Wyniki wyszukiwania dla:

kabaret smile

Liczba wyników: 56

Mistrzów kabaretu - weekendowy maraton w Telewizji WP

Mistrzów kabaretu - weekendowy maraton w Telewizji WP

Kultura
W warszawskim  Teatrze Capitol wystąpiły największe sławy polskiej satyry, m.in.  Kabaret Moralnego Niepokoju, Jurki, Ani Mru-Mru oraz Grzegorz Halama.  Cotygodniowa relacja z tego wydarzenia otworzy nowy cykl kabaretowy.  Widzowie będą mieli okazję zobaczyć osiem niezwykłych spektakli, których  gospodarzem będzie Maciej Orłoś.Pochodzący  z Lublina kabaret Ani Mru-Mru bawi widzów nieprzerwanie od 18 lat. Tym  razem zaprezentowali m.in. program pt. "Ostatnie takie trio". Twórcy  mierzą się w nim z pytaniem "jak to?". Jak to powiedzieć? Jak to działa?  Jak to możliwe? Jak to było?- zarzucają widzów tymi pytaniami, lecz nie  dają odpowiedzi, za to bawią do łez. Występują Waldemar Wilkołek Michał  Wójcik i Marcin Wójcik. 
Uratowany. Znaleźli go 220 km od brzegu

Uratowany. Znaleźli go 220 km od brzegu

Ciekawostki
Ma na imię Boonrod i został uratowany przez pracowników platformy wiertniczej. Mowa o psie, który w niewiadomy sposób znalazł się 220 km od brzegów Tajlandii. Zwierzę było odwodnione i głodne, ale szybko doszedł do siebie i nie przypomina zwierzęcia, które znaleziono 12 kwietnia. Boonrod właśnie dotarł na ląd, gdzie został przywitany przez wolontariuszy Dog Smile House, organizacji pomagającej zwierzętom. Gdy piesek już całkowicie dojdzie do siebie, pojedzie do nowego domu w Khon Kaen w północnowschodniej Tajlandii. 
Włodzimierz Czarzasty o aferze Srebrnej. Zwrócił się do Kaczyńskiego

Włodzimierz Czarzasty o aferze Srebrnej. Zwrócił się do Kaczyńskiego

Polska
"Giertych robi wszystko, by wrócić do wielkiej polityki. Farsa, kabaret" - stwierdził Adam Bielan, komentując aferę Srebrnej. - Nie wiem, czy Giertych chce wrócić do polityki. Jeżeli chodzi o Srebrną, nie uważam, że jest to kabaret. Bez względu, czy wypowiada się w tej sprawie Giertych czy ktokolwiek inny. To uwłaszczenie na majątku państwowym od początku do końca - ripostował szef SLD Włodzimierz Czarzasty w programie "Tłit". - Jak Kaczyński dochodził do władzy, mówił, że wszyscy, którzy się uwłaszczali, są źli. Więc mówię: panie Jarosławie, zrobił pan to samo! Wiarygodność zerowa. Kaczyński sprytnie ucieka przed przesłuchaniem. Państwo go chroni na 100%. Cała ta sprawa na tym polega, na wykorzystywaniu państwa do interesów prywatnych lub partyjnych. Najpierw zmieniamy prezesa banku państwowego, potem on podejmuje telefon: "Potrzeba 400 miliardów euro? Oczywiście, mam!".

"Farsa", "kabaret". Giertych wzywa Kaczyńskiego. Bielan komentuje

Polska
Roman Giertych wezwał w imieniu Geralda Birgfellnera Jarosława Kaczyńskiego, by dobrowolnie zwrócił 50 tys. zł. - Farsa, kabaret. Spodziewałem się, że ta akcja polityczna pana mecenasa prędzej czy później w taki kabaret się zamieni. Były bardzo duże kłopoty ze składaniem zeznań przez Birgfellnera, ukrywał się przed prokuraturą, nie chciał przekazać oryginałów nośników, na których nagrał rozmowy. Jeżeli ktoś robi wszystko, by postępowanie trwało jak najdłużej, po to, by nim grać politycznie, to obrońcy Austriaka - komentował wicemarszałek Senatu Adam Bielan w programie "Tłit". - Giertych robi wszystko, by wrócić do wielkiej polityki - podsumował.
Mistrzowie kabaretu - nowy sezon! W każdą niedzielę, o 17.00 w Telewizji WP!

