Wyniki wyszukiwania dla:

kabaret moralnego niepokoju

Liczba wyników: 91

W środku nawet 15 tys. os. Władze USA ostrzegają

W środku nawet 15 tys. os. Władze USA ostrzegają

Ciekawostki
Mogą być nawet wielkości samochodu. Jak to, znajdujące się w rdzewiejącym wraku. W środku może być 15 000 os. Eksperci ostrzegają, że ten rok może być rekordowy pod względem liczby udokumentowanych ogromnych gniazd. Problem ten dotyczy USA, a szczególnie stanu Alabama. Każdego roku udaje się zauważyć jedynie kilka takich okazów. Zdarzają się jednak rekordowe lata, takie jak 2006 r., gdy znaleziono ich ponad 90. W 2019 może być podobnie. Ciepła zima sprawiła, że prawie wszystkie osy ją przetrwały. Zwykle udaje się przeżyć jedynie królowej. Do końca czerwca entomolodzy znaleźli już 3 wielkie gniazda. To więcej niż w poprzednim rekordowym roku. To powód do niepokoju. Osy są bowiem agresywne i to ich ukąszenia powodują największą liczbę zgonów. Zwykle przyczyną jest alergia na jad. Duża liczba ukąszeń (kilkaset) może jednak zabić każdego.
Jacek Sasin bezwzględnie o Donaldzie Tusku

Jacek Sasin bezwzględnie o Donaldzie Tusku

Polska
- Tusk ma po wyborach moralnego kaca. Mimo jego wsparcia, jest porażka KE. Chcieli wiele zrobić, by Polacy zapomnieli, jak wyglądały rządy PO-PSL. Pojawienie się Tuska to wszystko przekreśliło. Ludzie sobie przypomnieli, co się wiązało z jego rządami. To kończy dyskusję o tym, że Tusk może pojawić się na białym koniu. Wiemy, że żadnym zbawcą nie będzie - stwierdził minister Jacek Sasin w programie "Tłit". - Zawsze błyskawicznie wypowiadał się na temat tego, co się dzieje w Polsce, a tu nie za bardzo wiedział, co powiedzieć, długo milczał. Rzeczywistość Tuska zaskoczyła. Jego komunikat to wyreżyserowany przez PR-owców spektakl - dodał Sasin.
Mistrzów kabaretu - weekendowy maraton w Telewizji WP

Mistrzów kabaretu - weekendowy maraton w Telewizji WP

Kultura
W warszawskim  Teatrze Capitol wystąpiły największe sławy polskiej satyry, m.in.  Kabaret Moralnego Niepokoju, Jurki, Ani Mru-Mru oraz Grzegorz Halama.  Cotygodniowa relacja z tego wydarzenia otworzy nowy cykl kabaretowy.  Widzowie będą mieli okazję zobaczyć osiem niezwykłych spektakli, których  gospodarzem będzie Maciej Orłoś.Pochodzący  z Lublina kabaret Ani Mru-Mru bawi widzów nieprzerwanie od 18 lat. Tym  razem zaprezentowali m.in. program pt. "Ostatnie takie trio". Twórcy  mierzą się w nim z pytaniem "jak to?". Jak to powiedzieć? Jak to działa?  Jak to możliwe? Jak to było?- zarzucają widzów tymi pytaniami, lecz nie  dają odpowiedzi, za to bawią do łez. Występują Waldemar Wilkołek Michał  Wójcik i Marcin Wójcik. 
Włodzimierz Czarzasty o aferze Srebrnej. Zwrócił się do Kaczyńskiego

Włodzimierz Czarzasty o aferze Srebrnej. Zwrócił się do Kaczyńskiego

Polska
"Giertych robi wszystko, by wrócić do wielkiej polityki. Farsa, kabaret" - stwierdził Adam Bielan, komentując aferę Srebrnej. - Nie wiem, czy Giertych chce wrócić do polityki. Jeżeli chodzi o Srebrną, nie uważam, że jest to kabaret. Bez względu, czy wypowiada się w tej sprawie Giertych czy ktokolwiek inny. To uwłaszczenie na majątku państwowym od początku do końca - ripostował szef SLD Włodzimierz Czarzasty w programie "Tłit". - Jak Kaczyński dochodził do władzy, mówił, że wszyscy, którzy się uwłaszczali, są źli. Więc mówię: panie Jarosławie, zrobił pan to samo! Wiarygodność zerowa. Kaczyński sprytnie ucieka przed przesłuchaniem. Państwo go chroni na 100%. Cała ta sprawa na tym polega, na wykorzystywaniu państwa do interesów prywatnych lub partyjnych. Najpierw zmieniamy prezesa banku państwowego, potem on podejmuje telefon: "Potrzeba 400 miliardów euro? Oczywiście, mam!".

