Wyniki wyszukiwania dla:

ilona felicjańska

Liczba wyników: 143

Ilona Montana wspomina:

Ilona Montana wspomina: "W latach 90. nazywano mnie gwiazdą. Bałam się, że bańka pryśnie, gdy się obudzę"

Gwiazdy
W ciągu trwającej od ponad dwóch dekad kariery Ilonie Felicjańskiej udało się zgłębić meandry show biznesu, dzięki czemu żądnej uwagi emerytowanej modelce do dziś udaje się pozostać w celebryckim obiegu. Według byłej modelki statusu gwiazdy nie zyskuje się, brylując w blasku fleszy na czerwonym dywanie, tylko poprzez codzienną walkę ze swoimi słabościami, zgubnymi przyzwyczajeniami i życiową rutyną. Ilona przyznaje, że choć w latach 90. u szczytu swojej kariery była nazywana gwiazdą, to wewnętrznie się tak nie czuła, ponieważ miała bardzo zaniżone poczucie własnej wartości. Była modelka obawiała się że szybko straci popularność. Teraz z perspektywy czasu i na bazie wielu życiowych doświadczeń Ilona przyznaje, że w pewnym sensie czuje się gwiazdą.
Ilona Montana świętuje urodziny u boku męża

Ilona Montana świętuje urodziny u boku męża

Gwiazdy
Choć ukochany Ilony Felicjańskiej przysporzył jej wielu przykrości, modelka zdołała mu wybaczyć. Mimo namacalnych dowodów na niewierność Paula Montany, celebrytka zdecydowała się zaryzykować i doprowadzić do skutku ślubne plany. 30 maja Ilona Felicjańska skończyła 46 lat. Wyjątkowy dzień spędziła u boku męża. Paul Montana na spotkaniu zjawił się z bukietem kwiatów oraz drobnym prezentem. Gest mężczyzny wzruszył celebrytkę, która popijając kawę i grzejąc się w słońcu, tuliła się do partnera.
Ilona Montana promuje własną kampanię!

Ilona Montana promuje własną kampanię! "Nie piję, bo lubię"

Gwiazdy
Ilona Felicjańska, odkąd rzuciła picie, ma silne poczucie misji. Zaczęła pisać książki o uzależnieniu i publicznie wypowiadać się na temat tego, jak walczyć z alkoholizmem. Celebrytka wakacyjny czas zamierza tak zorganizować, by znalazło się w nim miejsce zarówno na sprawy zawodowe, jak i na odpoczynek. W lipcu wraz z mężem będzie promować kampanię "Nie piję, bo lubię" i przypominać czytelnikom, jakże ważną dla niej książkę "Jak być niezniszczalną". Była modelka na podstawie swoich doświadczeń nadal chce radzić innym, jak wyjść z nałogu i pozostać silnym.
Ilona i Paul Montana odmawiają alkoholu na bankiecie

Ilona i Paul Montana odmawiają alkoholu na bankiecie

Gwiazdy
 Przez lata "kariery" Ilona Felicjańska  udowodniła nam, że w jej życiu nie ma miejsca na nudę. Żądna uwagi  emerytowana modelka charakteryzuje się wyjątkowym parciem na szkło,  dlatego właściwie na każdym kroku musi wzbudzać różnej maści sensacje,  aby zachować swój celebrycki status. Choć ukochany celebrytki  przysporzył jej wielu przykrości, modelka zdołała mu wybaczyć. Mimo  namacalnych dowodów na niewierność Paula Montany, 45-latka zdecydowała  się zaryzykować i doprowadzić do skutku ślubne plany. Była modelka  ochoczo ciągnie ze sobą partnera na ścianki. Podczas wizyty na jednym z  warszawskich bankietów Ilona nie odstępowała męża na krok. 
Ilona Felicjańska:

Ilona Felicjańska: "Zbudowałam się na hejcie"

Gwiazdy
Historię choroby alkoholowej Ilony Felicjańskiej śledziła przez lata cała Polska. Gdy już wydawało się, że gwieździe udało się odnaleźć spokój i szczęście przy boku nowego partnera, na jej facebookowym profilu zaczęły pojawiać się bardzo niepokojące wpisy. Niestety, jakiś czas temu okazało się, że narzeczony byłej modelki ma kłopoty z wiernością. Rok temu media obiegły zdjęcia Montany obściskującego kobietę, którą z pewnością nie była Ilona. Celebrytka wybaczyła ukochanemu i ostatecznie postanowiła wyjść na niego. Kilka dni temu wraz z mężem pojawiła się na konferencji poświęconej hejtowi. Ilona podzieliła się oczywiście kilkoma przemyśleniami na temat krytyki w sieci.
Rozpromieniona Ilona Montana poszła w klapkach na lody z mężem

