Wyniki wyszukiwania dla:

joel embiid

Liczba wyników: 4

Joel Valencia piłkarzem sezonu Lotto Ekstraklasy.

Joel Valencia piłkarzem sezonu Lotto Ekstraklasy. "Nagrody są zasługą wszystkich kolegów"

Piłka nożna
Joel Valencia z Piasta Gliwice został wybrany najlepszym skrzydłowym oraz najlepszym piłkarzem Lotto Ekstraklasy w sezonie 2018/19. - To zasługa całej drużyny - mówi skromnie.
#dziejesiewsporcie: Walki na miecze świetlne oficjalnie sportem

#dziejesiewsporcie: Walki na miecze świetlne oficjalnie sportem

Polska
Zapaśniczy trening Mariusza Pudzianowskiego, popis siatkarskich umiejętności Stepha Curry'ego i Joela Embiida i pokaz walki na miecze świetlne, która we Francji oficjalnie zyskała status sportu. Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu #dziejesiewsporcie.

"Czerwona jaskółka" - zwiastun

Zwiastun
Ekranizacja bestsellerowej książki byłego agenta CIA Jasona Matthewsa. Dominika Egorova (nagrodzona Oscarem Jennifer Lawrence) zmuszona zostaje do przyjęcia roli „jaskółki”, specjalnie szkolonej uwodzicielki na usługach rosyjskich służb specjalnych. Uczy się używać swego ciała jako broni i robi wszystko, by nie utracić własnego „ja” w trakcie szkolenia, które zaprzecza godności człowieka. Udaje jej się stawić czoło niesprawiedliwemu systemowi i staje się bezcennym nabytkiem dla swych przełożonych. Jej pierwszym celem okazuje się Nate Nash (Joel Edgerton), agent CIA, który prowadzi ściśle tajną infiltrację rosyjskiego wywiadu. Dwoje młodych agentów wpada w pułapkę namiętności i kłamstw, która zagraża ich przyszłości, międzynarodowym sojuszom i bezpieczeństwu obu mocarstw. W pozostałych rolach: nominowana do Oscara Charlotte Rampling, nagrodzony Oscarem Jeremy Irons i Mary Louise Parker. Reżyseria: Francis Lawrence.    
Mózg kobiecy i męski to fikcja

Mózg kobiecy i męski to fikcja

Wiadomości
Zwykło się mówić, że kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa. Ostatnie badania naukowców z Izraela dowodzą, że w żadnym wypadku nie można mówić o typowo żeńskim czy męskim mózgu. Według specjalistów z Tel Awiwu, każdy mózg zawiera cechy każdej z płci. Profesor Daphna Joel przebadała rezonansem magnetycznym 1400 mózgów kobiet i mężczyzn. Wyniki sugerują, że prawie zawsze różnimy się anatomicznymi cechami płciowymi, ale nie ma czegoś takiego jak mózg kobiety czy mężczyzny. Ponadto nie ma naukowych podstaw żeby twierdzić, że bycie kobietą lub mężczyzną pociąga za sobą określone zachowania czy cechy charakteru. - Przestańmy traktować ludzi według budowy ich genitaliów i zacznijmy ich oceniać według ich zdolności, umiejętności i zainteresowań - powiedziała Joel.