Mistrzowie kabaretu - nowy sezon! W każdą niedzielę, o 17.00 w Telewizji WP!

Gwiazdy
Tym razem na scenie teatru Capitol wystąpią dla Państwa między innymi: Jerzy Kryszak, Marcin Daniec oraz Kabaret Zachodni! Oglądaj w Telewizji WP! :)
Mistrzowie kabaretu - nowy sezon! W każdą niedzielę, o 17.00 w Telewizji WP!

Mistrzowie kabaretu - nowy sezon! W każdą niedzielę, o 17.00 w Telewizji WP!

Gwiazdy
Startuje 6. Sezon uwielbianego przez widzów Mistrzów Kabaretu! W każdą niedzielę, o 17.00 w Telewizji WP!     Tym razem na scenie teatru Capitol wystąpią dla Państwa między innymi: Jerzy Kryszaky, Marcin Daniec oraz Kabaret Zachodni!  
Michalczewski: Zarobiłem 40 mln euro. Wolę, żeby mi zazdrościli niż się litowali [cały odcinek] [Sektor Gości]

Michalczewski: Zarobiłem 40 mln euro. Wolę, żeby mi zazdrościli niż się litowali [cały odcinek] [Sektor Gości]

Polska
Dlaczego były znakomity pięściarz Dariusz Michalczewski zdecydował się zostać promotorem bokserskim? W jaki sposób zachęcił do współpracy i podpisania kontraktu czołowego polskiego pięściarza wagi ciężkiej Izuagbe Ugonoha? Jak ocenia jego perspektywy? Dlaczego uważa, że bokserzy, którzy przechodzą do MMA, "robią kabaret"? Czemu uważa, że Artur Szpilka nie osiągnie już w boksie wielkich sukcesów? Jak potoczyłoby się życie i kariera sportowa Michalczewskiego, gdyby w 1988 roku nie uciekł do RFN i nie został na długie lata w Niemczech? Dlaczego zdecydował się przyjąć obywatelstwo niemieckie i reprezentować kraj naszych sąsiadów? Jak podchodzi do komentarzy w internecie, według których zdradził w ten sposób Polskę? Co sprawia, że do dziś jest bardzo wdzięczny Niemcom za obywatelstwo? Ile pieniędzy zarobił w traksie kariery bokserskiej? Zapraszamy do obejrzenia 96. odcinka programu Michała Bugno "Sektor Gości". 
Michalczewski: Szpilka nie stanie już do walki o pas MŚ. Jego kariera jest zakończona [2/4] [Sektor Gości]

Michalczewski: Szpilka nie stanie już do walki o pas MŚ. Jego kariera jest zakończona [2/4] [Sektor Gości]

Polska
Dlaczego zdaniem byłego pięściarza Dariusza Michalczewskiego boks w Polsce znajduje się w kryzysie, a MMA cieszy się coraz większą popularnością? Dlaczego słynny "Tiger" uważa, że bokserzy, którzy przechodzą do MMA, "robią kabaret"? Jak zapatruje się na freak-fighty z udziałem celebrytów w boksie i MMA? Co trzeba zrobić, żeby polski boks odzyskał blask, a nasi pięściarze z powodzeniem walczyli o tytuły mistrzowskie? Jak Michalczewski ocenia perspektywy Izuagbe Ugonoha? Dlaczego uważa, że Artur Szpilka nie osiągnie już w boksie wielkich sukcesów? Zapraszamy do obejrzenia drugiej części 96. odcinka programu "Sektor Gości". Z Dariuszem Michalczewskim rozmawia Michał Bugno. 

