Wyniki wyszukiwania dla:

jarosław sellin

Liczba wyników: 911

Kaczyński: euro w Polsce to byłaby klęska

Kaczyński: euro w Polsce to byłaby klęska

Wiadomości
- Nie chcemy w Polsce wprowadzenia euro. Ten eksperyment wielu państwom przyniósł klęskę i w Polsce też mielibyśmy klęskę - mówił na krakowskiej konwencji Prawa i Sprawiedliwości prezes tej partii. Jarosław Kaczyński dodał także, czego oczekuje od Europy: - Chcemy równości, czyli równych dopłat dla rolników. Nie chcemy za to seksualizacji dzieci w przedszkolach - podkreślał Kaczyński.
Jarosław Kaczyński wskazuje obrońców pedofilów: to PO i jej sojusznicy

Jarosław Kaczyński wskazuje obrońców pedofilów: to PO i jej sojusznicy

Polityka
My jesteśmy w większości katolikami i popieramy Kościół - mówił na konwencji regionalnej w Łodzi prezes PiS Jarosław Kaczyński. - Ale to nie oznacza, że chcemy tolerować jakąś patologię w Kościele - zapewnił. Wskazał też tych, którzy jego zdaniem bronili i bronią pedofilów. - To politycy PO i jej sojusznicy - stwierdził. Dodał, że PiS jest gotowe poprzeć komisję badającą przypadki pedofilii, ale nie tylko w Kościele. - Ani Nobel, ani Oscar nie obroni nikogo przed karą za tego typu przestępstwa - zapewnił prezes PiS.
Złota Fogo Unia Leszno! Tak było podczas finału Lotos MPPK w Bydgoszczy

Złota Fogo Unia Leszno! Tak było podczas finału Lotos MPPK w Bydgoszczy

Żużel
Jarosław Hampel w świetnym stylu wrócił do oficjalnego ścigania, prowadząc Fogo Unię Leszno do złotego medalu w finale Lotos Mistrzostw Polski Par Klubowych. Podium turnieju uzupełniły drużyny z Gorzowa i... Bydgoszczy.
Dziwny wywiad z Kaczyńskim. Beata Kempa komentuje

Dziwny wywiad z Kaczyńskim. Beata Kempa komentuje

Polska
Jarosław Kaczyński był gościem "Pytania na Śniadanie". - Bardzo mi się podobał ten program. Osoby twarde i zdecydowane, jak prezes, są zazwyczaj postrzegane jako surowe, niemające uczuć. A tu proszę bardzo! Kocha zwierzęta, lubi ludzi - komentowała Beata Kempa w programie "Tłit". Odniosła się również do zdjęć publikowanych przez Joachima Brudzińskiego. - Nikt nie ubiera prezesa w kamizelkę, żeby udawał. Znając pana prezesa, jakby nie chciał łowić ryb, to by nie łowił. Widocznie chciał. I to w sposób humanitarny, co stwierdzam jako minister ds. humanitarnych - powiedziała.
Jarosław Gowin o filmie Sekielskich:

Jarosław Gowin o filmie Sekielskich: "My katolicy możemy być wdzięczni"

Polska
- Nie oglądałem, ale nie potrzebuję oglądać, żeby powiedzieć, że jest potrzebny - mówił money.pl na temat filmu o pedofilii w polskim kościele katolickim wicepremier Jarosław Gowin. - Pedofilia jest zbrodnią, skoro dochodziło do zbrodni i sprawcy nie zostali ukarani, skoro dochodziło do tuszowania takich przypadków, to my katolicy możemy być braciom Sekielskim wdzięczni - przekonywał wicepremier. Jarosław Gowin odniósł się też do słów swojego partyjnego kolegi Zbigniewa Gryglasa, który dokument porównał do "Mein Kampf".
Prezes PiS w

Prezes PiS w "Pytaniu na śniadanie". Oto co powiedział w wywiadzie

Wiadomości
W poniedziałek w "Pytaniu na Śniadanie" w TVP2 pojawił się Jarosław Kaczyński. Prezesz PiS rozmawiał z prowadzącymi program o "życiu i rodzinie". Zdradził m.in. od czego zaczyna dzień, co lubi jeść, jakie usposobienie mają jego koty i stwierdził nawet, że jest typem "sowy, a nawet wielkiego puchacza". To ostatnie wyznał, kiedy został zapytany, czy lubi rano wstawać. Zobaczcie, co jeszcze zdradził Jarosław Kaczyński.
Nietypowy wywiad Kaczyńskiego. Scheuring-Wielgus ma teorię

