Wyniki wyszukiwania dla:

joga

Liczba wyników: 26

Edyta Herbuś:

Edyta Herbuś: "Joga powoduje, że jestem szczęśliwa"

Gwiazdy
Edyta Herbuś ćwiczy jogę od wielu lat, bo jak tłumaczy, ten trening skutecznie pozwala jej zapanować nad negatywnymi emocjami oraz osiągnąć balans między ciałem, umysłem i świadomością. Celebrytka znana jest z miłości do jogi, w której znalazła ukojenie po głośnym rozstaniu z Mariuszem Trelińskim. Edyta zachwala ten rodzaj aktywności, twierdząc, że nie ma nic lepszego dla ducha i ciała. Tancerka tłumaczy, że joga pozwala jej utrzymać życiową równowagę, daje poczucie harmonii, dużą świadomość własnego ciała i korzystnie wpływa na zdrowie.
59-letnia Małgorzata Pieczyńska wygina się podczas pikniku z jogą

59-letnia Małgorzata Pieczyńska wygina się podczas pikniku z jogą

Gwiazdy
Małgorzata Pieczyńska to aktorka, która jest znana głównie z takich seriali, jak: „Ekstradycja”, „Szpilki na Giewoncie” czy „M jak miłość”. Gwiazda od 30 lat kursuje między Polską, gdzie pracuje, a Szwecją, w której mieszka jej drugi mąż. Aktorka od blisko 14 lat systematycznie praktykuje jogę, zyskując status polskiej ambasadorki filozofii indyjskiej. Z okazji Międzynarodowego Dnia Jogi w Łazienkach Królewskich odbył się piknik. Wśród zaproszonych gwiazd można było spotkać Edytę Herbuś oraz Małgorzatę Pieczyńską.Aktorka przed fotoreporterami dała popis swoich gimnastycznym umiejętności.
Autoreklama Pauliny Młynarskiej:

Autoreklama Pauliny Młynarskiej: "Od kilku lat organizuję wyjazdy z jogą do Azji"

Gwiazdy
Paulina Młynarska od wielu lat zgłębia tajniki jogi. Zamiłowanie do medytacji zaowocowało możliwością połączenia pasji dziennikarki z pracą. Młynarska od dłuższego czasu organizuje dwutygodniowe turnusy do Birmy i na Bali. Dziennikarka zapewnia, że osoby, które mają za sobą taki turnus, wracają zrelaksowane, zdystansowane, uwolnione od stresu i z nowym spojrzeniem na rzeczywistość.   Lepsze od obozu z Ewą Chodakowską lub Anną Lewandowską?
Paulina Młynarska odpływa:

Paulina Młynarska odpływa: "Gdy praktykujemy jogę, przeszłość przestaje mieć nad nami władzę"

Gwiazdy
Paulina Młynarska zaczęła praktykować jogę ponad osiem lat temu. Tuż przed 40. urodzinami poczuła potrzebę pozbycia się nieustannego bólu kręgosłupa i jednoczesnego wyciszenia umysłu. Młynarska podkreśla, że dzięki regularnym treningom można uwolnić ciało i umysł od głęboko ukrytych napięć oraz osiągnąć wyciszenie emocji. Odczucie to opisuje jako stan ogromnej ulgi i wrażenia całkowitej wolności. Dziennikarka zapewnia, że dzięki regularnym treningom można uwolnić się od wieloletnich stresów. Młynarska przyznał, że wielokrotnie podczas ćwiczeń czuje potrzebę wypłakania się.
Paulina Młynarska narzeka na modę:

Paulina Młynarska narzeka na modę: "Jogi nie wymyślono po to, żeby człowiek z Zachodu mógł się popisywać na Instagramie"

Gwiazdy
Paulina Młynarska jakiś czas temu sprzedała niemal wszystko, co miała i wyjechała do Grecji, gdzie kupiła mały dom. Prezenterka zdecydowała się na pracę zdalną, aby móc rozwijać swoje hobby, jakim od kilku lat jest joga. 48-latka przeżywa niewątpliwą fascynację kulturą indyjską, przez co wielokrotnie zdarzało jej się krytykować wszędobylski konsumpcjonizm. W jednym z ostatnich wywiadów postanowiła wyrazić swoje niezadowolenie w związku z tym, w jaki sposób ludzie na Zachodzie podchodzą do jogi. Według Młynarskiej tego systemu filozofii indyjskiej nie wymyślono po to, żeby człowiek mógł się popisywać nią na Instagramie. Zgadzacie się z Pauliną?
Opalona Paulina Młynarska wyznaje:

Opalona Paulina Młynarska wyznaje: "Piszę moją DZIESIĄTĄ KSIĄŻKĘ"