Rozpromieniona Ilona Montana poszła w klapkach na lody z mężem

Gwiazdy
Choć początki znajomości Ilony Felicjańskiej z Paulem Montaną nie należały do najłatwiejszych, celebrytka zdecydowała się dać tej trudnej relacji szansę. W rezultacie stanęła w obronie niewiernego narzeczonego, twierdząc, że choć chciał ją zdradzić, to jednak tego nie zrobił. Ilona uznała, że to wystarczy jako dowód miłości. Kiedy Paul jej się oświadczył, powiedziała „tak” i niedługo potem stanęli na ślubnym kobiercu. Ostatnio paparazzi przyłapali małżonków na kolejnym wspólnym spacerze. Ubrana w skórzane klapki celebrytka i jej świeżo upieczony mąż spacerowali trzymając się za rękę, a w przerwie zajadali mrożone przekąski. Ilona jak zwykle sprawiała wrażenie niezwykle szczęśliwej. Wyglądają na zakochanych?
Zakochana Ilona Felicjańska na wiosennym spacerze z mężem

Zakochana Ilona Felicjańska na wiosennym spacerze z mężem

Gwiazdy
Choć ukochany Ilony Felicjańskiej przysporzył jej wielu przykrości, modelka zdołała mu wybaczyć. Mimo namacalnych dowodów na niewierność Paula Montany, 45-latka zdecydowała się zaryzykować i doprowadzić do skutku ślubne plany. Kilka dni temu w rozmowie z Pudelkiem potwierdziła, że wyszła za mąż. Ostatnio fotoreporterzy przyłapali świeżo upieczonych małżonków na randce. Szczęśliwi Ilona i Paul przemierzali ulice Warszawy, śmiejąc się i nie szczędząc sobie wzajemnych czułości. Słodcy?
Ilona Felicjańska: Wybaczyłabym zdradę

Ilona Felicjańska: Wybaczyłabym zdradę

Polska
Kilka miesięcy temu prasa kolorowa plotkowała o kryzysie w związku Ilony Felicjańskiej i Paula Montany. Mężczyzna miał dopuścić się zdrady. Zakochani co rusz dementują te plotki, broniąc swojego uczucia.- Mało brakowało, żebyśmy się rozstali. Paul chciał mnie zdradzić, ale tego nie zrobił. - wyznała Felicjańska w programie "W łóżku z Oskarem".Modelka powiedziała także, że planują już ślub. Sprawdźcie, co jeszcze Felicjańska wyznała w rozmowie z Oskarem Netkowskim.
Ilona Felicjańska: Dostałam apartament nad burdelem. Spędziłam czas z prostytutkami

Ilona Felicjańska: Dostałam apartament nad burdelem. Spędziłam czas z prostytutkami

Polska
Świat usłyszał o Ilonie Felicjańskiej, kiedy w 1993 r. otrzymała tytuł II wicemiss Polonia. Przez lata kariery modelki, branża bardzo ją doświadczyła. - Modeling to nie jest miejsce, w którym możemy budować poczucie własnej wartości - wyznała Ilona Felicjańska w programie "W łóżku z Oskarem".Modelka opowiedziała także o niemoralnych propozycjach, których nieprzyjęcie zamknęło jej pewne ścieżki kariery. - Nie chciałam poniżać się sama przed sobą - skwitowała.Z rozmowy dowiecie się także o smaczkach z życia prywatnego Felicjańskiej. Jak wyglądało jej życie bez ojca? Czy ciągle chciałaby go poznać? Zobaczcie pełen emocji wywiad w łóżku.
#ZadbanaPolka: 7 kobiet, 7 historii i jedno hasło

#ZadbanaPolka: 7 kobiet, 7 historii i jedno hasło "Jestem, jaka chcę być"

Styl życia
Aktorka Ilona Wrońska nie gra już w serialu, wybrała teatr. Matka Kazika, mimo że opiekuję się niepełnosprawnym synem, nie zrezygnowała ze swoich pasji. Sylwia Bobma, gwiazda Googleboxa postanowiła zadbać o siebie i schudła 30 kg. Każda z tych kobiet jest inna, każda wybrała swój sposób na życie. Co je łączy? Hasło: „Jestem, jaka chcę być”. Poznaj historię 7 bohaterek, które zaprosiliśmy do spotu promującego naszą akcję #ZadbanaPolka.
Ilona Felicjańska: Kolejny raz wybieram trzeźwość

