Wyniki wyszukiwania dla:

kabaret

Liczba wyników: 87

Mistrzów kabaretu - weekendowy maraton w Telewizji WP

Mistrzów kabaretu - weekendowy maraton w Telewizji WP

Kultura
W warszawskim  Teatrze Capitol wystąpiły największe sławy polskiej satyry, m.in.  Kabaret Moralnego Niepokoju, Jurki, Ani Mru-Mru oraz Grzegorz Halama.  Cotygodniowa relacja z tego wydarzenia otworzy nowy cykl kabaretowy.  Widzowie będą mieli okazję zobaczyć osiem niezwykłych spektakli, których  gospodarzem będzie Maciej Orłoś.Pochodzący  z Lublina kabaret Ani Mru-Mru bawi widzów nieprzerwanie od 18 lat. Tym  razem zaprezentowali m.in. program pt. "Ostatnie takie trio". Twórcy  mierzą się w nim z pytaniem "jak to?". Jak to powiedzieć? Jak to działa?  Jak to możliwe? Jak to było?- zarzucają widzów tymi pytaniami, lecz nie  dają odpowiedzi, za to bawią do łez. Występują Waldemar Wilkołek Michał  Wójcik i Marcin Wójcik. 
Stachursky straszy:

Stachursky straszy: "Spróbuję swoich sił jako amator stand-uper"

Gwiazdy
Stachursky straszy: "Spróbuję swoich sił jako amator stand-uper"Stachursky straszy: "Spróbuję swoich sił jako amator stand-uper"Stachursky straszy: "Spróbuję swoich sił jako amator stand-uper"Stachursky straszy: "Spróbuję swoich sił jako amator stand-uper"Stachursky straszy: "Spróbuję swoich sił jako amator stand-uper"Stachursky straszy: "Spróbuję swoich sił jako amator stand-uper"Stachursky straszy: "Spróbuję swoich sił jako amator stand-uper"
Włodzimierz Czarzasty o aferze Srebrnej. Zwrócił się do Kaczyńskiego

Włodzimierz Czarzasty o aferze Srebrnej. Zwrócił się do Kaczyńskiego

Polska
"Giertych robi wszystko, by wrócić do wielkiej polityki. Farsa, kabaret" - stwierdził Adam Bielan, komentując aferę Srebrnej. - Nie wiem, czy Giertych chce wrócić do polityki. Jeżeli chodzi o Srebrną, nie uważam, że jest to kabaret. Bez względu, czy wypowiada się w tej sprawie Giertych czy ktokolwiek inny. To uwłaszczenie na majątku państwowym od początku do końca - ripostował szef SLD Włodzimierz Czarzasty w programie "Tłit". - Jak Kaczyński dochodził do władzy, mówił, że wszyscy, którzy się uwłaszczali, są źli. Więc mówię: panie Jarosławie, zrobił pan to samo! Wiarygodność zerowa. Kaczyński sprytnie ucieka przed przesłuchaniem. Państwo go chroni na 100%. Cała ta sprawa na tym polega, na wykorzystywaniu państwa do interesów prywatnych lub partyjnych. Najpierw zmieniamy prezesa banku państwowego, potem on podejmuje telefon: "Potrzeba 400 miliardów euro? Oczywiście, mam!".

"Farsa", "kabaret". Giertych wzywa Kaczyńskiego. Bielan komentuje

Polska
Roman Giertych wezwał w imieniu Geralda Birgfellnera Jarosława Kaczyńskiego, by dobrowolnie zwrócił 50 tys. zł. - Farsa, kabaret. Spodziewałem się, że ta akcja polityczna pana mecenasa prędzej czy później w taki kabaret się zamieni. Były bardzo duże kłopoty ze składaniem zeznań przez Birgfellnera, ukrywał się przed prokuraturą, nie chciał przekazać oryginałów nośników, na których nagrał rozmowy. Jeżeli ktoś robi wszystko, by postępowanie trwało jak najdłużej, po to, by nim grać politycznie, to obrońcy Austriaka - komentował wicemarszałek Senatu Adam Bielan w programie "Tłit". - Giertych robi wszystko, by wrócić do wielkiej polityki - podsumował.
Mistrzowie kabaretu - nowy sezon! W każdą niedzielę, o 17.00 w Telewizji WP!