"Klatka po klatce" #23: kabaret przed KSW 45. "Ten pan spękał"

Inne
Do absurdalnej sytuacji doszło przed galą KSW 45. Rywal Akopa Szostaka w ostatniej chwili wycofał się z walki. John Smith wysunął przy okazji szereg zarzutów po adresem federacji. Jego teorie skomentował w programie "Klatka po klatce" jeden ze współwłaścicieli KSW. - Ten pan spękał. Powody jego rezygnacji są absurdalne. Lepiej niech spojrzy, co podpisał w kontrakcie - powiedział Martin Lewandowski. 
PO obwołuje się gwarantem utrzymania 500+.

PO obwołuje się gwarantem utrzymania 500+. "Kabaret" - komentuje wiceminister

Polska
„Groteska” – tak Bartosz Marczuk, wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej, skomentował słowa „Grzegorza Schetyny, że PO jest najlepszym gwarantem 500. Wiceminister przypomina komentarze Platformy sprzed wprowadzenia programu Rodzina 500+, że programu wprowadzić się nie da. I dodaje: - Jeśli po tych trzech latach opozycja dochodzi do wniosku, że program należy kontynuować, to ja się cieszę.
Andrzej Halicki o zamieszaniu z tablicą dla Kaczyńskich.

Andrzej Halicki o zamieszaniu z tablicą dla Kaczyńskich. "Kabaret"

Polska
Pomysł powieszenia pamiątkowej tablicy na cześć braci Kaczyńskich w Stoczni Gdańskiej wywołał falę komentarzy. Do zamieszania odniósł się w programie "Tłit" poseł PO Andrzej Halicki. Stwierdził, że mamy do czynienia z "kabaretem", choć sprawa - jak mówił - wcale "nie jest śmieszna". Sytuację nazwał "tanią propagandą" i "próbą pisania historii na nowo". Halicki odniósł się również do tworzonych przez internautów memów. - Nawet młodzi, którzy nie pamiętają niuansów, widzą kabaretowy kult jednostki. Nie jest tak, że Kaczyński wstrzymał słońce, ruszył ziemię, rozwalił mur berliński. Wkład był, ale nie taki - podsumował poseł PO.
Ostaszewska broni

Ostaszewska broni "Kabaretu Warszawskiego": "To nie jest czysta prowokacja"

Gwiazdy
Maja Ostaszewska jest jedną z gwiazd sztuki Nowego Teatru, Kabaret Warszawski. Aktorka wciela się w rolę seksuolog, która nigdy w życiu nie przeżyła orgazmu. Artystka swoją rolą obnaża wiele skrywanych do tej pory problemów związanych z poszukiwaniem własnej tożsamości, nie tylko seksualnej. W najnowszym wywiadzie zapewnia, że sztuka nie jest prowokacją, a próbą odnalezienia samego siebie.

"Mistrzowie Kabaretu". Sezon 5

Gwiazdy
Już 5. sezon uwielbianych przez wszystkich "Mistrzów Kabaretu". Tym razem wystąpią specjalnie dla nas Kabaret Moralnego Niepokoju i Kabaret Smile, którzy zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających widzów. Premierowe odcinki w każdą niedzielę o 17. w naziemnej Telewizji WP.
Puchar Anglii: kabaret z użyciem VAR-u. Manchester United gra dalej [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Puchar Anglii: kabaret z użyciem VAR-u. Manchester United gra dalej [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
To był prawdziwy kabaret. Krzywo narysowane linie i wielkie kontrowersje towarzyszyły VAR-owi w spotkaniu Pucharu Anglii. Ostatecznie Huddersfield Town przegrało z Manchesterem United 0:2. Oba gole dla "Czerwonych Diabłów" zdobył Romelu Lukaku.
Czwarty sezon

