Wyniki wyszukiwania dla:

julia wieniawa

Liczba wyników: 424

Zagubiona Kamińska w TVP

Zagubiona Kamińska w TVP

Polska
Julia Kamińska od jakiegoś czasu nie pojawia się zbyt często w telewizji. Po głośnym debiucie w serialu TVN-u, BrzyUli, gra raczej role epizodyczne. Skupiła się raczej na pracy w teatrze. Nie przeszkodziło jej to jednak w pojawieniu się na imprezie promującej nową ramówkę w TVP. Okazuje się, że średnio się odnajduje na telewizyjnych korytarzach, musiała pytać fotoreporterów o drogę. Zaprezentowała się w dość nudnej stylizacji, skórzanych legginsach i jasnej koszuli. (mk)
Rozdzieleni (2015)

Rozdzieleni (2015)

Film
Nowe dzieło Michela Hazanaviciusa ? autora głośnego i obsypanego Oscarami "Artysty". W rolach głównych Bérénice Bejo ? zdobywczyni nagrody dla najlepszej aktorki na festiwalu filmowym w Cannes ("Przeszłość") oraz Annette Bening ? dwukrotna laureatka Złotego Globu ("Wszystko w porządku" i "Julia").
Baletnice z Opola mistrzyniami świata

Baletnice z Opola mistrzyniami świata

Styl życia
Mira Grodziecka-Makulska i Julia Ciszewska ćwiczą balet od najmłodszych lat. W ubiegłym roku zdobyły pierwsze miejsce na amatorskich mistrzostwach świata w balecie w Mikołajkach. Oprócz sławy, taniec ma także ciemne strony: "To boli. Palce obdarte, poobijane, czasami krwawią."
Spór o świąteczny spot Andrzeja Dudy

Spór o świąteczny spot Andrzeja Dudy

Polska
Europosłanka Julia Pitera ma wątpliwości co do świątecznego spotu Andrzeja Dudy. - Prezydent jakiegokolwiek państwa powinien być człowiekiem, który jest silny własnym autorytetem. Tam są zasugerowane dwa takie autorytety, jakby pan Duda czuł się za słaby, jeśli chodzi o swój - mówiła europosłanka PO. - Józef Piłsudski i śp. Lech Kaczyński bezsprzecznie są autorytetami. Mówimy o demokracji, bo jest ona zagrożona - bronił spotu rzecznik PiS Marcin Mastalerek.
poprzednie 1 ... 17 18 19 20 21 następne