Wyniki wyszukiwania dla:

julia wieniawa

Liczba wyników: 424

Julia Pitera o wyrzuceniu Cejrowskiego z TVP.

Julia Pitera o wyrzuceniu Cejrowskiego z TVP. "Nie bądźmy dziećmi"

Polska
- Gest o wyrzuceniu Cejrowskiego w związku ze spaleniem flagi UE ma stricte związek z wypowiedzią Morawieckiego i najnowszą retoryką PiS-u: nie chcemy polexitu. "Nie wierzycie, nie wierzycie?! Proszę bardzo, Cejrowski pracę stracił". Nie bądźmy dziećmi - mówiła Julia Pitera w programie "Tłit". - Tam nastąpił precyzyjny dobór ludzi. Ci ludzie uprawiają propagandę nawet 3 lata, wystarczająco długo, by mieć zakodowane, że można tylko w tym kierunku - dodała.
Brudziński atakuje Rogera Watersa. Julia Pitera komentuje

Brudziński atakuje Rogera Watersa. Julia Pitera komentuje

Polska
Szef MSWiA nazwał muzyka "pożytecznym idiotą Putina". - Jeśli porównuje się do rockmana, chcę żeby zagrał, zaśpiewał i zatańczył z mikrofonem na scenie. I może lepiej niech tak zostanie - komentowała Pitera w programie "Tłit". - Rozumiem, że dla pana Brudzińskiego spór z rockmanem jest godny polityka rządu. Niech się zdecyduje, czy jest dumnym politykiem czy chuliganem w sieci, który prowadzi nawalankę - dodała.
Głośna okładka z Tuskiem. Julia Pitera odsłania drugie dno

Głośna okładka z Tuskiem. Julia Pitera odsłania drugie dno

Polska
- To strasznie zabawne z tym białym koniem. Ktoś paralelę próbuje zrobić z Andersem, który - jak wiadomo - na białym koniu nigdy nie przyjechał. Ktoś wsadził Tuska na białego konia, wymyślił, że to będzie sygnał, że nic z tego nie będzie - mówiła europosłanka PO Julia Pitera w programie "Tłit". - Wszelkie dywagacje nie mają sensu, ale jestem w stanie zrozumieć, że PiS bardzo się boi powrotu Tuska, więc będzie go wzywało przed komisje, wyciągało dziwne rzeczy, opowiadało cuda niewidy - dodała.
Julia Pitera odpowiada Krystynie Pawłowicz.

Julia Pitera odpowiada Krystynie Pawłowicz. "Niewłaściwy stan umysłu"

Polska
"Jak ich wszystkich skręca na widok Krzyża, na widok odmawiających Różaniec, na widok i głos Premiera powierzającego Polskę i Polaków Bożej Opiece. Wielu Polaków potrzebuje egzorcyzmów..." - napisała Krystyna Pawłowicz. - Ją skręca flaga UE. Niech pani Pawłowicz sobie daruje. Jeśli tak miłuje Boga i krzyż niech również miłuje żyjących ludzi. Nie mogę tego słuchać: albo to jest niewłaściwy stan umysłu albo jakiś inny problem - ripostowała Julia Pitera w programie "Tłit".
Morawiecki na urodzinach Radia Maryja. Julia Pitera komentuje

Morawiecki na urodzinach Radia Maryja. Julia Pitera komentuje

Polska
Mateusz Morawiecki modlił się za rodaków, "którzy nie kochają Polski tak mocno jak my". - Na tym polega problem PiS-u - wprowadzają Kościół do polityki. Mój apel do niego: niech pan nie zwala na barki Matki Boskiej problemów, które sam może rozwiązać - komentowała w programie "Tłit" Julia Pitera. Zwróciła uwagę, że "najwięcej skandali obyczajowych jest właśnie w PiS-ie". - Zdradzanie żon, romanse... Przy powtarzaniu, że rodzina jest podstawową wartością. Tacy są - mówiła Pitera. Odnosząc się do zaproszenia premiera ws. "współpracy", powiedziała: "W jakim świecie on żyje".
Duda oskarża PO ws. UE. Julia Pitera: proponowałabym, żeby odpoczął

Duda oskarża PO ws. UE. Julia Pitera: proponowałabym, żeby odpoczął

Polska
- Proponowałabym, żeby choć na moment Andrzej Duda odpoczął i przeczytał badania CBOS-u. Łącznie ok. 50 proc Polaków uważa, że rząd nie lubi UE. Za mały ma autorytet, żeby przekonać, że jest inaczej. Nikogo nie oszuka. Jest jak Dr Jekyll i Mr Hyde - z jednej strony podpisuje ustawy, które rujnują polską demokrację, z drugiej - mówi, że to PO chce, żeby Polska wyszła z UE - mówiła Julia Pitera w programie "Tłit". Skomentowała również selfie prezydenta z koniem. - Może powinien wziąć proszek nasenny. Ja czasem biorę pół tabletki, prezydentowi zalecam całą - powiedziała Pitera.
Czym jest blockchain?

