Wyniki wyszukiwania dla:

juventus

Liczba wyników: 133

Serie A: Marna końcówka Juventusu. Porażka w Genui na pożegnanie sezonu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Po zdobyciu mistrzostwa Włoch Juventus nie przemęczał się specjalnie w Serie A. W ostatnich pięciu meczach nie wygrał ani razu. Sezon zakończył porażką 0:2 z Sampdorią Genua.
Serie A: Szczęsny nie zachował czystego konta. Juventus zremisował z rewelacją rozgrywek!

Sport
Juventus jest już pewny zdobycia tytułu mistrza Włoch. Stara Dama dogrywa zatem sezon do końca i widać to w poszczególnych spotkaniach. Juventus zremisował 1:1 z Atalantą, która wskoczyła na trzecie miejsce w Serie A.
Florenzi był wściekły na Ronaldo, ale później mu wybaczył. Roma pokonała Juventus!

Sport
Juventus Turyn przegrał szlagierowy mecz z AS Romą. Stara Dama straciła dwie bramki i nie zdobyła ani jednej. W trakcie meczu doszło do szarpaniny pomiędzy Alessandro Florenzim a Cristiano Ronaldo. Piłkarze byli do siebie wrogo nastawieni, ale później sobie wybaczyli.
Serie A: Derby Turynu na remis. Gol Cristiano Ronaldo [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Podział punktów w derbach Turynu. Pewny mistrzostwa Włoch Juventus zremisował z lokalnym rywalem - Torino 1:1. Swojego 21. gola w sezonie Serie A zdobył Cristiano Ronaldo.
Stara Dama mistrzem Włoch.

Stara Dama mistrzem Włoch. "Dla Juventusu wygranie Serie A, to jak przyjście do biura"

Piłka nożna
Juventus Turyn zdobył kolejny tytuł mistrzowski i całkowicie zdominował ostatnie lata we włoskiej piłce nożnej.  Mateusz Skwierawski oraz Jacek Stańczyk oceniają sezon w wykonaniu Starej Damy.

"Druga połowa" 8: Liga Mistrzów bez Juventusu, rasistowski skandal w Gdańsku [cały odcinek]

Piłka nożna
W ósmym odcinku programu piłkarskiego "Druga połowa" rozmówczyniami Michała Kołodziejczyka będą Daria Kabała-Malarz, dziennikarka Canal+, Ana Brzezińska, reżyserka teatralna i filmowa, a także Karolina Hytrek-Prosiecka, była dyrektor ds. PR i komunikacji ekstraklasy.
Serie A: Sensacja! Juventus przegrał ze SPAL

Sport
Juventus już w sobotę mógł zapewnić sobie tytuł mistrza Włoch. Jednak zespół z Turynu przegrał ze SPAL, w którym gra Thiago Cionek, 1:2 i świętowanie musi przełożyć, co najmniej o jedną kolejkę.

"Druga połowa". Kto zagra w półfinale Ligi Mistrzów? "Każdy mecz to piękna historia"

Piłka nożna
We wtorek i środę odbędą się kolejne mecze ćwierćfinału Ligi Mistrzów. W szóstym odcinku programu "Druga połowa" Mateusz Skwierawski i jego goście zastanawiali się nad tym, która z drużyn zagra w finale tych elitarnych piłkarskich rozgrywek.
Ogromne emocje w spotkaniu Juventusu z Milanem! Bezlitosny Piątek z golem! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Krzysztof Piątek był jednym z najlepszych piłkarzy na boisku podczas meczu Juventus Turyn - AC Milan. Polak kolejny raz strzelił gola, pokonując tym razem strzegącego bramki Juve, Wojciecha Szczęsnego. Ostatecznie po świetnej końcówce meczu to Juventus odrobił straty i wygrał 2:1.
Starcie Mandżukića z Piątkiem! Musiał ich rozdzielać Szczęsny! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Podczas wczorajszego hitowego starcia Juventusu Turyn z Milanem kibice mogli zobaczyć na własne oczy, że Krzysztof Piątek nie należy do zawodników którzy łatwo odpuszczają. Po jednej ze spornych sytuacji Polak starł się z Mario Mandzukicem. Zawodników musiał rozdzielać Wojciech Szczęsny!
Serie A: Rewelacyjny 19-latek z kolejnym golem. Juventus wygrał bez problemów [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Moise Kean nie zatrzymuje się! 19-letni napastnik Juventusu strzelił swojego kolejnego gola. Tym razem przypieczętował zwycięstwo mistrzów Włoch w meczu z Cagliari (2:0).
Serie A: Juventus kolejny krok bliżej mistrzostwa. Skromna wygrana dzięki rezerwowemu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Juventus nie zachwycił, ale pokonał walczące o utrzymanie Empoli 1:0. Decydującego gola strzelił Moise Kean zaledwie trzy minuty po wejściu na boisko z ławki rezerwowych.