Mistrzowie kabaretu - nowy sezon! W każdą niedzielę, o 17.00 w Telewizji WP!

Gwiazdy
Tym razem na scenie teatru Capitol wystąpią dla Państwa między innymi: Jerzy Kryszak, Marcin Daniec oraz Kabaret Zachodni! Oglądaj w Telewizji WP! :)
Mistrzowie kabaretu - nowy sezon! W każdą niedzielę, o 17.00 w Telewizji WP!

Mistrzowie kabaretu - nowy sezon! W każdą niedzielę, o 17.00 w Telewizji WP!

Gwiazdy
Startuje 6. Sezon uwielbianego przez widzów Mistrzów Kabaretu! W każdą niedzielę, o 17.00 w Telewizji WP!     Tym razem na scenie teatru Capitol wystąpią dla Państwa między innymi: Jerzy Kryszaky, Marcin Daniec oraz Kabaret Zachodni!  
Kabaretowy Sylwester w Telewizji WP!

Kabaretowy Sylwester w Telewizji WP!

Styl życia
W Sylwestra nie obejdzie się bez kabaretów! Najlepsze grupy kabaretowe z całej Polski przygotowały swoje najśmieszniejsze skecze, by rozbawić Cię w ten dzień do łez! Zapraszamy w Sylwestra i Nowy Rok od 13.00! 
Niedziela jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej!

Niedziela jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej!

Ciekawostki
Takie hity tylko w Telewizji WP! O 20.00 premierowe odcinki nowego sezonu Ucha prezesa! W każdą niedzilę zobaczymy nowe odcinki najsłynniejszego polskiego serialu satyrycznego. Po raz czwarty uchylimy drzwi gabinetu wpływowego Prezesa!O 20.20 obejrzysz nowe odcinki SNL Polska - Weekend Update! Program to polska wersja znanego amerykańskiego programu, który w ironiczny sposób komentuje najważniejsze wydarzenia ostatniego tygodnia.W niedzielę w Telewizji WP - jest co oglądać! 
Michalczewski: Zarobiłem 40 mln euro. Wolę, żeby mi zazdrościli niż się litowali [cały odcinek] [Sektor Gości]

Michalczewski: Zarobiłem 40 mln euro. Wolę, żeby mi zazdrościli niż się litowali [cały odcinek] [Sektor Gości]

Polska
Dlaczego były znakomity pięściarz Dariusz Michalczewski zdecydował się zostać promotorem bokserskim? W jaki sposób zachęcił do współpracy i podpisania kontraktu czołowego polskiego pięściarza wagi ciężkiej Izuagbe Ugonoha? Jak ocenia jego perspektywy? Dlaczego uważa, że bokserzy, którzy przechodzą do MMA, "robią kabaret"? Czemu uważa, że Artur Szpilka nie osiągnie już w boksie wielkich sukcesów? Jak potoczyłoby się życie i kariera sportowa Michalczewskiego, gdyby w 1988 roku nie uciekł do RFN i nie został na długie lata w Niemczech? Dlaczego zdecydował się przyjąć obywatelstwo niemieckie i reprezentować kraj naszych sąsiadów? Jak podchodzi do komentarzy w internecie, według których zdradził w ten sposób Polskę? Co sprawia, że do dziś jest bardzo wdzięczny Niemcom za obywatelstwo? Ile pieniędzy zarobił w traksie kariery bokserskiej? Zapraszamy do obejrzenia 96. odcinka programu Michała Bugno "Sektor Gości". 
Michalczewski: Szpilka nie stanie już do walki o pas MŚ. Jego kariera jest zakończona [2/4] [Sektor Gości]

Michalczewski: Szpilka nie stanie już do walki o pas MŚ. Jego kariera jest zakończona [2/4] [Sektor Gości]