Ilona Felicjańska: Kolejny raz wybieram trzeźwość

Polska
Temat uzależnienia wśród kobiet w Polsce ciągle jest tematem tabu. Ilona Felicjańska jest jedną z niewielu gwiazd, które otwarcie mówią o swoim alkoholizmie. Jednak choroby nie traktuje jako problemu, a raczej wyzwanie. Teraz sama stara się pomóc kobietom, które walczą z nałogiem.Co powiedziała Ilona Felicjańska Oskarowi Netkowskiemu w programie "W łóżku z Oskarem"?- Okazało się, że jestem zaszufladkowaną alkoholiczką. Ale jestem wdzięczna tej chorobie, bo dzięki niej mogę lepiej poznawać świat. (...) Wpadłam w nałóg, kiedy odkryłam, że brakuje mi miłości w małżeństwie.Koniecznie obejrzyjcie całość!
Kasprzyk promuje książkę i narzeka na popularność Shakiry

Kasprzyk promuje książkę i narzeka na popularność Shakiry

Gwiazdy
Ewa Kasprzyk w ostatnim czasie bez wątpienia nie może narzekać na brak zainteresowania swoją osobą. Jakiś czas temu, w związku z premierą filmu Miszmasz, trzeciej części kultowego Kogla Mogla, pojawiła się na premierze, gdzie zachwyciła "szamańską" kreacją w stylu Magdy Gessler.ZOBACZ: Ewa Kasprzyk w przebraniu Magdy Gessler rzuca złowieszcze spojrzenia na premierze "Kogla Mogla 3" Poza brylowaniem na premierze i narzekaniem na wycięte z ostatecznej wersji filmu sceny ze swoim udziałem, Ewa musi też promować "seks poradnik", który napisała... jej filmowa bohaterka. Zgodnie z duchem czasu, książkę wydano naprawdę i będzie można kupić ją w księgarniach. W sobotę Kasprzyk i scenarzystka Kogla-Mogla, Ilona Łepkowska, spotkały się z fanami w jednym z warszawskich Empików. Artystka mówiła tam głównie o sobie, ale wspomniała też o swoim wiernym czworonożnym pupilu. Tym razem nieco narzekała, twierdząc, że Shakira cieszy się większą popularnością niż ona sama. Ma się czego obawiać?
Felicjańska szczerzy się na ściance u boku niewiernego narzeczonego

Felicjańska szczerzy się na ściance u boku niewiernego narzeczonego

Gwiazdy
Ilona Felicjańska w dość dziwny sposób pojmuje definicję miłości. Kilka miesięcy przed planowaną ceremonią zaślubin, narzeczony modelki został przyłapany na czułościach w towarzystwie młodej brunetki. Choć zdjęcia były dość wymowne, Ilona nie dopuściła do siebie myśli o zdradzie ukochanego. Szybko zaczęła snuć teorię o dziennikarskiej prowokacji oraz dzielić się nowym podejściem do zakochania. Felicjańska zapewnia, że ona i Paul są szczęśliwi, bardzo się kochają i wciąż zamierzają się pobrać, tylko trochę później. Data nadal nie została ustalona. Napięta sytuacja między narzeczonymi nie przeszkadza im w spacerowaniu po ściankach. Kilka dni temu Ilona w towarzystwie niewiernego narzeczonego szczerzyła się na czerwonym dywanie.
Ilona Wrońska odeszła z

Ilona Wrońska odeszła z "na Wspólnej". Zdradziła nam powód

Styl życia
Aktorka Ilona Wrońska po 16 latach pracy na planie postanowiła odejść z Dowiedzieliśmy się co było powodem tej decyzji i jak wyglądają jej zawodowe plany.
Dzieci Ilony Wrońskiej nie chodzą do szkoły. Aktorka zdradza, jak to na nich wpłynęło

Dzieci Ilony Wrońskiej nie chodzą do szkoły. Aktorka zdradza, jak to na nich wpłynęło

Styl życia
Aktorka Ilona Wrońska przestała posyłać dzieci do szkoły. W drugiej części rozmowy z Klaudią Stabach gwiazda zdradza, jak decyzja wpłynęła na jej córkę i syna oraz co według niej jest największą bolączką polskiego systemu edukacji.
Ilona Wrońska przestała posyłać dzieci do szkoły. Uczy je sama, w domu

Ilona Wrońska przestała posyłać dzieci do szkoły. Uczy je sama, w domu

Styl życia
Aktorka Ilona Wrońska zrezygnowała z wysyłania dzieci na lekcje do szkoły i postanowiła razem z mężem, Leszkiem Lichotą, wziąć odpowiedzialność za ich nauczanie. Wrońska w pierwszej części rozmowy z Klaudią Stabach opowiada, na czym polega edukacja domowa oraz jak ona odnajduje się w roli nauczyciela.   
Felicjańska znowu pije?

