Wyniki wyszukiwania dla:

hieny

Liczba wyników: 4

Lwice kontra hieny. Zobacz, jak to się skończyło

Lwice kontra hieny. Zobacz, jak to się skończyło

Ciekawostki
Pamiętacie scenę z "Króla Lwa", kiedy osaczonemu przez hieny Simbie przybywa na ratunek Mufasa? Świadkiem właśnie takiej sceny była w Parku Narodowym Krugera 19-letnia studentka. Wszystko nagrała. Według jej relacji, lwica była na polowaniu, kiedy zaczęły otaczać ją hieny. Było ich coraz więcej. Chciały odebrać lwicy zdobycz. Wkrótce było już 12 hien na jednego kota i wyglądało to naprawdę źle. Wtedy z odsieczą pojawiły się inne lwice. Hieny natychmiast się rozpierzchły.
Rozenek o okładce z Lis i Szulim:

Rozenek o okładce z Lis i Szulim: "To spełnienie mokrych marzeń każdej hieny w kraju!"

Gwiazdy
Znajomość Hanny Lis, Małgorzaty Rozenek-Majdan i Agnieszki Szulim ewoluowała na planie Azja Express. Teraz są niemal nierozłączne i promują się jako "polskie Destiny's Child" i "trojaczki show biznesu". W ramach zapewnień o łączącej je przyjaźni zdecydowały się na wspólną sesję zdjęciową na okładkę Cosmopolitan. Udzieliły też wspólnego wywiadu. Tak do przeczytania go zachęca Rozenek: Mamy fajny wywiad, ciepły, o świętach, podsumowujący rok, zmiany w naszym życiu które się dokonały, dobrze się to czyta. We trzy rozbawiliśmy się tym, że jest to spełnienie mokrych marzeń każdej hieny w tym kraju.
Natalia Kukulska: ludzie to hieny

Natalia Kukulska: ludzie to hieny

Styl życia
Natalia Kukulska w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem opowiedziała m.in. o swojej mamie oraz dziwnych zachowaniach fanów Anny Jantar. - Ludzie to hieny. Dzwonią do mnie z pytaniem, czy odkupię suknię po mamie? - wyznała wokalistka. (kg)
Hieny cmentarne [Kontrowersje]

Hieny cmentarne [Kontrowersje]

Sensacje
Zjawisko kradzieży na cmentarzach przybiera w Polsce coraz większe rozmiary. Znikające z nagrobków znikają kwiaty i znicze już nikogo nie dziwią. Jak walczyć z tym procederem? (GG)