Nietypowy wywiad Kaczyńskiego. Scheuring-Wielgus ma teorię

Polska
Jarosław Kaczyński wystąpił w "Pytaniu na śniadanie". - To pokazuje, że chyba coś ciężko im idzie w sondażach. Kaczyński nagle pojawia się na śniadaniu, a doskonale wiemy, że ma problemy ze wstawaniem - komentowała uszczypliwie jeszcze przed emisją rozmowy Joanna Scheuring-Wielgus w programie "Tłit". - Myślę, że za tym całym pomysłem stoi Kurski - dodała. Posłanka stwierdziła, że Kaczyński jest "kompletnie oderwany od rzeczywistości". - To nie jest osoba , która powinna decydować o tym, jak Polacy powinni żyć. Ludzie nie chcą tego człowieka w polityce - mówią o tym otwarcie - komentowała.
Burza po filmie Tomasza Sekielskiego. Scheuring-Wielgus odpowiada Kaczyńskiemu. Atakuje Schetynę

Burza po filmie Tomasza Sekielskiego. Scheuring-Wielgus odpowiada Kaczyńskiemu. Atakuje Schetynę

Polska
Jarosław Kaczyński zapowiedział podniesienie kar za pedofilię. Stwierdził, że nikt nie będzie bezkarny, również księża. - On kompletnie nie wie, o czym mówi. Cynicznie wykorzystuje to do kampanii. Bardzo się na tym przejedzie - komentowała Joanna Scheuring-Wielgus w programie "Tłit". Zaatakowała przy tym Grzegorza Schetynę za najnowszy spot PO. - Co mówił jeszcze kilka m-cy temu? Panie Schetyno, kompromituje się pan, wykorzystując tragedię ofiar - stwierdziła posłanka. - Brzydzę się cynizmem, hipokryzją i fałszem. Ten cynizm PiS i KE jest po prostu obrzydliwy - podsumowała.
Balcerowicz ostro do Kaczyńskiego. Reakcja Tarczyńskiego była błyskawiczna

Balcerowicz ostro do Kaczyńskiego. Reakcja Tarczyńskiego była błyskawiczna

Polska
"Każdy, kto podnosi rękę na Kościół, podnosi rękę na Polskę" - stwierdził Jarosław Kaczyński. - Dobrze, że nie mówi jak Cyrankiewicz, że będzie odrąbana - ripostował Leszek Balcerowicz w programie "Tłit". Co na to Dominik Tarczyński? - Balcerowicz do każdej wypowiedzi będzie mówił, że to PRL, choć sam go tworzył. 100 proc. zgody z Kaczyńskim. Wszyscy, którzy podnoszą rękę na Kościół, kończą poza Sejmem. Dowodem SLD, Palikot, Nowoczesna i dowodem będzie Biedroń. Te ordynarne ataki, profanacje to strategia wyborcza. Chodzi o to, by zmobilizować najbardziej skrajne lewicowe siły - stwierdził w rozmowie z WP.
Emocje w studiu. Balcerowicz odpowiada Kaczyńskiemu

Emocje w studiu. Balcerowicz odpowiada Kaczyńskiemu

Polska
"Każdy, kto podnosi rękę na Kościół, podnosi rękę na Polskę" - stwierdził Jarosław Kaczyński. Co na to Leszek Balcerowicz? - Dobrze, że nie mówi jak Cyrankiewicz, że będzie odrąbana. To retoryka i propaganda PRL-u. Cel jest oczywisty: zmobilizować narodowych katolików i pozyskać poparcie hierarchów Kościoła - komentował w programie "Tłit". W ocenie byłego wicepremiera, prezes PiS "chce PRL-u w Polsce". - Wszystko na to wskazuje. Przekupywanie, 500+, agresywna propaganda TVP, zastraszanie służbami specjalnymi i prokuraturą... Mamy do czynienia z pełzającym zamachem stanu - przekonywał.
Jarosław Wałęsa o przemówieniu Tuska.

Jarosław Wałęsa o przemówieniu Tuska. "Czekaliśmy na więcej"

Polityka
"Wyborczy Grill": Jarosław Wałęsa stwierdził w rozmowie z Markiem Kacprzakiem, że oczekiwania co do przemówienia Donalda Tuska były większe. Kandydat w wyborach do Parlamentu Europejskiego podkreślił jednak, że szef Rady Europejskiej nie mógł zadeklarować startu w wyścigu o prezydenturę.
Jarosław Wałęsa o niespełnionej ambicji Saryusza-Wolskiego.

Jarosław Wałęsa o niespełnionej ambicji Saryusza-Wolskiego. "Prywatne frustracje"

Wiadomości
Gość "Wyborczego Grilla" Jarosław Wałęsa skrytykował wpis Jacka Saryusza-Wolskiego. Jego zdaniem liderem warszawskiej listy PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego kierują "prywatne frustracje".
Jarosław Wałęsa o rezygacji z mandatu.