Polska
Dlaczego zdaniem byłego pięściarza Dariusza Michalczewskiego boks w Polsce znajduje się w kryzysie, a MMA cieszy się coraz większą popularnością? Dlaczego słynny "Tiger" uważa, że bokserzy, którzy przechodzą do MMA, "robią kabaret"? Jak zapatruje się na freak-fighty z udziałem celebrytów w boksie i MMA? Co trzeba zrobić, żeby polski boks odzyskał blask, a nasi pięściarze z powodzeniem walczyli o tytuły mistrzowskie? Jak Michalczewski ocenia perspektywy Izuagbe Ugonoha? Dlaczego uważa, że Artur Szpilka nie osiągnie już w boksie wielkich sukcesów? Zapraszamy do obejrzenia drugiej części 96. odcinka programu "Sektor Gości". Z Dariuszem Michalczewskim rozmawia Michał Bugno. 
Już jest! Zwiastun 4 sezonu

Już jest! Zwiastun 4 sezonu "Ucha Prezesa"

Gwiazdy
Już niebawem premiera nowych odcinków najsłynniejszego polskiego serialu satyrycznego. Po raz czwarty uchylimy drzwi gabinetu wpływowego Prezesa. Zobaczcie zwiastun!

"Klatka po klatce" #23: kabaret przed KSW 45. "Ten pan spękał"

Inne
Do absurdalnej sytuacji doszło przed galą KSW 45. Rywal Akopa Szostaka w ostatniej chwili wycofał się z walki. John Smith wysunął przy okazji szereg zarzutów po adresem federacji. Jego teorie skomentował w programie "Klatka po klatce" jeden ze współwłaścicieli KSW. - Ten pan spękał. Powody jego rezygnacji są absurdalne. Lepiej niech spojrzy, co podpisał w kontrakcie - powiedział Martin Lewandowski. 
PO obwołuje się gwarantem utrzymania 500+.

PO obwołuje się gwarantem utrzymania 500+. "Kabaret" - komentuje wiceminister

Polska
„Groteska” – tak Bartosz Marczuk, wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej, skomentował słowa „Grzegorza Schetyny, że PO jest najlepszym gwarantem 500. Wiceminister przypomina komentarze Platformy sprzed wprowadzenia programu Rodzina 500+, że programu wprowadzić się nie da. I dodaje: - Jeśli po tych trzech latach opozycja dochodzi do wniosku, że program należy kontynuować, to ja się cieszę.
Andrzej Halicki o zamieszaniu z tablicą dla Kaczyńskich.

Andrzej Halicki o zamieszaniu z tablicą dla Kaczyńskich. "Kabaret"

Polska
Pomysł powieszenia pamiątkowej tablicy na cześć braci Kaczyńskich w Stoczni Gdańskiej wywołał falę komentarzy. Do zamieszania odniósł się w programie "Tłit" poseł PO Andrzej Halicki. Stwierdził, że mamy do czynienia z "kabaretem", choć sprawa - jak mówił - wcale "nie jest śmieszna". Sytuację nazwał "tanią propagandą" i "próbą pisania historii na nowo". Halicki odniósł się również do tworzonych przez internautów memów. - Nawet młodzi, którzy nie pamiętają niuansów, widzą kabaretowy kult jednostki. Nie jest tak, że Kaczyński wstrzymał słońce, ruszył ziemię, rozwalił mur berliński. Wkład był, ale nie taki - podsumował poseł PO.
Kałamaga zapewnia:

Kałamaga zapewnia: "Nie tęsknię za sceną kabaretową"

Gwiazdy
Mariusz Kałamaga zyskał popularność dzięki grupie kabaretowej Łowcy.B. Formacja szybko zdobyła rozgłos, a kabareciarz zaczął otrzymywać liczne propozycje występów w programach telewizyjnych. Skuszony światem show biznesu, postanowił porzucić kolegów i rozpocząć samodzielną karierę. Kałamaga przewinął się przez kilka programów tanecznych oraz muzycznych, by w końcu znaleźć dla siebie miejsce w stand-upie. Już 24 sierpnia kabareciarz razem z Arturem Andrusem i Kabaretem Paranienormalni wystąpi podczas Kabaretowej Nocy Pod Gwiazdami. W najnowszym wywiadzie Mariusz zapewnia, że nie tęskni za występami w kabarecie, jednak nie ma zamiaru do końca zerwać z rozrywką tego rodzaju.
Kałamaga walczy o uwagę:

