowiada, do czego może przydać się taka forma terapii.
Osteopatia uroginekologiczna. Ekspertka tłumaczy, kiedy skorzystać z leczenia

Osteopatia uroginekologiczna. Ekspertka tłumaczy, kiedy skorzystać z leczenia

Zdrowie
Do gabinetu osteopatii uroginekologicznej trafiają kobiety z rozmaitymi schorzeniami, o których czasem nawet nie wiedzą. Endometrioza jest tylko jednym z nich. Kiedy warto skorzystać z pomocy osteopaty, tłumaczy Kamila Raczyńska-Chomyn, znana jako "Dobre ciało"
Zachęca kobiety do ćwiczenia z lusterkiem. Wyzwalają orgazm

Zachęca kobiety do ćwiczenia z lusterkiem. Wyzwalają orgazm

Zdrowie
Kamila Raczyńska-Chomyn, edukatorka seksualna, opowiada nam o doświadczeniach kobiet z ich własnym ciałem. Na jej warsztatach kobiety odkrywają, jak można uzdrowić swoje życie seksualne i nie tylko

"Pani od cipek" o walce ze slut-shamingiem. Ona najgłośniej mówi w Polsce o seksie

Styl życia
Pedagog, edukatorka seksualna oraz szkoleniowiec. Kamila Raczyńska-Homyn, znana także jako "Pani miesiączka" czy ostatnio "Pani od cipek". Uczy Polaków głośno mówić o seksie i walczy ze slut-shamingiem. O tych zagadnieniach rozmawia z nią Przemysław Bociąga.
MŚ w Seefeld. Tłusty czwartek polskich skoczków. Żarty Żyły, głodny Stoch i dobre wyniki

MŚ w Seefeld. Tłusty czwartek polskich skoczków. Żarty Żyły, głodny Stoch i dobre wyniki

Zimowe
Polscy skoczkowie spisali się dobrze w kwalifikacjach do piątkowego konkursu MŚ na skoczni normalnej, dlatego humory dopisywały. Obecni w Austrii Dawid Góra i Grzegorz Wojnarowski opowiadają o tłustym czwartku Piotra Żyły i Kamila Stocha.
Luxuria wspomina karierę:

Luxuria wspomina karierę: "Wylądowałam w Londynie na szmacie"

Gwiazdy
Kamila Smogulecka, znana lepiej jako "Luxuria Astaroth", "zasłynęła" ubijaniem masła w teledysku Donatana i kontrowersyjnymi wypowiedziami o słowiańskich obrzędach takich jak picie krwi z okresu. Wybryki celebrytki skończyły się odwykiem, po który przeszła przemianę. Luxuria wycofała się ze wszystkich dotychczasowych wypowiedzi, twierdząc, że mówiła to, co przyniosła jej ślina na język. Smogulecka wyjaśniła, dlaczego po roku od oblizywania maselnicy zrezygnowała z show biznesu. Modelka postanowiła zrobić karierę w Holandii, jednak ostatecznie wylądowała w Londynie z posadą sprzątaczki.
Zapłakana Luxuria o powiększonych wargach:

Zapłakana Luxuria o powiększonych wargach: "Jak byłam mała, to skleiłam sobie usta kropelką"

Gwiazdy
Choć większość celebrytów wie, do czego może doprowadzić nadmierne i niekontrolowane korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej, to wciąż znajdują się tacy, którzy nie znają w tej kwestii umiaru. Do grona osób, które nieco zagalopowały się z ilością wstrzykiwanego w wargi kwasu, zalicza się niewątpliwie Luxuria Astaroth. Kamila, bo tak ma na imię celebrytka, jakiś czas temu pochwaliła się za pośrednictwem Instagrama niezdrowo opuchniętymi ustami.W ostatnim wywiadzie postanowiła to skomentować i przyznała, że od dzieciństwa podobały jej się wydatne wargi. Co najciekawsze, jako dziecko, postanowiła je nawet… skleić kropelką. Pomysłowa?
#11 pytań o Barnevernet cz. 3

