Wyniki wyszukiwania dla:

język

Liczba wyników: 172

Luxuria: "Nie piłam krwi z okresu! Plotłam wszystko, co ślina na język przyniesie"

Luxuria: "Nie piłam krwi z okresu! Plotłam wszystko, co ślina na język przyniesie"

5 głębszych
Luxurii Astaroth oblizywanie maselnicy w teledysku Donatana na krótki czas zapewniło status gwiazdy, co zaowocowało zaproszeniami do pasm śniadaniowych. 17-letnia wówczas Kamila Smogulecka "błyszczała" wypowiedziami na temat „plucia szatanowi w twarz” oraz anegdotami o piciu krwi z okresu. Szybko okazało się, że Luxuria była jedynie sensacją jednego sezonu. Trzymając się dewizy, że "chce mieć pieniądze, ale nie chce jej się robić", postanowiła zostać gwiazdą Instagrama. Na profilu celebrytki dość szybko pojawiły się niepokojące posty oraz Instastories. Szczyt patologii Smogulecka osiągnęła w lipcu ubiegłego roku, kiedy udostępniła w sieci relację, na której kompletnie pijana rozkazywała wulgarnie swojej koleżance, aby ta "zlizywała burbona z podłogi". Ostatecznie Luxuria skończyła na odwyku. Choć zapewnia, że nie zmieniłaby niczego w swoim życiu, nieco zmieniła wersję swoich wcześniejszych wyznań. Zaprzecza, by kiedykolwiek piła krew z okresu, a jej słowa zostały zmanipulowane na potrzeby programu Kuby Wojewódzkiego.
Macierewicz na pogrzebie Olszewskiego: pamiętamy napis "nienawiść" na twojej twarzy

Macierewicz na pogrzebie Olszewskiego: pamiętamy napis "nienawiść" na twojej twarzy

Wiadomości
- Program, który realizowałeś był oczywisty i konieczny. Bez niego pozostalibyśmy PRL-bis - mówił Antoni Macierewicz na pogrzebie Jana Olszewskiego. Były szef MON wyliczał sukcesy rządu zmarłego premiera oraz dodał, że gdyby nie one "nie byłoby dziś 500+ czy Wojsk Obrony Terytorialnej". - Pamiętamy napis "nienawiść" na twojej twarzy, kogo nazywano "olszewikami", wiemy jak narodził się język nienawiści mający wyeliminować formację niepodległościową - wspominał początek lat 90-tych polityk PiS.
Muskularny Oświeciński wychodzi z TVP

Muskularny Oświeciński wychodzi z TVP

Gwiazdy
Tomasz Oświeciński wyrasta na nowego  eksperta programów śniadaniowych. Aktor na wycieczki do telewizji zabiera także swoją rodzinę, w tym dziewięcioletnią córkę Maję. Kika dni temu celebryta gościł w Pytaniu na śniadanie, gdzie radził rodzicom, jak reagować, kiedy ich pociecha zacznie przeklinać. Dość przewrotny temat zważywszy na język, jakim posługują się zwykle bohaterowie grani przez Oświecińskiego. Po podzieleniu się swoim doświadczeniem, prężąc mięśnie, opuścił gmach TVP i wsiadł do Land Rovera Discovery za ponad 200 tysięcy złotych.
Marcinkiewicz do Niesiołowskiego: Stefan, wytrzymaj to

Marcinkiewicz do Niesiołowskiego: Stefan, wytrzymaj to

Tłit
Stefan Niesiołowski obchodzi 75. urodziny. Były premier Kazimierz Marcinkiewicz złożył mu z tej okazji w programie "Tłit" życzenia. - Stefan, dużo siły, wytrzymaj to. Według mnie to atak stricte polityczny, by tabloidy miały o czym pisać. Padło na ciebie, niestety, trzymaj się - powiedział. - Znam Stefana od ponad 30 lat. Wielokrotnie się z nim spierałem, nie zawsze jego ostry język bym wspierał, ale jest dobrym człowiekiem, pomocnym, otwartym. Każdy, kto do niego przychodził, otrzymywał pomoc. Wiąże się go ze sprawami gospodarczymi, a on się na sprawach gospodarczych nie zna. Jego dziedzina to historia, polityka, owady - dodał Marcinkiewicz.
Kluzik-Rostkowska odpowiada Mazurek: hipokryzja wysokiego poziomu