Czym jest blockchain? "Gdyby istniał sto lat temu, nie byłoby afery reprywatyzacyjnej"

Polska
- Gdyby blockchain istniał sto lat temu, nie byłoby afery reprywatyzacyjnej, bo zapisy w księgach wieczystych byłyby niezaprzeczalne i jednoznaczne. Nie byłoby afery Art-B, bo rozliczenia międzybankowe uniemożliwiałyby taki proceder.  Nie byłoby afery GetBacku, bo spółki akcyjne miałyby obowiązek przeprowadzania emisji obligacji na transparentnych zasadach - mówi money.pl Julia Krysztofiak-Szopa, prezes Startup Poland.
Kamińska o środowisku LGBT:

Kamińska o środowisku LGBT: "Nie ma równości praw w Polsce"

Gwiazdy
Julia Kamińska nie ma wątpliwości, że osoby o odmiennej orientacji seksualnej są w Polsce bardzo dyskryminowane, dlatego jej zdaniem, naszym obowiązkiem jest walka o to, aby miały takie same prawa jak każdy inny obywatel. Aktorka bez wahania zdecydowała się więc zostać ambasadorką Kampanii Przeciw Homofonii. Kamińska przyznała, że nawet jako osoba heteroseksualna mierzy się z obraźliwymi komentarzami w sieci, kiedy opublikuje zdjęcie z tęczową flagą. Celebrytka nie kryła rozczarowania postępowaniem polskiego społeczeństwa oraz przedostatnim miejscem Polski w rankingu równouprawnienia osób LGBT w Europie. 
Julia Wyszyńska o filmie

Julia Wyszyńska o filmie "Miłość jest wszystkim": Moja bohaterka to zdesperowana kobieta

Polska
Grudniowy czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Uruchomi to lawinę wyjątkowych zdarzeń. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka kobietę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu. Zdrady i tajemnice zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.23 listopada do kin wejdzie film "Miłość jest wszystkim". O swojej bohaterce opowiedziała nam Julia Wyszyńska.
Zdrójkowski oswaja starość w

Zdrójkowski oswaja starość w "The Story Of My Life": "Wyglądam jak mój ojciec"

Gwiazdy
Już w najbliższy piątek w podróż do przyszłości wyruszy najmłodsza para drugiej edycji The Story Of My Life. Historia naszego życia - osiemnastoletni Adam Zdrójkowski i jego dziewiętnastoletnia dziewczyna Wiktoria Gąsiewska. Aktorzy poznali się na planie serialu Rodzinka.pl, gdzie scenariusz produkcji postanowili wprowadzić również w życie. Para chętnie lansuje swoje uczucie w mediach społecznościowych oraz ściankach. Czy Wiktoria podobnie, jak Julia Wieniawa wpadnie w histerię na widok zmarszczek?
Julia Wieniawa w pomarańczowym futrze uśmiecha się do paparazzi

Julia Wieniawa w pomarańczowym futrze uśmiecha się do paparazzi

Gwiazdy
Od kilku tygodni najgorętsza para show biznesu, czyli Julia Wieniawa i Antek Królikowski, prawdopodobnie przeżywają kryzys w związku. Podobno ich relacja od dawna jest już skończona, a Julka po prostu nie wie, jak rozegrać rozstanie, aby jak najmniej na tym stracić. Gwiazda boi się, że ucierpi na tym jej wizerunek i liczne kontrakty. Pomimo problemów w życiu osobistym, Wieniawa wciąż pozostaje czynna zawodowo. Nie wszyscy wiedzą, ale Julia oprócz gry w serialach i reklamowaniu wszystkiego, co się da, jest też piosenkarką. Jakiś czas temu paparazzi przyłapali gwiazdę samotnie opuszczającą budynek stacji TVN, gdzie promowała swój nowy singiel. Julia miała na sobie stylizację zachowaną w pomarańczowym tonie. Całość stroju uzupełniały oryginalne białe botki.Jak Wam się podoba stylizacja rodem z magazynu modowego?
Poddenerwowana Wieniawa o Antku:

Poddenerwowana Wieniawa o Antku: "Mamy kompletnie inne gusta muzyczne"