"Farsa", "kabaret". Giertych wzywa Kaczyńskiego. Bielan komentuje

Polska
Roman Giertych wezwał w imieniu Geralda Birgfellnera Jarosława Kaczyńskiego, by dobrowolnie zwrócił 50 tys. zł. - Farsa, kabaret. Spodziewałem się, że ta akcja polityczna pana mecenasa prędzej czy później w taki kabaret się zamieni. Były bardzo duże kłopoty ze składaniem zeznań przez Birgfellnera, ukrywał się przed prokuraturą, nie chciał przekazać oryginałów nośników, na których nagrał rozmowy. Jeżeli ktoś robi wszystko, by postępowanie trwało jak najdłużej, po to, by nim grać politycznie, to obrońcy Austriaka - komentował wicemarszałek Senatu Adam Bielan w programie "Tłit". - Giertych robi wszystko, by wrócić do wielkiej polityki - podsumował.
NASA alarmuje: na południu powstała jama wielkości Manhattanu

NASA alarmuje: na południu powstała jama wielkości Manhattanu

Ciekawostki
Potężną jamę odkryli eksperci z NASA na lodowcu Thwaites na Antarktydzie. Jest tak ogromna, że zmieściło by się w niej 2/3 powierzchni Manhattanu. To powód do niepokoju. Naukowcy alarmują, że lodowiec może się wkrótce rozpaść – wszystko przez gigantyczne wgłębienie, które odkryto u jego podstaw. Ogromną jamę wypełniało wcześniej 14 mld ton lodu, który stopił się i wpłynął do Oceanu Południowego. Dalsze topnienie lodowca w wyniku ocieplenia klimatu może podnieść poziom oceanów o 4 proc. Eksperci z NASA badając lodowiec, spodziewali się luk w skalnym podłożu, a nie takiej dziury. Jeśli Thwaites roztopiłby się całkowicie, to poziom morza wzrósłby o 65 centymetrów. Dodatkowo Thwaites podtrzymuje inne lodowce – jeśli i te by się roztopiły to poziom morza globalnie wzrósłby o 2,4 metra.
Mistrzowie kabaretu - nowy sezon! W każdą niedzielę, o 17.00 w Telewizji WP!

Mistrzowie kabaretu - nowy sezon! W każdą niedzielę, o 17.00 w Telewizji WP!

Gwiazdy
Tym razem na scenie teatru Capitol wystąpią dla Państwa między innymi: Jerzy Kryszak, Marcin Daniec oraz Kabaret Zachodni! Oglądaj w Telewizji WP! :)
Mistrzowie kabaretu - nowy sezon! W każdą niedzielę, o 17.00 w Telewizji WP!

Mistrzowie kabaretu - nowy sezon! W każdą niedzielę, o 17.00 w Telewizji WP!

Gwiazdy
Startuje 6. Sezon uwielbianego przez widzów Mistrzów Kabaretu! W każdą niedzielę, o 17.00 w Telewizji WP!     Tym razem na scenie teatru Capitol wystąpią dla Państwa między innymi: Jerzy Kryszaky, Marcin Daniec oraz Kabaret Zachodni!  
Michalczewski: Zarobiłem 40 mln euro. Wolę, żeby mi zazdrościli niż się litowali [cały odcinek] [Sektor Gości]

Michalczewski: Zarobiłem 40 mln euro. Wolę, żeby mi zazdrościli niż się litowali [cały odcinek] [Sektor Gości]

Polska
Dlaczego były znakomity pięściarz Dariusz Michalczewski zdecydował się zostać promotorem bokserskim? W jaki sposób zachęcił do współpracy i podpisania kontraktu czołowego polskiego pięściarza wagi ciężkiej Izuagbe Ugonoha? Jak ocenia jego perspektywy? Dlaczego uważa, że bokserzy, którzy przechodzą do MMA, "robią kabaret"? Czemu uważa, że Artur Szpilka nie osiągnie już w boksie wielkich sukcesów? Jak potoczyłoby się życie i kariera sportowa Michalczewskiego, gdyby w 1988 roku nie uciekł do RFN i nie został na długie lata w Niemczech? Dlaczego zdecydował się przyjąć obywatelstwo niemieckie i reprezentować kraj naszych sąsiadów? Jak podchodzi do komentarzy w internecie, według których zdradził w ten sposób Polskę? Co sprawia, że do dziś jest bardzo wdzięczny Niemcom za obywatelstwo? Ile pieniędzy zarobił w traksie kariery bokserskiej? Zapraszamy do obejrzenia 96. odcinka programu Michała Bugno "Sektor Gości". 
Michalczewski: Szpilka nie stanie już do walki o pas MŚ. Jego kariera jest zakończona [2/4] [Sektor Gości]