Kluzik-Rostkowska odpowiada Mazurek: hipokryzja wysokiego poziomu

Tłit
- Mówimy PiS-owi: jesteście nieaktualni, czuć od was naftaliną. Nauczcie się żyć w Europie! - powiedziała podczas konwencji Koalicji Obywatelskiej była premier Ewa Kopacz. "Apeluję do polityków opozycji, by wspólnie odrzucić język, który kojarzy się z odczłowieczaniem znanym z ponurych kart historii XX w." - odpowiedziała rzeczniczka PiS Beata Mazurek. - To już hipokryzja wysokiego poziomu (...) PiS używa bardzo agresywnego języka: gorszy sort, komuniści, złodzieje, zdradzieckie mordy… To są naprawdę bardzo ciężkie słowa. Jeśli Mazurek, która podpisuje się pod nimi, nagle oburza się słowem "naftalina", to jest to śmieszne. Nie godzę się na porównanie słowa "naftalina" z tym, co mówi PiS od 3 lat - komentowała Joanna Kluzik-Rostkowska w programie "Tłit".
Ryszard Petru oskarża PiS i Jarosława Kaczyńskiego

Ryszard Petru oskarża PiS i Jarosława Kaczyńskiego

Tłit
- PiS w pełni kontrolował moment rozpoczęcia obrad. Celowo dogadali się, by Kaczyńskiego nie było (...) Szef partii rządzącej powinien zabrać w tej sprawie głos, mógł to być głos wygaszający, spokojny - stwierdził Ryszard Petru (Teraz!) w programie "Tłit", komentując nieobecność prezesa PiS na minucie ciszy w Sejmie ku czci zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Pierwsze posiedzenie po tragedii odbyło się w ubiegłym tygodniu. - Kaczyński tchórzliwie się schował. Odezwie się, gdy tematy dominujące będą inne. Zakładam, że w ogóle tej zbrodni nie zauważył - kontynuował Petru. Oskarżył PiS o "język nienawiści, język agresji i brak symetrii". - Ci, którzy palą moją kukłę, są w porządku, śledztwo jest umarzane, a jakikolwiek sygnał o Kaczyńskim, że jest tchórzem, od razu trafia do prokuratury - podsumował Petru.
Marek Sawicki o Jarosławie Kaczyńskim. Mocne słowa

Marek Sawicki o Jarosławie Kaczyńskim. Mocne słowa

Tłit
Marek Sawicki mówił w programie "Tłit" o nieobecności polityków PiS, m.in. Jarosława Kaczyńskiego, na sejmowym pożegnaniu Pawła Adamowicza. Czy nie zabrakło mu przeprosin od prezesa? - Od tego polityka słowa "przepraszam" nigdy nie słyszałem i nie spodziewam się, że kiedykolwiek usłyszę. To polityk, który sukcesywnie, stopniowo wprowadza język nienawiści do polityki. Nie spodziewam się, żeby kiedykolwiek stać go było na słowo "przepraszam". Zawsze miał wytłumaczone racje, kiedy tego języka nienawiści używał - odparł Sawicki.
Córka zaśpiewała dla niesłyszącego ojca

Córka zaśpiewała dla niesłyszącego ojca

Styl życia
53-letni Darrin Carberry jest głuchoniemy. Nie przeszkadza mu to jednak w tym, aby świetnie bawić się na koncertach ulubionych zespołów. Wszystko dzięki jego córce. Do sieci trafiło nagranie, które szybko stało się hitem internetu. 
Zamachowska zbiera żniwo po kolejnym wywiadzie. "Wybielając siebie, poniża męża"

Zamachowska zbiera żniwo po kolejnym wywiadzie. "Wybielając siebie, poniża męża"

