Wyniki wyszukiwania dla:

jan śpiewak

Liczba wyników: 531

Jan Kliment biega z psami w oczekiwaniu na żonę

Jan Kliment biega z psami w oczekiwaniu na żonę

Gwiazdy
Choć Taniec z gwiazdami emitowany jest już od prawie 15 lat i doczekał się 22 edycji, z niewiadomych przyczyn, wciąż nie traci na popularności i przyciąga przed telewizory sporą liczbę widzów. Przez lata pracy przy programie, występujący w nim tancerze również awansowali do rangi celebrytów. Do tej grupy bez wątpienia zalicza się Jan Kliment. Tancerzowi udało się do show wkręcić nawet żonę - Lenkę Klimentową. W piątkowy wieczór fotoreporterzy przyłapali Jana, czekającego na ukochaną, która w tym dniu zmuszona była pożegnać się z programem, bowiem wraz z Jakubem Kucnerem, odpadli z show.  Znudzony Kliment podczas wyczekiwania, umilał sobie czas zabawą z pupilami. Zobaczcie.
Żona Jana Klimenta o relacjach z mężem:

Żona Jana Klimenta o relacjach z mężem: "Zdarza mu się krytycznie oceniać moje występy"

Gwiazdy
Jan Kliment i jego 15 lat młodsza żona Lenka tworzą jedną z bardziej popularnych tanecznych par w Polsce. Spotykają się od 2009 roku, a trzy lata temu pobrali się w rodzinnej Ostrawie. Nie dość, że małżonkowie spotykają się w domu, to łączy ich również wspólne miejsce pracy, bowiem oboje od lat prezentują swoje umiejętności na parkiecie Tańca z gwiazdami. W jednym z ostatnich wywiadów tancerka przyznała, że choć starają się nie przenosić pracy do domu, jest to niezwykle ciężkie. Dodała, że mężowi zdarza się krytycznie oceniać jej występy w programie. Jednakże zupełnie jej to nie przeszkadza, ponieważ uważa, że Jan jest mistrzem tańca. Posłuchajcie.
Patryk Jaki o swoim wykształceniu. Wbija szpilę w prof. Pawła Śpiewaka

Patryk Jaki o swoim wykształceniu. Wbija szpilę w prof. Pawła Śpiewaka

Polityka
- Co do mojego wykształcenia, to skończyłem jeden z najlepszych uniwersytetów, mam wiele szkoleń i studiów podyplomowych, mam dwie publikacje naukowe - wyliczał w programie "Wyborczy Grill" wiceminister sprawiedliwości, kandydat PiS do europarlamentu, pytany o słowa prof. Pawła Śpiewaka, które padły w programie "Tłit". Profesor zachęcał Jakiego by odszedł z polityki i poszedł się pouczyć do jakiejś szkoły, by dobyć porządne wykształcenie. - Nie wiem, jaki wykształcenie miał w moim wieku prof. Śpiewak, ale gdyby chciał porównywać, to złośliwi mogliby mu wypomnieć jego porównanie, w którym powołał się kiedyś na nieistniejącą wypowiedź Leo Messiego, ale tego nie będę robił, bo po co - stwierdził Jaki. 
Susza zbiera żniwo. Lasy płoną jak nigdy

Susza zbiera żniwo. Lasy płoną jak nigdy

Polska
- Połowa Polski jest zagrożona pożarami w najwyższym stopniu, pozostała część w średnim. To jest tendencja ostatnich dni, choć mieliśmy też dni, że cały kraj był zagrożony bardzo mocno - mówił w programie "Money. To się liczy" Jan Kaczmarowski z Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych. - 23 kwietnia był dniem katastrofalnym dla lasów, jeśli chodzi o zagrożenie pożarowe. Muszę przyznać, że taka sytuacja zdarza się raz na kilkadziesiąt lat. Tego dnia powstały 363 pożary w lasach wszystkich form własności. W statystykach, do których na szybko zajrzałem, nie znalazłem drugiego takiego dnia w historii - przyznał.
Rząd zmienił program