Kałamaga walczy o uwagę: "Scena i media uzależniają"

Gwiazdy
Cztery lata temu Mariusz Kałamaga postanowił rozstać się z kabaretem Łowcy.B i rozpocząć samodzielną karierę na scenie. Artysta nadal nie może pogodzić się z faktem, że najlepszy okres popularności telewizyjnej ma już za sobą. Kałamaga najwyraźniej zasmakował w urokach show biznesu i postanowił zostać w nim na dłużej. Oprócz zajmowaniem się konferansjerką, rozpoczął przygodę ze stand-upem. Już 24 sierpnia kabareciarz razem z Arturem Andrusem i Kabaretem Paranienormalni wystąpi podczas Kabaretowej Nocy Pod Gwiazdami. Razem z Jarkiem Sobańskim poprowadzi całe wydarzenie. W specjalnym wywiadzie zapewnia, że występy na scenie są uzależniające i dają potrzebną artyście adrenalinę.
Ucho prezesa na bis!  Zaczynamy od 3. sezonu

Ucho prezesa na bis! Zaczynamy od 3. sezonu

Styl życia
 „Ucho Prezesa” to satyryczno-komediowa produkcjadla Showmax stworzona przez Roberta Górskiego, znanego z „Kabaretu Moralnego Niepokoju”. Wśród obsady spotkamy również znane twarze polskiej plejady gwiazd, m.in. Michała Żebrowskiego, Cezarego  Pazurę, Agnieszkę Pilaszewską i Cezarego Żaka. Każdy odcinek to nawiązanie do gorącego życia polskiej sceny politycznej, ukazanej w krzywym zwierciadle. Oglądaj w sobotę, od 14.00 do 16.00 w Telewizji WP.
Oglądaj Kabarety w Telewizji WP w piątki, soboty i niedziele od 16.00!

Oglądaj Kabarety w Telewizji WP w piątki, soboty i niedziele od 16.00!

Styl życia
Kolejna dawka najlepszych skeczy, w wykonaniu topowych zespołów kabaretowych w Polsce. Oglądaj jeden za drugim od piątku do niedzieli od 16.00! Tylko w Telewizji WP! 
Ostaszewska broni

Ostaszewska broni "Kabaretu Warszawskiego": "To nie jest czysta prowokacja"

Gwiazdy
Maja Ostaszewska jest jedną z gwiazd sztuki Nowego Teatru, Kabaret Warszawski. Aktorka wciela się w rolę seksuolog, która nigdy w życiu nie przeżyła orgazmu. Artystka swoją rolą obnaża wiele skrywanych do tej pory problemów związanych z poszukiwaniem własnej tożsamości, nie tylko seksualnej. W najnowszym wywiadzie zapewnia, że sztuka nie jest prowokacją, a próbą odnalezienia samego siebie.

"Mistrzowie Kabaretu". Sezon 5

Gwiazdy
Już 5. sezon uwielbianych przez wszystkich "Mistrzów Kabaretu". Tym razem wystąpią specjalnie dla nas Kabaret Moralnego Niepokoju i Kabaret Smile, którzy zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających widzów. Premierowe odcinki w każdą niedzielę o 17. w naziemnej Telewizji WP.
Puchar Anglii: kabaret z użyciem VAR-u. Manchester United gra dalej [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Puchar Anglii: kabaret z użyciem VAR-u. Manchester United gra dalej [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
To był prawdziwy kabaret. Krzywo narysowane linie i wielkie kontrowersje towarzyszyły VAR-owi w spotkaniu Pucharu Anglii. Ostatecznie Huddersfield Town przegrało z Manchesterem United 0:2. Oba gole dla "Czerwonych Diabłów" zdobył Romelu Lukaku.
poprzednie1 2 3 4 5 następne