Czwarty sezon "Mistrzów Kabaretu"

Gwiazdy
Zapraszamy na 4. sezon programu, w którym najlepsi polscy satyrycy zaspokoją gusta najbardziej wybrednych fanów rodzimego humoru. Wśród gwiazd lutowej odsłony popularnego cyklu znajdą się Artur Andrus, Kabaret Jurki, Łowcy.B oraz Formacja Chatelet. Oglądaj w każdą niedzielę o 17:00 na antenie Telewizji WP.
Zenon Laskowik wspomina Bohdana Smolenia

Zenon Laskowik wspomina Bohdana Smolenia

Gwiazdy
Zenon Laskowik i Bohdan Smoleń wspólnie tworzyli kabaret Tey. Na przełomie lat 70. i 80. byli najpopularniejszym satyrycznym duetem w Polsce. W późniejszym czasie ich drogi rozeszły się. W rozmowie z Maciejem Orłosiem Zenon Laskowik wspominał zmarłego przyjaciela z dawnych lat. Nowe odcinki "Orłoś kontra" w każdy poniedziałek o 22:30 w Telewizji WP.
Złota Piłka: Dopiero 9. miejsce Lewandowskiego. Marek Wawrzynowski: Nie ma efektu świeżości

Złota Piłka: Dopiero 9. miejsce Lewandowskiego. Marek Wawrzynowski: Nie ma efektu świeżości

Piłka nożna
 - Bayern Monachium już się przejadł, a w przypadku Roberta Lewandowskiego nie ma już efektu świeżości - uważa dziennikarz WP SportoweFakty Marek Wawrzynowski. To odważna opinia, bo w kraju dopiero 9. miejsce Roberta Lewandowskiego w plebiscycie Złotej Piłki odebrano jako kabaret. WP SportoweFakty podsumowały piłkarski rok. 

"Damy z siebie wszystko" #6. Jacek Magiera: Jestem zaskoczony zwolnieniem Kiko Ramireza

Piłka nożna
Zwolnienie Kiko Ramireza z Wisły Kraków? Zaskoczenie. Wykonywał dobrą pracę. To temat ważny, w perspektywie budowania drużyny na lata. Ramirez obejmował Wisłę, gdy ta była na dole tabeli i awansował z nią do pierwszej ósemki. Styl gry zespołu był atrakcyjny dla oka. To wy eksperci musicie stwierdzić, czy to jest kabaret - mówi Jacek Magiera. 
Kabaret Ciach:

Kabaret Ciach: "Nie jesteśmy polityczni, lubimy śmiać się z siebie"

Gwiazdy
Cykl Mistrzowie Kabaretu, cieszący się dużą popularnością w Telewizji WP prezentuje największe gwiazdy polskiej sceny kabaretowej. Wśród artystów występujących w programie można zobaczyć też kabaret Ciach. W wywiadzie opowiedzieli oni, skąd wziął się pomysł na oryginalną nazwę.
Kabaret Skeczów Męczących w skeczu o disco polo

Kabaret Skeczów Męczących w skeczu o disco polo

Gwiazdy
Disco-polo i polityka to dwa nieśmiertelne tematy polskich kabaretow. Kabaret Skeczów Męczących już w najbliższą niedzielę rozbawi do łez widzów Telewizji WP. Oglądajcie o godzinie 17!
Kabaret Skeczów Męczących: zobacz skecz o polskim kinie

Kabaret Skeczów Męczących: zobacz skecz o polskim kinie

Gwiazdy
Kino narodowe czyli o tym, jak wkrótce może wyglądać powstawanie wiekopomnych dzieł - zobaczcie skecz! Od października na antenę Telewizji WP wrócił program satyryczny "Mistrzowie Kabaretu", a w nim Cezary Pazura, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret pod Wyrwigroszem i Kabaret Ciach.
poprzednie1 2 3 następne