"Druga połowa". Szczęsny zdradził anegdotę z szatni Juventusu. W roli głównej Cristiano Ronaldo

Piłka nożna
Juventus wygrał z Atletico Madryt 3:0 i awansował do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Paulina Chylewska z Polsatu Sport przytoczyła w programie "Druga połowa" historię, którą z szatni Juventusu wyciągnął Wojciech Szczęsny.
Genoa pokonała Juventus! Wielki mecz byłe drużyny Piątka! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Ogromną sensację w meczu 28. kolejki sprawiła Genoa. Były zespół Krzysztofa Piątka niespodziewanie pokonał faworyzowany Juventus Turyn. Piłkarze Starej Damy po kapitalnym zwycięstwie podeszli do meczu z niżej notowanym rywalem wyraźnie rozluźnieni. Przeciwnicy wykorzystali to dwukrotnie zwyciężając 2:0.
Serie A: Juventus zlał Udinese. Błysk utalentowanego nastolatka

Piłka nożna
Juventus Turyn pokonał Udinese Calcio 4:1. Pod nieobecność wielkich gwiazd Starej Damy dobrze zaprezentował się dziewiętnastoletni Moise Kean, strzelec dwóch goli.
Wielkie emocje w Neapolu, dwie czerwone kartki i rzut karny! Juventus pokonał Napoli

Piłka nożna
Bardzo dobry mecz w barwach Napoli rozegrał Piotr Zielinski. Polak zebrał doskonałe oceny, a jego występ byłby jeszcze lepszy, gdyby udało mu się zdobyć bramkę. Pomocnik reprezentacji Polski dwukrotnie trafiał w słupek. Arkadiusz Milik został zmieniony po pierwszej połowie. Czystego konta nie zachował też Wojciech Szczęsny, który bronił bramki Juventusu. Mecz zakończył się zwycięstwem Starej Damy 2:1.
Juventus wymęczył zwycięstwo. Dobry mecz Skorupskiego! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Juventus zdobył komplet punktów ale kolejny raz nie zachwycił. Jedynego gola w wygranym 1:0 meczu z Bologna FC strzelił Łukaszowi Skorupskiemu Paulo Dybala, który wszedł na boisko w drugiej połowie.
Serie A: bezrobotny Szczęsny. Łatwe zwycięstwo Juventusu Turyn

Piłka nożna
Juventus Turyn był bezapelacyjnym faworytem meczu z Frosinone, które walczy o utrzymanie w Serie A. Stara Dama w przekonującym stylu pokonała swojego rywala wbijając mu trzy bramki. Wielu okazji do wykazania się nie miał w tym meczu polski bramkarz Juventusu, Wojciech Szczęsny
Szczęsny uratował Juventus! Kapitalna obrona Polaka powodem dyskusji [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Juventus Turyn wygrał z Sassuolo 3:0 mimo, że już w trzeciej minucie po fatalnym błędzie obrony mógł przegrywać 0:1. W tej sytuacji kapitalną, chociaż bardzo kontrowersyjną obroną popisał się Wojciech Szczęsny. Polski bramkarz wygarnął piłkę powalając przy tym napastnika Sassuolo. Sędzia po konsultacji z z systemem VAR uznał, że interwencja była prawidłowa.
Kapitalny gol Gervinho! Juventus traci punkty u siebie [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Piłka nożna
Doskonała dyspozycja strzelecka Cristiano Ronaldo nie uchroniła Juventusu przed wstydliwym remisem. Stara Dama zaledwie zremisowała na własnym stadionie z Parmą 3:3 tracąc gole po fatalnych błędach obrony. Świetnie w zespole gości zaprezentował się Gervinho który zdobył dla gości dwa gole.
#dziejesiewsporcie: Ronaldo trafił piłką w fankę. Złamał jej okulary

Piłka nożna
Fanka Juventusu Turyn, Elena Di Martino, podczas rozgrzewki przed meczem z Chievo została uderzona w twarz piłką kopniętą przez Cristiano Ronaldo. Skończyło się połamanymi okularami i raną na nosie. Słynny Portugalczyk spotkał się fanką, by ją osobiście przeprosić i wręczyć koszulkę Juve z autografem.W drugiej części dzisiejszego odcinka przekonasz się, że Ewa Brodnicka ma spore poczucie humoru, a na koniec pokażemy, gdzie wybrała się na urlop Karolina Woźniacka.