Rząd zmienił program "Czyste Powietrze". Jest ulga na panele fotowoltaiczne

Polska
- Rząd skorygował program "Czyste powietrze" i uwzględnił w nim także inwestycje w panel fotowoltaiczne. - To oznacza, że można skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej, koszt instalacji można sobie odpisać od podstawy opodatkowania, przy kwocie np. 20 tys. zł to jest 3,5 tys. zł odliczenia podatku - mówił w programie "Money. To się liczy" Jan Ruszkowski z Polskiej Zielonej Sieci.
Po uwolnieniu cen prądu wzrost kosztów nawet o połowę

Po uwolnieniu cen prądu wzrost kosztów nawet o połowę

Polska
Uwolnienie cen energii to decyzja polityczna, na razie to wróżenie z fusów. Po uwolnieniu ceny mogą wzrosnąć np. o połowę w ciągu roku. Tym bardziej opłaca się inwestować we własny prąd, np. instalację fotowoltaiczną - mówił w programie "Money. To się liczy" Jan Ruszkowski z Polskiej Zielonej Sieci.
Oszczędzanie energii. Zamiast instalacji za 20 tys. zł - urządzenie za 50 zł

Oszczędzanie energii. Zamiast instalacji za 20 tys. zł - urządzenie za 50 zł

Polska
- "Energożerność" domu można łatwo zweryfikować, zanim pomyślimy o zakupie np. instalacji fotowoltaicznej za 20 tys. zł kupmy urządzenie za 50 zł, które pomoże ograniczyć zużycie prądu - mówił w programie "Money. To się liczy" Jan Ruszkowski z Polskiej Zielonej Sieci.
Powstanie w getcie warszawskim. Prof. Paweł Śpiewak odpowiada Patrykowi Jakiemu

Powstanie w getcie warszawskim. Prof. Paweł Śpiewak odpowiada Patrykowi Jakiemu

Polska
"Po moim trupie" - powiedział wiceminister Patryk Jaki o roszczeniach do majątków pożydowskich. W rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim odpowiedział mu w wydaniu specjalnym programu "Tłit" dyrektor Żydowskiego Instytutu Historycznego prof. Paweł Śpiewak. - Niech będzie po jego trupie. Specjalnie mnie nie przejmuje ten pan. To człowiek, który jest analfabetą prawnym z wykształceniem magisterskim. Co on wygaduje? Mówienie, że Żydzi, którzy zostawili tu majątki i których potomkowie żyją w innych krajach, nie mają do nich prawa, to złamanie fundamentalnej zasady wolnej gospodarki, zasady własności. Minister Jaki mógłby odejść od polityki, pójść się pouczyć do jakiejś szkoły i zdobyć porządne wykształcenie - powiedział Śpiewak.

"Tłit". Wydanie specjalne w muzeum POLIN. Prof. Paweł Śpiewak i dr Michał Trębacz gośćmi programu

Polska
- Mur między Polakami a Żydami był realny. Wojna, która oddaliła Żydów od Polaków, ten mur tylko wzmocniła - mówi prof. Paweł Śpiewak w rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim. - Udowadnianie całemu światu i sobie samym, że Polacy są wyjątkowym narodem, bo ratowali Żydów, zapominając, że byli także szmalcownikami, jest mówieniem nieprawdy. Chcę, żeby propagandę zastąpił prawdziwy obraz  rzeczywistości - apeluje. Odpowiada też senatorowi PiS Janowi Żarynowi ws. ratowania Żydów, publicyście Pawłowi Lisickiemu oraz wiceministrowi Patrykowi Jakiemu ws. majątków pożydowskich. 
Skandal w klinice leczenia niepłodności

Skandal w klinice leczenia niepłodności

Zdrowie
Co najmniej 49 dzieci – tyle spłodził holenderski lekarz z pacjentkami, które odwiedziły jego klinikę. Lekarz Jan Karbaat zmarł w 2017 r. w wieku 89 lat. Przed śmiercią twierdził, że jest ojcem 60 dzieci. Okazało się, że lekarz miał potajemnie podmieniać nasienia dawców i używać własnego. 
Brexit. Książę Jan Żyliński: popieram tę koncepcję