#11 pytań o Barnevernet cz. 3

Styl życia
- Matka po stracie dziecka nie podźwignęła się. Odebrała sobie życie. Pamiętam ich, on siedział jej na kolanach, biegał, bawił się… później go odebrano – opowiada psycholog Kamila Gryn, która przez pięć lat pracowała w norweskim konsulacie. Wraz ze Sławomirem Kowalskim pomagali polskim rodzinom, którym Barnevernet odebrało dzieci.
#11 pytań o Barnevernet całość

#11 pytań o Barnevernet całość

Styl życia
Psycholog Kamila Gryn przez pięć lat współpracowała z konsulem Kowalskim w Norwegii. Wspólnie pomagali polskim rodzinom, którym Barnevernet odebrało dzieci. Gryn w rozmowie z Marianną Fijewską ujawnia wstrząsające szczegóły działania norweskich urzędników.
Luxuria:

Luxuria: "W wieku sześciu lat chciałam zostać ministrantem"

Gwiazdy
Kamila Smogulecka, promująca się jako Luxuria Astaroth, podzieliła los wielu celebrytek. Pojawiła się nagle w show biznesie, zrobiła wokół siebie sporo szumu i zniknęła. Jej kariera (najpierw u boku Donatana) trwała nieco ponad rok. Pogoń za sławą zakończyła się dla Kamili pobytem w ośrodku odwykowym. Goszcząc w programie 5 Głębszych przyznała, że była uzależniona od alkoholu oraz narkotyków. Ze łzami w oczach wyraziła skruchę i zapewniała o swojej przemianie. Przy okazji opowiedziała, skąd wziął się jej pseudonim, który wielu osobom kojarzy się demonicznie. 
#11 pytań o Barnevernet cz. 2

#11 pytań o Barnevernet cz. 2

Styl życia
Psycholog Kamila Gryn, która współpracowała z konsulem Kowalskim w Norwegii, mówi wprost - urząd Barnevernet łamie podstawowe prawa człowieka. - Dziecko odebrane polskim rodzicom powiedziało nam, że ma pokój w piwnicy u rodziny zastępczej i bardzo chce wrócić do domu. Chłopczyk schudł 8 kg- mówi Gryn w rozmowie z Marianną Fijewską.
#11 pytań o Barnevernet

#11 pytań o Barnevernet

Styl życia
Barnevernet to norweski urząd zajmujący się ochroną dzieci. Konsul Sławomir Kowalski słynął z walki o prawa polskich rodziców, którzy czuli się skrzywdzeni przez pracowników Barnevernet. Dzięki działaniom Kowalskiego na jaw wyszedł szereg naruszeń w pracy norweskich urzędników, m.in. fałszowanie przez nich dokumentacji psychologicznej. Pod koniec stycznia norweskie MSZ podjęło decyzję o usunięciu konsula z kraju. Psycholog Kamila Gryn, współpracująca ze Sławomirem Kowalskim opowiada o dramacie polskich rodzin. 
Luxuria:

Luxuria: "Nie piłam krwi z okresu! Plotłam wszystko, co ślina na język przyniesie"

Gwiazdy
Luxurii Astaroth oblizywanie maselnicy w teledysku Donatana na krótki czas zapewniło status gwiazdy, co zaowocowało zaproszeniami do pasm śniadaniowych. 17-letnia wówczas Kamila Smogulecka "błyszczała" wypowiedziami na temat „plucia szatanowi w twarz” oraz anegdotami o piciu krwi z okresu. Szybko okazało się, że Luxuria była jedynie sensacją jednego sezonu. Trzymając się dewizy, że "chce mieć pieniądze, ale nie chce jej się robić", postanowiła zostać gwiazdą Instagrama. Na profilu celebrytki dość szybko pojawiły się niepokojące posty oraz Instastories. Szczyt patologii Smogulecka osiągnęła w lipcu ubiegłego roku, kiedy udostępniła w sieci relację, na której kompletnie pijana rozkazywała wulgarnie swojej koleżance, aby ta "zlizywała burbona z podłogi". Ostatecznie Luxuria skończyła na odwyku. Choć zapewnia, że nie zmieniłaby niczego w swoim życiu, nieco zmieniła wersję swoich wcześniejszych wyznań. Zaprzecza, by kiedykolwiek piła krew z okresu, a jej słowa zostały zmanipulowane na potrzeby programu Kuby Wojewódzkiego.
Luxuria o walce z uzależnieniem:

Luxuria o walce z uzależnieniem: "Pójście do ośrodka to była najlepsza decyzja w moim życiu"

Gwiazdy
Kamila Smogulecka, promująca się w mediach jako Luxuria Astaroth, stała się znana dzięki ubijaniu masła i pokazywaniu piersi w teledyskach Donatana. Modelka postanowiła jednak rozpocząć samodzielną karierę, a pomóc w tym miały wyznania w programie Kuby Wojewódzkiego o "pluciu szatanowi w ryj" oraz piciu krwi z okresu. Szczyt patologii Smogulecka osiągnęła w lipcu ubiegłego roku, kiedy udostępniła w sieci relację, na której kompletnie pijana rozkazywała wulgarnie swojej koleżance, aby ta "zlizywała burbona z podłogi". Luxuria za namową bliskich oraz przez toczącą się sprawę karną w końcu zdecydowała się na odwyk. We wrześniu ubiegłego roku udało jej się zakończyć ośmiotygodniowy cykl terapii stacjonarnej. Goszcząc w programie 5 Głębszych ze łzami w oczach opowiadała o zmianie, którą przeszła. 
Witold Bańka: Przyszłość Horngachera? Tu nie chodzi o pieniądze [4/6] [Sektor Gości]

Witold Bańka: Przyszłość Horngachera? Tu nie chodzi o pieniądze [4/6] [Sektor Gości]

Zimowe
Jak minister sportu i turystyki Witold Bańka ocenia medialne doniesienia, według których po zakończeniu sezonu zimowego trener polskiej kadry w skokach narciarskich Stefan Horngacher może odejść do reprezentacji Niemiec? Dlaczego kwestia przyszłości trenera Horngachera nie jest kwestią finansową? Jak Witold Bańka ocenia gest Kamila Stocha, który całą nagrodę od PKOl-u za złoty medal olimpijski w Pjongczangu przekazał członkom sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski? W jakim stopniu ministerstwo wspiera dziś polskie skoki narciarskie? Ile będzie kosztowała modernizacja kompleksu Średniej Krokwi w Zakopanem? Zapraszamy do obejrzenia czwartej części 103. odcinka programu "Sektor Gości". Z Witoldem Bańką rozmawia Michał Bugno. 
Elegancki Kamil Bednarek zaciska dłonie na ściance

Elegancki Kamil Bednarek zaciska dłonie na ściance

Gwiazdy
Kamil Bednarek był jednym z faworytów trzeciej edycji Mam talent, ale w finale programu ostatecznie przegrał z uwielbianą przez wzruszonych widzów Magdą Welc. Dzięki temu jego zespół, Star Guard Mufffin, stał się rozpoznawalny w całej Polsce, a ich debiutancka płyta pokryła się podwójną platyną. Zachęcony popularnością, postanowił rozpocząć solową karierę od udziału w brytyjskiej edycji X Factor. Choć Kamila coraz rzadziej można zobaczyć na festiwalach muzycznych, nadal pozostaje aktywny w zawodzie. Ostatnio 27-latek przypomniał o sobie podczas imprezy radia Eska. Ubrany z elegancką marynarkę oraz obcisłe spodnie, nie przypominał już artysty, który do niedawna preferował dredy oraz luźne bluzy. Bardzo się zmienił?