Klika Pudelka
Monika Zamachowska regularnie udziela wywiadów, których później bardzo żałuje. Nie krępuje jej mówienie o nastoletnich problemach syna czy intymnej relacji ze Zbyszkiem Zamachowskim. Do jej "złotych myśli" właśnie dołączają kolejne. Dziennikarka niedawno udzieliła wywiadu, w którym stwierdziła, że jako orędowniczka prawdy poczuwa się do "walki z hipokryzją".Niechcący celebrytka zdradziła poprzedni romans obecnego męża oraz narzekała, że ma łatkę "rozbijaczki małżeństw". W najnowszej Klice Pudelka opowiedzieliśmy o wylewności prezenterki, która mimo ogromnego doświadczenia w mediach, nie potrafi ugryźć się w język. 
Niespodziewany zwrot podczas dyskusji o TVP. Piotr Gliński zapomniał nazwy TVN

Niespodziewany zwrot podczas dyskusji o TVP. Piotr Gliński zapomniał nazwy TVN

Tłit
- Nie podoba mi się to, podobnie jak sam incydent na marszu. Potępiliśmy to. Nie ma powodów, by robić takie rzeczy publicznie. To uderza w pewne wartości - w coś, co jest dla kogoś cenne - mówił Piotr Gliński o paleniu flagi UE na antenie TVP w programie "Tłit". Stwierdził, że był to "rodzaj niepotrzebnej prowokacji". Pytany o język "Wiadomości" podkreślił, że jest on krytykowany podobnie jak język innej stacji. - Jak się nazywa ta, no… TVN! Od kilkunastu lat jest tam uprawiana silna propaganda polityczna - mówił Gliński.
Emocjonalne wystąpienie Kaczyńskiego w Sejmie. Reakcja Borysa Budki

Emocjonalne wystąpienie Kaczyńskiego w Sejmie. Reakcja Borysa Budki

Tłit
- Nagłe oburzanie się Kaczyńskiego na język parlamentarny to apogeum hipokryzji. Do końca życia będę pamiętał jak wykrzyczał nam w twarz: "zdradzieckie mordy" i "kanalie". Wyhodował sobie ludzi pokroju Tarczyńskiego i Pawłowicz. Jest ostatnią osobą, która powinna w tym temacie zabierać głos. Widzi, że równia pochyła PiS się zaczęła - mówił Borys Budka w programie "Tłit".
Czarzasty w programie "Tłit": dostałem po łbie

Czarzasty w programie "Tłit": dostałem po łbie

Tłit
Czarzasty skomentował swoje ostre słowa pod adresem prezydenta i jego działań ws. 11 listopada. - Jak komuś się to nie podoba, to przepraszam. Mam taki język, ale nie chcę nikogo obrażać - powiedział w programie "Tłit" w WP. Stwierdził, że uroczystości z okazji Święta Niepodległości są źle robione. - Słaba kancelaria, nie mieli pomysłu - podsumował. - To jest tak sp..., tak źle zrobione. Widzi pan, poprawiłem się. Dostałem po łbie za takie słowa, które są ostrzejsze - przyznał Czarzasty.
Burza po słowach Krystyny Pawłowicz. Co dalej z mediami?

Burza po słowach Krystyny Pawłowicz. Co dalej z mediami?

Wyborczy Grill
Nie milknie burza wokół wypowiedzi Krystyny Pawłowicz, która napisała na Twitterze, że domaga się wygaszenia wszystkich medialnych koncecji. Zdaniem publicysty Marcina Makowskiego, słowa posłanki PiS przypominają "język trolli internetowych". Zauważył również, że nie było żadnej reprymendy ze strony partii. Jego zdaniem, "jest to destrukcyjne zachowanie" i "błędne zdiagnozowanie problemu".
Pomysł na biznes: Szkoła komunikacji po angielsku