Gwiazdy
Temat relacji Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego jest na językach od kilku tygodni. Sytuacja dotycząca ich związku nie jest do końca jasna. Najpierw pojawiły się informacje jakoby Antek nie był wierny swojej dziewczynie, a później celebrytka była widziana późną porą z aktorem Nikodemem Rozbickim. Mimo to, para nie wypowiada się w temacie rozstania, wciąż od czasu do czasu publikując wspólne zdjęcia.W związku z wydaniem nowego singla Wieniawa udzieliła wywiadu, w którym wyśmiała pomysł wspólnej piosenki z Królikowskim: Raczej chciałabym, żeby Antek wyreżyserował kiedyś mój klip. Raczej chyba on nie jest skłonny do śpiewania - wyznała i dodała, że mają z aktorem zupełnie inne gusta muzyczne. Wam też jej reakcja wydaje się dziwna?
Wieniawa:

Wieniawa: "Żyje w świecie, w którym non stop coś powinnam, a nagle odnajduję pewne miejsce, pewną

Gwiazdy
Od kilku tygodni najgorętsza para show biznesu, czyli Julia Wieniawa i Antek Królikowski, prawdopodobnie przeżywają niemały kryzys. Podobno ich związek od dawna jest już skończony, Julka po prostu nie wie jak rozegrać rozstanie, aby jak najmniej na tym stracić. Gwiazda boi się, że ucierpi na tym jej wizerunek i liczne kontrakty. Pomimo problemów w życiu osobistym, Wieniawa wciąż pozostaje czynna zawodowo. Nie wszyscy wiedzą, ale Julia oprócz gry w serialach i reklamowaniu wszystkiego, co się da, jest też piosenkarką. Kilka dni temu wydała nowy singiel i postanowiła zdradzić, o czym opowiada: Piosenka jest bardzo osobista, jeżeli chodzi o tekst. W tym tekście opowiadam o rzeczywistości, która mnie aktualnie otacza. Żyje w świecie, w którym non stop coś powinnam, coś muszę, ktoś mi coś każe, a nagle odnajduje pewne miejsce, pewną osobą, przy której nic nie muszę - wyznaje celebrytka. Domyślacie się o kogo chodzi? Ma na myśli Antka, czy może Nikodema i jego mieszkanie?
Miłość jest wszystkim - Leszek Lichota i Julia Wyszyńska

Miłość jest wszystkim - Leszek Lichota i Julia Wyszyńska

Film
Zabiegana mama dwójki dzieci oraz tuż przed czterdziestką, chodzący człowiek-pech, jej mąż mówią o tym jak przygotować się do świąt w rodzinnym gronie...
Maffashion o operacji nosa:

Maffashion o operacji nosa: "Teraz borykam się z tym, że jest kłopotliwy"

Gwiazdy
Julia "Maffashion" Kuczyńska od lat jest jedną z wiodących polskich szafiarek. Jej instagramowy profil obserwuje ponad milion osób, co niewątpliwie zobowiązuje do nienagannego wyglądu. Co za tym idzie, Julka ma już na swoim koncie powiększanie ust i korektę nosa. To drugie zafundowała sobie stosunkowo niedawno, co wciąż jest niemałym szokiem dla jej fanów.Ostatnio celebrytka postanowiła wybrać się na premierę "Planety singli", gdzie kolejny raz zaprezentowała swój zoperowany nos. Jak się okazuje, szafiarka nie jest do końca z niego zadowolona: Na taki efekt finalny, gdzie już będę mogła się cieszyć tym nosem, trzeba czekać rok. Teraz borykam się z tym, że jest kłopotliwy - narzeka zawiedziona Julka. A Wam jak się podoba?
Klika Pudelka:

Klika Pudelka: "Gąsiewska zaczyna zgarniać kontrakty". Czy Wieniawa ma się czego obawiać?

Gwiazdy
Wydaje się, że obecnie twarz Julii Wieniawy znają wszyscy. Celebrytka przez ostatni rok zgarniała wszystkie ważniejsze kontrakty. Była m.in. twarzą butów, lakierów do paznokci i farb do włosów. Gwiazda, jeżeli akurat nie podpisuje jakiejś umowy, podsyca plotki dotyczące szczegółów jej związku z Antkiem Królikowskim.Niestety, jak się okazuje, Wieniawa ma niemałą konkurencję. Partnerka jej serialowego kolegi - Wiktoria Gąsiewska podpisała swój pierwszy kontrakt, i to od razu za ponad sto tysięcy złotych. Myślicie, że zbliża się koniec  "ery Wieniawy", a Wiktoria zajmie jej miejsce? Premiera Kliki Pudelka już w najbliższą niedzielę o godzinie 12:00 na kanale naziemnym telewizji WP.
Nieznajomy całuje rączki