Felicjańska znowu pije? "Twierdzi, że wszystko ma pod kontrolą"

Gwiazdy
Prawie osiem lat temu Ilona Felicjańska będąc pod wpływem alkoholu spowodowała wypadek. Trzeba przyznać, że bardzo umiejętnie dorobiła się na tym incydencie. Tuż po nim przyznała się do uzależnienia, napisała kilka książek o alkoholizmie i obecnie jest o niej głośno wciąż głównie w kontekście walki z nałogami. Kilka dni temu celebrytka zamieściła na Facebooku niepokojący wpis.  Dodajmy, że choć Felicjańska została "ambasadorką trzeźwości" przyznała publicznie, że ma kontrolę nad nałogiem i pozwala sobie na "posmakowanie wina" od czasu do czasu, by nie żyć w strachu przed alkoholem. Sposób Ilony najwyraźniej nie okazał się idealny.

"Mój mąż Żyd". Opisała historie Polek z Izraela. Nie religia była największym problemem

Wywiady
Jedna z bohaterek jej książki wspomina: "Do dziś mam przed oczami dziewczynkę w stroju panny młodej, która leży martwa na chodniku". - Ilona mówi o zamachu bombowym, który wydarzył się pod jednym z większych centrów handlowych w Tel Awiwie i to w święto Purim. Przyznała, że od tamtej pory nienawidzi tego święta, bo zawsze będzie jej się kojarzył z obrazkiem tej martwej dziewczynki - opowiada w rozmowie z WP Książki Sylwia Borowska, autorka książki "Mój mąż Żyd". Posłuchajcie pierwszej części rozmowy.
Felicjańska o Kotulance: Zrobiłam tyle, ile mogłam. Nie dotarłam do niej

Felicjańska o Kotulance: Zrobiłam tyle, ile mogłam. Nie dotarłam do niej

Gwiazdy
Ilona Felicjańska jest jedną z tych celebrytek, na których polski show biznes nie zostawił suchej nitki. Od lat zmaga się z chorobą alkoholową, która w rezultacie doprowadziła do odebrania jej opieki nad dziećmi. Choć celebrytka stara się być dobrą matką, jej nastoletni już synowie na co dzień mieszkają z ojcem - Andrzejem Rybkowskim. Po zatrzymaniu pod zarzutem kierowania pod wpływem alkoholu, modelka próbowała nawet zarobić na swoim nałogu, ogłaszając w tabloidach, że otwiera klinikę uzależnień. W rezultacie Ilona poddała się terapii, o czym opowiadała w Newsweeku, potem rozwiodła się i zbankrutowała. Ponad rok temu, pod wpływem szczęścia, jakie poczuła u boku zdradzającego ją Paula Montany, celebrytka postanowiła… napić się wina. Jak sama stwierdziła, "nie piła, tylko spróbowała".Ostatnio postanowiła wypowiedzieć się w temacie zmarłej przeszło rok temu Agnieszki Kotulanki: Nie da się pomóc osobie, która nie wyciąga ręki. Nie powinniśmy pomagać nikomu na siłę. Pomaganie jest skuteczne wtedy, gdy osoba jest gotowa, żeby tą pomoc przyjąć - wyznała Ilona i dodała: Zrobiłam tyle, ile mogłam. Nie dotarłam do niej. Widocznie tak miało być. Myślicie, że jest na tyle kompetentna, aby pomagać osobom uzależnionym?
Felicjańska odpowiada Nosowskiej:

Felicjańska odpowiada Nosowskiej: "Każda profesja ma osoby uzależnione"

Gwiazdy
Ostatni wywiad Katarzyny Nosowskiej, w którym poruszyła temat alkoholizmu w show biznesie, wywołał wielkie poruszenie. Wyznania piosenkarki od razu wywołały publiczną dyskusję oraz fale spekulacji, kogo dokładnie artystka miała na myśli. Długo nie trzeba było czekać na odzew Ilony Felicjańskiej. Modelka kilka lat temu przyznała się do choroby alkoholowej oraz przeszła leczenie odwykowe. Felicjańska w wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni zaznaczyła, że każda profesja jest narażona na uzależnienia. Zapewnia, że choroba nie patrzy na status społeczny.  Poczuła się urażona słowami Nosowskiej?
Felicjańska

Felicjańska "porwana" przez zamożnego Greka? "Poprosiłyśmy, żeby odesłano nas do domu"

Gwiazdy
Choć temat pisania książek przez celebrytów został wielokrotnie skrytykowany jako sposób zarabiania pieniędzy mający niewiele wspólnego z literaturą, wciąż przybywa chętnych do pisania "gwiazdorskich" poradników. Na czele literackich uniesień w polskim show biznesie stoi między innymi Ilona Felicjańska. Celebrytka zainspirowana książką Piotra Krysiaka, Dziewczyny z Dubaju, zaczęła wspominać początki swojej kariery. Felicjańska opowiedziała o incydencie u zamożnego greckiego celebryty, który pod przykrywką sesji zdjęciowej złożył młodej modelce niemoralną propozycję. Myślicie, że wątek "porwania od Grecji" pojawi się w jej kolejnej książce?
poprzednie1 2 3 4 5 ... 7następne