Gwiazdy
Jakiś czas temu Paulina Młynarska wyznała, że oddała i sprzedała prawie wszystko, co zgromadziła przez ostatnie 30 lat, po czym wyruszyła w podróż. Jak się okazało, dziennikarka osiadła w Grecji, a dokładnie na Krecie, gdzie kupiła niewielki dom. Paulinie zależało na pracy zdalnej, tak żeby wygospodarować nieco czasu na nowe hobby. Młynarska jest certyfikowaną nauczycielką jogi, a w domu urządziła studio, w którym raz na jakiś czas prowadzi zajęcia.Co więcej, 48-latkę tak pochłonęła nowa pasja, że zdecydowała się wydać książkę, która w całości poświęcona jest systemowi filozofii indyjskiej. W publikacji pt. Jesteś spokojem Paulina chce wyjaśnić korzyści, z którymi wiąże się joga. Będzie to już jej… dziesiąta książka. Imponujący wynik?
Muśnięta słońcem Paulina Młynarska chwali Grecję:

Muśnięta słońcem Paulina Młynarska chwali Grecję: "Zakochujemy się w pewnych miejscach"

Gwiazdy
Paulina Młynarska na stałe zamieszkała w Grecji, spełniając tym samym marzenie z dzieciństwa. Do przeprowadzki przygotowywała się przez blisko 10 lat, stopniowo wycofując się z mediów i szukając możliwości pracy zdalnej. Prezenterka zdecydowała się wyłącznie na współpracę zdalną, coraz śmielej kroczyła też nową ścieżką rozwoju zawodowego, jaką stała się dla niej joga. Młynarska kupiła niewielki dom na Krecie. W położonym w górach budynku urządziła nie tylko mieszkanie, lecz także studio jogi, w którym czasami prowadzi zajęcia. Zdaniem Młynarskiej na Krecie kryzys gospodarczy nie jest tak mocno odczuwalny, jak w Grecji kontynentalnej, głównie ze względu na turystyczny charakter wyspy.
Byliśmy na rozdaniu EMA w Bilbao. Joga z Nicki Minaj, waleczni managerowie i morze alkoholu

Byliśmy na rozdaniu EMA w Bilbao. Joga z Nicki Minaj, waleczni managerowie i morze alkoholu

Gwiazdy
Spotkaliśmy jedną z największych gwiazd bez makijażu i zaliczyliśmy reprymendę od jej managera. To tutaj rozgrywa się show-biznes przez duże S., gdzie na błędy nie ma miejsca. Zobaczcie materiał z MTV EMA 2018, przygotowany przez reportera WP Gwiazdy Michała Dziedzica.
Joga twarzy zamiast botoksu. Meghan ją uwielbia

Joga twarzy zamiast botoksu. Meghan ją uwielbia

Zdrowie
Księżna Sussex, Meghan Markle może pochwalić się piękną i promienną cerą. Okazuje się, że to nie tylko zasługa odpowiedniej pielęgnacji, ale też ćwiczeń. Meghan jest wielką fanką jogi twarzy. Zobacz film.
Ma 42 lata. Wygląda lepiej niż 20-latki

Ma 42 lata. Wygląda lepiej niż 20-latki

Zdrowie
Ma 42 lata. Wygląda lepiej niż 20-latki.Ally Tokar ma 42 lata, ale ciała i kondycji fizycznej mogą pozazdrościć jej nawet nastolatki. Jest dowodem na to, że o sprawność można dbać także po 40. Obejrzyj wideo. 
Natchniona Herbuś:

Natchniona Herbuś: "Medytacja sprawia, że mam wewnętrzy spokój i równowagę"

Gwiazdy
W rozmowie z Pudelkiem Herbuś opowiedziała również, jak ważna jest dla niej joga. Dodała, że ciągła medytacja zapewnia jej wewnętrzny spokój i równowagę.
Aerial joga w Telewizji WP

Aerial joga w Telewizji WP

Styl życia
To połączenie jogi, stretchingu i akrobatyki. Mowa o aerial joga - technice ćwiczeń zwanej też żartobliwie fitnessem w hamaku. Jak wyglądają takie zajęcia? O tym na własnej skórze przekonała się reporterka Telewizji WP, Kinga Kwiecień.Włącz Telewizję WP! Jesteśmy dostępni w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. NETIA: kanał 29. INEA: kanał 28.
Grażyna Wolszczak: Człowiek nie jest stworzony do leżenia na kanapie

Grażyna Wolszczak: Człowiek nie jest stworzony do leżenia na kanapie

Gwiazdy
Grażyna Wolszczak weszła w 2017 rok z kilkoma standardowymi postanowieniami i stara się je konsekwentnie realizować. - Mam w tym roku za sobą jedną lekcję jogi i dwie lekcje spinningu. Przede wszystkim stawiam na aktywność fizyczną. Robię to dla zdrowia, formy i kondycji. Człowiek musi się ruszać, nie jest stworzony do leżenia na kanapie - podsumowała gwiazda.
Joga idealna w walce ze stresem