Pomysł na biznes: Szkoła komunikacji po angielsku

Pomysł na biznes
Szkoła komunikacji po angielsku - to pomysł na biznes Wiktora Jodłowskiego, twórcy gdyńskiej firmy Talkersi. - Wyróżnia nas metoda nauczania, skupiona na przełamaniu mówienia i podniesieniu kompetencji komunikacyjnych - podkreśla właściciel, który karierę zaczynał jako barista w Londynie. Dziś w Trójmieście kieruje prężnie rozwijającą się spółką. - Większość szkół wciąż skupia się na nauczeniu gramatyki i szlifowaniu perfekcyjnego angielskiego. My wierzymy, że lepiej mówić dobrze i skutecznie już teraz, niż perfekcyjnie za x miesięcy - mówi o swoim biznesie. Talkersi oferują indywidualne kursy stacjonarnie w czterech miastach lub w dowolnym miejscu online. Zajęcia odbywają się z lektorami, w 100 proc. w języku angielskim. Wszystko bez podstawy programowej i gotowego skryptu. Cena jest ustalana indywidualnie, w zależności od trybu i poziomu kursanta, w przedziale 80-140 zł za godzinę. Firma powstała w 2014 roku. Dziś z jej usług korzysta ok. 350 klientów indywidualnych i trzech biznesowych. - Początkowy koszt inwestycji był zerowy. Lekcji można udzielać w kawiarni, w domu lub online - wylicza właściciel. Od tego czasu firma dynamicznie się rozwija. - W 2017 roku spółka zarobiła 1,4 mln zł, w tym roku liczymy na ok. 2 mln zł - podsumowuje Jodłowski. Jego plany na przyszłość to pierwszy w Polsce "English Gym", czyli angielski bez limitów, o dowolnej porze i w stałej cenie. Zobacz nowy odcinek programu "Pomysł na biznes".
Marek Sawicki odpowiada rzeczniczce PiS. Mocne słowa

Marek Sawicki odpowiada rzeczniczce PiS. Mocne słowa

Tłit
Beata Mazurek stwierdziła, że PSL powinno zostać "wyeliminowane z życia publicznego". Co na to Marek Sawicki? - To język lat 30., nazistów niemieckich, którzy też mówili, że trzeba eliminować pewne grupy: społeczne, etniczne, narodowe. Taki właśnie jest język PiS-u - od kilku lat zatruwa polskie życie publiczne i polityczne - komentował w programie "Tłit".
Mocne słowa Schetyny o "szarańczy pisowskiej". Ryszard Kalisz: powinien przeprosić

Mocne słowa Schetyny o "szarańczy pisowskiej". Ryszard Kalisz: powinien przeprosić

Tłit
- Kiedy wypowiadam się politycznie, mówię jasno o moich poglądach, ale to nie znaczy, że mam kogoś obrażać. Chciałbym, żeby w Polsce był spór, a nie walka: kto kogo do ziemi. Nie jest prawdą, że musimy mieć ostry, brutalny  język debaty publicznej - potrzebujemy kulturalnego języka, zróbmy to dla siebie. Schetyna powinien przeprosić. Wszystkich - mnie też, bo ja nie chce takiego języka - mówił Ryszard Kalisz w programie "Tłit".
Ewa Kopacz: nie wiem, czy ktoś nie trzyma premiera na smyczy

Ewa Kopacz: nie wiem, czy ktoś nie trzyma premiera na smyczy

Tłit
- Kto taśmami walczy, od taśm ginie. Nie ma człowieka, który w życiu nie przeklął, ale język, który przeszkadzał kiedyś PiS-owi, dziś w ustach Morawieckiego jest piękną polszczyzną. Ci, którzy choć odrobinę myślą, nie uwierzą w te cyniczne manipulacje - mówiła Ewa Kopacz z programie "Tłit". - Odwracają kota ogonem. Próbują wybielić Morawieckiego, pokazać, że jest człowiekiem, z którego trzeba brać przykład. A jest człowiekiem, który często mija się z prawdą - dodała. - Nie wiem, czy ktoś nie trzyma premiera na smyczy. Chciałabym, żeby się wreszcie wypowiedział. Enigmatycznie milczy - podsumowała była premier.
Prezes LOT o prezesie Ryanaira. "Powinien poskromić swój język"

Prezes LOT o prezesie Ryanaira. "Powinien poskromić swój język"

Money. To się liczy
Budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego to zdaniem Michael O'Leary, szefa Ryanaira, szaleństwo. Co na to prezes PLL LOT, który pokłada w nowym lotnisku wielkie nadzieje na rozwój firmy? Sugeruje, by Irlandczyk "poskromił swój język". O samym CPK mówi natomiast, że da jego firmie i Polakom nowe możliwości. - Większość polskich miast będzie połączonych z CPK połączeniami drogowymi i kolejowymi - podkreśla w "Money. To się liczy".
poprzednie1 2 3 4 5 ... 10następne