Brexit. Książę Jan Żyliński: popieram tę koncepcję

Świat
- Popieram koncepcję brexitu, natomiast nie podoba mi się sposób, w jaki Nigel Farage, urosceptycznej Partii Niepodległości, doprowadził do referendum. Bo głównym argumentem były ataki na Polaków - mówił w wywiadzie dla money.pl książę Jan Żyliński, polski arystokrata żyjący w Anglii. Jak tłumaczył, rozumie, dlaczego Brytyjczycy chcą opuścić UE. Przyznał też, że chciałby, aby Farage trafił do więzienia za rasizm. Jest także gotów stanąć z nim do walki na szable. 
Brexit. Polski arystokrata chce walczyć z Nigelem Faragem na szable

Brexit. Polski arystokrata chce walczyć z Nigelem Faragem na szable

Świat
- Gdyby nie on, nie byłoby referendum brexitowego. Chcę z nim walczyć na szable i posadzić do więzienia za rasizm na 10 lat - deklaruje w rozmowie z money.pl książę Jan Żyliński, polski arystokrata żyjący w Anglii. Tak mówi o byłym liderze eurosceptycznej Partii Niepodległości. - Powinien przez 10 lat przepraszać wszystkich, z Polakami na czele. Przez niego całe rodziny są skłócone, dzieci nie rozmawiają z rodzicami - dodaje.
Brexit.

Brexit. "Anglia zawdzięcza go Polakom"

Świat
Gdyby nie Polacy, nie byłoby żadnego brexitu. Anglia zawdzięcza brexit Polakom. Jest to nasz kolejny wkład w dzieje tego kraju. Tak jak Polacy wygrali im bitwę o Anglię, tak teraz wygrali im referendum brexitowe w roli kozła ofiarnego - mówił w rozmowie z money.pl książę Jan Żyliński, polski arystokrata żyjący w Anglii. - Brexitowcom się wydaje, że wyjście z UE to szansa na odbudowę imperium, ale na razie widzimy efekty odwrotne - dodał.

"Taniec z gwiazdami": w takich warunkach mieszka Joanna Mazur

Gwiazdy
Kamera "Tańca z gwiazdami" odwiedziła Joannę Mazur, niewidomą biegaczkę, której na parkiecie show partneruje Jan Kliment. Tancerz był bardzo zaskoczony widząc, w jak fatalnych warunkach żyje złota medalistka. Od 14 roku życia mieszka w krakowskim internacie w ciasnym pokoju z maleńką kuchnią i łazienką z toaletą na zewnątrz. Zobaczcie, jakie emocje wywołało to nagranie.
Protesty rolników. Lider AgroUnii odpowiada na kontrowersyjne słowa ministra

Protesty rolników. Lider AgroUnii odpowiada na kontrowersyjne słowa ministra

Polska
- Muszę stwierdzić wielką pustkę intelektualną - mówił minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski o spotkaniu z przedstawicielami protestujących rolników. - To są słowa niegodne jakiegokolwiek ministra, a zwłaszcza ministra rolnictwa - skomentował w programie "Money. To się liczy" Michał Kołodziejczak, lider AgroUnii.
Strajk nauczycieli. Szef OPZZ nie chce powiedzieć, ile dokładnie zarabia

Strajk nauczycieli. Szef OPZZ nie chce powiedzieć, ile dokładnie zarabia

Polska
- Zarabiam wystarczająco, żeby utrzymać rodzinę. I walczę o to, żeby wszyscy mogli zarabiać więcej - mówił enigmatycznie w programie "Money. To się liczy" Jan Guz, przewodniczący Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych. Czemu nie ujawni konkretnej kwoty? - Ze względu na to, że mój pracodawca powiedział, że tylko za jego zgodą mogę to zrobić - tłumaczył. - Ale jest to wynagrodzenie porównywalne do tych, które dostają inni szefowie central związkowych. Jest to powyżej 10 tysięcy złoty, ale mniej niż 15 tysięcy - odpowiedział, dopytywany.
Strajk nauczycieli. Jan Guz: mamy kilka niespodzianek dla rządu