Joga idealna w walce ze stresem

Fitness
Joga na szybkie czasy. Co nam daje jej uprawianie? Jeśli nudzi cię joga, to znaczy, że nie poznałeś jeszcze prawdziwej jogi. Instruktorka Ewelina Godlewska pokazuje, jak joga może pomóc radzić sobie z codziennym stresem.
Grażyna Wolszczak:

Grażyna Wolszczak: "Nie lubię zadyszki, dlatego najchętniej ćwiczę jogę"

Gwiazdy
Wolszak przyznała, że nie przepada za intensywnym wysiłkiem, dlatego, żeby uniknąć zadyszki najchętniej dba o swoją sprawność fizyczną ćwicząc jogę.
80-letni instruktor jogi:

80-letni instruktor jogi: "Ktoś, kto nie dba o siebie, szybko się starzeje i umiera"

Styl życia
W studio Dzień Dobry TVN oprócz lansowania gwiazd, promujących swoje książki i programy telewizyjne, pojawiają się rozmaite cykle. Było już spotkanie z "syrenem Arielem" oraz testowanie dziennikarzy, którzy przebierali się za kobiety, zmagając się z trudami bycia płcią piękną. Tym razem bohaterem programu śniadaniowego został Czesław Beer. 80-letni instruktor jogi opowiedział o swojej diecie i aktywności fizycznej, która pomaga mu zachować długowieczność.
Tym sposobem pozbędziesz się bólu pleców

Tym sposobem pozbędziesz się bólu pleców

Styl życia
Osiem godzin w pracy w pozycji siedzącej, odpoczynek przed telewizorem, częste korzystanie z samochodu i dźwiganie zakupów mogą skutkować uciążliwymi bólami pleców. Z tym problemem może się zmagać nawet 8 na 10 Polaków. Zdaniem instruktorów remedium na te dolegliwości jest joga. Odpowiednio dobrane i prawidłowo wykonywane ćwiczenia to masaż dla kręgosłupa i mięśni.
Herbuś w TVN-ie:

Herbuś w TVN-ie: "Joga dała mi narzędzia do tego, by dbać o harmonię miedzy duszą, a ciałem!"

Gwiazdy
Joga ma w Polsce coraz większą rzeszę fanów. Wśród nich jest Edyta Herbuś. Celebrytka ćwiczy 4 rok i wyznała, że dzięki temu odnalazła harmonię. Dzieki jodze ma też większe "poczucie jedności z innymi". "Joga to dla mnie to jest świetny sposób na szukanie harmonii. Nie wiem, czy zmieniła moje życie.  Zawsze lubiłam aktywność fizyczną. Joga dala mi coś więcej, dała mi narzędzia do tego, żeby dbać o harmonię miedzy duszą, a ciałem. Właściwy oddech pomaga w koncentracji. W środku osiąga się spokój, a ciało dynamicznie trenuje. Dbam o wszystko jednocześnie". Widać, że "odnalazła harmonię"
Na tym treningu można spalić nawet 1000 kcal!

Na tym treningu można spalić nawet 1000 kcal!

Fitness
Bikram joga to rodzaj jogi, którą Bikram Choudhury stworzył na podstawie tradycyjnych technik. Ćwiczenia odbywają się w pomieszczeniu podgrzewanym do czterdziestu stopni Celsjusza. Ćwiczyć mogą nawet osoby, które wcześniej niczego nie trenowały.
Edyta Herbuś została ambasadorką

Edyta Herbuś została ambasadorką

Styl życia
Edyta Herbuś przyznała, że uprawianie jogi pomaga jej w pracy aktorskiej. Gwiazda czasem w ciągu jednego dnia gra kilka różnych ról i tylko odpowiednie ćwiczenia pozwalają jej wrócić do równowagi i wcielić się w kolejną postać. Tancerka niedawno została jedną z ambasadorek jogi w Polsce. (kg)
Herbuś: joga pomaga mi w pracy aktorki

Herbuś: joga pomaga mi w pracy aktorki

Gwiazdy
Edyta Herbuś od jakiegoś czas przekonuje nas, że jest nie tylko celebrytką, ale i artystką, muzą Mariusza Trelińskiego. W ciągu ostatniego pół roku zdążyliśmy już dowiedzieć się, że "dokonuje się w niej rodzaj transformacji", "odczuwa świat głębiej" i "życie teatralne wessało ją do środka". Wygląda na to, że wessało ją dosyć głęboko. Herbuś twierdzi, że zdarza jej się grać kilka różnych ról w ciągu jednego dnia i gdyby nie joga, byłaby bliska schizofrenii.
poprzednie1 2 następne