Nieznajomy całuje rączki "zmęczonej" Wieniawy

Gwiazdy
Nad związkiem Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego pojawiły się ciemne chmury. Powodem konfliktów prawdopodobnie jest zazdrość aktora, który nie radzi sobie z rosnącą popularnością swojej dziewczyny. Julka obecnie może cieszyć się licznymi kontraktami reklamowymi oraz swobodą w ich doborze. Niestety Królikowski musi zadowolić się drugoplanowymi rolami w serialach. Niedawno do mediów przedostały się doniesienia, że przed jednym z warszawskich klubów między zakochanymi (?) prawie doszło do rękoczynów. Celebrytka postanowiła odreagować stresujące chwile z najbliższymi znajomymi. Kokietowana pod klubem przez mężczyzn, nerwowo przeglądała telefon. Po obcałowaniu rąk aktorki przez nieznajomego chłopaka, Julka udała się na spotkanie z Nikodemem Rozbickim.
Znudzona Maffashion chałturzy w centrum handlowym

Znudzona Maffashion chałturzy w centrum handlowym

Gwiazdy
Maffashion przez lata była liderką polskiego szafiarstwa, jednak od kilku miesięcy zdaje się być stopniowo strącana z piedestału przez Jessikę Mercedes. 31-latka tym bardziej nie przepuści żadnej okazji, by promować się na wydarzeniach związanych z jej branżą i zainteresowaniami. Julia Kuczyńska kilka dni temu wystąpiła w roli jurora podczas konkursu modowego organizowanego w centrum handlowym. W ramach "ciężkiej pracy" oceniała stylizacje dziewczyn wzorujących się na stylu celebrytki. Maffashion nie wyglądała jednak na zadowoloną z powierzonej jej roli. Z wymalowanym znudzeniem na twarzy oglądała kandydatki na wybiegu. Na widok paparazzi szybko zasłoniła się tekturową podkładką. Wstydzi się dorabiania?
Klika Pudelka: Ciąg dalszy kryzysu w związku Wieniawy i Królikowskiego

Klika Pudelka: Ciąg dalszy kryzysu w związku Wieniawy i Królikowskiego

Gwiazdy
Jakiś czas temu między Julią i Antkiem doszło do niemałej awantury pod nocnym klubem. Po oschłym przywitaniu rozmowa między partnerami stawała się coraz bardziej gwałtowna. Królikowski podobno nawet sprawiał wrażenie gotowego do fizycznego ataku na dziewczynę. Resztę nocy aktor spędził w hotelu Hilton, a aktorkę widziano z byłym chłopakiem - Nikodemem Rozbickim kilka dni później.Jak myślicie, to koniec miłosnej sielanki aktorów? Premiera Kliki Pudelka, już w najbliższa niedziele o godzinie 12:00 w kanale naziemnym telewizji WP
Klika Pudelka: Kryzys u Wieniawy i nowy sezon serialu z Bołądź

Klika Pudelka: Kryzys u Wieniawy i nowy sezon serialu z Bołądź

Gwiazdy
W ostatnim tygodniu w mediach pojawiło się sporo doniesień na temat kryzysu w do tej pory idealnym związku Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego.Tygodniki obiegły zdjęcia ze sprzeczki zakochanych, sytuacja była ponoć tak napięta, że prawie doszło do rękoczynów. Niektórzy twierdzili nawet, że zdenerwowana młoda gwiazda spędziła noc w towarzystwie byłego chłopaka. Jaka jest prawda, próbowaliśmy dociec w nowym odcinku "Kliki Pudelka".
Wieniawa próbuje wkupić się w łaski Kożuchowskiej?

Wieniawa próbuje wkupić się w łaski Kożuchowskiej? "Jest autorytetem!"

Gwiazdy
Julia Wieniawa zadebiutowała siedem lat temu rolą dziewczyny Adama Zdrójkowskiego w Rodzince.pl. Ukochana Antka Królikowskiego póki co najbardziej skupia się na lansowaniu na ściankach, imprezowaniu oraz podpisywaniu kolejnych kontraktów reklamowych. Aktorka mimo to z wyjątkową czułością wspomina początki kariery. Goszcząc w programie 5 Głębszych, zachwycała się obsadą serialu, od którego zaczęła się jej przygoda z show biznesem. Wieniawa wyznała, że doskonale czuje się na planie produkcji, ponieważ może podglądać pracę Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasza Karolaka, którzy są dla nie autorytetem i zawsze chętnie udzielą jej kilku wskazówek.