Strajk nauczycieli. Jan Guz: mamy kilka niespodzianek dla rządu

Polska
- Wszystko idzie w tym kierunku, że ósmego kwietnia zacznie się strajk i w szkołach nie odbędą się egzaminy. Natomiast mamy kilka ciekawych niespodzianek - zapowiedział w programie "Money. To się liczy" Jan Guz, przewodniczący OPZZ. - Będziemy pracowali nad tym, żeby rząd jednak zwrócił na nas uwagę. Ale na konkrety przyjdzie czas później. Gdybym powiedział więcej dzisiaj, nie byłoby to ciekawostką i dobrą propozycją - dodał. Jak stwierdził, rząd nie zdał egzaminu z zarządzania środkami i powinien wygospodarować pieniądze na wyższe wynagrodzenia dla nauczycieli.
Strajk nauczycieli.

Strajk nauczycieli. "8 kwietnia to będzie ciekawy dzień"

Polska
- Pracownicy oświaty, taksówkarze i inne grupy zawodowe, które nie zostały uwzględnione w programach socjalnych rządu, przygotowują się na strajk ósmego kwietnia. To będzie ciekawy dzień - mówił w programie "Money. To się liczy" przewodniczący OPZZ Jan Guz. - Liczymy, że rząd przestanie na ślepo wydawać pieniądze. Decyzji o nowych programach socjalnych nie konsultowano bowiem ze społeczeństwem. A pamiętajmy, że to są nasze, wspólne pieniądze i powinniśmy razem zastanowić się, jakie są najpilniejsze potrzeby - wyjaśnił.
Wielka walka przed Błachowiczem?

Wielka walka przed Błachowiczem? "Codziennie rano odświeżam skrzynkę mailową!"

Sport
- Jestem bardzo wdzięczny za to, że kibice we mnie wierzą i mnie wspierają. Takie statuetki znaczą dla mnie bardzo dużo - mówi Jan Błachowicz który został uznany zawodnikiem roku MMA w Polsce. - Codziennie rano włączam komputer i czytam to samo co wy. Nie mam na mailu kontraktu więc nie ma o czym mówić. Jeśli tylko kontrakt dostanę to podpiszę od razu. Codziennie odświeżam skrzynkę mailową - dodaje Błachowicz zapytany o możliwość walki z Lukiem Rockholdem. 
Brzęczek zbudował Bednarka.

Brzęczek zbudował Bednarka. "Robił na przekór, wierzył we mnie. Teraz mogę się odpłacić"

Piłka nożna
- Na swojej drodze trzeba mieć kogoś, kto ci zaufa. We mnie wierzył trener Brzęczek, kiedy nie grałem w klubie. Teraz postawiono na mnie także w klubie. Trzeba trafić na odpowiednich ludzi i ich nie zawieść - mówi Jan Bednarek, piłkarz Southampton FC i reprezentacji Polski
Prezydent Gdańska wraca do Platformy. Bierze udział w posiedzeniach zarządu

Prezydent Gdańska wraca do Platformy. Bierze udział w posiedzeniach zarządu

Wiadomości
Prezydent Gdańska, Aleksandra Dulkiewicz, została odwieszona i jest pełnoprawnym członkiem Platformy Obywatelskiej. Informacje te potwierdził Wirtualnej Polsce rzecznik partii, Jan Grabiec: – Procedura zawieszenia ustała, jest członkiem władz Platformy – poinformował poseł reportera WP. Aleksandra Dulkiewicz zawiesiła swoje członkostwo w sierpniu 2018 roku, po tym, jak zdecydowała się poprzeć w wyborach samorządowych Pawła Adamowicza. Były prezydent Gdańska starował wtedy z własnego komitetu wyborczego „Wszystko dla Gdańska”. Co ciekawe jeszcze w zeszłym tygodniu prezydent Aleksadra Dulkiewicz przekonywała, że o odwieszeniu nic nie wie. Jak się okazuje, od dawna uczestniczy w posiedzeniach zarządu regionu pomorskiego PO. Więcej w materiale wideo.