Michalczewski: Szpilka nie stanie już do walki o pas MŚ. Jego kariera jest zakończona [2/4] [Sektor Gości]

Polska
Dlaczego zdaniem byłego pięściarza Dariusza Michalczewskiego boks w Polsce znajduje się w kryzysie, a MMA cieszy się coraz większą popularnością? Dlaczego słynny "Tiger" uważa, że bokserzy, którzy przechodzą do MMA, "robią kabaret"? Jak zapatruje się na freak-fighty z udziałem celebrytów w boksie i MMA? Co trzeba zrobić, żeby polski boks odzyskał blask, a nasi pięściarze z powodzeniem walczyli o tytuły mistrzowskie? Jak Michalczewski ocenia perspektywy Izuagbe Ugonoha? Dlaczego uważa, że Artur Szpilka nie osiągnie już w boksie wielkich sukcesów? Zapraszamy do obejrzenia drugiej części 96. odcinka programu "Sektor Gości". Z Dariuszem Michalczewskim rozmawia Michał Bugno. 
Ewa Minge o żółtej o żółtej kreacji Dominiki Gwit:

Ewa Minge o żółtej o żółtej kreacji Dominiki Gwit: "Niech pozostanie sobą"

Gwiazdy
Rzadko zdarza się, aby jedna celebrytka tradycyjnym wyjściem na ściankę spowodowała w Internecie tak zażartą dyskusję, jak stało się to w przypadku Dominiki Gwit. Aktorka, istniejąca w publicznej świadomości głównie dzięki kontrowersji wywoływanych przez swoją tuszę, pojawiła się w zeszłym tygodniu na jednym z pokazów w żółtej stylizacji, która wyraźnie nie przypadła do gustu licznym sieciowym komentatorom. Do sytuacji postanowiła również odnieść się Ewa Minge, coraz częściej obejmująca rolę moralnego kompasu w polskiej sferze publicznej. Projektantka stwierdziła, że Gwit powinna pozostać sobą, jeżeli tylko jest szczęśliwa, oraz że ma prawo do swojej własnej estetyki.

"Klatka po klatce" #23: kabaret przed KSW 45. "Ten pan spękał"

Inne
Do absurdalnej sytuacji doszło przed galą KSW 45. Rywal Akopa Szostaka w ostatniej chwili wycofał się z walki. John Smith wysunął przy okazji szereg zarzutów po adresem federacji. Jego teorie skomentował w programie "Klatka po klatce" jeden ze współwłaścicieli KSW. - Ten pan spękał. Powody jego rezygnacji są absurdalne. Lepiej niech spojrzy, co podpisał w kontrakcie - powiedział Martin Lewandowski. 
PO obwołuje się gwarantem utrzymania 500+.

PO obwołuje się gwarantem utrzymania 500+. "Kabaret" - komentuje wiceminister

Polska
„Groteska” – tak Bartosz Marczuk, wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej, skomentował słowa „Grzegorza Schetyny, że PO jest najlepszym gwarantem 500. Wiceminister przypomina komentarze Platformy sprzed wprowadzenia programu Rodzina 500+, że programu wprowadzić się nie da. I dodaje: - Jeśli po tych trzech latach opozycja dochodzi do wniosku, że program należy kontynuować, to ja się cieszę.
Rozemocjonowana Chylińska stroi miny w

Rozemocjonowana Chylińska stroi miny w "Mam Talent"

Gwiazdy
Agnieszka Chylińska, niegdyś pierwsza polska rockowa skandalistka przeszła wielką metamorfozę, zarówno muzyczną, jak i wizerunkową. Co kilka miesięcy prezentuje fanom nową wersję siebie, ale jej ostatnie zmiany budzą więcej niepokoju niż zachwytu. Piosenkarka mocno schudła, zafundowała sobie seledynowego irokeza oraz nowy tatuaż nad uchem. W najbliższy weekend rusza 11. edycja programu Mam Talent. We fragmencie najnowszego odcinka Chylińska wystylizowana w pstrokatą marynarkę oraz kolczyki w kształcie czereśni zachwycała się talentem jednego z uczestników show.
Andrzej Halicki o zamieszaniu z tablicą dla Kaczyńskich.