Jarosław Wałęsa o rezygacji z mandatu. "Bez dwóch zdań"

Wiadomości
Gość "Wyborczego Grilla" Jarosław Wałęsa opowiedział o rodzinnym dramacie, który przeżywał w kwietniu. Jego dziewięciomiesięczna córka miała operację na otwartym sercu. Jak deklaruje kandydat Koalicji Europejskiej, jest w stanie w każdej chwili zrezygnować z mandatu, jeśli dziecko będzie go potrzebować.
Jarosław Wałęsa: Kaczyński nie jest prawdziwym katolikiem

Jarosław Wałęsa: Kaczyński nie jest prawdziwym katolikiem

Polityka
Gość "Wyborczego Grilla" Jarosław Wałęsa uważa, że Kościołowi w Polsce należy się krytyka. Jarosławowi Kaczyńskiemu, który stwierdził "kto podnosi rękę na Kościół, podnosi rękę na Polskę" zasugerował, że nie jest prawdziwym katolikiem.
Włodzimierz Czarzasty odpowiada Jarosławowi Kaczyńskiemu ws. disco polo

Włodzimierz Czarzasty odpowiada Jarosławowi Kaczyńskiemu ws. disco polo

Polska
Prezes PiS oznajmił, że nie wstydzi się znajomości piosenek Bayer Full. - Tylko ludzie, którzy mają kompleksy, się takich rzeczy wstydzą, a ja kompleksów nie mam - argumentował. - Nie wiem, czy to pochwała. Bayer Full jest zadowolony, że Jarosław Kaczyński go zna? (...) Każdy lubi swoją muzykę. Nie powiedziałbym nic złego na temat tych, którzy lubią disco polo. Są różne, gusta, wszystkie trzeba szanować - komentował szef SLD w programie "Tłit".
Jarosław Wałęsa gościem programu

Jarosław Wałęsa gościem programu "Wyborczy Grill"

Wiadomości
Jarosław Wałęsa będzie gościem w programie "Wyborczy Grill". Jeżeli macie do niego pytania, możecie zadawać je poprzez platformę dziejesie.wp.pl. Na program zaprasza Marek Kacprzak.
Miller wypomina Kaczyńskiemu euro. Kiedyś prezes PiS

Miller wypomina Kaczyńskiemu euro. Kiedyś prezes PiS "nie protestował”

Polityka
- Większość krajów, które wchodziły z nami do Unii Europejskiej, jest dziś w strefie euro – powiedział programie "Tłit” Leszek Miller. Były premier myślał, że "nie będzie żadnego problemu” z tym, by Polska szybko przyjęła nową walutę. I przypomniał, że Zyta Gilowska, minister w rządzie Jarosława Kaczyńskiego przewidywała, że to nastąpi w 2012 r. – I wtedy jej szef, premier Jarosław Kaczyński, nie protestował – powiedział. Co się zmieniło? Zdaniem Millera prezes PiS uznał, że można teraz Polaków "straszyć” euro.
Zakaz handlu nie do ruszenia. Wicepremier: małe sklepy i tak by upadły

Zakaz handlu nie do ruszenia. Wicepremier: małe sklepy i tak by upadły

- Zdania są podzielone, zleciliśmy pogłębiony raport i wnioski były zaskakujące. Ten zakaz jest dobrze oceniany przez zdecydowaną większość pracowników handlu i nie ma negatywnego wpływu na gospodarkę. Skorzystały małe sklepy, mimo że wiele upada. One upadałyby tak czy owak, pewnie szybciej, gdyby nie było tego zakazu - mówił w "Money. To się liczy" wicepremier i minister nauki Jarosław Gowin.
Niższe podatki dla wybranych nierealne? Gowin: będziemy rozstrzygać przy budżecie

Niższe podatki dla wybranych nierealne? Gowin: będziemy rozstrzygać przy budżecie

Jarosław Gowin w programie "Money. To się liczy" odniósł się do najnowszych propozycji minister finansów Teresy Czerwińskiej o zerowej stawce i 17 proc. PIT dla części Polaków: Wiem jakie intencje miała minister finansów. Będziemy rozstrzygać to, pracując nad budżetem przyszłorocznym - mówił wicepremier.
Jarosław Gowin zdecydowanie o teście przedsiębiorcy

Jarosław Gowin zdecydowanie o teście przedsiębiorcy

- Nie bardzo rozumiem, skąd ten pomysł. Zyski dla budżetu są niewielkie, a jest to gigantyczne utrudnienie dla milionów osób - mówił w "Money. To się liczy" wicepremier i minister nauki Jarosław Gowin.
Wicepremier o zarobkach w budżetówce: My ministrowie jakoś dajemy sobie radę

Wicepremier o zarobkach w budżetówce: My ministrowie jakoś dajemy sobie radę

- Ja popieram obniżenie kosztów pracy, żeby bardziej się opłacało pracować - mówił o rozwiązaniu problemu podwyżek dla nauczycieli w "Money. To się liczy" Jarosław Gowin. Wicepremier przekonywał, że ważne jest, by administracja państwowa w Polsce była dobrze opłacana, choć ograniczona. Na pytanie o zarobki urzędników najwyższego szczebla Jarosław Gowin odpowiedział: My, ministrowie, jakoś sobie dajemy radę, osobną kwestią są pensje posłów, one zostały znacznie obniżone.
poprzednie1 2 3 4 5 ... 44następne