Andrzej Halicki o zamieszaniu z tablicą dla Kaczyńskich. "Kabaret"

Polska
Pomysł powieszenia pamiątkowej tablicy na cześć braci Kaczyńskich w Stoczni Gdańskiej wywołał falę komentarzy. Do zamieszania odniósł się w programie "Tłit" poseł PO Andrzej Halicki. Stwierdził, że mamy do czynienia z "kabaretem", choć sprawa - jak mówił - wcale "nie jest śmieszna". Sytuację nazwał "tanią propagandą" i "próbą pisania historii na nowo". Halicki odniósł się również do tworzonych przez internautów memów. - Nawet młodzi, którzy nie pamiętają niuansów, widzą kabaretowy kult jednostki. Nie jest tak, że Kaczyński wstrzymał słońce, ruszył ziemię, rozwalił mur berliński. Wkład był, ale nie taki - podsumował poseł PO.
Ucho prezesa na bis!  Zaczynamy od 3. sezonu

Ucho prezesa na bis! Zaczynamy od 3. sezonu

Styl życia
 „Ucho Prezesa” to satyryczno-komediowa produkcjadla Showmax stworzona przez Roberta Górskiego, znanego z „Kabaretu Moralnego Niepokoju”. Wśród obsady spotkamy również znane twarze polskiej plejady gwiazd, m.in. Michała Żebrowskiego, Cezarego  Pazurę, Agnieszkę Pilaszewską i Cezarego Żaka. Każdy odcinek to nawiązanie do gorącego życia polskiej sceny politycznej, ukazanej w krzywym zwierciadle. Oglądaj w sobotę, od 14.00 do 16.00 w Telewizji WP.
Zmiany w Sądzie Najwyższym. Polacy spokojni, elity w panice

Zmiany w Sądzie Najwyższym. Polacy spokojni, elity w panice

Wiadomości
Czy ustawa o Sądzie Najwyższym i zamieszanie wokół niej zachwiała trójpodziałem władzy? Paweł Lisicki uważa że "elity" niepotrzebnie panikują, a zdecydowana większość społeczeństwa nie widzi powodów do niepokoju. A czy Jacek Żakowski da się przekonać do opinii redaktora naczelnego "Do Rzeczy"?Zapraszamy na "Bitwę Redaktorów", w poniedziałek w samo południe na stronie głównej Wirtualnej Polski. 

"Skończony dureń". Cimoszewicz ostro o Patryku Jakim

Wiadomości
Były premier był pytany w programie "Tłit" o ostatnie wypowiedzi Donalda Tuska i Beaty Mazurek, gdzie padły słowa o "obozie proputinowskim". Włodzimierz Cimoszewicz porównał komentarz rzeczniczki Prawa i Sprawiedliwości do ostatniej wpadki Patryka Jakiego. Przypomnijmy: kandydat dla prezydenta stolicy zamieścił mem z udziałem Donalda Tuska i Grzegorza Schetyny, korzystając ze zdjęcia z pogrzebu jednej z ofiar katastrofy smoleńskiej. - Co z tego, że przeprosił? Zachował się jak moralny nikczemnik.Trzeba być skończonym durniem albo człowiekiem bez jakiegokolwiek wyczucia moralnego, by tak zrobić - powiedział ostro Cimoszewicz.
Ostaszewska broni

Ostaszewska broni "Kabaretu Warszawskiego": "To nie jest czysta prowokacja"

Gwiazdy
Maja Ostaszewska jest jedną z gwiazd sztuki Nowego Teatru, Kabaret Warszawski. Aktorka wciela się w rolę seksuolog, która nigdy w życiu nie przeżyła orgazmu. Artystka swoją rolą obnaża wiele skrywanych do tej pory problemów związanych z poszukiwaniem własnej tożsamości, nie tylko seksualnej. W najnowszym wywiadzie zapewnia, że sztuka nie jest prowokacją, a próbą odnalezienia samego siebie.
Narzekał na ból nóg. Diagnozą był rak

Narzekał na ból nóg. Diagnozą był rak

Zdrowie
Nixon ma 6 lat i w przyszłości chciałby zawodowo grać w football albo zostać żołnierzem. Chłopiec od pewnego czasu skarżył się na bóle nóg. Rodzice byli przekonani, że to bóle wzrostowe. Ich starsi synowie też przez to przechodzili i nie widzieli powodów do niepokoju. 

"Mistrzowie Kabaretu". Sezon 5

Gwiazdy
Już 5. sezon uwielbianych przez wszystkich "Mistrzów Kabaretu". Tym razem wystąpią specjalnie dla nas Kabaret Moralnego Niepokoju i Kabaret Smile, którzy zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających widzów. Premierowe odcinki w każdą niedzielę o 17. w naziemnej Telewizji WP.
poprzednie1 2 3 4 5 następne